Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 18:57   #1
Mozzdzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16

Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?


W jakie miejsca chodzą fajne, porządne dziewczyny? Kluby odpadają oczywiście
Gdzie chodzicie? I czym cieszyłybyście się jakby obcy facet was zaczepił w tym miejscu?

PS. Szukam dziewczyny xD
Mozzdzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:50   #2
glamourX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Do klubów - o dziwo - też chodzą "normalne" dziewczyny. Potańczyć, wyszaleć się, a nie rwać pierwszą lepszą parę spodni .

PS Podobno miłości nie należy szukać. Twoje wątki zalatują desperacją.
glamourX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:05   #3
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Mozzdzo Pokaż wiadomość
W jakie miejsca chodzą fajne, porządne dziewczyny? Kluby odpadają oczywiście
Gdzie chodzicie? I czym cieszyłybyście się jakby obcy facet was zaczepił w tym miejscu?

PS. Szukam dziewczyny xD
Co do tytułu tematu - TU na wizażu są fajne dziewczyny
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:09   #4
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Oczywiście, że w klubie można kogoś poznać
Ja ze swoim obecnym TŻ zaczęłam tańczyć w klubie, potem chwilę pogadaliśmy przy stoliku, a dwa dni po tym odezwał się do mnie na nk - jeszcze wtedy wszyscy z tego korzystali - od słowa do słowa i jakoś nam wyszło
Nie rozumiem dlaczego od razu odrzucasz kluby, Czy myślisz, ze do klubu chodzą tylko jakieś nieporządne czy puszczalskie dziewczyny na jedną noc, czy Bóg wie jakie tam jeszcze?

Generalnie i tak wątek zalatuje mi desperacją, czekasz, aż podamy Ci fajne miejsca, a potem będziesz tam chodził i mówić: Szukam dziewczyny, ponoć tutaj są jakieś fajne?
Mogę Ci powiedzieć, że tu, gdzie sie uczę są bardzo sympatyczne i miłe, wpadniesz?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:18   #5
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 461
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Dziewczyny, może chlopak nie chodzi na dyskoteki i kluby! (tak jak ja! )

Hm.. Fajne dziewczyny... we Wrocławiu mnie czasem spotkasz!
tur3cka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:25   #6
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Wszystko zależy jaką dziewczynę chcesz poznać. I co lubisz. Jeśli lubisz czytać - idź do biblioteki, jeśli lubisz imprezować - na dyskoteke, jeśli wypić - do baru (ale tam to zwykle nie przesiadują partnerki życiowe )
jeśli lubisz grać - to w grze :P itp
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:26   #7
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez tur3cka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może chlopak nie chodzi na dyskoteki i kluby! (tak jak ja! )

Hm.. Fajne dziewczyny... we Wrocławiu mnie czasem spotkasz!
Może, ale w jego poście ewidentnie zalatywało tym, że w klubach są same nieporządne dziewczyny, co jest bzdurą. I jeśli tam nie chodzi, to ihmo własnie dlatego.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 21:20   #8
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Jestem fajna, słucham, w czym mogę pomóc?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:44   #9
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Mozzdzo Pokaż wiadomość
W jakie miejsca chodzą fajne, porządne dziewczyny? Kluby odpadają oczywiście
Gdzie chodzicie? I czym cieszyłybyście się jakby obcy facet was zaczepił w tym miejscu?

PS. Szukam dziewczyny xD
Jezeli przestaniesz tak pisac,to na pewno bedzie wiecej chetnych
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:31   #10
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

ja i moj ukochany rowniez w klubie sie poznalismy i baardzo milo to oboje wspominamy
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:54   #11
Lolin86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 75
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

ja poznałam mojego męza w pracy zreszta dużo par sie poznało w tym zakładzie
Lolin86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 12:04   #12
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Może, ale w jego poście ewidentnie zalatywało tym, że w klubach są same nieporządne dziewczyny, co jest bzdurą. I jeśli tam nie chodzi, to ihmo własnie dlatego.
Zgadzam sie, post jest dośc niemiły. Takie generalizowanie kobiety chodzące do klubów= zepsute. i jeszcze to zaakcentowanie słowa porządne.

Jakby autor sam był porządny to by wiedział gdzie sa porządne dziewczyny https://static.wizaz.pl/forum/images...we/brzydal.gif
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 12:40   #13
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Lolin86 Pokaż wiadomość
ja poznałam mojego męza w pracy zreszta dużo par sie poznało w tym zakładzie
To fajny zakład pracy, zwykle w pracy ludzie są już od dawien dawna zajęci (nawet gdy są całkiem młodzi).
Fajne dziewczyny można poznać np. w kolejce w sklepie. Wystarczy zagadać, ew. pomóc w czymś, zażartować.
Wydaje mi sie, że nie miejsce jest ważne ale to czy sie odważysz podejść do kobiety. Np. w kawiarni przy stoliku siedzą sobie 3 przyjaciółki, fajne dziewczyny. Podejdziesz do nich sie zapoznać, czy nie?
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:48   #14
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Chcesz moje gadu?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:04   #15
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

na kursie tańca zawsze stałe osoby chodzą, ambitne, jesteś "zmuszony" tańczyć z partnerkami więc odpada aspekt nieśmiałości w zagadywaniu a i korzyści zdrowotne są fajne no i na pewno będziesz sam lepszą "partią" jak nauczysz się tańczyć.
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:01   #16
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Jestem fajna, słucham, w czym mogę pomóc?
to samo chciałam napisać jak przeczytałam tytuł wątku
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:14   #17
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez glamourX Pokaż wiadomość
Do klubów - o dziwo - też chodzą "normalne" dziewczyny. Potańczyć, wyszaleć się, a nie rwać pierwszą lepszą parę spodni .

PS Podobno miłości nie należy szukać. Twoje wątki zalatują desperacją.
Święta prawda. Z autopsji wiem, że szukanie kończy się niewypałem.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:20   #18
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Kolejny wątek? Na tamtym dziewczyny za bardzo Cię zjechały? Dostałeś już rady...
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 19:51   #19
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

co rozumiesz pod pojęciem ''fajnej'' dziewczyny?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 20:05   #20
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Mi ostatnio bardzo fajna policjantka mandat wlepiła więc jak chcesz to szoruj autem po wylotówkach z wiosek, tylko uprzedzam że to może Cie to kosztować więcej niż noc przebawiona w klubie, ale przynajmniej kajdanki i te sprawy
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:51   #21
Mozzdzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że w klubie można kogoś poznać
Ja ze swoim obecnym TŻ zaczęłam tańczyć w klubie, potem chwilę pogadaliśmy przy stoliku, a dwa dni po tym odezwał się do mnie na nk - jeszcze wtedy wszyscy z tego korzystali - od słowa do słowa i jakoś nam wyszło
Nie rozumiem dlaczego od razu odrzucasz kluby, Czy myślisz, ze do klubu chodzą tylko jakieś nieporządne czy puszczalskie dziewczyny na jedną noc, czy Bóg wie jakie tam jeszcze?

Generalnie i tak wątek zalatuje mi desperacją, czekasz, aż podamy Ci fajne miejsca, a potem będziesz tam chodził i mówić: Szukam dziewczyny, ponoć tutaj są jakieś fajne?
Mogę Ci powiedzieć, że tu, gdzie sie uczę są bardzo sympatyczne i miłe, wpadniesz?

http://www.youtube.com/watch?v=WZQkjqZYHb8 Tak zobacz to ;d Myślę, że tylko takie tam chodzą.

Nie z takim tekstem na pewno bym nie wyjechał. Jestem bardzo nieśmiały xD Miłe i sympatyczne hmm niemożliwe Takie jak tu???xD

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Co do tytułu tematu - TU na wizażu są fajne dziewczyny
Hehehehe no super są, wszystkie chcą mnie swoimi szponami rozszarpać ;d Ale ja jestem niezniszczalny ;d

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Chcesz moje gadu?
Oczywiście dawaj ;d Potrzebuję pomocy, chcę się zmienić. Oceniłaś by mnie i powiedziałabyś co ze mną nie tak? Co ci się podoba we mnie co nie?I co mam zmienić? Fotkę mogę wysłać.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Kolejny wątek? Na tamtym dziewczyny za bardzo Cię zjechały? Dostałeś już rady...
Hahahah zjechały mnie? Ustąpiłem głupszym.Ja jestem nieczuły na takie coś, nie rozumiem czemu takie wrogie nastawienie miały. Pisałem to w stanie nietrzeźwości btw. :P xD

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tur3cka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może chlopak nie chodzi na dyskoteki i kluby! (tak jak ja! )

Hm.. Fajne dziewczyny... we Wrocławiu mnie czasem spotkasz!
Fajnie właśnie szukam takiej dziewczyny

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
co rozumiesz pod pojęciem ''fajnej'' dziewczyny?
Miła, wesoła, wrażliwa, skromnie się ubierająca coś w tym stylu http://www.google.pl/imgres?q=beauti...:29,s:20,i:215

Żeby nie była plastikiem ( dupa i cyce na wierzchu itp.) Kochająca, której mógłbym zaufać, wierna, czasami zazdrosna heh dobra skończę to i tak tylko moja fantazja ;d

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja i moj ukochany rowniez w klubie sie poznalismy i baardzo milo to oboje wspominamy
To fajnie

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Święta prawda. Z autopsji wiem, że szukanie kończy się niewypałem.
Heh ja już próbuje coś zrobić od 4 lat i nic ;/

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
to samo chciałam napisać jak przeczytałam tytuł wątku
He he bardzo śmieszne :P

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
na kursie tańca zawsze stałe osoby chodzą, ambitne, jesteś "zmuszony" tańczyć z partnerkami więc odpada aspekt nieśmiałości w zagadywaniu a i korzyści zdrowotne są fajne no i na pewno będziesz sam lepszą "partią" jak nauczysz się tańczyć.
Wszędzie gdzie się pojawię to i tak nie znajduję miłości, nigdy nie poczułem się zakochany na pewno byłoby tak tym razem nawet na tym kursie ;/

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Jestem chlopak Pokaż wiadomość
Mi ostatnio bardzo fajna policjantka mandat wlepiła więc jak chcesz to szoruj autem po wylotówkach z wiosek, tylko uprzedzam że to może Cie to kosztować więcej niż noc przebawiona w klubie, ale przynajmniej kajdanki i te sprawy
Sraty taty nie szukam przygodnego seksu

Dobra a tak na serio to nie umiem zagadywać ;d

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
To fajny zakład pracy, zwykle w pracy ludzie są już od dawien dawna zajęci (nawet gdy są całkiem młodzi).
Fajne dziewczyny można poznać np. w kolejce w sklepie. Wystarczy zagadać, ew. pomóc w czymś, zażartować.
Wydaje mi sie, że nie miejsce jest ważne ale to czy sie odważysz podejść do kobiety. Np. w kawiarni przy stoliku siedzą sobie 3 przyjaciółki, fajne dziewczyny. Podejdziesz do nich sie zapoznać, czy nie?
Nie podszedłbym bo jestem za bardzo nieśmiały mówiłem ;/

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
jestem fajna, słucham, w czym mogę pomóc?
xd

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A tu jest moje wytłumaczenie:

Tak ... totalny desperat ze mnie, pisałem to w stanie nietrzeźwości. Pisownia na poziomie gimnazjum? Wypraszam sobie, mam średnie wykształcenie, zdałem maturę na bardzo dobrym poziomie.... Czemu oceniam dziewczyny za puszczalskie??? HMMM ? Dobra masz oto link http://www.youtube.com/watch?v=WZQkjqZYHb8

I co powiesz mi, że ta dziewczyna chodzi tam tylko potańczyć ;d? No dobra może się wygłupiłem nie wszystkie takie są, pisałem to z żalem w stanie wskazującym xD To prawda mam bardzo niefajne towarzystwo i własnie z nim skończyłem, poszukam sobie lepszego. Dlatego przez nich takie podejście mam... Chciałbym je zmienić... No ale te kobitki tutaj są wrogo nastawione oj;d

Chciałbym mieć dziewczynę i nie zachowywać się jak łajza ale jestem raczej nieśmiały i nie umiem zdobyć się na odrobinę odwagi, żeby podejść i zagadać do dziewczyny ;( Nigdy tego nie robiłem a zresztą i tak by mnie wyśmiała jakby doszło do tematu o byłych partnerów. Dziewczyny w moim wieku już miały na pewno jak nie setki to dziesiątki partnerów i nie lubią niedoświadczonych heh ;/ Dobra Narka ;d Trudno nie będę się zamartwiał tylko szkoda, że żadna dziewczyna nie chce się mną zainteresować.
Mozzdzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:02   #22
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Mozzdzo Pokaż wiadomość
Wszędzie gdzie się pojawię to i tak nie znajduję miłości, nigdy nie poczułem się zakochany na pewno byłoby tak tym razem nawet na tym kursie ;/
To ja nie rozumiem po kiego zawracasz nam głowę, skoro dostałeś fajną poradę i z góry spisałeś na straty. Pytasz o miejsce, ja Ci - jako nieliczna - taką podaję, a i tak nie poraktowałeś poważnie.

Ja się nie dziwię, ze nie możesz sobie nikogo znaleźć, skoro taka marudna pierdoła z Ciebie. Nic Ci nie odpowiada, krytyki i porad nie przyjmujesz, szukasz ideału a samemu Tobie od ideału daleko.

I jeszcze drobna rada: wyhamuj trochę z tym "xD" bo czytać się tego normalnie nie da i mam wrażenie, że czytam wywody 13 latka, a nie jak sam twierdzisz człowieka pełnoletniego, po dobrze napisanej maturze.
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:36   #23
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Wierz mi jak popełnisz wykroczenie to policjantka sama zagada

A poważnie to miałem na myśli (podając przykład że mi nagle na trasie fajna policjantka się trafiła) że fajną dziewczynę możesz poznać w dosłownie każdym miejscu nawet gdy się najmniej tego spodziewasz, więc bądź czujny bo nie znasz dnia ani godziny
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:56   #24
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Skoro w twoim przypadku imprezy odpadają, to zapisz się na jakiś kurs, coś dodatkowego, gdzie niekoniecznie trzeba gadać z tysiącem osób na minute, ale poznasz nowych ludzi, nową grupę- to zawsze coś.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2012-12-14 o 09:24
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 17:59   #25
Mozzdzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
To ja nie rozumiem po kiego zawracasz nam głowę, skoro dostałeś fajną poradę i z góry spisałeś na straty. Pytasz o miejsce, ja Ci - jako nieliczna - taką podaję, a i tak nie poraktowałeś poważnie.

Ja się nie dziwię, ze nie możesz sobie nikogo znaleźć, skoro taka marudna pierdoła z Ciebie. Nic Ci nie odpowiada, krytyki i porad nie przyjmujesz, szukasz ideału a samemu Tobie od ideału daleko.

I jeszcze drobna rada: wyhamuj trochę z tym "xD" bo czytać się tego normalnie nie da i mam wrażenie, że czytam wywody 13 latka, a nie jak sam twierdzisz człowieka pełnoletniego, po dobrze napisanej maturze.

Dobra zapiszę się na taki kurs. A co wtedy kiedy wszystkie dziewczyny tam chodzące będą miały chłopaka ?
Mozzdzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 18:09   #26
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

No chłopie! Chcesz "gotową" dziewczynę, która będzie chętna by pójść w twe objęcia? Takie cuda to można poznać najprędzej przez biuro matrymonialne. W innych okolicznościach musisz sobie samemu zapracować na uwagę (porządnej) dziewczyny. Więc nie ma tak lekko. Skorzystaj z dobrych rad dziewczyn i zacznij pracować nad własną inicjatywą, bo w tej chwili nawet na kursie dla samotnych dwudziestolatek będziesz stał w kącie i marudził.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 19:05   #27
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Mozzdzo Pokaż wiadomość
Dobra zapiszę się na taki kurs. A co wtedy kiedy wszystkie dziewczyny tam chodzące będą miały chłopaka ?
o ile nie zapiszesz się na kurs dla par młodych, to nie ma takiej opcji.

zwykle ejst spory deficyt panów i są bardzo mile widziani.
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:12   #28
EdwinEdwin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Cześć Forumowiczki. Gdzie mógłbym poznać dziewczynę, mam prawie 22 lata, nigdy jeszcze nie miałem dziewczyny. Nie mam dobrych wrażeń z chodzenia na tzw. zajęcia dodatkowe czy sportowe - nic się z tego nie urodziło, poza tym byłem tam raczej w cieniu innych.
EdwinEdwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:45   #29
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Najlepiej - wyjazd studencki - za chwilę będzie lipiec, więc okazji będzie aż nadto.
Góry, morze, mazury. Zima narty. Ofert na uczelniach jest sporo. We wrześniu natomiast masz obozy zerowe i same 19stki.

Poza tym imprezy w klubach - ALE - te organizowane przez wydział, chodzą tam zupełnie inne dziewczyny niż do przypadkowej dyskoteki.
Dopisz się do grup facebookowych i będziesz miał informacje z pierwszej ręki.
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 13:47   #30
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Gdzie mogę poznać fajną dziewczynę?

Na pewno nie na sympatii.pl bo tam są laski, które mają głębokie problemy natury psychologicznej, albo i psychicznej. Po prostu coś z nimi jest nie tak.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 15:35:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.