Dylemat, co dalej? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-05, 21:14   #61
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 230
Dot.: Dylemat, co dalej?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89620397]a ja mysle ze sprawa powinna byc postawiona jasno
sluchaj krzysiek ,mam dosyc tego przeciagania ,chce wyjsc za maz ,nie potrzebuje niespodzianki,chcesz byc ze mna ?to chodzmy do usc wybrac date na slub,nie chcesz slubu to mi powiedz ,nikt cie nie zmusza ale widocznie nam nie po drodze i czas sie w takim wypadku rozstac
chce rowniez miec dziecko zaraz po slubie jak nie jest to twoj plan na zycie o rowniez mozesz to jasno wyrazic bo marnujesz moj czas
i tyle
a nie siedzisz cicho gotujesz sie w srodku i czekasz na inicjatywe ktora nigdy sie nie pojawi bo on tego poprostu nie chce tak naprawde co widac we wszystkim co robi
jednak taka rozmowa i takie postawienie sprawy wymaga jaj bo wiaze sie z powaznymi zmianami w zyciu kiedy on powie w twarz ze nie chce
trzeba bedzie spakowac walizke i wyjsc a to nie jest planem autorki...[/QUOTE]
kurde sto pro racji.



Ja bym mu nie dala kolejnych tygodni i miesięcy bo po pierwsze wasz związek jest dobry z nazwy bo nie da się być na co dzien w pełni szczęsliwym skoro w głowie siedzą takie myśli że czegoś chcesz a on ci tego nie daje. Możesz się nie przyznawać, mówić, że nie siedzisz jak na szpilkach, i logiczne że zajmujesz się swoim życiem, ale w środku gotujesz się coraz bardziej. Nawet jak mówisz że nie ale z czegoś ten wątek wynika.

Dostał 3 rozmowy w odstępie co 2 miesiące przez ostatnie pół roku o tym samym. Może facet szykuje wielką sprawę np. na wrzesien kto go tam wie ale raczej prawdopodobienstwo jest niskie.

Problem jest taki że możesz nawet zreyzgnować ze ślubu, wspólnego domu, dzieci. Tylko on może za 2 czy 5 lat stwierdzić że chce dziecko, Ty możesz mieć problemy z płodnością, będziesz miała mniej czasu na leczenie niż gdybyś zaczęła dziś. I on się zawinie do innej która mu urodzi bejbisia a Ty będziesz w pkt wyjścia nie dziś a za pare lat. Jeśli wiesz, że bardzo chcesz mieć te dzieci a na razie wygląda że z tym panem się nie zanosi nie ma sensu odwlekać potrzeby do tego znalezienia nowego partnera. (Zakładam, że nie zamierzasz na spontanie zachodzić w ciąże bez uprzedzenia by dziecko mieć za wszelką cenę i będzie co ma być).

Nieraz czytałam na wizazu o przechodzonych związkach, o tym że facet się nie żenił latami a potem cyk nowa żona w pare miesięcy. I poznałam taką sytuację w bezpośrednim otoczeniu. Po 10 latach tuż przed ślubem hrabia się łaskawie ewakuował, potem z raz czy 2 związał się z jakąś nową na pare miesięcy (raz kopia eks, to było w sumie zabawne), a z ostatnią się zaręczył w mniej pewnie niż pół roku. Także można? Można. (Zawsze jest opcja że ta ostatnia jeszcze nie wie że czeka ją x lat narzeczeństwa :P a potem pan się zawinie bo już nie wiem, są po ślubie czy nie).

Cytat:
Napisane przez Goldberry09 Pokaż wiadomość
No wlasnie to nie jest tak ze siedze cicho i gotuje sie w srodku. Gdyby tak bylo to bym nie zaczynala tych rozmow.



Tak jak pisalam, podczas ostatniej rozmowy on powiedzial ze wie czego bym chciala, ze chcialabym formalizacji zwiazku, a nastepnie dzieci. Dodal tez zebym nie naciskala, zeby byla chociaz jakas niespodzianka.



Gdyby mi powiedzial wprost, ze on tego nie chce to bym nie pisala tego tematu, bo bym juz dawno sie spakowala i wyprowadzila. Problem polega na tym ze czas od kolejnej rozmowy mija, a on nie robi zupelnie nic.



Czuje sie jak by bral mnie na przeciagniecie, jakby jeszcze probowal sie zdecydowac czy jestem ta jedyna, czy nie. Nie wiem czy to prawda, po prostu takie odnosze wrazenie.
wiem, że przesadnie ale to już dla mnie brzmi obrzydliwie. Komunikujesz potrzeby wprost a facet (nie dość że ci powiedział że co parę miesięcy czy co jakiś czas wjeżdżasz z tematem. Tak jakby cyklicznie jakiś świr wewnętrzy w głowie ci się odpalał. Ale ok. Natomiast). Mówisz czego chcesz a on ci wmawia czego potrzebujesz vide żebyś miała niespodziankę. Chyba sama wiesz najlepiej czy chcesz czekać kolejne miesiące lub lata ''na niespodziankę'' (w końcu na czyms polega idea niespodzianki że nie jest przewidywalna) czy wziąć ślub, kupić mieszkanie, starać się o dziecko.
Wprawdzie używa słów ''żeby była niespodzianka'' a nie wprost do Ciebie ''żebyś miała niespodziankę'' ale to to samo, bo wiadomo, że sam sobie on ''niespodzianki'' nie sprawi.

Brzmi toksycznie.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

serio bym zaczęla od organizacji sobie tego mieszkania. Zbieraj oferty, obejrzyj parę mieszkan, spotkaj się z doradcą. Jeśli nie chcesz postawić sprawy na ostrzu noża. Raz że będziesz miała coś swojego. Dwa, jak facet rzekomo ''nie potrafi'' odczytać tej wybitnie niesubtelnej aluzji że właśnie postawiłaś na nim krzyżyk i zaczynasz planować życie ale już bez niego to eee.

Cytat:
Gdyby mi powiedzial wprost, ze on tego nie chce to bym nie pisala tego tematu, bo bym juz dawno sie spakowala i wyprowadzila. Problem polega na tym ze czas od kolejnej rozmowy mija, a on nie robi zupelnie nic.
skoro tak to nie widzę problemu żeby się wyprowadzić by dać sobie czas na przemyślenia. To nie musi oznaczać zerwania. ''Słuchaj Misiek, dobiłam do ściany, chciałam ślubu, wspólnego domu, dziecka. Nie zanosi się, zwodzisz mnie, czuję się jak ostatni frajer. Ulało mi się. Zaczynam myśleć tylko nie umiem się z tym pogodzić, że wcale nie chcesz tego samego co ja tylko nie masz jaj by postawić sprawę jasno. Potrzebuję czasu by zdecydować czy to pomiędzy nami dalej ma jeszcze sens. Nawet jakbyś jutro przyniósł pierścionek to miałabym mdłości na jego widok bo wiadomo, taki wymuszony beznadzieja''
Koleś zostaje sam ze swoimi gadżetami, praniem i pustym łóżkiem. Albo coś do niego w koncu dociera albo niezbyt. Ty wchodzisz na drogę przybliżającą cię do świętego spokoju.
Chociaż uważam po tym jak pisałaś że ciągle siedzi w telefonie nawet na urlopie że to równia pochyła.
Plus uważam że jak jest toksykiem to i tak obróci to tak że jesteś histeryczka i walisz focha bo ślubiku brakło a taki był super związek i nie weźmie na klatę że to on go rozwalił. Po tekstach że masz nie drążyć bo ma być niespodzianka a w ogóle to się co pare miesięcy uruchamiasz nie spodziewałabym się bardziej dojrzalej postawy.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-07-05 o 21:19
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-05, 23:19   #62
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Dylemat, co dalej?

Z opisu facet wyglada na typ, który ma wygodny styl życia, brak większych zobowiązań typy kredyt/dziecko, cała wypłatę może przeznaczać na swoje zachcianki i urlop też woli wykorzystać na kolejne drogie zakupy. Po co mu żona, która może się zacząć czepiać o kolejne zakupy? A jakby było dziecko, to wiadomo że nie będzie już tyle czasu na gadżety. Więc on wcale nie chce zmieniać swojego życia.

Jeśli obojgu ludziom zależy na tym samym, to rozmawiają. Możesz powiedzieć np. że Uważasz, że para w 5 lat może się wystarczająco poznać by podjąć decyzję: ślub albo rozstanie. Więc możesz czekac max do 5 lat związku. Lub że chcesz mieć dziecko maksymalnie do 35 roku życia zajść w ciążę, jeśli nie to odchodzisz, bo to dla ciebie za długo czekać. On chce, ale nie jest gotowy? Więc porozmawiajcie o tym czego się boi i opracujcie wspólny plan/cel. Nie poda żadnych konkretów? Czyli nie chce i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 07:04   #63
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dylemat, co dalej?

A Ty w ogóle wiesz czy on chce dziecko? Bo dziecko zmienia bardzo duzo masz mniej czasu dla siebie, może on sobie zdaje sprawę i dziecko nie jest mu potrzebne
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 09:48   #64
Goldberry09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
A Ty w ogóle wiesz czy on chce dziecko? Bo dziecko zmienia bardzo duzo masz mniej czasu dla siebie, może on sobie zdaje sprawę i dziecko nie jest mu potrzebne
Tak, oficjalnie mowi ze chce. Ale jak np ja cos wspomnialam ostatnio to on powiedzial cos w stylu "No ale chyba Ty nie jestes jeszcze gotowa?". Na co odpowiedzialam, ze jestem.

Cytat:
Jeśli obojgu ludziom zależy na tym samym, to rozmawiają. Możesz powiedzieć np. że Uważasz, że para w 5 lat może się wystarczająco poznać by podjąć decyzję: ślub albo rozstanie. Więc możesz czekac max do 5 lat związku. Lub że chcesz mieć dziecko maksymalnie do 35 roku życia zajść w ciążę, jeśli nie to odchodzisz, bo to dla ciebie za długo czekać. On chce, ale nie jest gotowy? Więc porozmawiajcie o tym czego się boi i opracujcie wspólny plan/cel. Nie poda żadnych konkretów? Czyli nie chce i tyle
W idealnym zwiazku ludzie ze soba rozmawiaja na kazdy temat. U nas jest tak, ze rozmowy na powazniejsze tematy zawsze zaczynam ja. I szczerze mowiac, nie wiem czy nawet chce po raz kolejny zaczynac ta rozmowe. On doskonale wie na czym mi zalezy, ale nie robi z tym nic.
Goldberry09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 09:58   #65
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dylemat, co dalej?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-07-06 o 13:47
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 10:23   #66
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dylemat, co dalej?

Autorko, on WIE, tylko będzie udawał głupiego i wmawiał Ci, że może to Ty nie wiesz, odwracał kota ogonem. Nie dziwię Ci się, że nie widzisz większego sensu w ponownym rozmawianiu. Chyba po prostu podskórnie czujesz jak się to skończy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 12:08   #67
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Goldberry09 Pokaż wiadomość
Tak, oficjalnie mowi ze chce. Ale jak np ja cos wspomnialam ostatnio to on powiedzial cos w stylu "No ale chyba Ty nie jestes jeszcze gotowa?". Na co odpowiedzialam, ze jestem.



W idealnym zwiazku ludzie ze soba rozmawiaja na kazdy temat. U nas jest tak, ze rozmowy na powazniejsze tematy zawsze zaczynam ja. I szczerze mowiac, nie wiem czy nawet chce po raz kolejny zaczynac ta rozmowe. On doskonale wie na czym mi zalezy, ale nie robi z tym nic.

No i co on na to, że jesteś? na tym się rozmowa się skończyła? To był idealny moment, żeby zapytać o czas. Tylko ja bym najpierw pomyślała o zakupie mieszkania dopiero później o dziecku. Gadanie o tym, że to nie jest dobry czas nie ma sensu jesli bierze się kredyt, bo przy kredycie na 10-20 lat nigdy nie wiadomo co się stanie jakie będą stopy itp
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-06, 13:22   #68
Goldberry09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorko, on WIE, tylko będzie udawał głupiego i wmawiał Ci, że może to Ty nie wiesz, odwracał kota ogonem. Nie dziwię Ci się, że nie widzisz większego sensu w ponownym rozmawianiu. Chyba po prostu podskórnie czujesz jak się to skończy.
Niestety ale masz racje. Czuje po prostu ze moja coraz wieksza frustracja i jego olewajacy stosunek doprowadzaja do tego ze nie mam ochoty po raz kolejny zaczynac rozmowy i byc kolejny raz zbyta.

Nie chce zeby cokolwiek bylo robione na sile ani wymuszone. Chcialabym zeby to zupelnie inaczej wygladalo, chcialabym sie cieszyc na nastepny krok z partnerem. Brakuje mi tej ekscytacji, szczescia, wspolnego planowania. Nie wiem czy nawet gdyby po kolejnej rozpoczetej przeze mnie rozmowie on podjal jakies kroki, czy potrafilabym na tym przejsc do porzadku dziennego, obawiam sie ze zle bym sie z tym czula.

Tylko nazwyczajniej w swiecie jest mi teraz przykro. I nie bede ukrywac, ale obawiam sie ze znalezienie kogos kto bedzie mi odpowiadal i bedzie gotowy do dojrzalego zwiazku, moze zajac duzo czasu...
Goldberry09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 13:49   #69
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dylemat, co dalej?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 14:18   #70
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Goldberry09 Pokaż wiadomość
Tylko nazwyczajniej w swiecie jest mi teraz przykro. I nie bede ukrywac, ale obawiam sie ze znalezienie kogos kto bedzie mi odpowiadal i bedzie gotowy do dojrzalego zwiazku, moze zajac duzo czasu...
Więc zacznij szukać jak najszybciej...
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 14:48   #71
Rosellina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dylemat, co dalej?

Autorko, Ty już nie masz czasu na odkładanie decyzji o dziecku. Albo padną konkrety i dokładne daty, albo się natychmiast rozstajecie, dajesz sobie czas na żałobę po zakończeniu związku i randkujesz w sposób zdecydowany i ukierunkowany na założenie rodziny. Znalezienie męża nie jest takie szybkie i proste, często też zajście w ciążę, więc nie trać czasu który u Ciebie jest na wagę złota. Nie wiem dlaczego tak chodzisz koło faceta na paluszkach? Czas nagli was obojga, nie tylko Ciebie. Uświadom chłopaka, że jeśli będziecie zwlekać z decyzją o pierwszym dziecku, wyjdzie wam to tylko na złe a Ty juz zbliżasz się do wieku w którym dzieci nie powinno się rodzić. Mam dwie znajome które rodziły w wieku 37 lat, jedna drugie dziecko, druga pierwsze i na dzień dobry u ginekologów dostały ochrzan, że w tym wieku dzieci się już nie robi i od razu skierowanie na szczegółowe badania. Tak więc zadbaj o swoje sprawy, jeśli trzeba wyprowadź się, może chłopak zapuka do Twoich drzwi z pierścionkiem, jeśli nie to masz problem rozwiązany...
Rosellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-06, 14:55   #72
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dylemat, co dalej?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 17:42   #73
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 479
Dot.: Dylemat, co dalej?

Zabijcie mnie ale pamiętam PRAWIE TAKI sam wątek, kobieta i mężczyzna po 30'tce, on gadżety i dokładne oglądanie filmików na Youtubie, selekcja i dokładne wybieranie, a ona marzyła o ślubie i facet zupełnie nic sobie z tego nie robił. To było ładny kawałek czasu temu i jeżeli To Ty Autorko to... No nie mam więcej pytań. ;x

W zupełności zgadzam się z Xfrida,
albo twardo wszystko od razu zapytać 'czy jesteśmy razem czy nie, załatwiamy ślub i po ślubie od razu staramy się o dziecko czy nie? Chce wiedzieć tu i teraz. Mam 33 lata i chcę być matką, nie mogę już dłużej czekać, czy podejmujemy kolejne kroki czy się rozstajemy?'

Co mogła bym jeszcze doradzić,
to dobra była propozycja ze zorganizowaniem tej rozmowy do końca miesiąca, jak się ona nie odbędzie - rozumiesz że to koniec związku.

Również też możesz się wyprowadzić i zostawić list w którym to co nam tu napisałaś, wypiszesz, i że jak mu zależy to niech podejmie jakieś kroki, jak niczego nie podejmie i się nawet nie odezwie, masz jasny obraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 20:37   #74
Rosellina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dylemat, co dalej?

Trzepotko, to były pierwsze wizyty na NFZ (nie w Polsce). Obie dziewczyny szybko znalazły lekarzy prywatnych, ale ochrzan dostały. I faktycznie, dziewczyna która rodziła swoje drugie dziecko, przeszła bardzo dużo. Urodziła dziecko z zespołem Downa, oprócz tego doszły inne problemy, ciężkie operacje i synek spędził od urodzenia cały rok w szpitalu.
Rosellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 20:41   #75
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Rosellina Pokaż wiadomość
Trzepotko, to były pierwsze wizyty na NFZ (nie w Polsce). Obie dziewczyny szybko znalazły lekarzy prywatnych, ale ochrzan dostały. I faktycznie, dziewczyna która rodziła swoje drugie dziecko, przeszła bardzo dużo. Urodziła dziecko z zespołem Downa, oprócz tego doszły inne problemy, ciężkie operacje i synek spędził od urodzenia cały rok w szpitalu.
Weź już nie trolluj po wątkach chłopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 21:00   #76
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 230
Dot.: Dylemat, co dalej?

Facet sprowadza problem do parteru lekceważąco tekstem, że ''przypomina ci się o tym co parę miesięcy'', wmawia, że musisz odczuwać niespodziankę oraz również wmawia, że chyba nie jesteś gotowa na dziecko - i Ty uważasz że to udany zdrowy związek i brak pierscionka stanowi faktyczny problem. Poczytaj sobie czym jest gaslighting.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 21:12   #77
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 309
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Rosellina Pokaż wiadomość
Autorko, Ty już nie masz czasu na odkładanie decyzji o dziecku. Albo padną konkrety i dokładne daty, albo się natychmiast rozstajecie, dajesz sobie czas na żałobę po zakończeniu związku i randkujesz w sposób zdecydowany i ukierunkowany na założenie rodziny. Znalezienie męża nie jest takie szybkie i proste, często też zajście w ciążę, więc nie trać czasu który u Ciebie jest na wagę złota. Nie wiem dlaczego tak chodzisz koło faceta na paluszkach? Czas nagli was obojga, nie tylko Ciebie. Uświadom chłopaka, że jeśli będziecie zwlekać z decyzją o pierwszym dziecku, wyjdzie wam to tylko na złe a Ty juz zbliżasz się do wieku w którym dzieci nie powinno się rodzić. Mam dwie znajome które rodziły w wieku 37 lat, jedna drugie dziecko, druga pierwsze i na dzień dobry u ginekologów dostały ochrzan, że w tym wieku dzieci się już nie robi i od razu skierowanie na szczegółowe badania. Tak więc zadbaj o swoje sprawy, jeśli trzeba wyprowadź się, może chłopak zapuka do Twoich drzwi z pierścionkiem, jeśli nie to masz problem rozwiązany...
Autorko, to normalne, że jako kobieta czujesz parcie na zalegalizowanie związku. Jesteś kobietą, więc potrzebujesz gwarancji w postaci ślubu, by móc czuć się spełniona w swojej relacji. To zrozumiałe, że jako kobieta odczuwasz zazdrość wobec koleżanek, których partnerzy się oświadczyli, jesteś istotą emocjonalną i targaną hormonami, masz więc prawo do kobiecych humorków i foszków. Pamiętaj jednak, że ciągle możesz owinąć sobie mężczyznę wokół palca przy pomocy kilku prostych trików, jakimi kobiety usidlały mężczyzn od wieków! Zajrzyj do swojej kobiecej szuflady z seksowną bielizną - to może być doskonały moment, by przejrzeć swoje obfite zbiory i wybrać coś wyjątkowo seksownego! Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami, więc użyj wszystkich swoich kobiecych atrybutów a także makijażowych trików, jakie pewnie masz opanowane do perfekcji, by dać mu niezapomnianą noc. I nikt nie potrafi gotować tak wspaniale jak kobieta! Nie od dziś wiadomo, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, dopełnij więc wieczór wyśmienitym posiłkiem posiłkiem twojego autorstwa, a jeśli z nadmiaru opcji zaczynasz się odrobinę gubić, co często zdarza się kobietom, to pamiętaj że wszyscy mężczyźni uwielbiają steki! Po takim pokazie kobiecych umiejętności jako strażniczki domowego ogniska, żaden mężczyzna nie będzie miał już wątpliwości, że jesteś tą jedyną. Pamiętaj, że decyzję o sformalizowaniu związku może podjąć tylko mężczyzna, nie chcesz przecież wyjść na histeryczkę i wymuszaczkę jak te desperatki o których wciąż się słyszy, a od których każdy prawdziwy mężczyzna ucieka w podskokach. Kobieta powinna zawsze czekać na ruch mężczyzny, ponieważ to on jest zdobywcą. Jest też bardziej rozsądny i racjonalny, więc skoro zwleka z podjęciem dalszych kroków, to na pewno ma jakiś powód. Nie martw się, jeśli ty tego powodu nie rozumiesz, pozwól mu na podjęcie męskiej decyzji w swoim czasie. Pamiętaj, że przyciskany mężczyzna zawsze ucieknie. Spróbuj więc uzbroić się w cierpliwość, choć może być to trudne, bo to nie jest kobieca cecha, i poczekać na jego dalszy ruch.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 23:05   #78
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
Autorko, to normalne, że jako kobieta czujesz parcie na zalegalizowanie związku. Jesteś kobietą, więc potrzebujesz gwarancji w postaci ślubu, by móc czuć się spełniona w swojej relacji. To zrozumiałe, że jako kobieta odczuwasz zazdrość wobec koleżanek, których partnerzy się oświadczyli, jesteś istotą emocjonalną i targaną hormonami, masz więc prawo do kobiecych humorków i foszków. Pamiętaj jednak, że ciągle możesz owinąć sobie mężczyznę wokół palca przy pomocy kilku prostych trików, jakimi kobiety usidlały mężczyzn od wieków! Zajrzyj do swojej kobiecej szuflady z seksowną bielizną - to może być doskonały moment, by przejrzeć swoje obfite zbiory i wybrać coś wyjątkowo seksownego! Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami, więc użyj wszystkich swoich kobiecych atrybutów a także makijażowych trików, jakie pewnie masz opanowane do perfekcji, by dać mu niezapomnianą noc. I nikt nie potrafi gotować tak wspaniale jak kobieta! Nie od dziś wiadomo, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, dopełnij więc wieczór wyśmienitym posiłkiem posiłkiem twojego autorstwa, a jeśli z nadmiaru opcji zaczynasz się odrobinę gubić, co często zdarza się kobietom, to pamiętaj że wszyscy mężczyźni uwielbiają steki! Po takim pokazie kobiecych umiejętności jako strażniczki domowego ogniska, żaden mężczyzna nie będzie miał już wątpliwości, że jesteś tą jedyną. Pamiętaj, że decyzję o sformalizowaniu związku może podjąć tylko mężczyzna, nie chcesz przecież wyjść na histeryczkę i wymuszaczkę jak te desperatki o których wciąż się słyszy, a od których każdy prawdziwy mężczyzna ucieka w podskokach. Kobieta powinna zawsze czekać na ruch mężczyzny, ponieważ to on jest zdobywcą. Jest też bardziej rozsądny i racjonalny, więc skoro zwleka z podjęciem dalszych kroków, to na pewno ma jakiś powód. Nie martw się, jeśli ty tego powodu nie rozumiesz, pozwól mu na podjęcie męskiej decyzji w swoim czasie. Pamiętaj, że przyciskany mężczyzna zawsze ucieknie. Spróbuj więc uzbroić się w cierpliwość, choć może być to trudne, bo to nie jest kobieca cecha, i poczekać na jego dalszy ruch.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
xD
Nawet nie wiem jak to skomentować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-06, 23:43   #79
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 309
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
xD
Nawet nie wiem jak to skomentować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lektura wątku 'Życiowe skrzyżowanie a ja jadę w ścianę' da szerszy kontekst

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-07, 00:32   #80
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
Autorko, to normalne, że jako kobieta czujesz parcie na zalegalizowanie związku. Jesteś kobietą, więc potrzebujesz gwarancji w postaci ślubu, by móc czuć się spełniona w swojej relacji. To zrozumiałe, że jako kobieta odczuwasz zazdrość wobec koleżanek, których partnerzy się oświadczyli, jesteś istotą emocjonalną i targaną hormonami, masz więc prawo do kobiecych humorków i foszków. Pamiętaj jednak, że ciągle możesz owinąć sobie mężczyznę wokół palca przy pomocy kilku prostych trików, jakimi kobiety usidlały mężczyzn od wieków! Zajrzyj do swojej kobiecej szuflady z seksowną bielizną - to może być doskonały moment, by przejrzeć swoje obfite zbiory i wybrać coś wyjątkowo seksownego! Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami, więc użyj wszystkich swoich kobiecych atrybutów a także makijażowych trików, jakie pewnie masz opanowane do perfekcji, by dać mu niezapomnianą noc. I nikt nie potrafi gotować tak wspaniale jak kobieta! Nie od dziś wiadomo, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, dopełnij więc wieczór wyśmienitym posiłkiem posiłkiem twojego autorstwa, a jeśli z nadmiaru opcji zaczynasz się odrobinę gubić, co często zdarza się kobietom, to pamiętaj że wszyscy mężczyźni uwielbiają steki! Po takim pokazie kobiecych umiejętności jako strażniczki domowego ogniska, żaden mężczyzna nie będzie miał już wątpliwości, że jesteś tą jedyną. Pamiętaj, że decyzję o sformalizowaniu związku może podjąć tylko mężczyzna, nie chcesz przecież wyjść na histeryczkę i wymuszaczkę jak te desperatki o których wciąż się słyszy, a od których każdy prawdziwy mężczyzna ucieka w podskokach. Kobieta powinna zawsze czekać na ruch mężczyzny, ponieważ to on jest zdobywcą. Jest też bardziej rozsądny i racjonalny, więc skoro zwleka z podjęciem dalszych kroków, to na pewno ma jakiś powód. Nie martw się, jeśli ty tego powodu nie rozumiesz, pozwól mu na podjęcie męskiej decyzji w swoim czasie. Pamiętaj, że przyciskany mężczyzna zawsze ucieknie. Spróbuj więc uzbroić się w cierpliwość, choć może być to trudne, bo to nie jest kobieca cecha, i poczekać na jego dalszy ruch.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Super tekst niestety doczytałam tylko do połowy, bo mój kobiecy mózg się rozemocjonował hihi

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 06:45   #81
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
Autorko, to normalne, że jako kobieta czujesz parcie na zalegalizowanie związku. Jesteś kobietą, więc potrzebujesz gwarancji w postaci ślubu, by móc czuć się spełniona w swojej relacji. To zrozumiałe, że jako kobieta odczuwasz zazdrość wobec koleżanek, których partnerzy się oświadczyli, jesteś istotą emocjonalną i targaną hormonami, masz więc prawo do kobiecych humorków i foszków. Pamiętaj jednak, że ciągle możesz owinąć sobie mężczyznę wokół palca przy pomocy kilku prostych trików, jakimi kobiety usidlały mężczyzn od wieków! Zajrzyj do swojej kobiecej szuflady z seksowną bielizną - to może być doskonały moment, by przejrzeć swoje obfite zbiory i wybrać coś wyjątkowo seksownego! Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami, więc użyj wszystkich swoich kobiecych atrybutów a także makijażowych trików, jakie pewnie masz opanowane do perfekcji, by dać mu niezapomnianą noc. I nikt nie potrafi gotować tak wspaniale jak kobieta! Nie od dziś wiadomo, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, dopełnij więc wieczór wyśmienitym posiłkiem posiłkiem twojego autorstwa, a jeśli z nadmiaru opcji zaczynasz się odrobinę gubić, co często zdarza się kobietom, to pamiętaj że wszyscy mężczyźni uwielbiają steki! Po takim pokazie kobiecych umiejętności jako strażniczki domowego ogniska, żaden mężczyzna nie będzie miał już wątpliwości, że jesteś tą jedyną. Pamiętaj, że decyzję o sformalizowaniu związku może podjąć tylko mężczyzna, nie chcesz przecież wyjść na histeryczkę i wymuszaczkę jak te desperatki o których wciąż się słyszy, a od których każdy prawdziwy mężczyzna ucieka w podskokach. Kobieta powinna zawsze czekać na ruch mężczyzny, ponieważ to on jest zdobywcą. Jest też bardziej rozsądny i racjonalny, więc skoro zwleka z podjęciem dalszych kroków, to na pewno ma jakiś powód. Nie martw się, jeśli ty tego powodu nie rozumiesz, pozwól mu na podjęcie męskiej decyzji w swoim czasie. Pamiętaj, że przyciskany mężczyzna zawsze ucieknie. Spróbuj więc uzbroić się w cierpliwość, choć może być to trudne, bo to nie jest kobieca cecha, i poczekać na jego dalszy ruch.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Brzmi jak jakiś tekst z Pani domu czy innej przyjaciółki sprzed 30 lat.


Też jestm kobietą jak mi wyjaśnisz, że ne zalezy mi na ślubie i nigdy nie zależało i nie zazdroszcze ludzio, którzy slub wzieli
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 07:21   #82
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Brzmi jak jakiś tekst z Pani domu czy innej przyjaciółki sprzed 30 lat.
Brzmi jak świetna parodia toksycznego wędkarza.

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Też jestm kobietą jak mi wyjaśnisz, że ne zalezy mi na ślubie i nigdy nie zależało i nie zazdroszcze ludzio, którzy slub wzieli
Okłamujesz sama siebie. Każda prawdziwa kobieta pragnie tylko tego. Tak sa stworzone, natury nie oszukasz.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 08:52   #83
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dylemat, co dalej?

prawdziwa kobieta juz by byla w ciazy XD
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 09:23   #84
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Goldberry09 Pokaż wiadomość



Tylko nazwyczajniej w swiecie jest mi teraz przykro. I nie bede ukrywac, ale obawiam sie ze znalezienie kogos kto bedzie mi odpowiadal i bedzie gotowy do dojrzalego zwiazku, moze zajac duzo czasu...
Ty go w ogóle kochasz, lubisz jako człowieka? Dobrze się Wam żyje i spędza czas? Bo po tamtym opisie wakacji i jego nosa w telefonie ciężko uwierzyć, że coś Was łączy. On ma wygodnie, Ty widzisz w nim opcję na realizację swoich celów życiowych. I nie wiesz co masz robić, z nim źle, ale bez niego to nie wiadomo co dalej z Twoimi życiowymi punktami do odhaczenia. Wybacz, ale tak to widzę. Jakby ten ślub, dziecko nie były na tapecie dlatego, że tak go niesamowicie kochasz i czujesz, że to będzie jeszcze poziom wyżej w Waszym związku, ale robota do wykonania, bo tak trzeba mieć w życiu i już. Jaki to ma sens? Od dupy strony.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 11:50   #85
Rosellina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dylemat, co dalej?

Teraz rzucę bombę ale Autorko, obejrzyj sobie filmik na kanale "druga strona medalu" o tytule "ściana - ma 35 lat, jest samotna i przerażona, nikt jej nie chce".



Zadbaj o swoje sprawy, bo jeszcze masz troszkę czasu a nie bujaj w obłokach i czekaj aż się księciunio zdecyduje.
Rosellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:15   #86
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Ja bym odpuściła. On dokładnie powiedziałCi że w najbliższym czasie nie będzie żadnych dążeń z jego stony do tego, czego Ty oczekujesz.

Inna rzecz że mój TŻ też jest z tych co "kiedyś by chcieli". Temat pierścionka odpuściłam sobie zupełnie i już mi przeszła ochota nawet (z resztą ja miałam tylko chwilową faze na ten ślub ), ale za to budujemy dom. Bo ja chciałam, więc poczyniłam konkretne kroki zamiast czekać aż on coś z tym zrobi i stawiać się w pozycji widowni we własnym związku.
Ten pomysł chętnie podłapał i nie miałam problemów z odkładaniem kasy i planowaniem tej inwestycji z jego strony. Fakt, ja sobie wszystko organizuję, załatwiam, ale uczestniczy z chęcią w etapch, w którch był mi potrzebny. I to mi wystarczy.
Przyjęłam do wiadomości że mój TŻ nie jest zbyt rezolutny jeśli chodzi o poważne decyzje życiowe i że albo go biorę takiego, albo szukam kogoś innego
Ja natomaist jestem z tych "może keidyś" jeśli chodzi o dziecko. Na razie on nie naciska, chociaż wiem że by chciał, ale pewnie przyjdzie dzień że powie że to już. Ja tego nie powiem, więc też czekam sobie w takim zawieszeniu
Ludzie boją się różnych etapów w życiu i różnich decyzji. I ja nie wierzę w magiczne "jakby to był TEN/TA to byś chciała". Czasami trzeba ogoś popchnąć, żeby w końcu skoczył.
Co do podkreslonego to ja sie z tym nie zgadzam.. Po relacjach takich bliskich mi osob, i roznych zwiazkach stwierdzam, ze jednak warto w tych podstawowych kwestiach miec podobne podejscie oraz potrzeby + jakas tam elastyczność. Jezeli kts sie rozjezdza w kwestii slub/dziecko to niestety takie zwiazki predzej czy pozniej koncza sie rozwodem. A rozbieznosci i tak wyjda.

Moze tez byc tak, ze trzeba bedzie zaakceptowac odmienne potrzeby partnera, bo nigdy nie zrealizuje naszych potrzeb i my jego takze i zadne popychanie nie pomoze. Ale to tez jest kwestia tego co i ile mozna zaakceptowac zeby nie odbylo sie to kosztem samego siebie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:20   #87
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Rosellina Pokaż wiadomość
Teraz rzucę bombę ale Autorko, obejrzyj sobie filmik na kanale "druga strona medalu" o tytule "ściana - ma 35 lat, jest samotna i przerażona, nikt jej nie chce".



Zadbaj o swoje sprawy, bo jeszcze masz troszkę czasu a nie bujaj w obłokach i czekaj aż się księciunio zdecyduje.
Na czym polega ta bomba? Autor kanału widać, że wierzy w redpillowe mitologie o tym jak kobiety należą do innego gatunku niż mężczyźni i różni ich niesamowicie wiele. Szkodliwe seksistowskie bzdury.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:25   #88
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 309
Dot.: Dylemat, co dalej?

I autor kanału uznał, że nic mu tak nie podbije wyświetleń, jak zareklamowanie swojej twórczości na wizażu. Wszyscy jesteśmy zszokowani.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:29   #89
Rosellina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dylemat, co dalej?

Candy Shop Girl, rzeczywistość niestety jest brutalna ale mam nadzieję, że Autorka wyciągnie z tego wątku najlepsze dla siebie wnioski
Rosellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:32   #90
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dylemat, co dalej?

Ah gdyby tylko wynurzenia redpillowców miały cokolwiek wspólnego z rzeczywistością...
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-10 13:03:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.