Ostatnio obejrzane filmy - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-13, 20:42   #1591
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

hathayoga w sequlach najlepszy jest tylko szwarceneger

Tym nigdy nie bedzie Bareja.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 21:12   #1592
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
hathayoga w sequlach najlepszy jest tylko szwarceneger

Tym nigdy nie bedzie Bareja.
... o ile szwarceneger w ogóle może być najlepszy

chodzi mi raczej o to, że film w stylu Barei DA SIĘ zrobić, naprawdę momentami "Ryś" jest super. Ale przegadany, przekombinowany.
Poza tym Tym pisał scenariusze do filmów Barei, był współtwórcą legendarnych filmów. Teraz mu czegoś (kogoś?) zabrakło, a szkoda.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 22:10   #1593
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Chatte96 Pokaż wiadomość
Green Street Huligans -
zbyt wiele przemocy
Uwielbiam ten film, widziałam kilka razy. A główny bohater...
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 22:46   #1594
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
... o ile szwarceneger w ogóle może być najlepszy

chodzi mi raczej o to, że film w stylu Barei DA SIĘ zrobić, naprawdę momentami "Ryś" jest super. Ale przegadany, przekombinowany.
Poza tym Tym pisał scenariusze do filmów Barei, był współtwórcą legendarnych filmów. Teraz mu czegoś (kogoś?) zabrakło, a szkoda.
ha no wlasnie, bo caly Tym to gagi Widac w Rysiu Tym jako scenarzysta dał to co wkladal ze swojej strony do Misia.Jako tworca nie powinien nasladowac, jesli chcial nasladowac to zrobil film komercyjny.
Jednak mowi sie filmy Barei, a nie filmy tyma i barei Bareja bez Tyma , tak jak Kieslowski bez Piesiewicza... sytuacja do wyobrazenia.
O Barei ksiazki pisza, Tym pisze sam o sobie... Ryś jest po prostu napompowany spuscizna po Misiu. Czy bylby dobry sam z siebie? A moze smiac sie beda dopiero przyszle pokolenia...


" O tym, że "Miś" jest wyjątkowym filmem niech świadczy wypowiedz Jacka Fedorowicza:" "Miś" jest wspaniałą komedią, ponieważ zbiegło się w nim kilka czynników stanowiących o sukcesie: talent autorów, w tymumiejętności obserwacji, zdolność syntezy i - co oczywiste - umiejetność rozśmieszania, dalej: głęboka niezgoda na system popularnie zwany socjalizmem i na brak suwerenności, dalej: postanowienie obwieszczenia widzom tej niezgody w sposób tak wyraźny, w jaki nikomu w filmie się jeszcze nie udało, i wreszcie: moment historyczny, krótki oddech wolności po sierpniu 1980, który niespodziewanie sprawił, że "Miś" przeszedł przez ekrany w formie zafałszowanej przez cenzurę w stopniu tak nieznacznym, o jakim Stanisław Bareja nawet nie mógł marzyć przy swoich filmach w poprzednich latach. A zaczynał go kręcić w czasach, kiedy o wejściu na ekran "czegoś takiego" po prostu nie mogło być mowy. Dał mi do przeczytania scenopis tuż przed pierwszym dniem zdjęciowym. Byłem zachwycony, ale nie wierzyłem, że dadzą mu kręcić. Powiedziałem:- Jakiś ubek z ekipy doniesie i odbiorą ci film jeszcze w trakcie zdjęć! Jakże się cieszę, że nie miałem racji...""


"Wypisano już morze atramentu, spekulując, co było gdyby StanisławBareja doczekał upadku komunizmu i pracy w nowych warunkach. Czy potrafiłby dostosować się do rzeczywistości po 1989 roku i nakręcić równie dobre i śmieszne filmy, ukazujące spryt, pomysłowość i obnażające głupotę i małe łajdactwa Polaków? Czy może zwróciłby się ku poważniejszej problematyce społecznej? Albo poniósłby klęskę, jak Stanisław Tym i Sylwester Chęciński, którzy nieudolnie i żenująco dopisali dalsze losy Ryszarda "Misia Rysia" Ochódzkiego w "Rozmowach kontrolowanych"? Niezależnie od tych akademickich dyskusji filmy Stanisława Bareiprzeżywają obecnie drugą ( a może już nawet trzecią) młodość, są wznawiane na DVD, wygrywają we wszelkich prasowych, telewizyjnych i internetowych plebiscytach na najlepsze polskie komedie, plasują się w czołówce najpopularniejszych dzieł kina polskiego w ogóle, rekordowa ilość dialogów wiedzie od dawna samodzielny, pozafilmowy żywot, aktorskie kreacje Pokory, Tyma, Fedorowicza, Gołasa, Kowalewskiego, Pyrkosza, oraz nieżyjących Bronisława Pawlika, Mieczysława Czechowicza, Jerzego Dobrowolskiego czy Romana Wilhelmiego przylgnęły do ich wizerunku na stałe i są po dziś dzień wspominane i przywoływane przez kolejne pokolenia widzów. Nad ciągle żywą spuścizną Barei nie potrafił przejść do porządku dziennego tylko jego przyjaciel StanisławTym. Najpierw przy mocno chybionych "Rozmowach kontrolowanych", a potem w "Rysiu". Ale to już inna opowieść."


http://www.wiadomosci24.pl/artykul/s...wod_18947.html

wywiad... :/


http://www.film.org.pl/prace/rys.html

recenzja rysia
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 23:17   #1595
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

miss_seepy, dzięki za tą recenzję, jest świetna. oddaje dokładnie to, co miałam na myśli podsumowując moje dzisiejsze wyjście do kina na Rysia
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 23:31   #1596
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy


Mają tam zwykle dobre recenzje, ochy i achy, ale tez konstruktywne uwagi. Może się komuś jeszcze przyda Można porównać odczucia
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 09:40   #1597
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Calendar Girls (Dziewczyny z kalendarza) - optymistyczna i, co najważniejsze, oparta na faktach, historia. Bardzo prosta, ale niebanalna. Grupka kobiet mieszkających na angielskiej wsi, po śmierci męża jednej z nich, postanawia zakupić nową sofę do "pokoju dla odwiedzających" w miejscowym szpitalu. Wpadają na genialny w swej prostocie pomysł i przeżywają sympatyczną przygodę. Ciepły, relaksujący film, choć osobiście wolę filmy, nad którymi można się bardziej pozastanawiać. 8/10
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 14:53   #1598
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Rejs tą polską komedie ogladalam poraz pierwszy, wiekszosc znajomych bardzo zachwalala ten film, a ja bym go az tak nie wychwalala. Jest pare smiesznych momentow i sporo kultowych juz powiedzonek, ktore i mnie sie spodobaly, ale troszku sie rozczarowala. 8/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 17:51   #1599
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wszystko zostaje w rodzinie (Keeping Mum kolejne super tlumaczenie) 6,5/10
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 17:54   #1600
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja po raz kolejny oglądałam "KArol,papież,który się nie zmienił"
Bardzo podobał mi się ten film.Wzruszające sceny,a przede wszystkim o naszym wspaniałym rodaku.Chociaz nie jestem strasznie bogobojna,to postac papieża zawsze mnie wzruszła i podziwiałam go za to kim był.
jak dla mnie 10/10
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 18:25   #1601
martas123
Przyczajenie
 
Avatar martas123
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio obejrzane filmy ... Dlaczego Nie ... fabula zbyt płytka ,akcja łatwa do przewidzenia,wiele bledow technicznych...jedynie muzyka i gra aktorow łagodzi w pewnym stopniu te niedoskonalosci ...drugi film animowany -Artur i Minimki ...opowiesc o chlopcu ktory pragnie odlazc skarb ukryty w ogrodzie by zaplacic dlug i uratowac rodzinny dom oraz milosci idealnej ,szlachetnej,ktorej brak w dzisiejszym swiecie.......oba te filmy posiadaja elementy wspolne ale jesli mialabym obejrzec jeszcze raz ktorys z nich to z pewnoscia wybralabym Artura .
__________________
"Wiesz prosiaczku... miłość jest wtedy kiedy kogos lubimy... za bardzo..."
Kubuś Puchatek
martas123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 20:32   #1602
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Rejs tą polską komedie ogladalam poraz pierwszy, wiekszosc znajomych bardzo zachwalala ten film, a ja bym go az tak nie wychwalala. Jest pare smiesznych momentow i sporo kultowych juz powiedzonek, ktore i mnie sie spodobaly, ale troszku sie rozczarowala. 8/10
Ja za pierwszym razem nie bylam "Rejsem" oczarowana. Owszem, podobal mi sie, ale prawdziwego smaku nabral dopiero po kolejnym obejrzeniu. Teraz go uwielbiam.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 00:19   #1603
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez martas123 Pokaż wiadomość
ostatnio obejrzane filmy ... Dlaczego Nie ... fabula zbyt płytka ,akcja łatwa do przewidzenia,wiele bledow technicznych...jedynie muzyka i gra aktorow łagodzi w pewnym stopniu te niedoskonalosci ...drugi film animowany -Artur i Minimki ...opowiesc o chlopcu ktory pragnie odlazc skarb ukryty w ogrodzie by zaplacic dlug i uratowac rodzinny dom oraz milosci idealnej ,szlachetnej,ktorej brak w dzisiejszym swiecie.......oba te filmy posiadaja elementy wspolne ale jesli mialabym obejrzec jeszcze raz ktorys z nich to z pewnoscia wybralabym Artura .
Ten 'Artur' to ostatni film Besona?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 00:31   #1604
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Krwawy diament" ciekawa fabuła, akcja też, choć nie powiem, ze sobie kilka razy nie ziewnęłam.Ale obejrzałam.Warto było.Zaczynam nawet lubić LeoZafascynował Mnie w filmie "infiltracja" bodajże
Także Krwawy diament 8,5/10
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 12:01   #1605
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Nierika Pokaż wiadomość
Ja za pierwszym razem nie bylam "Rejsem" oczarowana. Owszem, podobal mi sie, ale prawdziwego smaku nabral dopiero po kolejnym obejrzeniu. Teraz go uwielbiam.
to może spróbuję zrobić tak samo i za jakiś czas obejrzę ponownie
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 12:40   #1606
alex186
Przyczajenie
 
Avatar alex186
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 15
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Wyznania Gejszy" wiem, że trochę pózno..ale lepiej pózno niż WCALE!!! a film jest...BOSKI!!! moge go oglądać, i oglądać i...OGLĄDAĆ!!! ma swój urok...klimat... ma przesłanie- wyznacz sobie CEL W ŻYCIU I DĄŻ DO JEGO SPEŁNIENIA... i jest dobrze zrobiony (a ja lubie dobrze zroobione filmy!! ) Brava!!! dla głównej bohaterki... jej widok napawa mnie takim dziwnyymm spokojem wewnetrznym... ehhh rewelacja...
__________________

...lOvE mE fOr... mE!!!!
alex186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:11   #1607
martas123
Przyczajenie
 
Avatar martas123
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

tak to film rezyserii Bessona ..nie moge sie juz doczekac kiedy obejrze Taxi4
__________________
"Wiesz prosiaczku... miłość jest wtedy kiedy kogos lubimy... za bardzo..."
Kubuś Puchatek
martas123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 16:54   #1608
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten film, widziałam kilka razy. A główny bohater...

Też lubię ten film
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 17:54   #1609
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Też lubię ten film
i ja
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 18:13   #1610
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
i ja
To coraz więcej nas łączy Kasiu Coraz więcej wspólnie lubianych rzeczy
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 18:20   #1611
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Ostatni król Szkocji", o dyktatorze Ugandy - Aminie. Polecam, naprawdę film jest o CZYMS (oparty na faktach autentycznych!), a nie takie bzdury z Zakościelnym w roli głownej.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 19:14   #1612
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja po raz kolejny oglądałam "KArol,papież,który się nie zmienił"
A co to jest za film? ... Nie znam takiego tytułu...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 19:46   #1613
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
A co to jest za film? ... Nie znam takiego tytułu...
Może chodzi po prostu o "Karol - papież, który pozostał człowiekiem"? Sens tytułu pozostaje ten sam, może jakieś inne tłumaczenie. Bo innego filmu o papiezu w tym stylu chyba nie ma.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 20:12   #1614
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dżungla świetny film animowany, naprawde sie uśmiałam Daje 10/10
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 20:20   #1615
Ef-fka
Raczkowanie
 
Avatar Ef-fka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 137
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dom nad jeziorem (Sandra Bullock, Keanu Reeves. melodramat fantasy- jak opisano film)
Jak dla mnie przyjemna historia o miłości w sensie ponadczasowym, owszem dla niektórych wydawało sie tam być wszystko nielogiczne ale czy miłość można brać na logikę? Mnie film wzruszył i osobom które uważają, że są chociaż trochę romantyczkami polecam. Fajny film na wieczór we dwoje. 9/10
__________________
everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine
Ef-fka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 20:27   #1616
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
A co to jest za film? ... Nie znam takiego tytułu...
Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Może chodzi po prostu o "Karol - papież, który pozostał człowiekiem"? Sens tytułu pozostaje ten sam, może jakieś inne tłumaczenie. Bo innego filmu o papiezu w tym stylu chyba nie ma.

Niee,chodzi o film "Karol,Papież,który się nie zmienił" takie jet tłumaczenie,drugiej części filmu o Janie Pawle.Pierwsza część jest do momentu kiedy obrano Go papieże,a druga częśc jest do końca jego życia.Tego nie było w TV,ja to oglądałam juz kilka razy na komputerze,bo mam to od czerwca zeszłego roku.ale to już chyba było w kinach,tak mi się wydaje,było jakoś we wrzesniu chyba.I ja znam taki tytuł drugiej części.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 23:10   #1617
elizaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
GG do elizaa
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Efekt motyla faktycznie dobrze mi się oglądało, ale druga część nie jest już tak dobra.
Ostatnio oglądałam "Pachnidło", zdecydowałam się na ten film, tylko dlatego, że czytałam książkę i byłam strasznie ciekawa jak ten film został zrobiony i powiem, że dla ludzi którzy nie czytali książki jest filmem dość dziwnym, wręcz odstraszającym swoim "zapachem", natomiast dla mnie - jako, że czytałam książkę był jej miłym wspomnieniem

Obejrzałam też "Step up", ale to dlatego, że potrzebowałam takiej bajki po zerwaniu z tż-em, i powiem, że nic nadzwyczajnego, w jakiś sposób tylko podniosło mnie na duchu, przez chwilę zaczęłam wierzyć, że może i mnie spotka taka "bajkowa" miłość
elizaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 23:40   #1618
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj obejrzałam słynny "The notebook". Spodziewałam się płytkiego, mdłego romansidła i muszę powiedzieć, że film mnie bardzo miło zaskoczył. Jeden z najpiękniejszych filmów o miłości. W moim rankingu 9/10
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 08:03   #1619
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

obejrzalam wczoraj "Droga do Guantanamo" ciekawy film na faktach, kto lubi spojrzec na autentyczne obrazy wojny powinnien obejrzec, to nie jest napewno film wielkiej akcji ale interesuje i zarazem przeraza
Mysle 7/10
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 08:37   #1620
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Niee,chodzi o film "Karol,Papież,który się nie zmienił" takie jet tłumaczenie,drugiej części filmu o Janie Pawle.
Tłumaczenie kontynuacji filmu "Karol - człowiek, który został papieżem" brzmi "Karol - papież, który pozostał człowiekiem".
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.