Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-22, 09:55   #1231
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas pobieranie krwi to jest jakaś tragedia. Pielęgniarka nie mogła znaleźć żyły. Była straszna awantura. Następnym razem wyślę męża na pobranie.

zori86 jak się uda to przełożyłabym bilans. Moja jest po chorobie i na razie czekam i ze szczepieniem i z bilansem.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:57   #1232
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori ja bym przełożyła. Może wejście to samo, ale godziny przyjęć dla zdrowych i chorych inne? Skoro swojego nie szczepisz teraz, to uważam że nie fair by bylo go ciągnąć do dzieci czekających na szczepienie.
Agaciaaas dzięki, są na 3e. I zielone i fioletowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.



Edytowane przez Majka1503
Czas edycji: 2019-01-22 o 09:58
Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 10:18   #1233
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Majka na chmurce białej są wkłady kokosi fioletowe za 22zł
Jak znajdziesz ten wątek fizjo to podeślij linka, pewnie, muszę przeczytać.
To rzeczywiście jak te książki dziadka, to sam powinien z nimi coś zrobić. Szkoda tylko, że Wy je macie na głowie
Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, Wasze maluchy domagają się piersi w ciągu dnia? Twixy dużo piją rano na "dospaniu", potem zapominają. Czasem sama proponuję, żeby mi piersi nie wybuchły, ale to chwilkę pojedzą i koniec. W sumie to się cieszę, bo tego właśnie chciałam, ale jestem ciekawa jak jest u Was.
Mam wrażenie że dopóki nie zobaczy piersi to o niej nie pamięta. Ale chętnie ciągnie jak dostanie. I koniecznie do spania, drzemki.

Zori to zwykła inhalacja pewnie wystarczy, u nas pomogło
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 10:44   #1234
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Majka dzieki, widocznie dołożyli

Nikopoia 22zl za sztukę? Drogo jakoś. 5 paki chodzą po ok. 90 zł, nie pamiętam dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 11:35   #1235
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

5pak na 3e, fioletowe 10cm za 85 zł 12cm nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 11:45   #1236
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Agacia fajna taka opcja z tym pobraniem.

Co do bilansu, to właśnie jest tak, ze jeden lekarz przyjmuje chorych A drugi zdrowych. Gabinety obok siebie. Godziny te same, poczekalnia ta sama. I tu właśnie moja rozkminka. W sumie mi się nie spieszy. Ale wiem że kolejny bilans będzie dopiero za miesiąc, bo taki W terminy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 14:18   #1237
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Fiolek spóźnione najlepsze życzenia dla synka! Cay najlepsze życzenia dla córci! Niech Wam rosną w zdrowiu, szczęściu i radości. Sto lat!
Marcin chory. Okropnie kaszle, mąż mówi że jak stary gruźlik i ma katar. Narazie zapalenie krtani. Dostał drugi antybiotyk bo po pierwszym wymiotował. I inhalacje nebbud. Mam nadzieję że zacznie współpracować z inhalatorem żeby nie weszło na oskrzela. Nie ma gorączki i bawi się normalnie. Dużo mniej je ale co się dziwić jak nos zatkany i gardło podraznione.
Macie jakieś sposoby na inhalacje bez użycia siły i krzyku i placzu?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2019-01-22 o 14:20
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 14:22   #1238
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My też się inhalujemy. Młody póki co tylko katar ma ale już 5 dzień. Ja na inhalacje bez płaczu włączam bajki, odkurzacz żeby zagluszyc dźwięk inhalatora i jakas zabawkę daje do rączki o jakoś dajemy radę wytrwać do końca ampułki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 15:27   #1239
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay sto lat dla córci, samych pięknych chwil i duuużo miłości 🎂🎈🎉🎊
Mój małż też ma dzisiaj urodziny😁

Poszukam gdzieś taniej tych wkładów kokosi, nie wiem tylko czy brac 10cm czy szersze.

Aniami zdrówka dla Marcina💐 ja z tej gumeczki od maski robię wędzidło i Gab mamle to w buzi, tyle ze muszę mu trzymać tą maskę przy twarzy, co nie jest łatwe, bo się wierci
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 15:29   #1240
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay wszystkiego naj naj naj dla małej!
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
5pak na 3e, fioletowe 10cm za 85 zł 12cm nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja właśnie 12 cm chce... Już myślałam, że są.
Cytat:
Napisane przez Aniamii Pokaż wiadomość
Fiolek spóźnione najlepsze życzenia dla synka! Cay najlepsze życzenia dla córci! Niech Wam rosną w zdrowiu, szczęściu i radości. Sto lat!
Marcin chory. Okropnie kaszle, mąż mówi że jak stary gruźlik i ma katar. Narazie zapalenie krtani. Dostał drugi antybiotyk bo po pierwszym wymiotował. I inhalacje nebbud. Mam nadzieję że zacznie współpracować z inhalatorem żeby nie weszło na oskrzela. Nie ma gorączki i bawi się normalnie. Dużo mniej je ale co się dziwić jak nos zatkany i gardło podraznione.
Macie jakieś sposoby na inhalacje bez użycia siły i krzyku i placzu?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bajki, piosenki na YouTube i coś do łapki np. ampulka soli fizjologicznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 16:01   #1241
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cześć

Cay, wszystkiego najlepszego dla córeczki zdrówka i beztroski

Wczoraj położyłam Twixy wcześniej spać i masakra. Co z tego, że szybko padli jak co chwilę się budzili

Jutro idziemy na szczepienie. Mmr. Już się denerwuję, będzie wszystko ok, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 16:06   #1242
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay wszystkiego naj dla córki!
Aniami zdrówka dla Marcina!

Amparo musi być wszytsko ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 16:11   #1243
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopia kurcze nie mogę znaleźć tego wątku. Jeszcze poszukam. Ja się też zastanawiam czy 10 czy 12 i czy zielone czy fioletowe. W razie czego na bazarku na fb zejdą w sekundę Sto lat dla małża



Agaciaaas przepraszam, że narobiłam nadziei


Cay najlepszego dla córy!


Amparo u nas dziś 12 dni po szczepieniu. Nic się nie dzieje, a jaki komfort psychiczny, że jest już w pewnym stopniu zabezpieczona Będzie dobrze!
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 16:37   #1244
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo pewnie ze będzie w porządku! Na mojej szczepienie nie zrobiło żadnego wrażenia
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 17:17   #1245
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Aniamii zdrówka życzę. U nas pomagają piosenki na Youtube.

Amparo kciuki

Odebrałam wyniki. I jeśli są to normy dla dorosłych to się na razie nie martwię. Gorzej jak dla dzieci. Większość wyników poniżej normy, w tym żelazo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 17:59   #1246
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej, witam się po ciężkim dniu. Na fb stawilam filmik z Kluska w roli głównej... I tak było cały dzień.

Jesteśmy równo 2 tyg po MMR, nic małemu nie było. Żadnej gorączki czy wysypki. Także cieszę się.
W czwartek mamy mieć wizytę u okulisty z Kluska, na termin czekam od października, ale najprawdopodobniej nie uda nam się dojechać, bo to w Bydgoszczy. Jutro będę dzwonić i pytać o termin bliżej Wielkanocy.

Młody niestety nie toleruje kaszy jaglanej. Dzisiaj była kolej a próba rano i znowu miał chyba 8 kup, także lipa. Strasznie go czyści po niej.

Właśnie gotuję nam na śniadanie na jutro już owsianke, bo rano mi to za długo trwa a Klusek nie ma za grosz cierpliwości żeby poczekać. On musi mieć na już, bo inaczej prezentuje wszystkie możliwości gardła. Więc zrobię dzisiaj i na jutro rano będzie jak znalazł. Musze zamówić różne różniste płatki owsiane, bo wszystko właśnie wykończylam.

Obejrzałam całe dostępne The Crown i mi smutno, że muszę czekać na kolejny sezon. Podobalo mi się. Musze znaleźć teraz coś innego do oglądania.

Wszystkim chorowitkom życzę zdrowia, a solenizsntom/jubilatom (nigdy nie wiem) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 18:54   #1247
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzięki dziewczyny musi być ok.
Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Aniamii zdrówka życzę. U nas pomagają piosenki na Youtube.

Amparo kciuki

Odebrałam wyniki. I jeśli są to normy dla dorosłych to się na razie nie martwię. Gorzej jak dla dzieci. Większość wyników poniżej normy, w tym żelazo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie żelazo wyszło?
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Hej, witam się po ciężkim dniu. Na fb stawilam filmik z Kluska w roli głównej... I tak było cały dzień.

Jesteśmy równo 2 tyg po MMR, nic małemu nie było. Żadnej gorączki czy wysypki. Także cieszę się.
W czwartek mamy mieć wizytę u okulisty z Kluska, na termin czekam od października, ale najprawdopodobniej nie uda nam się dojechać, bo to w Bydgoszczy. Jutro będę dzwonić i pytać o termin bliżej Wielkanocy.

Młody niestety nie toleruje kaszy jaglanej. Dzisiaj była kolej a próba rano i znowu miał chyba 8 kup, także lipa. Strasznie go czyści po niej.

Właśnie gotuję nam na śniadanie na jutro już owsianke, bo rano mi to za długo trwa a Klusek nie ma za grosz cierpliwości żeby poczekać. On musi mieć na już, bo inaczej prezentuje wszystkie możliwości gardła. Więc zrobię dzisiaj i na jutro rano będzie jak znalazł. Musze zamówić różne różniste płatki owsiane, bo wszystko właśnie wykończylam.

Obejrzałam całe dostępne The Crown i mi smutno, że muszę czekać na kolejny sezon. Podobalo mi się. Musze znaleźć teraz coś innego do oglądania.

Wszystkim chorowitkom życzę zdrowia, a solenizsntom/jubilatom (nigdy nie wiem) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezłe możliwości ma Twój Klusek szczerze? Gdyby nie ten filmik do końca bym Ci nie wierzyła, bo na zdjęciach Mały wygląda jak aniołek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 19:03   #1248
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny musi być ok. A jakie żelazo wyszło? Niezłe możliwości ma Twój Klusek szczerze? Gdyby nie ten filmik do końca bym Ci nie wierzyła, bo na zdjęciach Mały wygląda jak aniołek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak pomyślę co to będzie podczas "buntu 2latka" i dalej, to mi słabo no niestety. Są dni że cały dzień jest naprawdę jak aniol. Uśmiechnięty. Radosny. Cały czas się śmieje. A są dni takie jak ten, że dosłownie ręce opadają i cierpliwość się kończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 19:19   #1249
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziekujemy za życzenia!

amparo, na pewno będzie dobrze ale rozumiem Twój stres, bo ja myślałam, że osiwieję przed MMR

A tak wam powiem, że w święta poszłam sobie sprawdzić p-ciała p-odrowe, bo nie wiedziałam czy się doszczepiać i mam wywalone w kosmos. Jak Młoda po mnie odziedziczyła zdolność do wytwarzania p-ciał w odpowiedzi na szczepienia to mogę spać spokojnie
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 19:21   #1250
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

I ja dziś padam na twarz. Od rana pęka mi głowa. Półgodzinne usypianie na rękach we wrzaskach nie pomogło... Mąż w delegacji cały tydzień, jesteśmy u moich rodziców. Babcia jest super do zabawy, ale nie ma opcji żeby go uspila, ani w dzień ani wieczorem ani w nocy jak się przebudzi, drze się u niej jak obdzierany że skóry. Nie mam nawet sił wstać i zjeść kolacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 19:23   #1251
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość
I ja dziś padam na twarz. Od rana pęka mi głowa. Półgodzinne usypianie na rękach we wrzaskach nie pomogło... Mąż w delegacji cały tydzień, jesteśmy u moich rodziców. Babcia jest super do zabawy, ale nie ma opcji żeby go uspila, ani w dzień ani wieczorem ani w nocy jak się przebudzi, drze się u niej jak obdzierany że skóry. Nie mam nawet sił wstać i zjeść kolacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu.

Zaczynam liczyć siwe włosy na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 19:49   #1252
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay najlepszego dla córeczki

Aniamii zdrowia dla synka

Majaaaaa, agaciaaas dużo siły. U nas z kolei nocki beznadziejne, awantury i wrzaski. Natomiast w dzień dziecko idealne, sama się bawi, nie marudzi. Sama już nie wiem co gorsze kiepskie nocki czy dniówki.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 20:32   #1253
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Majaaaa u mnie to samo. Mamy chyba podobne dzieci Czasem dochodzi do tego jeszcze rzucanie się bez ładu na podłogę i walnięcie w coś głową ot tak...

Z inhalacjami na razie mamy spokój ale jak robiłam to najpierw "na sucho" się bawiłam z Mała, że to takie fajne niby.
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 20:42   #1254
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Majaaaa u mnie to samo. Mamy chyba podobne dzieci Czasem dochodzi do tego jeszcze rzucanie się bez ładu na podłogę i walnięcie w coś głową ot tak...

Z inhalacjami na razie mamy spokój ale jak robiłam to najpierw "na sucho" się bawiłam z Mała, że to takie fajne niby.
O tak. Ostatnio zabrałam małemu mój telefon bo się nim bawił, to wypadł w taką histerie że zaczął walić głową w drzwi, potrm się położył na podłodze i zaczął się turlać i walić nogami w podłogę.

Coraz częściej się zastanawiam czy moje dziecko nie ma przypadkiem ADHD I myślę też, że na ten etap dziecięcego buntu, kupie mu chyba kołderke obciążeniowa, żeby mu ułatwić trochę zasypianie i takie ogólne wyciszenie. To się dobiera do wagi dziecka więc trzeba wymieniac co jakiś czas.

Ja dostałam kiedyś koc obciążeniowy jak byłam mniejsza i to była absolutnie najlepsza rzecz jaką miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 20:59   #1255
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Maja jakbym widziała mojego syna niestety mało mu minęło. Dużo dużo sił Ci życzę.

Agacias dla Ciebie również wytrwałości.

Amparo 10.5 wyszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 21:08   #1256
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Wrrr, skasowało mi posta

Cay najlepsze życzenia dla córeczki

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Już nigdy nie pójdę z Twixami na pobranie krwi do naszej przychodni. Dzisiaj pojechaliśmy do laboratorium przyszpitalnego i Prawy Twix nawet nie pisnął przy pobieraniu, 3 sekundy i po wszystkim. Tak go pani zagadała, że się nawet nie zorientował co się dzieje i wyniki dostaliśmy od ręki. Hemoglobina ok

Toja, moi się jakoś szczególnie nie buntują, czasem próbują zwiewać przy ubieraniu i w sumie tyle. Za to mają focha na jedzenie. Coś im nie wchodzi. Robię coraz mniejsze porcje, a i tak nie zawsze zjedzą. Mam nadzieję, że to przejściowe

Dziewczyny kp, Wasze maluchy domagają się piersi w ciągu dnia? Twixy dużo piją rano na "dospaniu", potem zapominają. Czasem sama proponuję, żeby mi piersi nie wybuchły, ale to chwilkę pojedzą i koniec. W sumie to się cieszę, bo tego właśnie chciałam, ale jestem ciekawa jak jest u Was.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja już raczej się sama nie domaga, chociaż akurat dzisiaj przed kolacją nie dała się w żaden sposób niczym zająć i musiał być cyc. Ogólnie cycuje już tylko raz w dzień przed drzemką, a wczoraj zasnęła mi na spacerze i musiałam ją potem gonić z cycem, ale jakoś słabo była zainteresowana

Majaaaaa współczuję, u nas nie jest aż tak źle - to znaczy nie rzuca się itp., ale płacze, złości i nie ma mowy, żeby zajęła się sobą dłużej niż 15 minut - musi mnie zaczepić najgorzej jest przy robieniu obiadu - nie dość, że wybredna, więc ciężko coś wykombinować, to jeszcze wszystko muszę robić na kilka razy, bo muszę ją brać na ręce, no cóż
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 21:08   #1257
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
O tak. Ostatnio zabrałam małemu mój telefon bo się nim bawił, to wypadł w taką histerie że zaczął walić głową w drzwi, potrm się położył na podłodze i zaczął się turlać i walić nogami w podłogę.

Coraz częściej się zastanawiam czy moje dziecko nie ma przypadkiem ADHD I myślę też, że na ten etap dziecięcego buntu, kupie mu chyba kołderke obciążeniowa, żeby mu ułatwić trochę zasypianie i takie ogólne wyciszenie. To się dobiera do wagi dziecka więc trzeba wymieniac co jakiś czas.

Ja dostałam kiedyś koc obciążeniowy jak byłam mniejsza i to była absolutnie najlepsza rzecz jaką miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to-piona. Mąż się ostatnio pytał znajomej przedszkolanki o takie zachowanie... podobno to dość normalne, najczęściej żeby zwrócić uwagę. Dość często dzieci są w stanie nawet się samookaleczać.
Ja się ostatnio kapnęłam skąd się u mnie to walenie głową wzięło i o☠☠☠☠☠☠☠iłam teściową. Bo zauważyłam że jak Mała się rozpędzi i walnie czołem o coś to ona się cieszy i woła "baranbaranbuc" i radocha. No to nic dziwnego, że dziecko zakodowało sobie, że takim zachowaniem nie dość że zwraca uwagę to jeszcze to fajna zabawa...
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 21:13   #1258
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas przebił się kolejny ząbek i od razu nocki lepsze...

W dzień dużo się bawi sama. Raczej spokojne mam dziecko.

O co chodzi z tymi kocykami obciążeniowymi? Jak to działa?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 21:16   #1259
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
O to to-piona. Mąż się ostatnio pytał znajomej przedszkolanki o takie zachowanie... podobno to dość normalne, najczęściej żeby zwrócić uwagę. Dość często dzieci są w stanie nawet się samookaleczać.
Ja się ostatnio kapnęłam skąd się u mnie to walenie głową wzięło i oiłam teściową. Bo zauważyłam że jak Mała się rozpędzi i walnie czołem o coś to ona się cieszy i woła "baranbaranbuc" i radocha. No to nic dziwnego, że dziecko zakodowało sobie, że takim zachowaniem nie dość że zwraca uwagę to jeszcze to fajna zabawa...
Ja już sama nie wiem. Może u nas to geny. Z tego co wiem, to mój małż za dzieciaka też był taki wybuchowy i histeryczny. No zobaczyny.
Kołderkami obciążeniowa o tak mu kiedys kupie, bo to nawet dla "normalbych" dzieci/dorosłych jest mega fsjne i odprezajace.

Mam nadzieję że kiedyś tych dobrych i radosnych dni będzie więcej niż tej histerii. Chociaż w sumie mu się nie dziwię. Od miesiąca ma spuchnięte dziąsła, żadna czwórka jeszcze się nie przebila a buzia spuchnięta i na górze i na dole + skok rozwojowy + regres snu w 12/13mcu. Wszystko na raz. Ogólny ból istnienia i dupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 21:23   #1260
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zeżarłam cała michę sałatki, ratunku
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.