Praca w sieciowkach - czy to normalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-30, 18:28   #1
Anonim1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 6

Praca w sieciowkach - czy to normalne?


Że stu Cv odpowiedzieli tylko jedna sieciówka bo nie mam doświadczenia. To normalne że pracodawca wymaga dojazdu do innego miasta w obrębie 120 km -100gdy inny sklep potrzebuje tam pracownika? Owszem czasami oferują dojazd, lecz nie chciałabym tak dojeżdżać w razie w. Czy też was tak wysyłają? Czy po prostu ja wybrzydzam?
Anonim1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 18:12   #2
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Praca w sieciowkach - czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez Anonim1101 Pokaż wiadomość
Że stu Cv odpowiedzieli tylko jedna sieciówka bo nie mam doświadczenia. To normalne że pracodawca wymaga dojazdu do innego miasta w obrębie 120 km -100gdy inny sklep potrzebuje tam pracownika? Owszem czasami oferują dojazd, lecz nie chciałabym tak dojeżdżać w razie w. Czy też was tak wysyłają? Czy po prostu ja wybrzydzam?

wiesz jbybyło ciekawiej ja spotkalam sie bardziej ztakimi przeciwnymi ,innymi akcjami ,telefoniczne rekruterkaa informowała jednak ze najlepiej żeby mieszkac max z 40 km od miejsca pracy,,w sredn im miesciue,nie dajboze dojezdzać busem czy pociągiem

ogolnie jesli biora ludzi to obojetnie z jakiej odległosci to z wielką łaska do konfekcjonowania takiego pakowania odzieży i to najlepiej w galerii,..

najwiecej klopotów jesli chodzi o dojazdy i wywalczanie premii jest w sieciówkachm,,przypominam sieciówkach ODZIEZOWYCH,,z tymze pisze o niestety sytuacjach sprzed 3 lat,smiem watpic by cokolwiek sie polepszyło ,od tej pory rozsyłam cv bardziej niestety tylkodo lombardów, lepszy vibe ;pp powodzenia ;]
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 23:24   #3
Anonim1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w sieciowkach - czy to normalne?

Czyli rzeczywiście wysyłają jako support? Inni pracownicy action skarżyli się że wysyłają do 200 km jeśli nie masz dziecka. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy to ok… a co w przypadku jak nie ma nawet dojazdu bezpośredniego do innego sklepu w mieście a nie ma się prawka? Muszą ci za taksówkę zapłacić?
Anonim1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-04, 19:10   #4
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Praca w sieciowkach - czy to normalne?

wiesz w innych sieciówkach poza actionem wlasnie oddają jakies max 25 złotych za dojazdy w 2 podkreslam 2 strony

raczej niefajnie,, bo za calkowity kurs za taxi nie bardzo,,1 km to teraz w okol moich ok 4,3 za km,jesli nie wiecej

co ciekawe czasem podpisuje sie ,bez podawania swoich peseli nie pes eli podpisywałbys Oswiadczenie ze podjezdzasz z kims jego autem,,podając pelna rejestracje auta ,tak podpisywałam na umowwach na czas okreslony,ogolnie troche cyrk
standardzik..ze jednak trzeba sie pokilka razy przypominac o swoeje w ksiegowosci,,oni maja zawsze za dużo roboty ,afery gorsze niz przy oddawaniu dokumentacjo do bilansu ksiegowo-finansowego

Actiona nie znam,,raz kupowalam jedynie swieczki i inne gadzety xd

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

oczywiscie przecietnie na co 8 cv,,jest zaproszenie na rozmowy--obojetnie z jakiej branzy zawodowej..
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-04 20:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.