Dziwna sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 14:11   #1
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 921

Dziwna sytuacja


Mam problem. Przyjaźnię się z jedną dziewczyną ponad 5 lat. Przez ten czasu ona nigdy nie miała chłopaka. Na początku maju zaczęła się w końcu z jednym umawiać. Ich związek nie trwał długo bo po 6 tygodniach nakryła go w łóżku z inną dziewczyną. Ze względu na praktyki zagraniczne nie widziałam się z przyjaciółką prawie 3 miesiące. W październiku po powrocie do kraju przez przypadek dowiedziałam się, że znów jest z tym chłopakiem, który ją zdradził. Nic mi nie powiedziała o tym, kryje się z tym związkiem i przede mną udaje, że jest nadal sama.Wykręca się od spotkań i nasza przyjaźń nie wygląda już tak jak kiedyś. Przez to, że nie mówi mi prawdy sama przestałam opowiadać jej o swoich prywatnych sprawach. Nie wiem czy przycisnąć ją do muru, żeby w końcu się przyznała do chłopaka czy powiedzieć, że wiem o wszystkim? Przez to udawanie mam wrażenie jakbyśmy z linii przyjacielskiej zeszły do poziomu luźnych znajomych. Co Waszym zdaniem powinnam w tej sytuacji zrobić?
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:19   #2
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Dziwna sytuacja

Ja bym na Twoim miejscu spotkałabym się z nią i powiedziała jej, że wiem wszystko oraz zapytała się czemu to ukrywała.
Wydaje mi się, że ona bała się Twojej reakcji na to i dlatego postanowiła ograniczyć kontakt.
Jak pogadacie szczerze to może Ci wszystko wyjaśni i będzie jak dawniej.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:53   #3
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dziwna sytuacja

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-11-26 o 14:58
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:55   #4
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Dziwna sytuacja

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią.
Jesteście przyjaciółkami, a przynajmniej znacie się już parę ładnych lat, by móc sobie pozwolić na szczerość. Możesz jej powiedzieć że wiesz, delikatnie zapytać jak się układa... myślę że prędzej czy później sama Ci wszystko opowie, co ją skłoniło do dania mu szansy jeszcze raz. Myślę że ona może się tego wstydzić, że nie dość że facet ją zdradził to się to jeszcze rozeszło po znajomych.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.