do Agi - malowanie oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-05, 10:31   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

opadajaca powieka- makijaż


Mam problem. W wyniku operacji neurologicznej zafundowano mi (jako efekt uboczny) opadającą lewą powiekę. W każdym razie wygląda to teraz tak, ze lewe oko mam wypukłe, z szeroką, dobrze widoczną powieką górną, natomiast prawe mam raczej głęboko osadzone(takie miałam kiedyś obydwa...)ze słabo widoczną górną powieką. Wygląda to jakby mi lewa powieka opuchła. Szczerze...jestem nieszczęśliwa i czuję się BRZYDKA. Jak mam makijażem zniwelować różnicę? Jak na razie to moje próby odnoszą raczej odwrotny skutek. Jak umaluję oczy ta róznica jest jeszcze bardziej widoczna. Do tego kolejnym "miłym" efektem ubocznym jest różnica w wielkości żrenić. Ta w prawym oku jest teraz WIELKA a ta w lewym mała (czyli normalna), co niestety potęguje efekt opuchnięcia...HELP
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 05:20   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: opadajaca powieka- makijaż

W zwiazku z tym pytaniem chcialam sie tylko przypomniec [img]icons/icon7.gif[/img]. Choc moj problem z opadajacymi powiekami jest pewnie duzo mniejszy niz madusiak ale moze uda mi sie wykorzystac Twoje rady Agnieszko, ktore udzielisz madusiak.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 09:20   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: opadajaca powieka- makijaż

Droga Madusiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiem, ze to na pewno jest dla Ciebie duzym utrapieniem, ale obawiam sie, ze nawet Twoj najdokladniejszy opis wady nie da mi dostatecznie dobrego obrazu abym mogla odpowiednio pomoc. Przy wiekszych wadach, ktore czesciowo mozna ukryc makijazem stosuje sie zasade - maluje i obserwuje [img]icons/icon9.gif[/img] Wszystko polega na chowaniu lub uwypuklaniu pewnych elementow, gdzie zasada jest prosta wszystko co jest ciemniejsze daje efekt glebi, a jasne i perlowe kolory uwypuklaja.
Z oczami jest jeszcze ten dodatkowy problem, ze makijaz nie moze radykalnie sie roznic na jednym i drugim oku. To moga byc jedynie delikatniejsze musniecia, wyciagniecie pewnych elementow, itp...
Wydaje mi sie rowniez, choc moze nieslusznie, ze moze lepiej zebys jak najmniej jednak podkreslala oczy. A bardziej skup sie na ustach, odpowiedniej fryzurze. Przy takich problemach lepiej sie sprawdza delikatne cieliste cienie, byle by nie zajasne. Tusz do rzes - najlepiej wydluzajacy i podkrecajacy rzesy ( rzesy troche zniweluja roznice w wielkosci oka) mozesz sie pokusic rowniez o ciemniejszy akcent cieniem lub kredka tuz przy zewnetrznej krawedzi oka i jasna kredke - biala, perlowa, srebrna wew. oka nad krawedzia rzes;

Nie wiem czy masz takie mozliwosci, ale wydaje mi sie , ze powinnas wybrac sie do dobrego wizazysty, ktory Ci indywidualnie dobierze kolory, pokarze jak sie malowac. Tak przez internet to naprawde bardzo trudne cos radzic [img]icons/icon9.gif[/img]

Pozdrawiam Cie serdecznie
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-09, 09:37   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: opadajaca powieka- makijaż

Natomiast mam troche bardziej ulatwiona sprawe jesli chodzi o Twoj problem Nineczko [img]icons/icon7.gif[/img]

Oko bedzie wyrazniejsze i opadajaca powieka mniej widoczna jak bedziesz uzywala spokojniejszych, takich ze srodkowej tonacji cieni. To znaczy nie moga byc ani za jasne i ani zbyt ciemne. To moze byc grafit, braz, sliwka, ale bez odcienia czerwieni, zeby nie dawala efektu podbitego oka [img]icons/icon9.gif[/img] i inne w zaleznosci jakie lubisz [img]icons/icon7.gif[/img]

Cien nakladasz na cala powieke i bardzo dokladnie go rozcierasz ku gorze i na zew. oka. Otrzymasz wtedy taki delikatny, pudrowy efekt. mozesz rowniez pokusic sie o cieniutka kreske nad rzesami eyelinerem, ale nie moze byc za mocna. I mozesz rowniez sprobowac jakiegos mocniejszego akcentu na powiece przy zew. krawedzi oka. Moze to byc kontrastowy cien, albo kreskeczka albo choc ciemniejszy roztarty cien. I nie szal za bardzo z iloscia nakladanych kolorow [img]icons/icon7.gif[/img] Jeden dwa cienie spokojnie wystarcza.
Dolna powieke mozesz rowniez delikatnie potraktowac cieniem. Jezeli masz ochote na jakies perlowe akcenty to jedynie mozesz pokusic sie na nie przy nasadzie nosa lub tuz przy brwiach. Ale lepiej jak np. polozysz perlowy cien lub puder na kosciach policzkowych tak blizej skroni i dokladnie go rozetrzesz.

Bardzo wazny w Twoim makijazu jest tusz do rzes. Im beda dluzsze i bardziej wywiniete tym lepiej. Na wieksze okazje pokus sie nawet o sztuczne kepki ( polecam do nich klej Duo)- sa naprawde latwe w aplikacji a efekt jest super [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-16, 12:27   #5
juliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 32
do Agi - malowanie oczu

Hej! Mam wielką prośbę o poradę w sprawie malowania oczu. Otóż mam bardzo opadające górne powieki (praktycznie nie widać tych dolnych) i zupełnie nie wiem jak je malować. Często robię kreski i tu też mam pytanie czy to dobre rozwiązanie.
Może mi coś poradzisz, albo dodasz jakieś przykłady na zdjeciach. Dziekuję!
juliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 09:28   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety nie posiadam zbyt wielu zdjęć makijaży dla tego typu budowy oczu. Ale może choć te Ci się przydadzą. Ta dziewczyna ma piękne duże oczyska i swobodnie można było dodatkowo pomalować je kredką pod linią rzęs ( zdj.nr1). Nad linią rzęs też jest kreska, która została roztarta i na to został nałożony czarny, matowy cień, który został również roztarty np. gąbeczką.
Jak malować opadającą powiekę? Przede wszystkim musisz skupić się na podkreśleniu tej ruchomej części powieki. Doskonały do tego właśnie jest eyeliner lub kajal [img]icons/icon7.gif[/img] Poza tym rzęsy powinny być bardzo dokładnie i "soczyście" wytuszowane.
Natomiast cieniami powinnaś optycznie odciążyć tę opadającą powiekę, czyli nie używaj na niej bardzo ciemnych kolorów, ani tez bardzo jasnych czy perłowych ( jeszcze bardziej ją podkreślisz). Możesz zrobić to tak, że na ruchoma część nałożysz cień jaśniejszy i swobodnie tutaj może być perłowy. Natomiast delikatnie matowym, średnim odcieniem koloru pokryjesz tę ruchomą część. Zacznij bardzo delikatnie od środka aż do zewnętrznej części oka. I intensywność koloru powinna być największa przy zew. kąciku oka.
Możesz też oko podkreślać swobodnie eyelinerem. najlepiej jak górna kreska była by prowadzona od środka oka na zewnątrz, ale przy samym końcu nie prowadź kreski zgodnie z linią rzęs a odrobinę ją podnieś ku górze. Zaznaczając również dolną powiekę eyelinerem czy kredką ( kajal'em) nie zamknij tego oka.
Przy tak poprowadzonej kresce górnej powieki dobrze jest malując rzęsy zostawić kilka rzęsek niepomalowanych przy zewnętrznym kąciku oka. Żeby nie zepsuć tego efektu.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz1.jpg (27,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz2.jpg (17,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz3.jpg (17,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz4_naturalny.jpg (16,4 KB, 59 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 09:48   #7
juliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 32
Re: do Agi - malowanie oczu

Dziękuję Ci za wszelkie rady! [img]icons/icon7.gif[/img] Jestes niesamowita!!!!
juliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 19:09   #8
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Kłopot z opadającą powieką...

Hejka!! Jak wszyscy to wszyscy, oto moje zdjęcie w pięknej skali szarości...Mam kłopotliwe oczka, gdyż jestem pechową posiadaczką opadającej powieki... i spędza mi sen z powiek myśl, że mój makijażyk często zamiast uwydatnić oczka, to pogrąża je jeszcze bardziej w swojej "wadzie". Będę wdzięczna za fachowe wskazówki, nie tylko względem techniki cieniowania, ale także kiedy i jak używać cienie matowe i perłowe. Mile widziane jakieś fajne zdjęcia makijażyków, zwłaszcza wieczorowych do takich oczek - dodam, że są kolorku brąąązoweeego .Z góry ślicznie dziękuję, i czekam na propozycje, jakiekolwiek.Pozdrawiam !!!
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:10   #9
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Kłopot z opadającą powieką...

podbijam...żeby nie zaginąć w akcji
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:41   #10
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Kłopot z opadającą powieką...

heyka!
ja mam taki sam problem, wiec pomagam podbijac wątek
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 21:20   #11
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: Kłopot z opadającą powieką...

a w ktorym miejscu widzisz ta opadajaca powieke? Bo ja dopatrzec sie
nie moge...sama mam opadajace powieki i wierz mi Twoje do nich nie
naleza.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 21:31   #12
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Oj uwierz mi, że jest opadająca.... I dzięki temu oczko jest tak schowane wrrr...Całe szczęście, że mam dość długie rzeski bo jak wytuszuję porządnie...to otwierają optycznie moje ślepia...i odwracają uwagę.... Ale nieraz mam wrażenie, że to oczko się "cofa" i jest malutkie..Nie wiem jak to wyjaśnić.
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 22:29   #13
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Rozumiem Was...

Ja też mam opadające powieki i ciężko mi je malować... właściwie to nie mogę (albo nie umiem) np. rysować kresek na górnej powiece, bo zaraz mi się odbijają. A cieni w ogóle nie widać

Przyzwyczaiłam się już do tego, maluję kolorowe kreski na dole no i oczywiście rzęsy, ale nie obraziłabym się, gdyby mnie ktoś uświadomił, jak należy malować opadające powieki
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 22:34   #14
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Laseczki, a to widziałyście ?

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1042720040

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 22:52   #15
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

Wow, ta dziewczyna na fotkach ma opadające powieki? To co powiedzieć o mnie? U niej widać przyjajmniej trochę ruchomą część, a u mnie praktycznie wcale...
I co dopiero z takimi zrobić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (4,9 KB, 68 załadowań)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 07:46   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Zajrzyjcie też tu:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1059902533
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 09:07   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Hej Vanilja
Fakt, masz opadającą powiekę. Bardzo dobrze robisz tuszując mocno rzęsy. Powinny być maksymalnie wydłużone i jak się da to podkręcone.
Jeśli chodzi o cienie, to przy rzęsach i ruchomej powiece używaj matowych, ciemniejszych cieni. Często bardzo ładnie robi kreska eyelinera przy rzęsach.

Natomiast perłę nakładaj ewentualnie tylko w kąciku wew. oka i przy brwiach.

Te linki, które dołączyły Laseczki świetnie obrazują przykłady makijaży dla takich oczu.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 09:17   #18
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

o rany ! ja mam taaakie same ! I nie potrafię się malować wcale. Więc maluję tylko rzęsy i zazdroszczę innym dziewczynom pięknych cieni.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 15:58   #19
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Dziękuję ślicznie, postaram sie przestrzegać tych porad... Hmmm uwielbiam perłowe cienie oraz wszelkie wynalazki z masą drobinek)...a faktycznie w tych oczko wygląda niekorzystnie..Tak więc kolejny makijażyk na sobotnią, gorącą noc będzie dostosowany do powyższych wskazówek.....+ oczywiście brokacik, bo ten mi chyba nie zaszkodzi?...
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-28, 19:43   #20
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Jeszcze jedno! Przejrzałam załączone przez was linki i wiecie co?... Jest tyle pięknych kobiet, równie "wadliwych" w pewnych kwestiach, że ten mały mankament urody można potraktować czasem jako zaletę. Natura jednak wie co robi...Jakie one mają piękne oczka...Lecę się zaraz malować . Wielkie dzięki raz jeszcze, humorek mi się poprawił.
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 07:34   #21
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Kłopot z opadającą powieką...

Powinnaś unikac nakładania bardzo jasnych i błyszczących cieni na ten fragment powieki, która opada - to ja niestety optycznie jeszcze uwypukli i efekt nie będzie ciekawy. Powinnas starać się ciemnym cieniem lub jakimś kolorkiem np. zielenia, rózem, łosodiowym 'wyciągnąć' kształt oka ku górze (w zewnętrznych kącikach-wychodzac poza ruchoma część powieki). Pamiętaj o mocnym tuszowaniu rzęs (szczególnie w zewnętrznych kącikach oczu) - wybieraj raczej tusze wydłużające.

Załączam kilka zdjęć, na którym możesz zobaczyć w jaki sposób mozna kolorkiem 'wyciagnąć' oko.Co prawda nie wszystkie modelki nie mają na nich tzw. 'opadajacej powieki' ale może będzie Ci to pomocne.

Jeszcze jedna rada - jeżeli masz kłopoty z pomalowaniem oczu, możesz akcent makijażu kłaść na usta - w jakimś soczyście owocowym kolorze
pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarins_makijaz_.jpg (9,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jap5.jpg (51,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora.jpg (39,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiecz.jpg (41,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a_m2.jpg (22,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a_m3.jpg (26,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a_mcdowell.jpg (121,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_k1.jpg (25,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_k2.jpg (29,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_k3.jpg (19,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_k4.jpg (35,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_kidman.jpg (53,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg N-k5.jpg (65,0 KB, 8 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 08:21   #22
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

Karola napisał(a):
> Wow, ta dziewczyna na fotkach ma opadające powieki? To co powiedzieć o mnie? U niej widać przyjajmniej trochę ruchomą część, a u mnie praktycznie wcale...
> I co dopiero z takimi zrobić...

Można podpatrzeć piękną Nicole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nicole0.JPG (20,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nicole932.JPG (21,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nicole7.JPG (35,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nicole43.JPG (36,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 08:22   #23
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oscar03c.jpg (37,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oscar03d.jpg (37,9 KB, 31 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 10:54   #24
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

Wydaje mi się że również Julia Roberts ma opadające kąciki oczu, więc można również podpatrzeć jak ona się maluje .
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 10:59   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re:malowanie oczu, opadająca powieka

I Andy McDowell i Claudia Schiffer i Renee Zellweger - przykładów jest tyyle
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:03   #26
ruda020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14
opadająca powieka??

mam sredniej wielkosci oczy, lecz nie wiem jak mam je malowac. Moze ktos mi doradzi sposob makijazu?? Mam szaroniebieskie oczy. Skora spod brwi opada mi na powieke zakrywajac ja prawie całą. Z powieki widac jedynie zewnetrzny kącik. Jak moge malowac takie oczy by je jakos podkreslic. Z gory dziekuje
ruda020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:07   #27
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: opadająca powieka??

Ojoj przeciez u samej gory jest watek "typy oczu i ich makijaz". Tam na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Pozdrawiam
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:18   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: opadająca powieka??

ruda,zajrzyj tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 18:55   #29
lenti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Jak malować oko z lekko opadającą powieką?

Hej dziewczyny, powiedzcie jak malować oczy z lekko opadającą powieką i brwiami, które są hmm jak to powiedzieć.. które są nisko osadzone. Bleee
lenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 19:00   #30
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: pomóżcie

foto
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 23:02:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.