Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-12, 16:10   #4231
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, mam takie pytanie - tzn. odpowiedzi jestem raczej pewna, ale wole jeszcze u was ja uzyskać
Biorę tabletki juz kilka lat, wczesniej Kontracept, później Artille a teraz Artizia (wszystkie są takie same, tylko nazwy się roznia ). Teraz biorę drugie opakowanie Artizii i jestem juz przy 19 tabletce i dzisiaj zaczęło mi się brązowe plamienie (nie zapomniała m żadnej tabletki, zawsze biorę o tej samej porze lub +2 godziny) krwawienie z odstawienia powinna mieć tak kolo czwartku/piątku. Czy to oznacza, ze tabletki mi nie trzymają cyklu? Nie chciałabym ich zmieniać bo dobrze mi służa Przy pierwszym opakowaniu Artizii czegoś takiego nie miałam, dopiero przy drugim
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 16:17   #4232
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie - tzn. odpowiedzi jestem raczej pewna, ale wole jeszcze u was ja uzyskać
Biorę tabletki juz kilka lat, wczesniej Kontracept, później Artille a teraz Artizia (wszystkie są takie same, tylko nazwy się roznia ). Teraz biorę drugie opakowanie Artizii i jestem juz przy 19 tabletce i dzisiaj zaczęło mi się brązowe plamienie (nie zapomniała m żadnej tabletki, zawsze biorę o tej samej porze lub +2 godziny) krwawienie z odstawienia powinna mieć tak kolo czwartku/piątku. Czy to oznacza, ze tabletki mi nie trzymają cyklu? Nie chciałabym ich zmieniać bo dobrze mi służa Przy pierwszym opakowaniu Artizii czegoś takiego nie miałam, dopiero przy drugim
Niekoniecznie Może to tylko jednorazowy wybryk, co się zdarza. Jeśli przy kolejnym opakowaniu by się powtórzyło, to wtedy bym dopiero zaczęła się martwić
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 07:09   #4233
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

a ja ponawiam moje pytanie - czy zamiennik zaproponowany przez farmaceute ( 15 zł tanszy) może zadziałać inaczej niz tabletki do tej pory brane mimo, że to ten sam skład?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 08:45   #4234
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
a ja ponawiam moje pytanie - czy zamiennik zaproponowany przez farmaceute ( 15 zł tanszy) może zadziałać inaczej niz tabletki do tej pory brane mimo, że to ten sam skład?
Jesli chodzi o antykoncepcje to bedzie zachowana, jesli chodzi o skutki uboczne to nie wiem. Ale mysle ze powinien działac tak samo
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:58   #4235
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Zamiennik to ten sam lek, tylko produkowany przez innego producenta, dlatego ma inną nazwę. Ja też brałam zamiennik Regulonu, bo był tańszy
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:12   #4236
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

A słyszałam od innych dziewczyn, że jak wzięły zamiennik to zadzialał na nie inaczej :p i dlatego się pytam o Wasze zdanie
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:13   #4237
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
A słyszałam od innych dziewczyn, że jak wzięły zamiennik to zadzialał na nie inaczej :p i dlatego się pytam o Wasze zdanie
A co Ci da nasze zdanie? Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 20:03   #4238
histydyna91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, mam pytanie o skutki uboczne.
Dziś brała 7 tabletkę Sylvie20 (pierwsza antykoncepcja w ogóle) i dopadł mnie okropny ból głowy (może i można go nazwać migreną, ale nie wiem, bo nigdy nie miewałam takowych) i mdłości. Czy dać im szansę i poczekać kilka dni, czy odstawić w cholerę?
Lekarz na urlopie i dopiero za tydzień byłaby możliwość się z nim spotkać.
histydyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 20:17   #4239
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez histydyna91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o skutki uboczne.
Dziś brała 7 tabletkę Sylvie20 (pierwsza antykoncepcja w ogóle) i dopadł mnie okropny ból głowy (może i można go nazwać migreną, ale nie wiem, bo nigdy nie miewałam takowych) i mdłości. Czy dać im szansę i poczekać kilka dni, czy odstawić w cholerę?
Lekarz na urlopie i dopiero za tydzień byłaby możliwość się z nim spotkać.
Jeśli nie masz innych powodów czy podejrzeń, oprócz tabletek, a ból będzie nie do zniesienia to nie masz się co męczyć. Tym bardziej, że takie skutki są wymienione w ulotce.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 04:43   #4240
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej, mam dość nietypowe pytanie. W niedzielę, 13. września wzięłam ostatnią tabletkę z blistra. Od dzisiaj, poniedziałku, jestem na przerwie. Tabletki biorę o 9. rano. O 3 w nocy dostałam silnych bólów brzucha i wylądowałam w łazience, potem o 5.30. Ciężko to nazwać biegunka, bo to tylko jednorazowa sensacja, ale i tak mam wątpliwości czy pomimo upływu 18h, wszystko ok z tabletka. Czy powinnam coś robić? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 04:57   #4241
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Wszystko ok z tabletka.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 08:24   #4242
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Niekoniecznie Może to tylko jednorazowy wybryk, co się zdarza. Jeśli przy kolejnym opakowaniu by się powtórzyło, to wtedy bym dopiero zaczęła się martwić
Plamienie jednodniowe, już od wczoraj go nie ma więc mam nadzieję, że to tylko właśnie wybryk mały Mam nadzieję, że przy następnym się nie powtórzy, bo baaardzo bym nie chciała zmieniać tabletek
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 13:49   #4243
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Piszę, bo zaczynam schizować, a to nic dobrego.
W tamtym miesiącu krwawienie przyszło 4 dni za wcześnie (tj. 4 dni przed pierwszą tabletką placebo) i trwało 9 dni, potem było już normalnie.
W tym miesiącu natomiast pojawiła się tylko smuga krwi na papierze (1 tabletka placebo) i.. na tym koniec. Dzisiaj drugi dzień tabletki placebo i już trochę schizuję, bo nigdy nic takiego mi się nie działo.
Tabletki biorę regularnie, z ewentualnym godzinnym poślizgiem. Raczej nie działo się nic, co miałoby osłabić ich działanie.
Jedyne co, to dziennie wypijałam ok. 1,5 litra wody z połową cytryny, jednak nie uważam, żeby to było jakieś zagrażające

Myślicie, że to może być normalne i zaakceptować stan rzeczy? Robić test, jeśli krwawienie się nie pojawi?
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 16:26   #4244
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Piszę, bo zaczynam schizować, a to nic dobrego.
W tamtym miesiącu krwawienie przyszło 4 dni za wcześnie (tj. 4 dni przed pierwszą tabletką placebo) i trwało 9 dni, potem było już normalnie.
W tym miesiącu natomiast pojawiła się tylko smuga krwi na papierze (1 tabletka placebo) i.. na tym koniec. Dzisiaj drugi dzień tabletki placebo i już trochę schizuję, bo nigdy nic takiego mi się nie działo.
Tabletki biorę regularnie, z ewentualnym godzinnym poślizgiem. Raczej nie działo się nic, co miałoby osłabić ich działanie.
Jedyne co, to dziennie wypijałam ok. 1,5 litra wody z połową cytryny, jednak nie uważam, żeby to było jakieś zagrażające

Myślicie, że to może być normalne i zaakceptować stan rzeczy? Robić test, jeśli krwawienie się nie pojawi?
Zdarza się i jednorazowo jest w normie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 06:09   #4245
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

czy całomiesięczne plamienie może wpłynąć na to czy dostanę krwawienie w przerwie?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 07:40   #4246
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
czy całomiesięczne plamienie może wpłynąć na to czy dostanę krwawienie w przerwie?
Może
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 08:10   #4247
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Może
Czyli mogę go po prostu nie dostać nawet jeśli np od tygodnia gdzieś mnie tam brzuch pobolewał etc i to nie będzie świadczyło o ciąży (byłam dość niepewna tych tabletek czy działają)? (jestem w 2 dniu przerwy).
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 08:31   #4248
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
Czyli mogę go po prostu nie dostać nawet jeśli np od tygodnia gdzieś mnie tam brzuch pobolewał etc i to nie będzie świadczyło o ciąży (byłam dość niepewna tych tabletek czy działają)? (jestem w 2 dniu przerwy).
Toż to dopiero 2 dzień. Tak, może tak być A to nie brałaś tabletek, że miałyby nie działać? bo innych możliwości ich nie działania za bardzo nie ma
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 08:46   #4249
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Toż to dopiero 2 dzień. Tak, może tak być A to nie brałaś tabletek, że miałyby nie działać? bo innych możliwości ich nie działania za bardzo nie ma
brałam regularnie dziwnie zmieniłam i to dlatego ciągle o tym myślę i analizuję
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 11:09   #4250
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Pisałam już o tym wcześniej,ale teraz przeanalizowałam dokładnie w necie całą sprawę i mam mętlik w głowie Ginekolog kazała mi zmienić Diane 35 na Belarę normalnie,z 7 dniową przerwą. Diane 35 zawiera 0,035 mg Ethinylestradiolum a Belara 0,03mg. W necie znalazłam coś takiego:
Cytat:
11. Jakie są zasady postępowania przy zmienianiu tabletek na inne?

Przy zmianie tabletek należy sprawdzić zawartość Ethinylestradiolum (EE) w obydwu preparatach. Jeśli poprzednie tabletki zawierały więcej EE od nowych to nie trzeba robić przerwy między opakowaniami lub przyjąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia krwawienia. Ten sposób zapewnia zachowanie pełnej ochrony antykoncepcyjnej.
Gdy postąpi się inaczej, czyli zmieni tabletki o wyższej zawartości EE na tabletki o mniejszej EE oraz zrobi się siedmiodniową przerwę to ochrona nie zostanie zachowana. Wtedy trzeba zabezpieczać się dodatkowo przez siedem dni przerwy oraz 7 dni po.
Jeśli poprzednie tabletki zawierały mniej EE od nowych to nie należy robić przerwy między opakowaniami albo przyjąć pierwszą tabletkę pierwszego dnia krwawienia co zapewni ciągłość ochrony.
Gdy poprzednie tabletki zawierały taką samą ilość EE co nowe to nie należy robić przerwy pomiędzy opakowaniami albo ewentualnie przyjąć pierwszą pigułkę pierwszego dnia krwawienia lub zrobić siedmiodniową przerwę co zapewni pełną ochronę antykoncepcyjną.

Zaczynam brać w tym tygodniu izotretynoinę (uszkadza płód),dziś zaczęłam przerwę po ostatnim opakowaniu Diany. Chyba posłucham się swojej gin i wstrzymam na wszelki wypadek przez 2 tygodnie dla własnego spokoju... A Wy co myślicie? Byłyście w takiej sytuacji?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:00   #4251
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
a ja ponawiam moje pytanie - czy zamiennik zaproponowany przez farmaceute ( 15 zł tanszy) może zadziałać inaczej niz tabletki do tej pory brane mimo, że to ten sam skład?
Tak jak dziewczynynapisały antykoncepcja będzie zachowana. I nowe tabletki mogą nieść za sobą inne skutki uboczne, bo mają różne substancje pomocnicze. Ale wszystko zależy od organizmu, a nie od ceny tabletek.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 15:55   #4252
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

A ja tak od dłuższego już czasu rozmyślam nad jedną rzeczą, już nawet prosiłam o odpowiedź na priv Frutti dziękuję Ci bardzo ale w sumie odważyłam się napisać na forum, bo z wielką chęcią poznam Wasze zdanie.
Jak to jest z krwawieniem w przerwie czy ono wyklucza nam ciążę?
Poszperałam po necie i opinie są mocno podzielone.
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 17:24   #4253
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Moje się znowu spóźnia Teraz jeszcze zmiana tabletek na inne, już całkiem mi się to rozreguluje
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 18:49   #4254
acoto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 37
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Robicie jakąś przerwę w zażywaniu tabletek, czy można je zażywać kilka lat bez przerwy?
Bo mam je dopiero od marca, a jedna lekarka mnie opierdzieliła, że nie robię żadnych przerw poza tymi 7 dniowymi przecież gdybym jakiekolwiek dłuższe robiła to organizm by mi zgłupiał nie powiedziała mi tego ginekolog, więc się tym nie przejęłam, ale zaczęło mnie zastanawiać czy można je kilka lat zażywać. Szczerze mówiąc przez nie unormowało mi się krwawienie, zniknął ból brzucha i bardzo mi służą, więc przyjmuje je też z tego względu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez acoto
Czas edycji: 2015-09-18 o 20:42
acoto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 19:48   #4255
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nie jestem pewna czy był to okres czy nadal plamienie. wczoraj dostałam bólu brzucha i większego krwawienia tampon był "pełny" wieczorem krew była ciągle rano wstałam i jak zawsze przy krwawieniu po prostu było jej dużo, a po południu na tamponie było jej już malutko i nie jestem pewna czy mogę to potraktować jako krwawienie czy zaliczyć do plamienia, które mam od miesiąca po zmianie tabletek. Aktualnie jeszcze mam śluz leciutko zabarwiony krwią.
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:56   #4256
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy był to okres czy nadal plamienie. wczoraj dostałam bólu brzucha i większego krwawienia tampon był "pełny" wieczorem krew była ciągle rano wstałam i jak zawsze przy krwawieniu po prostu było jej dużo, a po południu na tamponie było jej już malutko i nie jestem pewna czy mogę to potraktować jako krwawienie czy zaliczyć do plamienia, które mam od miesiąca po zmianie tabletek. Aktualnie jeszcze mam śluz leciutko zabarwiony krwią.
Z plamienia to raczej pełnego tamponu by nie było Chyba,że trzymałabyś go cały dzień (mam nadzieję,że nie )
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 05:59   #4257
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Z plamienia to raczej pełnego tamponu by nie było Chyba,że trzymałabyś go cały dzień (mam nadzieję,że nie )
nie nie ;d miałam go kilka godzin. tyle ze dziś już mam krew w środku jak do plamienia, która nie leci w ogóle i się boję, że znowu przez miesiąc będę je miała. Mam nadzieję, że to nic z ciążą ;c
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 09:24   #4258
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
nie nie ;d miałam go kilka godzin. tyle ze dziś już mam krew w środku jak do plamienia, która nie leci w ogóle i się boję, że znowu przez miesiąc będę je miała. Mam nadzieję, że to nic z ciążą ;c
Jeśli tak obawiasz się ciąży to nie ma sensu się zadręczać tylko zrobić test i być pewnym. Jak długo bierzesz tabletki?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 10:19   #4259
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Od 4 msc z tym ze ostatni msc zmienialam z lesiplus na sylvie20 bo dostalam okres za wczesnie w 13 tabltc i od razu mislam zmoenic n nowe tak jakby 14 tabletce juz inne i caly msc mialam plamienia i przedwczoraj wydaje mi si ze to krwawienie bolal mnie brzuch etc ale wczoraj od poludnia juz nic a rano bylo duzo i po prostu nw dlaczego tak wydaje mi soe poza tym ze moge miec jeszcze plaminie bo jest cos tam krwi a nie chce kolejny msc sie meczyc
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 06:07   #4260
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Już wszystko przeszło. Jeśli wzięłam tabletkę o jeden dzień za wcześnie i skróciłam tym przerwę skuteczność jest zachowana na 100%?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.