podgrzewacz do wosku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 23:07   #1
hinata326
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2

podgrzewacz do wosku


Witam,

wiem, ze bylo duzo watkow tego typu, jednak nie znalazlam odpowiedzi na wszystkie pytania. planuje zakup podgrzewacza do wosku i jestem w tym totalnie zielona. mam ciemne twarde wloski, skore raczej wrazliwa -zniszczylam sobie lata temu po uzyciu depilatora. Dostalam zapalenia mieszkow wlosowych. Chodzilam regularnie na wosk do kosmetyczki, usuwalam tez laserowo, ale mialam tylko 3 zabiegi i zaszlam w ciaze. znowu zaczely mi juz normalnie odrastac wloski (codziennie!), a jak gole maszynka (nawet nowa) to skora jest tj. chropowata, jakbym nie dogolila wloskow i podrazniona, piecze, a golenie sprawia mi bol. tylko teraz pytanie, jak dziala podgrzewacz, czy rolki sa rozne do podgrzewaczy roznych firm, czym sa paski, ktory wosk bylby dla mnie najlepszy? bardzo prosze o zrozumienie i wyjasnienie mi wszystkiego krok po kroku - od dzialania podgrzewacza przez jego stosowanie i to, co robic po. dziekuje serdecznie i pozdrawiam☺
hinata326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:31   #2
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: podgrzewacz do wosku

Dużo informacji znajdziesz w filmiku autorstwa nissiax83 "Domowe woskowanie" (i w dalszych częściach):
https://www.youtube.com/watch?v=mHQwgoP6W-0

Standardowe rolki mają (chyba, bo nie mam teraz rolki pod ręką) 100ml i pasują do większości podgrzewaczy. Wyjątkami sa podgrzewacze firmy Veet i Bauer, ale one są rzadziej spotykane, Veet głównie w drogeriach, Bauer w sklepach typu MediaMarkt, przy nich trzeba trzymać się firmowych wkładów, które są stosunkowe drogie. Generalnie większość rolek i podgrzewaczy do siebie pasuje.

Po rozsmarowaniu wosku na skórze zrywa się go za pomocą fizelinowych pasków.

Co do wosku - ja mam doświadczenie tylko z woskami Erbel, jestem zadowolona. Trudno powiedzieć, czy wosk Cię podrażni, bo to indywidualna sprawa. Rolki są tanie, kosztują kilka złotych, więc możesz poeksperymentować.

Tutaj więcej informacji:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=826783

Możesz też obejrzeć na wizażu serię Depilacja woskiem bez tajemnic, głównie poruszają tam temat depilacji szpatułką w gabinecie, ale też można się czegoś dowiedzieć.
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Depilac...ty-o-depilacji
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:08   #3
hinata326
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: podgrzewacz do wosku

dziekuje bardzo za pomoc!! Pozdrawiam serdecznie
hinata326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 20:20   #4
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: podgrzewacz do wosku

Poczytaj na necie, ja sobie kupiłam podgrzewacz marki Sonobella na jakiejs stronie zproduktami kosmetycznymi. Moja kosmetyczka ma podgrzewacz tej marki i mowila ze jest spoko. Do tego dostalam chyba gratis jakies wkłady woskowe i paski razem z wysylka zaplacilam okolo 100 zl. Ale przyznaje ze nie nabylam jeszcze umiejetnosci usuwania sobie sama wloskow dlatego podgrzewacz na razie stoi
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 21:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.