Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-10, 08:05   #61
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

W sobotę mierzyłam w sklepie żakiecik w stylu Chanel i wygladałam w nim super, ale nie wzięłam, bo nie wiem gdzie ja bym w nim wyszła. Gdyby jeszcze był przynajmniej z wełny, bawełny to tak, ale tu był 100% poliester ( jak to Lindex ).

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam półbuty martensy i chyba je sprzedam, bo nie nadają się do normalnego chodzenia, obcierają i są ogólnie mało wygodne i za ciężkie.
W ogóle jak słyszę ostatnio o trendach na wygodne buty a pokazywane są ciężkie trepy na 8 cm traktora, to sobie myślę, że chyba jednak mam inną definicję wygody.
Niestety prawda. Ja się już nie nabiorę na żadne "kultowe" buty.

Moje 2 pary Converse początkowo nosiłam, a teraz od kilku lat już praktycznie nie. Wolę buty sportowe o grubej podeszwie ( ale elastycznej i wygodnej ).
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja opchnelam Martensy po jednym wyjściu, miałam kiedyś kłopoty z rozcięgnem podeszwowym i to wyjście mi je przypomniało.

Kaledonia, nb, na finnie zeszły jak złoto, miałam kolejkę do butów

Mam za to podobne buty wegańskiej marki Love Our Planet, wyglądają masywnie i rockowo, ale podeszwa jest wyższa i w cholerę miękka (wyglada inaczej) i buty są ultrawygodne, do tego kosztowały 1/3 ceny martensow.

Co do rzeczy, które kupiłam i nie nosze, to może jednak nie zacznę wymieniać, bo mi zejdzie do wieczora.
Wystawiłam, ale zero odzewu. Mam dużą stopę i pewnie dlatego brak chętnych. Kupiłam je na szczęście za pół ceny i wystawiłam nawet lekko poniżej tego.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 17:15   #62
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Dla mnie Conversy to najgorsze buty ever, dziwi mnie ten kult conversów.

Cienka jak papier, niewygodna podeszwa, mam wąskie stopy, a i tak były ciasne, że mnie mały palec obcieral.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 17:26   #63
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Kocham conversy, biorę je na każde citybreaki i nigdy mnie nie obtarły świetnie się też prowadzi w nich samochód. To samo vansy.

W sumie to nie miałam wiele ubraniowych porażek. Jedynie torba od Zuzi Górskiej przetarła się w ekspresowym tempie. Na reklamację właścicielka odpisała, że ta skóra daje efekt "starej skóry" i dla wielu klientów ten efekt jest pożądany. Cóż, gdybym chciała mieć zniszczoną torebkę, to bym poszła do szmateksu, a nie wywalała kilka stów nie polecam.

A, i w tamtym roku kupiłam "na szybko"sznurowane botki z H&M i niestety, ale po raz kolejny przekonałam się, że moja kapryśna stopa wymaga albo butów materiałowych, albo skórzanych. W sztucznej skórze mam wrażenie, że moja stopa się "pali" i mam ochotę zedrzeć z niej buta, a potem drapać ją przez długi czas
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 02:59   #64
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Fajny wątek
Jeszcze 2 lata temu miałam dużo takich rzeczy - poupychane gdzieś w szafach na święte nigdy, bo może się przyda na to czy na tamto... Takie okazji oczywiście nigdy nie nadchodziły. Trochę też było ubrań, których się trochę wstydziłam (np. gdy miałam pokazać swoje wszystkie ubrania stylistce przed wspólnymi zakupami, aby zobaczyła w czym chodzę lub nie chodzę).
Tydzień za tygodniem i nauczyłam się "odpuszczać" - jest jakiś powód, dlaczego nie noszę danej rzeczy i nie ma się co zmuszać do noszenia, a tym bardziej łudzić, że ten powód zniknie i dana rzecz będzie moim pierwszym wyborem.
Brzydkie, nieestetyczne i niesprzedawalne ubrania i akcesoria zostały wyrzucone, a reszta nieużytków sprzedana. Obecnie w szafie mam około 75 produktów (łącznie z butami, torebkami i okryciami wierzchnimi, bez bielizny i rzeczy sportowych).
W ostatnich tygodniach mam na koncie jeden nietrafiony zakup - bluzka jest na mnie za krótka. Jutro (dziś ) ją wystawiam na Vinted.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 11:24   #65
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie Conversy to najgorsze buty ever, dziwi mnie ten kult conversów.

Cienka jak papier, niewygodna podeszwa, mam wąskie stopy, a i tak były ciasne, że mnie mały palec obcieral.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Conversy to jest też kwestia tego, na jakie sie trafi. Miałam i takie, które rozwalały sie po 4 miesiacach i takie, które nosiło mi się bardzo wygodnie dobre kilka lat.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 14:08   #66
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie Conversy to najgorsze buty ever, dziwi mnie ten kult conversów.

Cienka jak papier, niewygodna podeszwa, mam wąskie stopy, a i tak były ciasne, że mnie mały palec obcieral.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja bardzo lubię. Dodam, że każde buty potrafią mnie obetrzeć, łącznie z domowymi kapciami, Conversy też, ale zdarza się to sporadycznie. Nie ma porównania z tenisówkami innych marek dla mnie.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 16:04   #67
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam półbuty martensy i chyba je sprzedam, bo nie nadają się do normalnego chodzenia, obcierają i są ogólnie mało wygodne i za ciężkie.

W ogóle jak słyszę ostatnio o trendach na wygodne buty a pokazywane są ciężkie trepy na 8 cm traktora, to sobie myślę, że chyba jednak mam inną definicję wygody.
Jeju, nic mnie tak nie wkurza jak moda na te buty - trepy/ "traktory"

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 16:07   #68
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Jeżeli chodzi o "kupiłam i nie noszę", ale tak całkiem nie noszę, albo włożyłam raz, czy dwa razy, to głównie buty, które okazały się być mało trwałe w starciu z wybrukowanymi chodnikami lub upierdliwe we wkładaniu (mam np. takie na niepogodę, genialny zamiennik przeciwdeszczowych kaloszy, ale cóż z tego, skoro wciąganie ich to koszmar, zresztą czuję się w nich dziwnie - to takie trepy w stylu lat 90-tych). Większość innych rzeczy tekstylnych raczej od czasu do czasu odkopuję z dna szafy i noszę, chociaż oczywiście i w tej kategorii zdarzało się, że coś kupiłam i włożyłam zaledwie raz, czy dwa (lub wcale, bywało i tak). Z wiekiem i doświadczeniem już mniej więcej wiem jaka rzecz się u mnie nie sprawdzi i bez sensu kupować.

Drugą kategorię "kupiłam, ale nie..." stanowią w moim przypadku niektóre wyroby biżuteryjne. Czasami mnie najdzie na "ach, fajnie byłoby nosić naszyjniki / wisiory" i kupię jeden, czy dwa, a potem się okazuje, że stanowią ozdobę, ale nie mojej szyi, a kolekcji biżuterii. Także staram się z tego wyleczyć, bo dobrze wiem, że i tak skończy się na założeniu kolczyków, ewentualnie bransoletki. Plus taki, że z tego typu rzeczy łatwiej zrobić "regifting", niż np. z butów.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 18:53   #69
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jeju, nic mnie tak nie wkurza jak moda na te buty - trepy/ "traktory"

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
O tak, koszmarki modowe



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 19:31   #70
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jeju, nic mnie tak nie wkurza jak moda na te buty - trepy/ "traktory"

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Mnie ta moda nie wkurza, są osoby, którym taka estetyka bardzo służy. Tylko że ja do nich nie należę, a jak szukam jasnych, niezamszowych butów, to wyskakują mi tylko te trepy, jak widać na dole.
To mnie wkurza i ogólnie to nie rozumiem za bardzo zachwytów nad obecną różnorodnością mody, bo ja jej zbytnio nie widzę. W każdej dekadzie było kilka trendów, w tym z reguły jeden dominujący i tak samo jest teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221011-202346_Zalando.jpg (45,4 KB, 166 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 20:17   #71
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie ta moda nie wkurza, są osoby, którym taka estetyka bardzo służy. Tylko że ja do nich nie należę, a jak szukam jasnych, niezamszowych butów, to wyskakują mi tylko te trepy, jak widać na dole.
To mnie wkurza i ogólnie to nie rozumiem za bardzo zachwytów nad obecną różnorodnością mody, bo ja jej zbytnio nie widzę. W każdej dekadzie było kilka trendów, w tym z reguły jeden dominujący i tak samo jest teraz.
Ja tam osobiście uważam, że te trepy nikomu nie pasuja.

Ja myślę o takich koszmarkach, w żadnej stylizacji tego nie widzę.

Powiem więcej, strasznie egoistycznie- te buty godzą w moje poczucie estetyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221011-211645_compress75.jpg (40,1 KB, 153 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 20:38   #72
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Ja przepadam za grubymi podeszwami, flatformami, traktorami, w zasadzie tylko takie noszę od kilku lat, ale raczej w wersji adidasowej. Wygodne to, izoluje od podłoża, nic nie przemaka, wydłuża nogi, a do mojego stylu wygląda super, lubię styl koreański i generalnie ubieram się , powiedzmy, nietypowo.
Kupiłam i nie noszę opasek na włosy, od każdej mnie boli głowa.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 20:47   #73
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie ta moda nie wkurza, są osoby, którym taka estetyka bardzo służy. Tylko że ja do nich nie należę, a jak szukam jasnych, niezamszowych butów, to wyskakują mi tylko te trepy, jak widać na dole.

To mnie wkurza i ogólnie to nie rozumiem za bardzo zachwytów nad obecną różnorodnością mody, bo ja jej zbytnio nie widzę. W każdej dekadzie było kilka trendów, w tym z reguły jeden dominujący i tak samo jest teraz.
Rozumiem o co Ci chodzi.

Ja mam drobne kości i nawet jak nabiore parę dodatkowych kg, to i tak jestem w kategorii raczej drobna, a może po prostu "skinny fat", do tego mam małą głowę, niezbyt bujną czupryne i u mnie takie buty wydają się po prostu potężne przy całej reszcie - w sensie najpierw widać buta, a potem jestem ja

Dlatego m.in. nigdy nie nosiłam glanów, a jak trochę później próbowałam jakoś przemycić podobnego typu obuwie, to zostałam obsmiana, że ani trochę mi nie pasują.

No ale teraz np. dałam się nabrać na takie buty jak te, które wklejasz i niestety poszły do zwrotu. Model z Gino Rossi - niby ładne, ale straaasznie niewygodne i sztuczne :/
Teraz to już w ogóle doszłam do wniosku, że to po prostu buty ortopedyczne, ale oczywiście mnóstwo dziewczyn kupiło ten trend

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 20:51   #74
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Ja ostatnio pozbyłam się wałków do włosów na rzepy. Chyba tylko raz próbowałam ich użyć. Przyszedł czas, żeby zaakceptować fakt, że nigdy nie będę mieć tyle samozaparcia, żeby nauczyć się stylizować włosy, a tym bardziej robić to codziennie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 21:07   #75
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja tam osobiście uważam, że te trepy nikomu nie pasuja.

Ja myślę o takich koszmarkach, w żadnej stylizacji tego nie widzę.

Powiem więcej, strasznie egoistycznie- te buty godzą w moje poczucie estetyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A o trepy to chodzi też o timberlandy i tego typu buty czy tylko te że zdjęcia?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 21:25   #76
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89376576]A o trepy to chodzi też o timberlandy i tego typu buty czy tylko te że zdjęcia?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mi tylko o te ze zdjęcia co wkleilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 09:58   #77
Chailleach
Wcale nie wiedźma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 270
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja tam osobiście uważam, że te trepy nikomu nie pasuja.

Ja myślę o takich koszmarkach, w żadnej stylizacji tego nie widzę.

Powiem więcej, strasznie egoistycznie- te buty godzą w moje poczucie estetyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uwielbiam trepy, od wczesnych lat nastoletnich je noszę podczas zim, bo imo wyglądają super, chronią od podłoża i mają miejsce na palce, a nie jakieś zwężane u górze nie wiadomo co. Ale te ze zdjecia mi sie nie podobają przez ten dziwny jasny kolor.
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 10:39   #78
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 277
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Ja też lubię takie ciężkie, masywne buty na grubej podeszwie, trapery. Zawsze takie lubiłam, zresztą pasują do mojego stylu ubierania.
Trzeba tylko wybrać takie, które mają zgrabniejszy kształt, bo niektóre to wyglądają bardzo cyber punkowo i pasują raczej zbuntowanej młodzieży, niż dorosłym osobom

Trepy to nazwa, która mi się kojarzy z butami na drewnianej podeszwie, inaczej chodakami te ciężkie na podeszwie z dużym bieżnikiem to u mnie w rejonie to trapery
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 11:31   #79
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja też lubię takie ciężkie, masywne buty na grubej podeszwie, trapery. Zawsze takie lubiłam, zresztą pasują do mojego stylu ubierania.
Trzeba tylko wybrać takie, które mają zgrabniejszy kształt, bo niektóre to wyglądają bardzo cyber punkowo i pasują raczej zbuntowanej młodzieży, niż dorosłym osobom

Też lubię traktory czy koturny. Są świetne na deszczowo-błotnisto-rozchlapaną pogodę. Na lato może niekoniecznie



Rok temu na e-obuwie wypatrzyłam i kupiłam buty na grubej i pofałdowanej platformie, które były niemal kopią moich butów z czasów nastoletnich
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-12, 14:07   #80
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

1. Żakiet w kwiaty. Kupiłam, bo lubiłam motyw kwiatów, bo był ładny, tak myślałam, że będzie do casualowych stylówek. Nie wyszłam w nim ani razu, bo wyglądam w nim jak stara ciotka.
2. Żółta elegantsza sukienka. Założyłam ją tylko raz, potem nie miałam okazji, potem przytyłam. I tak sobie leży. Nie wiem, czy ją puścić dalej, czy łudzić się, że do niej schudnę.
3. Szpilki kilka miesięcy temu. Miały być na pewną okazję, ostatecznie poszłam w innych butach, bo się pogoda skiepściła. Aczkolwiek tu myślę, że jeszcze je założy, tylko od kilku miesięcy nie mam gdzie.
4. Kilka białych i błękitnych koszul i kilka par elegantszych spodni. Miałam kiedyś pracę z dość ścisłym dress codem. Potem pracę zmieniłam na inną, mogę chodzić w czym chcę i te rzeczy tak sobie leżą. Niektóre są w ogóle nie noszone, bo są cieńsze, miały być na lato, kupiłam na zimowej wyprzedaży, a zanim zrobiło się cieplej, to już pracę miałam inną. A do obecnej tego typu ubiór nie za bardzo pasuje.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 15:26   #81
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Buty, każde buty, na początku mnie mocno obcierają. Nawet sandały, nawet większość butów sportowych.

Więc potem chodzę w starych, rozklekotanych butach, czasami z dziurami. Wyglądam katastrofajnie ale przynajmniej nie mam zakrwawionej stopy.

Wczoraj wysiliłam się na nowe buty na randkę i ledwo wróciłam do domu. Cała skarpeta w krwi. A podejrzewełam, że mogą znowu obcierać, więc nawet plasterek nakleiłam.
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 15:22   #82
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Katastrofajnie

Matko, też kiedyś założyłam nowe buty na randkę... zaciskałam zęby i chciałam być już w domu, a jednocześnie nie chciałam kończyć randki. Buty poszły dalej, nigdy ich już nie ubrałam. A randka to była ostatnia. Buty nie takie, koleś, jak się potem okazało, też nie ten
Mnie buty potrafią obetrzeć nawet i po 2 latach noszenia. Tak nagle, nie wiadomo skąd.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 20:25   #83
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Kupiłam z 2 lata temu sukienkę w biurowym typie. Tak jakbym chodziła do biura w sukience.
Kupiłam, przymierzyłam, stwierdziłam, że ok i powiesiłam w szafie. I tak sobie wisi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 21:08   #84
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Ja co jakiś czas sprzątałam szafe i za każdym razem coś wyrzucałam. Jeśli nie nosiłam czegoś w ciągu ostatnich 3 miesięcy, to znaczy, że mi to niepotrzebne, więc out. Doszłam do sytuacji, że noszę wszystko co mam w szafie i mam coraz mniej wpadek.

Ale nie wszystko jest takie pięknw, bo z butami jest dramat. Nigdy nie wiem czy będą w końcu wygodne, czy nie, bo na początku są zawsze niewygodne. Nie zlicze ile par butów nadawało się do śmieci, bo nie byłam w stanie w nich chodzić. Łącznie z sandałami.
Pewniakami są tylko Conversy i new balance, ale ile można chodzić w sportowych butach.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 08:34   #85
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Ja przepadam za grubymi podeszwami, flatformami, traktorami, w zasadzie tylko takie noszę od kilku lat, ale raczej w wersji adidasowej. Wygodne to, izoluje od podłoża, nic nie przemaka, wydłuża nogi, a do mojego stylu wygląda super, lubię styl koreański i generalnie ubieram się , powiedzmy, nietypowo.

Kupiłam i nie noszę opasek na włosy, od każdej mnie boli głowa.
Ja tez lubię takie podeszwy. Może nie tak grube jak te botki Badury, ale to co wkleiła chimay to jak najbardziej, świetne buty.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 08:45   #86
panna_marzanna
Przyczajenie
 
Avatar panna_marzanna
 
Zarejestrowany: 2022-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Kupiłam, ale nie noszę. Dlaczego?

Takich rzeczy było wieele. Teraz staram się mieć w szafie tylko rzeczy, które naprawdę noszę - wiąże się to z okazjonalnymi czystkami, ale przede wszystkim z rozważnymi zakupami. Trudna sztuka, ale udaje się coraz lepiej (choć oczywiście zdarzają mi się wpadki).
__________________
Zawsze po słonecznej stronie!
panna_marzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 09:45:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.