Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 11:14   #1081
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez BabyLightMyFire Pokaż wiadomość
W którym momencie napisałam, że gnój robią stałe bywalczynie ?
Ani słowa o tym nie napisałam moja droga, czytaj ze zrozumieniem.

Nie chce nikogo urazić, po prostu wyraziłam swoją opinię na temat tego wątku. Czy nie można mieć własnej opinii? Czy od razu musisz się tłumaczyć za wszystkich? Wyluzuj I nie krzycz w Internecie, bo to nieeleganckie.

do ladymln:
Owszem, nazwałam gnojem wątek, ale nie żadną z użytkowniczek, więc się nie spinaj.
Zaglądnęłam i prześledziłam wątek - dzięki nowej aferce.
Napisałam, że zostaję bezstronna, co do "aferki".
wkładasz nas wszystkie do jednego wora, więc zareagowałam. i nie krzycze, tylko chcialam, żebys to zobaczyła, a moglo umknąć w takiej ilosci nowych postow.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:14   #1082
stellaohstella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cześć dziewczyny, poczytuję wątek od dawna i w końcu postanowiłam coś napisać Przebrnęłam przez całą aferę z Maxi/Ramoną. Moim zdaniem jedynym dowodem potwierdzającym winę lub też uniewinniającym byłoby sprawdzenie czy obie użytkowniczki logowały się z tego samego komputera wczoraj wieczorem.


Cytat:
Napisane przez madziarushoffa Pokaż wiadomość
___




__

Witajcie, ja tylko na momencik, choć, czytam nieustająco wątek, ale po cichutku.
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, że raz słyszałam, że Maxi nie ma maca i ich "nie nawidzi", a potem Katosu wspomina o Macu Maxi ?!? Jak to zinterpretować?
Chodzi o numer MAC, a nie rodzaj komputera.
stellaohstella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:14   #1083
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Ależ pisała, na samym początku, ale i tak dziewczyny ślepo okrzyknęły ją Maxineczką i tyle.
Tak! Najpierw pisała ona, potem zniknęła i pisała maxineczka.
Nie pisały jednocześnie, choć prosiłam. Nie dziwne?

Chodziło właśnie o to aby odrazu w trakcie "wykrycia trolla" pisały jednocześnie, a nie za 2dni czy tam dziś... NIESTETY CISZA...

Skoro dla Was to nie są dowody to co musiałoby się stać abyście uwierzyły ? Na wszystko maxi znajdzie odpowiedź... zawsze można napisać... tak znam ją, korzystam u niej z kompa ble ble... Na wszystko jest odpowiedź...

NIEPODWAŻALNYM faktem byłoby TYLKO gdyby maxi się przyznała, a tego nie zrobi i więcej nie zdziałamy tyle w temacie
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:16   #1084
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Oczywiście musiałam sprawdzić co to za afera

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ej no ale jak to zrobilas? plis plis powiedz prosze niczym kacperek z rodzinki.pl



Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
To chyba jakiś nieoficjalny rekord tego wątku

edit: i ciągle rośnie....
jaki rekord, ile ludu mielone czytało

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Jak dobiją do 800 to będzie nowy rekord, jak na razie Mielone trzymają władzę w tej kwestii



jakie to zabawne, jak przyszło co do czego to nagle te okropne mielonki nagle stały się mile widziane
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:18   #1085
BabyLightMyFire
Raczkowanie
 
Avatar BabyLightMyFire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 281
GG do BabyLightMyFire
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
wkładasz nas wszystkie do jednego wora, więc zareagowałam. i nie krzycze, tylko chcialam, żebys to zobaczyła, a moglo umknąć w takiej ilosci nowych postow.
W takim razie przepraszam, że uraziłam, nie to miałam na myśli.
Więc może inaczej przedstawię swoją myśl:
ten wątek służy do robienia zamieszania, a założony był w dobrej mierze.
Użyłam może zbyt mocnych słów, ale taka wytworzyła się we mnie atmosfera po przeczytaniu tego wątku od wczoraj od 22 :P
BabyLightMyFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:18   #1086
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Tak! Najpierw pisała ona, potem zniknęła i pisała maxineczka.
Nie pisały jednocześnie, choć prosiłam. Nie dziwne?

Chodziło właśnie o to aby odrazu w trakcie "wykrycia trolla" pisały jednocześnie, a nie za 2dni czy tam dziś... NIESTETY CISZA...

prosiłaś? i ona na to nic? jest w takim razie WINNA !
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:20   #1087
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez BabyLightMyFire Pokaż wiadomość
W którym momencie napisałam, że gnój robią stałe bywalczynie ?
Ani słowa o tym nie napisałam moja droga, czytaj ze zrozumieniem.

Nie chce nikogo urazić, po prostu wyraziłam swoją opinię na temat tego wątku. Czy nie można mieć własnej opinii? Czy od razu musisz się tłumaczyć za wszystkich? Wyluzuj I nie krzycz w Internecie, bo to nieeleganckie.

do ladymln:
Owszem, nazwałam gnojem wątek, ale nie żadną z użytkowniczek, więc się nie spinaj.
Zaglądnęłam i prześledziłam wątek - dzięki nowej aferce.
Napisałam, że zostaję bezstronna, co do "aferki".
Nie spinam się.
Jeśli czytałaś tu tylko posty związane z ramonową aferą i nie czytałaś całego wątku, to niesprawiedliwie nazywasz go gnojem . No i tyle.

A co do Maxineczki to szczerze sama nie wiem, co o tym myślę. Ale ja nie subskrybuję jej kanału, bo nie mam konta na youtube. Ostatnio rzadziej ją oglądałam, bo moim zdaniem robi makijaże w jednym stylu.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=pP7Wv...1&feature=plcp czy alltheprettyfaces ma opadając powiekę? Bo nie umiem tego ocenić, a sama chyba mam i dlatego nie używam cieni, bo i tak nic nie widać :P Ale dziewczyna ma super makijaż w tym filmiku
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 11:21   #1088
Jessi909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Podczytuję trochę ten wątek, raz na jakiś czas obejrzę filmik Maxineczki czy Katosu, obydwie są mi obojętne. Przebrnęłam przez kilka stron tego wątku o aferze, na ostatnie posty nie miałam już siły. Sama nie potrafię określić, czy Maxineczka jest winna czy też nie, ale nasunęło mi się kilka myśli.
Po pierwsze: po co Maxineczka miałąby to robić? Jak to po co "nie ważne jak mówią, ważne by mówili". Tak, tak, Maxi ma jakąś wyrobioną youtubową pozycję, ale może to za mało? Może się nudziła i zachciało się jej wygłupów? Przy okazji może będzie miała trochę więcej wyświetleń.
A po drugie i ostatnie: dziwicie się, że Katosu jej broni. Popatrzcie z innej strony: na tej "aferze" Katosu też dobrze wychodzi. Bo teraz widzki będą jej bronić. "O biedna Katosu, współczuję takiej koleżanki".
Nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale obydwie koleżanki korzystają na tej aferze, w myśl przytoczonego wcześniej powiedzenia "nie ważne jak mówią, ważne by mówili".
__________________
pisze się "w ogóle" i "naprawdę"
Jessi909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:21   #1089
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
prosiłaś? i ona na to nic? jest w takim razie WINNA !
Hmmm nie wiem czy napisałam "proszę" pewnie nie, bo szacunku już do Niej nie mam, ale pisałam kilkakrotnie aby jednocześnie pisały, zwracałam uwagę, że jedna znika to druga się pojawia, pytałam też maxi jak to wytłumaczy, ale nijak
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:23   #1090
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

jaki rekord, ile ludu mielone czytało
Jakie znowu mielone?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:23   #1091
BabyLightMyFire
Raczkowanie
 
Avatar BabyLightMyFire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 281
GG do BabyLightMyFire
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Nie spinam się.
Jeśli czytałaś tu tylko posty związane z ramonową aferą i nie czytałaś całego wątku, to niesprawiedliwie nazywasz go gnojem . No i tyle.
Jeśli mam już być szczera, to właśnie ten cały syf robią tu takie Ramony i Figielki z ukrycia. Właśnie konta podszywające się.
Jak już napisałam wcześniej nie chciałam nikogo urazić i mnie poniosło, za co przepraszam i oblewam się rumieńcem wstydu.
Oby takich Ramon było tu jak najmniej.
I takich jak ja też :P
Uciekam z tego wątku, co by samej nie robić bałaganu, za co jeszcze raz przepraszam
BabyLightMyFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:25   #1092
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Hmmm nie wiem czy napisałam "proszę" pewnie nie, bo szacunku już do Niej nie mam, ale pisałam kilkakrotnie aby jednocześnie pisały, zwracałam uwagę, że jedna znika to druga się pojawia, pytałam też maxi jak to wytłumaczy, ale nijak
Może Ty Asia się do tego jednak odniesiesz?
Chociaż i tak wiem co napiszesz... że nie masz na to wpływu, że Ramona podobno Cię przeprosiła i się ulotniła, pokasowała momentalnie wszystkie konta fb, wizaż itp
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:26   #1093
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Jakie znowu mielone?

Poprzedni wątek o filmikach, w którym dziewczyny pisały więcej o kotletach niż o filmikach .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:26   #1094
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Jakie znowu mielone?
to z poprzedniej części wątku, potem mielone miały, chyba nadal mają?, swój wątek, bo na nas(też przez jakiś czas byłam na wątku mielonkowym) najeżdżali, że robimy offtop:P
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:26   #1095
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Jakoś w takie cudowne zbiegi okoliczności nie chce mi się wierzyć, może gdybym miała trochę mniej lat na karku?
Na niekorzyść maxineczki/ramony przemawia jeszcze to, że oczywiście przez przypadek dobrze znają angielski i umieją pisać w transkrypcji . Aaa, no tak, ramonka to przecież koleżanka ze studiów.... zapomniałabym ... .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:28   #1096
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Podczytuję trochę ten wątek, raz na jakiś czas obejrzę filmik Maxineczki czy Katosu, obydwie są mi obojętne. Przebrnęłam przez kilka stron tego wątku o aferze, na ostatnie posty nie miałam już siły. Sama nie potrafię określić, czy Maxineczka jest winna czy też nie, ale nasunęło mi się kilka myśli.
Po pierwsze: po co Maxineczka miałąby to robić? Jak to po co "nie ważne jak mówią, ważne by mówili". Tak, tak, Maxi ma jakąś wyrobioną youtubową pozycję, ale może to za mało? Może się nudziła i zachciało się jej wygłupów? Przy okazji może będzie miała trochę więcej wyświetleń.
A po drugie i ostatnie: dziwicie się, że Katosu jej broni. Popatrzcie z innej strony: na tej "aferze" Katosu też dobrze wychodzi. Bo teraz widzki będą jej bronić. "O biedna Katosu, współczuję takiej koleżanki".
Nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale obydwie koleżanki korzystają na tej aferze, w myśl przytoczonego wcześniej powiedzenia "nie ważne jak mówią, ważne by mówili".
Zaraz będzie, że obie z Katosu to wymyśliły by zrobić z nas wariatki

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Poprzedni wątek o filmikach, w którym dziewczyny pisały więcej o kotletach niż o filmikach .
Musiało być pysznie!
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:28   #1097
Jessi909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 117
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Zaraz będzie, że obie z Katosu to wymyśliły by zrobić z nas wariatki
Nie sądzę, że tak było, myślę, że to by było już za dużo
Tylko moim zdaniem nawet nieświadoma tego co wyrabiała jej koleżanka Katosu też może na takiej aferce skorzystać.
__________________
pisze się "w ogóle" i "naprawdę"
Jessi909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:29   #1098
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dla mnie to jest masakra...
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:30   #1099
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, że tak było, myślę, że to by było już za dużo
Tylko moim zdaniem nawet nieświadoma tego co wyrabiała jej koleżanka Katosu też może na takiej aferce skorzystać.
Co sława, pieniądze i darmowy tusz do rzęs robią z ludźmi. Dobrze, że jestem biedna.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:31   #1100
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Boże chroń mnie od maxineczek
. Ale ja jestem niedobra .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:32   #1101
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez stellaohstella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, poczytuję wątek od dawna i w końcu postanowiłam coś napisać Przebrnęłam przez całą aferę z Maxi/Ramoną. Moim zdaniem jedynym dowodem potwierdzającym winę lub też uniewinniającym byłoby sprawdzenie czy obie użytkowniczki logowały się z tego samego komputera wczoraj wieczorem.




Chodzi o numer MAC, a nie rodzaj komputera.
Tylko że numer MAC tak naprawdę też niewiele nam mówi. Ja na ten przykład mam identyczny jak mój facet. Jakim cudem? Ano takim, że gdy wymieniał kompa nie chciało Mu się latać do dostawcy internetu, żeby rejestrować nowego MAC'a wiec najprościej w świecie "wlazł" w ustawienia karty sieciowej i podmienił numery. A że jego stara sieciówka była o niebo lepsza niż moja przywłaszczyłam ją sobie bezczelnie .
Mnie osobiście ani ziębi ani grzeje ta cała afera. Bo ani nikt na niej nie zyskuje i w sumie nawet nie traci... Jak napisała jedna z dziewczyn- teraz masa ludu będzie wchodzić na filmiki Maxi żeby poczytać komentarze- a jak wiadomo, żeby wyświetlenia się nabijały filmiku do końca oglądać nie trzeba. A te osoby, które cenią sobie twórczość Maxi tak czy siak będą ją oglądać... Sama mam jeszcze całkiem inne wytłumaczenie dla całej zaistniałej sytuacji, ale pozostawię je dla siebie. Pozdrawiam
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:33   #1102
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
NIEPODWAŻALNYM faktem byłoby TYLKO gdyby maxi się przyznała, a tego nie zrobi i więcej nie zdziałamy tyle w temacie
Według mnie kogo miały przekonać przytoczone argumenty już dawno przekonały, a kto broni Maxineczki ten jej będzie bronił. Nawet gdyby się przyznała. Przecież zawsze można dorobić teorię, że zrobiła to tylko dla świętego spokoju

A co do opinii, że na miejscu Maxi to dawno by jakaś dziewczyna doniosła o zniesławieniu - proszę, czekamy. Przynajmniej w toku dochodzenia może poznamy Ramonę Zastanów się tylko przez chwilę - co jeśli mamy rację? Czy sprawczyni poniesie jakieś konsekwencje? Odpowiem Ci od razu - żadnych. Dlatego trzeba tępić trollowanie, podszywanie się pod innych itp., bo to jedyny sposób żeby ograniczyć to zjawisko
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:33   #1103
madziak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Hej tez u Was nie pisze ale czytam cały czas od dłuższego czasu Tak sobie mysle, że jest jeden sposób w jaki maxineczka mogła się oczyscic z zarzutów... Może zrobić screena z komunikatora na jakim rozmawiala z ramoną wczoraj (przeciez maxi pisze ze ją przeprosiła itd). Wiem ze ramona niby wszystko pokasowała ale u maxi w archiwum przeciez bedzie ta rozmowa.
madziak88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:34   #1104
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Jakie znowu mielone?
skoro pytasz, to chyba zbyt krótko jesteś na tym wątku
Cytat:
Napisane przez Jessi909 Pokaż wiadomość
Podczytuję trochę ten wątek, raz na jakiś czas obejrzę filmik Maxineczki czy Katosu, obydwie są mi obojętne. Przebrnęłam przez kilka stron tego wątku o aferze, na ostatnie posty nie miałam już siły. Sama nie potrafię określić, czy Maxineczka jest winna czy też nie, ale nasunęło mi się kilka myśli.
Po pierwsze: po co Maxineczka miałąby to robić? Jak to po co "nie ważne jak mówią, ważne by mówili". Tak, tak, Maxi ma jakąś wyrobioną youtubową pozycję, ale może to za mało? Może się nudziła i zachciało się jej wygłupów? Przy okazji może będzie miała trochę więcej wyświetleń.
A po drugie i ostatnie: dziwicie się, że Katosu jej broni. Popatrzcie z innej strony: na tej "aferze" Katosu też dobrze wychodzi. Bo teraz widzki będą jej bronić. "O biedna Katosu, współczuję takiej koleżanki".
Nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale obydwie koleżanki korzystają na tej aferze, w myśl przytoczonego wcześniej powiedzenia "nie ważne jak mówią, ważne by mówili".
pomimo , że mi tez są one całkowicie obojętne, to przebrnęłam przez wszystkie posty.
natomiast nie wydaje mi sie, aby w chwili biezącej maxineczka korzystala na tej akcji. jeszcze pare dni temu odwiedzalam jej profil na YT i miała przeszlo 20 tys. subskrypcji, w chwili obecnej ma 19330 i ta liczba sukcesywnie spada. niewatpliwie za pare dni sprawa ucichnie, bądź pojawi się inny temat a większość zapomni o całej aferze. nowi niczego nieswiadomi widzowie wyrównają braki wywolane powyzszym zajsciem.

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2012-08-14 o 11:38 Powód: błąd w liczbie subskrybentów
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:36   #1105
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziak88 Pokaż wiadomość
Hej tez u Was nie pisze ale czytam cały czas od dłuższego czasu Tak sobie mysle, że jest jeden sposób w jaki maxineczka mogła się oczyscic z zarzutów... Może zrobić screena z komunikatora na jakim rozmawiala z ramoną wczoraj (przeciez maxi pisze ze ją przeprosiła itd). Wiem ze ramona niby wszystko pokasowała ale u maxi w archiwum przeciez bedzie ta rozmowa.
Świetny pomysł!
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:37   #1106
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
A co do opinii, że na miejscu Maxi to dawno by jakaś dziewczyna doniosła o zniesławieniu - proszę, czekamy. Przynajmniej w toku dochodzenia może poznamy Ramonę Zastanów się tylko przez chwilę - co jeśli mamy rację? Czy sprawczyni poniesie jakieś konsekwencje? Odpowiem Ci od razu - żadnych. Dlatego trzeba tępić trollowanie, podszywanie się pod innych itp., bo to jedyny sposób żeby ograniczyć to zjawisko
podpisuję się pod tym
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:37   #1107
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
skoro pytasz, to chyba zbyt krótko jesteś na tym wątku

.
Zgadzam się. Wątek zawsze mijałam bo nikogo na jutubie jakoś nie obserwuję. Ale koleżanki z innych wątków dały mi cynk do wymiany zdań z Shilpą a teraz do aferki z Maximeczką - lubię aferki.
Taki ze mnie prosty jeż.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:38   #1108
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

ale przecież da się jednocześnie rozmawiać z dwóch kont na gadu...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:39   #1109
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość

Świetny pomysł!
a moze to byla rozmowa telefoniczna:P
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:40   #1110
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

wg mnie temat jest zamknięty, te osoby, które wierzą to wierzą, bo taka jest prawda, te które są nieprzekonane i bronią Maxi, to na pewno zdania nie zmienią.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.