Alien - banalny czy nowatorski? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-09, 14:32   #1
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588

Alien - banalny czy nowatorski?


Nie jestem guru i prosze sie na mnie nie obrazac zbytnio Musze sie jednak z Wami podzielic - doznalam bowiem uczucia nienawisci i milosci .Pierwsze niestety zwiazane jest z Alienem,juz od pierwszych akordow penetruje jasminem kazda czastke wolnosci .Jest to kompozycja nielatwa ,migrenogenna,ale cos w tym zapachu jest niewinnego ,skrzacego sie pylem gwiazd .Dla mnie jest jednak wciaz tak dalece obcy.To jest atak jasminu. ps dzieki wizazankom poznalam dzisiaj milosc pelna zadziwienia,czulosci i byl to zapach,,Le Feu Light''
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 08:44   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Alien

To ja tylko dodam info na temat Aliena, że artykuł o tym zapachu jest we wrześniowym numerze Marie Claire. Już sama nie mogę się go doczekać

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 11:04   #3
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Alien

Niestety nie mam mozliwosci przeczytania artykuluDzisiaj poznalam,,Hypnose''Lancom e fajny zapach ,przypomina JLo Miami Beach ,ale ma w sobie znacznie wiecej elegancji chyba przez wanilie rzadzaca tak subtelnie ,ze caly swiat wokol lagodnieje,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:14   #4
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Alien

Już masz tą możliwość

http://img390.imageshack.us/img390/4335/dscn09732np.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/1916/dscn09748kp.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/3714/dscn09758sb.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/5351/dscn09762gx.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/9077/dscn09776mi.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/3789/dscn09783xh.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/3672/dscn09792ls.jpg

Z góry przepraszam za trudnośc w czytaniu, ale jakoś mi te zdjęcia niezbyt wyszły
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 15:06   #5
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Alien

Dziekuje bardzo za Twoja uprzejmosc Artykul nieco uspokoil moje rozwazania na temat mojego zmyslu powonienia Alien to dla mnie jednak wciaz morderca doskonaly.Nosy wymienione w artykule sa odpowiedzialne za jego szkolenie.Moje emocje (odczekalam z niuchaniem 4 min,dluzej nie moglam czekac przyznaje)zostaly wyslane w czarna dziure poczulam sie bezpardonowo zaatakowana .Paralizuje najintensywniej jasmin dodam niezwyklej urody co dodatkowo irytuje .Dla kobiet o mocnych nerwachtylko i wylacznie .Tego projektanta wiele lat temu cenilam za podrozowanie w swiecie lini mody.Wszystkiego dobrego,pozdrawiam
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 08:18   #6
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Question Alien - banalny czy nowatorski?

Zakladam watek poswiecony nowemu zapachowi T. Muglera.
z uwagi, ze jest dosyc swieza nowosc- jeszcze niedostepna w Polsce, uzbrajam sie w cierpliwosc
Moje pierwsze spotkanie z tym zapachem nie zauroczylo mnie, wrecz zniechecilo- gdyz powaznie zapachnialo mi banalem..ot takie slodkie nuty- ambra, leciutkie nuty drzewne, w tle subtelny jasmin- tworzy to troszke sztuczny aromat, odrobine "plastikowy" w odbiorze, podobna nute zauwazylam w nowym Obssesion.Tak zapach rozwija sie poczatkowo na mojej skorze.Po paru godzinach nie bylo po nim sladu- a tyle sie naczytalam o legendarnej trwalosci???? ....
Butelka ..coz napewno nie pokresla kobiecosci zapachu- w sumie- to dla mnie zbytnie udziwnienie, chociaz ta fioletowa barwa idealnie komponuje sie z zapachem.Jest dokladnie taka jak on- sztuczna...
Napewno nie jest to zapach z ktorym sie identyfikuje, nie kojarzy mi sie z zadna pora dnia, kompletnie nie dziala na mnie..Te wrazenia mam po 2 dniach niesmialego testowania zapachu, przy udziale innych zapachow.
Ale dzisiaj zaryzykowalam - i bede go nosic caly dzien-solo- okaze sie czy moze do konca sie znienawidzimy, albo moze to bedzie poczatek innego uczucia
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 08:22   #7
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70827
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 08:25   #8
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

no pieknie .. zdublowalam watek
ale to chyba nie grzech
aha dodam wobec tutaj fotki ktore obiecalam w innym watku- jak tylko wroce do domu- flakon odpowiada calkowicie fotkom na stronie, a obawialam sie ze bedzie bardziej tandetny
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 08:50   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Ewunia nic się nie martw, wątki zawsze mozna połączyć
A Twoja opinia na temat Aliena bardzo cenna, bo chyba jestes jedyną osobą, która ten zapach już poznała
Mnie zżera ciekawość, odpowiednio podsycana przez speców od marketingu - cały Douglas oplakatowany - to już 19 września! W Sephorze cała półka pusta z wielkim napisem "to już 19 tu pojawi się...". Od raz powiem, że jestem mocno negatywnie usposobiona - wydaje mi się ze zapach będzie dziwadełkiem - kampania reklamowa jakaś chora, spot jaki można obejrzeć na stronie - straszny, modelka - koszmarna (czy ktoś rozpoznaje w niej tę co reklamowała Noa Fleur? To ta sama, tylko wtedy była brunetką!), flakon - jeszcze dziwniejszy. Strach myśleć o tym, co będzie we flakonie...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 08:57   #10
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Od raz powiem, że jestem mocno negatywnie usposobiona - wydaje mi się ze zapach będzie dziwadełkiem - kampania reklamowa jakaś chora, spot jaki można obejrzeć na stronie - straszny, modelka - koszmarna (czy ktoś rozpoznaje w niej tę co reklamowała Noa Fleur? To ta sama, tylko wtedy była brunetką!), flakon - jeszcze dziwniejszy. Strach myśleć o tym, co będzie we flakonie...
Czytasz w moich myślach- już dawno nie widziałam tak brzydkiej reklamy zapachu, sam flakon na zdjęciu wydaje sie być tandetny do bólu, a marketing tak wszystkich nakręca na ten zapach... Może przez to okazać się dużym rozczarowaniem.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:23   #11
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Ja też jestem bardzo ciekawa tego zapachu. Rzeczywiście, jego butelka jest udziwniona, trochę futurystyczna, kanciasta i przez te ostre krawędzie właśnie mało kobieca, jak stwierdziła wcześniej evee . Flakon można obejrzeć dokładnie na stronie: http://store.nordstrom.com/category/...gin=brandslist .

Reklama (widziałam ją w gazecie i na stronie T.Muglera) w istocie trochę odstrasza . Przynajmniej mnie. I bardzo możliwe, że to ta sama modelka, choć ucharakteryzowana jest nie do poznania .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 09:30   #12
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Mi sie podoba reklama Obcego - taki uroczy kicz w stylu freak i czegoś takiego spodziewam sie po tych perfumach. nie sądzę, zebym go kupiła (może najwyżej skądś sie skombinuje próbke, bądź miniaturkę jakąś) - to chyba będzie taki zapach na imprezę lub 2, bez żadnej wielkiej miłości ot takie one night stand.... Tak zakładam - zobaczymy jak powącham...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:31   #13
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez demonik
Reklama (widziałam ją w gazecie i na stronie T.Muglera) w istocie trochę odstrasza . Przynajmniej mnie. I bardzo możliwe, że to ta sama modelka, choć ucharakteryzowana jest nie do poznania .
Ale chyba musicie przyznać, że wygląd modelki jest jak najbardziej adekwatny do nazwy zapachu Moim zdaniem ona faktycznie wygląda jak Alien
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:34   #14
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Rzeczywiście, wszysto to jest bardzo dziwaczne.Ale właśnie nie oryginalne, czy nietypowe (czyli tak jak lubię), ale dziwaczne. Boję się, że zapach też taki będzie. Że będzie tak udziwniony, że nie będzie wiadomo czy się zachwycać, czy marudzić.Albo inna opcja- będzie nijaki.Tyle oczekiwania i tyle szumu wokół czegoś bylejakiego.Ale raczej przychylam się do wersji, że to będzie dziwadło.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:46   #15
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez sitc
Ale chyba musicie przyznać, że wygląd modelki jest jak najbardziej adekwatny do nazwy zapachu Moim zdaniem ona faktycznie wygląda jak Alien
Hihihi - obcy w rzeczy samej . Z całą pewnością jej wygląd jest adekwatny do nazwy, zapachu niestety nie znam, ale wyobrażałam go sobie mroczniej, cieplej. Choć w artykule, który wkleiła Myszołapka napisano: "Ambra (...) choć ciepła i zmysłowa, jest paradoksalnie lekka i bardzo, bardzo świetlista".
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:54   #16
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

a mi stylistyka reklamy o tyle sie podoba ze no wreszcie cos innego kwestia gustu
mnie mierza romantyczno dziewczece badz stylowe babeczki z reklam - wogole sie z nimi nie utozsamiam

opakowanie mogli dopracowac - choc podoba mi sie koncept zakleszczenia perfum w pazurach - kojarzy mi sie wybitnie cyberpunkowo a wspomnany kicz jest elementem tego nutru przeciez
napewno z checia go przetestuje
ale obawiam sie ze zapach bedzie tez 'industrialny' -oschły, odlegly, zimny .. obcy poprostu (dla mnie takie zapachy sa zawsze 'ogórkowe' jak ktos tu nazwal 'wodne' i dla mnie malo kobiece zapachy- nieznosze ich)
a mnie ciagnie w kierunkach zupelnie odmiennych
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 10:03   #17
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Oj - ja się eż boje tego efektu sztuczności - bo co to za przyjemność, równie dobrze można sie inhalować torebką-śniadaniówką...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 10:26   #18
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez alraune
Oj - ja się eż boje tego efektu sztuczności - bo co to za przyjemność, równie dobrze można sie inhalować torebką-śniadaniówką...

Przyznam szczerze, że to jest jak dotąd piewsza reklama perfum, która zwróciła moja uwagę, a raczej cofnęła mnie o dwa kroki do tyłu w strone standu... Niezwykle mnie to zaintrygowało, wiem, z pewnością nie bedę nosić tego zapachu, nie gustuję w plastikowych, modernistycznych nutach..., ale krzykliwość tej reklamy zwraca uwagę i niewątpliwie zwiastuje jakiś przełom / przynajmniej w założeniu misji marketingowców/.
Z większą niecierpliwością czekam na Hypnosę...
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 11:53   #19
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Wracajac dzisiaj z urzedu, przeszlam kolo malej perfumerii, zauwazylam plakat i wsrodku poprosilam o próbke. Mmmhhhhh. swietny zapach, ale nie dalabym 5 gwiazdek, tylko 4,5. Jest mocny i troche duszacy, na szczescie nie jest aldechydowy, czuc ze to nowy zapach, jest moderny, takiego nie ma, chociaz cos mi przypomina, tak jakby troche syropu dodal, dziwne, tyciu mi pachne jak górniki (te slodycze), ale mój nos zawsze calkiem inaczej czuje niz inne nosy. Nalezy do stylu Poison, Hypnotic Poison Diora. Nie moge przestac wachac. Troche hipnotyzujacy, tajemniczy, przynajmniej dla mnie. Jest slodki, napewno nie jest slodni jak Escady.
To wszystko co moge powiedziec, bardzo mi sie podoba, ale brakuje mi jakies nuty, wiec 4,5*

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 12:10   #20
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

ja co do hypnotica zywilam spore nadzieje - bo lubie slodkie zapachy.. ale ten jest przeslodzony totalnie i nic ponad to w nim nie ma jak dla mnie

ale coraz bardziej ciekawa jestem tego zapachu moze mi wreszcie cos podpasuje
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 12:38   #21
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

A moze slawa Aliena ma polegac na tym,ze ma byc tak dalecy obcy iz milosc jest niemozliwa,a nienawisc przechodzi rychle w obojetnosc ...moim zdaniem Alien to taki kiepski produkt mody konceptualnej,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:35   #22
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

nie tylko modelka (dziwny makijaż) ale to co po prawej - te buteleczki "Alienów" ..wygląda jak reklama zabawek dla dzieci, jakichś turbo-mega-master-menów.
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 13:46   #23
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

W sumie dla mnie nigdy reklama nie byla wazna, flakon tez mniej, najwazniejszy byl zapach- donosze na biezaco iz:
po ponad 6 godzinach- czuje jedynie lekki aromat- irysa(!) zmieszany z zapachem pampersow!(suchych- a skad to porownanie? moja siostra urodzila niedawno dziecko, i z ostatniej wekendowej wizyty pamietam wlasnie ten zapach.. i cieplo bialej ambry to akurat mi bardzo odpowiada
Juz sama nie wiem co mam sadzic o tym zapachu- zazwyczaj jesli zapach mi nie odpowiada- dostaje migreny- to taka natychmiastowa odpowiedz mojego organizmu- w tym przypadku ..czuje sie swietnie od rana.I nic nie zapowiada aby to mialo sie zmienic.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 14:15   #24
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cyzli zapach dal Matki Polki w sam raz
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 14:24   #25
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

mnie się szalenie flakon podoba, reklama nie szalenie, ale jestem na tak. niestety, obawiam się, że zapach mi nie podejdzie, nie lubię jaśminu, a jeszcze bardziej plastiku w perfumach... chyba, że uratuje go moja ukochana - ambra
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:03   #26
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Nie moge sie oprzec wrazeniu ,ze darzymy taka miloscia perfumy iz bedziemy sie starac jak tu uratowac Aliena?pozdr niech nosy biora sie do roboty i komponuja nam poezje we flakonikach,moze jakis strajk ?
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:15   #27
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Madonku nie martw sie
po 1 komus napewno przypadnie do gustu..
po 2 ..watpie aby ktokolwiek zmuszal sie do czegokolwiek a przynajmniej ja nie zamierzam poswiecac sie w jakikolwiek sposob.Jesli do konca do znienawidze, to za kare bedzie stal w ciemnej szafce:P
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 16:05   #28
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Reklama podoba mi się coraz mniej. Widziałam ją we wrześniowej Marie Claire i na początku bardzo mi się spodobała. Potem się to zmieniło. Co do samego zapachu to boję się jednego. Już widzę jak go kupuję bo w pierwszej chwili mi się podoba i muszę mieć JUŻ, TERAZ I NATYCHMIAST. Potem po paru użyciach zaczyna mnie drażnić. Tak mam z zapachami Muglera Angel le Lys kupiłam jak tylko się ukazał w Sephorze. Przez miesiąc to był TEN JEDYNY. A teraz jakoś go unikam, chociaż nie sądzę żeby to było zwykłe znużenie nim.
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 17:46   #29
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Evee ciemna szafka jeszcze u Ciebie,to zaszczyt dla kazdego flakonika perfum ,a dla Aliena to taki inkubator ...pozdrawiam
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:56   #30
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Alien - banalny czy nowatorski?

Cytat:
Napisane przez madonek
Evee ciemna szafka jeszcze u Ciebie,to zaszczyt dla kazdego flakonika perfum ,a dla Aliena to taki inkubator ...pozdrawiam
no tak nie uscislilam- najdalszy kat ciemnej szafki.Nowe nabytki zazwyczaj trzymam w przeszklonej witrynie , po pewnym czasie kiedy znudzi mi sie ich widok - skazuje je na pobyt w ciemnej szafce.A niektore czasami za szybko tam wedruja i niektore niepredko stamtad wydobywam..
nad Alienem jeszcze musze sie zastanowic.. moze jak bedzie odrobine chlodniej?
dzisiaj odkrylam inny interesujacy zapach- Black J.del Pozo...ciekawe dlaczego czuje w tym cieplym , lekko korzenn0-kwiatowym zapachu..nute cytrusowa?
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-10 13:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.