dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 12:44   #451
Wuuwurak
Raczkowanie
 
Avatar Wuuwurak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 106
GG do Wuuwurak
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez wereshining Pokaż wiadomość
ale bardzo często jest porównywane z XVII, a tu wysokiego poziomu raczej nie ma...
XVII moim zdaniem daje rade. Po prostu mają bardzo zróżnicowanych uczniów. I gdybym nie miała wpisanej V byłaby tam XVII więc polecam ^^

A co do XVI to czytając te opinie ciesze się, że w pore zrezygnowałam *-*
Wuuwurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:27   #452
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

No, no no Ale temat się rozwinął, aż nie nadążam!!!! Hahaha Sory, pisze kompletnie nie na temat :P Co do Krzesin, to chodzi tam dużo znajomych z podstawówki, a opinie są różne (o gimnazjum), ogólnie nie najlepsze (dużo nauki, zaniżanie ocen, straszny nacisk na anglika itp.) :-/
Wuuwurak, też wybrałam VI, III i V . Składałam papiery we wtorek i Pani w Klaudynce była bardzo miła (życzyła powodzenia itd), w III największe wrażenie zrobił na mnie sekretariat (pałac w porównaniu do V i VI) W Paderku byłam tak zakręcona, że prawie przegapiłam znak rekrutacji, hahaha
Na szczęście póki co rekrutacja w VI przystopowała, ale i tak jest bardzo dużo chętnych... A co do Grajka, to może być moim wychowawcą (bio-chem z hiszpanem) , aż tak źle?

Edytowane przez Moniaa97
Czas edycji: 2013-05-23 o 13:29
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:36   #453
Wuuwurak
Raczkowanie
 
Avatar Wuuwurak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 106
GG do Wuuwurak
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Mnie przeraża w 6 każdy kolejny chętny *-* Chyba zacznę się modlić o łaskawe przyjęcie A klasa chemiczna z hiszpańskim to z dnia na dzień coraz bardziej oblegana *-*

No w V było miło ,śmiać mi się chciało z nauczycieli ale pani jednak dobrego wrażenia nie zrobiła, może początkowo. W 3 oj tak *-* sekretariat to sobie nieźle wyposażyli xD

Haha. Ominąć znak rekrutacja w VI. Zdolna jesteś
Wuuwurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:47   #454
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Nie tylko cb, mam nadzieje, że nie będzie aż tylu chętnych jak rok temu A co do Paderka... Tak, jestem zdolna-taki mój urok, hahaha A tak serio, to trafiłam na przerwę i intuicyjnie (po DO) szłam do wejścia- kochana mamusia, gdyby nie ona weszłabym do szkoły =D A ty ile przewidujesz pkt?
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:03   #455
Wuuwurak
Raczkowanie
 
Avatar Wuuwurak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 106
GG do Wuuwurak
Dot.: dobre LO w Poznaniu

yh. Niestety 137 może trochę więcej. Staram się o pasek ale jak już wspominałam ciężko mi z tą jedną nauczycielką wyrobić na pożądną ocenę. Gdyby był ten pasek to wiadomo 142 to już coś jest. Na testach zawaliłam kompletnie Historie. Matma licze na 90-100 % bo zamknęte wszystkie dobrze i wgl . -.- Jakby testy nie mogły być tylko z matmy. :C Dlatego strasznie się denerwuje czy mnie przyjmą do tej VI , strasznie mi się tam podoba i bym chciała, w sumie od zawsze mówiłam, że pójdę do Paderka ale nie wyszło mi tak jak chciałam z ocenami i całą resztą. ;/
Wuuwurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:09   #456
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja też spodziewam się podobnej ilości pkt (max 140)... Historia masakra (tylko 72%), a tak to testy w granicach 75-80% Nigdy nie wychodzi tak jak by się chciało. Też myślałam, że będzie lepiej, ale co zrobić? Oby tylko były niższe progi niż rok temu...
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:16   #457
Wuuwurak
Raczkowanie
 
Avatar Wuuwurak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 106
GG do Wuuwurak
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Niższe progi i mniej chętnych xD Moja koleżanka mnie pocieszała mówiąć, że mam się nie martwić bo rocznik 97 nie należy do wybitnych *-*
Wgl wie ktoś ile było kandydatów na politechniczną? Bo na ekonomiczną dostawała się tylko połowa x.x
Wuuwurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 14:20   #458
_dashuri_
Raczkowanie
 
Avatar _dashuri_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Moniaa97 Pokaż wiadomość
Na szczęście póki co rekrutacja w VI przystopowała, ale i tak jest bardzo dużo chętnych... A co do Grajka, to może być moim wychowawcą (bio-chem z hiszpanem) , aż tak źle?
Ja jak się w końcu zdecyduję na VI to też do tej klasy Może się spotkamy I też się zastanawiałam jak będzie z tym Grajkiem
_dashuri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:26   #459
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

O Boże!!! 20 CHĘTNYCH JUŻ!!!!!!!
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:29   #460
Wuuwurak
Raczkowanie
 
Avatar Wuuwurak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 106
GG do Wuuwurak
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Moniaa97 Pokaż wiadomość
O Boże!!! 20 CHĘTNYCH JUŻ!!!!!!!

Cały czas rośnie to wszystko ;-; a jeszcze 6 dni zostało w sumie.
Czy tylko ja co chwile sprawdzam ilość chętnych ?
;-;
Wuuwurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:37   #461
heaveninthetorniquet
Przyczajenie
 
Avatar heaveninthetorniquet
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Wuuwurak Pokaż wiadomość
Cały czas rośnie to wszystko ;-; a jeszcze 6 dni zostało w sumie.
Czy tylko ja co chwile sprawdzam ilość chętnych ?
;-;
nie tylko Ty
heaveninthetorniquet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 14:37   #462
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Jak widzisz nie tylko ty No niestety rośnie, chciałabym, żeby było już po rekrutacji... Mam nadzieje, że osoby z 120 pkt też składają, bo jak nie, to słabo to widze...
Dashuri, może z Grajkiem nie będzie tak źle, ale wszyscy mówią, że specyficzny gościu... Zresztą zobaczymy, to w końcu idziesz do Paderka, czy masz inną szkołę jeszcze na oku?
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:44   #463
marttynkaa
Raczkowanie
 
Avatar marttynkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 37
Dot.: dobre LO w Poznaniu

a kurczę, nie wiem co mam Wam napisać tyle nagadaliście
Myślę,ze czy to będzie ta czy inna szkola, każdy ma inne opinie. W VI jest mnówstwo nauczycieli nie umiem Wam powiedzieć, kto komu akurat będzie pasował.
xolus - nie pamiętam ile mialas miec punktów, ale rozumiem zalujesz ze idziesz do VI, bo Cię nie przygotują do matury ? Niestety, maturę samemu trzeba nauczyc sie zdawac i tak mi się przynajmniej wydaje. Pocieszcie się faktem ze to ja jestem rocznikiem eksperymentalnym i ja będe pierwsza zdawać tę nową maturę. Pytałaś o pozostałe przedmioty niezdawane. W drugiej i trzeciej klasie prawdopodobnie większości z nich nie będziesz mieć, więc problem z głowy.
A co do tego forum z 2005. Nauczyciele tam wymieniani w większości już nie uczą. A Ty jaki profil wybrałaś ?

ps >widzę i tak,że ludzie boją się tego francuskiego
marttynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:49   #464
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Co do szkół, to można zmienić wybór do 26 czerwca bodajże, więc nie ma zbytniego problemu Ja klasę z fracuskim mam jako drugi wybór, większość zrobiła chyba podobnie
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:19   #465
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja osobiście chciałabym mieć Grajka za wychowawcę On uwielbia swoje klasy wychowawcze A do politechnicznych chyba było 40 chętnych jakoś tak Chill out w zeszłym roku progi było 135 pkt około, a w tym roku ludzie mają mniej pkt, więc się dostaniecie Trzymam kciuki
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:34   #466
wereshining
Raczkowanie
 
Avatar wereshining
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 61
GG do wereshining
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez heaveninthetorniquet Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny widzę, że przeżywacie tak jak ja spokojnie, będzie dobrze chciałam się tutaj wypowiedzieć głównie ze względu na wypowiedź wereshining. ja właśnie kończę gimnazjum w Krzesinach i jedyne co mogę Ci poradzić to żebyś zmieniła swój wybór jak najszybciej, bo będziesz żałować. ja bardzo żałuję, że wybrałam to gimnazjum i nie wyobrażam sobie iść tutaj do liceum. http://forum.gazeta.pl/forum/w,633,5..._porazka_.html, http://forum.gazeta.pl/forum/w,633,5...ny_opinie.html, http://forum.gazeta.pl/forum/w,633,5...ny_opinie.html, uwierz mi, że to JEST prawda, niestety.... vxv17x, nie przejmuj się, ja też nikogo nie znam w IV a się tam wybieram jaki wybrałaś profil?
jeju, dzięki, ja własnie szukałam i nic nie mogłam znaleźć na krzesiny oprócz gadania o ludziach, że imprezy itd... teraz to juz w ogóle zwątpiłam, zaraz chyba wejdę na stronę naboru i zmienię pierwszy wybór, bo cholera, już wcześniej się wahałam, ale angielski mnie nakłonił, i nawet rekompensował pole i ludzi, ale teraz troche mniej fajne się krzesiny wydają...
I ZNOWU PROBLEM gdzie tu iść, kurcze
wereshining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 18:43   #467
Wuuwurak
Raczkowanie
 
Avatar Wuuwurak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 106
GG do Wuuwurak
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mahiya_photography Pokaż wiadomość
A do politechnicznych chyba było 40 chętnych jakoś tak Chill out w zeszłym roku progi było 135 pkt około, a w tym roku ludzie mają mniej pkt, więc się dostaniecie Trzymam kciuki
Po takich słowach człowiek od razu czuje się lepiej
Wuuwurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:43   #468
vxv17x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja wybrałam profil politechniczny, a na drugi informatyczny. Chciałam humana, ale zrezygnowałam. , a Ty?
vxv17x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:23   #469
heaveninthetorniquet
Przyczajenie
 
Avatar heaveninthetorniquet
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez vxv17x Pokaż wiadomość
Ja wybrałam profil politechniczny, a na drugi informatyczny. Chciałam humana, ale zrezygnowałam. , a Ty?
ja dałam medyczną, biol-chem, politechniczną i informatyczną. wydaje mi się, że i tak będą przetasowania.. a jaki masz dojazd? dostaniemy się, próg naprawdę nie jest wysoki jak składałam papiery to trafiłam akurat na przerwę, ludzie byli strasznie mili, ogólnie mi się bardzo podobało. wyszłam mega zadowolona

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez wereshining Pokaż wiadomość
jeju, dzięki, ja własnie szukałam i nic nie mogłam znaleźć na krzesiny oprócz gadania o ludziach, że imprezy itd... teraz to juz w ogóle zwątpiłam, zaraz chyba wejdę na stronę naboru i zmienię pierwszy wybór, bo cholera, już wcześniej się wahałam, ale angielski mnie nakłonił, i nawet rekompensował pole i ludzi, ale teraz troche mniej fajne się krzesiny wydają...
I ZNOWU PROBLEM gdzie tu iść, kurcze
z imprezami tutaj jest naprawdę BARDZO średnio. powiedziałabym nawet, że beznadziejnie nie mówiąc o zaniżaniu ocen (progi procentowe, które musisz uzyskać na daną ocenę są wyższe niż w innych szkołach), naprawdę trzeba się napracować żeby dostać 4.. nie mówiąc już o 5.. sprawdziany układane przez niektórych nauczycieli nie mają NIC wspólnego z tym, co jest w podręczniku. w mojej klasie nikt nie będzie miał paska, nawet laureaci. klimat, ogólnie atmosfera- koszmar.. pociesza mnie fakt, że został tylko miesiąc. kurczę, może III/VII? XVII też wydaje się być spoko, szczególnie, jeżeli tam chodziłaś i jesteś zadowolona obyś podjęła dobrą decyzję, uwierz mi, że każda szkoła będzie lepsza niż Krzesiny daj znać co wymyśliłaś
heaveninthetorniquet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 20:40   #470
vxv17x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Nie mam pojęcia, jak jest z dojazdami, będę mieszkać w internacie, jeszcze nie wiem którym. Wiem, że próg nie jest wysoki, o to się nie martwię. W wakacje potrenuję sobie trasę z internatu do szkoły, tak żeby się nie spóźnić na lekcje, zaraz po rozpoczęciu.

Sprawdzałam w google map : z bursy nr. 2 około 7 km, a z bursy ZSK około 5 km. Jutro podanie idę złożyć
vxv17x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:56   #471
heaveninthetorniquet
Przyczajenie
 
Avatar heaveninthetorniquet
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez vxv17x Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, jak jest z dojazdami, będę mieszkać w internacie, jeszcze nie wiem którym. Wiem, że próg nie jest wysoki, o to się nie martwię. W wakacje potrenuję sobie trasę z internatu do szkoły, tak żeby się nie spóźnić na lekcje, zaraz po rozpoczęciu.

Sprawdzałam w google map : z bursy nr. 2 około 7 km, a z bursy ZSK około 5 km. Jutro podanie idę złożyć
Aaaa to polecam Ci stronę jakdojade.pl, wpisujesz skąd i dokąd jedziesz, pokazuje Ci trasę jakim dokładnie autobusem, tramwajem masz jechać, ile idziesz pieszo itd. znasz dobrze Poznań czy mieszkasz gdzieś dalej?
heaveninthetorniquet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:04   #472
vxv17x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Czy dobrze znam Poznań? Średnio. Mam do PO około 100 km, moi znajomi się tam uczą, często bywam w tym mieście, jednak mało wiem. Mam nadzieję, że po kilku wyjazdach i potrenowaniu dojazdu z internatu do sql. odkryję najkrótszą trasę i wgl. Załóżmy do 12 nie mam żadnego problemu z dojazdem, bo byłam tam ze znajomymi, jak składali podania w tamtym roku itd.
vxv17x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:07   #473
amuaa
Przyczajenie
 
Avatar amuaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Hej, mam pytanie. Czy ktoś z Was, a może z waszych znajomych wybiera się do X lo?
amuaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:39   #474
Magda33310
Przyczajenie
 
Avatar Magda33310
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mahiya_photography Pokaż wiadomość

W Marcinku jest zawsze mało chętnych na 1 wybór (24 na 30 miejsc w zeszłym roku średnio) i w sumei to do Marcinka składają głównie osoby, które były tam w gimnazjum (ja sie gimnazjowałam w Marcinku i miałam wszędzie wtyki więc zaufajcie :P) Jednak ci lepsi tak jakby z Marcinka często startują na 1 wybory do 2 na IB np albo do Marynki, jednak często się nie dostają i lądują w Marcinku :P Do tej szkoły pamiętam w zeszłym roku chybą w 2 tygodniu dopiero ktoś przyniósł podanie na 1 wybór
A nie, moja przyjaciółka składała drugiego dnia :P
Magda33310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 04:55   #475
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez amuaa Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Czy ktoś z Was, a może z waszych znajomych wybiera się do X lo?
Tak, dużo osób z mojej szkoły/klasy daje X LO na pierwszy i drugi wybór
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 06:38   #476
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Magda33310 Pokaż wiadomość
A nie, moja przyjaciółka składała drugiego dnia :P
W zeszłym roku? A to zwracam honor :P Ale pamiętam jak co przerwe chodziłam do sekretariatu i pani Agatka (sekretarka) mówiła jak to mało chętnych jest no i czemu :P W tym roku bd więcej bo dodali hiszpański Widać moje rozmowy z dyrekcją coś dały <3
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 09:16   #477
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez vxv17x Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, jak jest z dojazdami, będę mieszkać w internacie, jeszcze nie wiem którym. Wiem, że próg nie jest wysoki, o to się nie martwię. W wakacje potrenuję sobie trasę z internatu do szkoły, tak żeby się nie spóźnić na lekcje, zaraz po rozpoczęciu.

Sprawdzałam w google map : z bursy nr. 2 około 7 km, a z bursy ZSK około 5 km. Jutro podanie idę złożyć
Mieszkałam w 2 na Dębcu dwa lata, także jak masz jakieś pytania to pisz Ogólnie warunki są naprawdę super, każdy pokój ma swoją łazienkę, dużą szafę wnękową, szafki nad łóżkami. Jedzenie "za moich czasów" było paskudne, głównie żywiłam się w netto. Atmosfera zależy od ludzi, na których trafisz, w pierwszej klasie baardzo mi się podobało, w drugiej zaczynałam się męczyć a w trzeciej wyprowadziłam się w cholerę
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:35   #478
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mahiya_photography Pokaż wiadomość
Ja osobiście chciałabym mieć Grajka za wychowawcę On uwielbia swoje klasy wychowawcze A do politechnicznych chyba było 40 chętnych jakoś tak Chill out w zeszłym roku progi było 135 pkt około, a w tym roku ludzie mają mniej pkt, więc się dostaniecie Trzymam kciuki
nie tylko nas też uwielbiał mimo że nie byliśmy jego klasą wychowawczą, nawet na maturach nas faworyzował ("no, ale tu widzę większość 3H, dacie sobie radę"). On w ogóle lubi młodzież, chyba, że mu ktoś podpadnie.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:53   #479
MagGonagal
Raczkowanie
 
Avatar MagGonagal
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 261
Dot.: dobre LO w Poznaniu

;p
__________________
"Nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do Ciebie,
odszedł nie stawszy się lepszym i radosnym. "

Edytowane przez MagGonagal
Czas edycji: 2016-08-14 o 22:30
MagGonagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:24   #480
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

No to się zaczęło, w Paderku już ponad 31 osób Hahaha, nie sądziłam, że to będzie najbardziej obiegana klasa w Poznaniu
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 08:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.