Stara panna made in Poland - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 22:47   #61
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Stara panna made in Poland

e mi do staropanienstwa daleko, ale tak odswiezam wątek ponieważ chciałabym sie dowiedziec ile dziewczyn nie chce kiedys tam wyjsc za mąz, albo lepiej w ogole sie nie wiązac? ja tak dzisiaj stwierdzilam, ze w MOICH marzeniach, planach nie widze mezczyzny, i ze po prostu jestem za leniwa na jakikolwiek związek, wiekszosc dziewczyn w moim wieku lata za chłopakami, ja tez no co, ale one mają kilkumiesieczne związki, a mi jakos do nich daleko... i obiecałam sobie, ze po prostu narazie nie bede latać za nikim, i ze wszelkie randki, smski, maile flirty odpadają.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:13   #62
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Stara panna made in Poland

podbijam - i dołaczam bardzo popularne powiedzenie z moich stron, które słyszałam nie ustannie od najwcześniejszego dzieciństwa...

"jak jest mała czesz, jak podrośnie strzeż, jak dorośnie zapłać komu, zeby ci ją zabrał z domu"

no i dziewczyna wychowywana na takich powiedzonkach czestokroć pakuje się w związek z jakimś zupełnie nie odpowiednim typem, ze by nie być sama, zeby nie być starą panną. Naszczeście jednak moje pokolenie, coraz rzadziej patrzy na świat przez pryzmat staropanieństwa - i chwała mu za to .
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:32   #63
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Stara panna made in Poland

[quote=desti]kiedys tez tak myslalam... mowilam po co mi to... z czasem zmienilam zdanie... gdy poznalam mojego meza... i wcale nie czuje sie ograniczona... skarpetki pierze pralka... a maz tak samo potrafi ja wlaczyc a potem wylaczyc i powiesic... gary myje zmywarka... a ja czuje sie bezpieczna i kochana... prawdziwy partner jest wsparciem... uzupelnieniem a nie kula u nogi... ale do tego trzeba dojrzec... malzenstwo to nie jest zabawa w dom... to tworzenie czegos razem... i powinno rozwijac a nie ograniczac...

Piekne slowaPodpisuje sie pod tym
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:18   #64
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Stara panna made in Poland

[quote=oLaSeK=D]
Cytat:
Napisane przez desti
kiedys tez tak myslalam... mowilam po co mi to... z czasem zmienilam zdanie... gdy poznalam mojego meza... i wcale nie czuje sie ograniczona... skarpetki pierze pralka... a maz tak samo potrafi ja wlaczyc a potem wylaczyc i powiesic... gary myje zmywarka... a ja czuje sie bezpieczna i kochana... prawdziwy partner jest wsparciem... uzupelnieniem a nie kula u nogi... ale do tego trzeba dojrzec... malzenstwo to nie jest zabawa w dom... to tworzenie czegos razem... i powinno rozwijac a nie ograniczac...

Piekne slowaPodpisuje sie pod tym
I to jest właśnie piekne ! Kiedy małżeństwo jest wyborem, a nie wymogiem narzuconym przez społećzeństwo.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:22   #65
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Stara panna made in Poland

oyeq...czas zanleść faceta....heh....to już 19 lat (a dwa dni ;/ ) nie chce być starą panną !!!!
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:42   #66
emmpe
Przyczajenie
 
Avatar emmpe
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 23
Dot.: Stara panna made in Poland

tez sadze, ze to pojecie jest jakies sredniowieczne. Raczej stosuja je osoby, ktore same maja kompleksy....
Przeczytalam niedawno, ze kobiety ok 70% kobiet jeszcze wlatach 60 itd. wycodzilo za maz z tzw rozsadku, czyli bez milosci. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji. Nastepnego dnia po slubie skoczylabym z mostu lub uciekla daleko za granice.... byle dalej od okrutnego wyboru....
Wybieram milosc. Jak do mnie nie przyjdzie, to i tak wole byc sama
emmpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:02   #67
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Stara panna made in Poland

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
no i dziewczyna wychowywana na takich powiedzonkach czestokroć pakuje się w związek z jakimś zupełnie nie odpowiednim typem, ze by nie być sama, zeby nie być starą panną. Naszczeście jednak moje pokolenie, coraz rzadziej patrzy na świat przez pryzmat staropanieństwa - i chwała mu za to .
A tak dla porównania : w dużych metropoliach singielstwo jest w modzie, i wręcz przeciwnie, nikomu się nie śpieszy. ŻADEN (!) z moich znajomych Francuzów nie mieszka ze swoim partnerem, nawet jeśli są w związkach, to mają swoje niezwiązane życie. Ślub? Nie wiem, czy ktokolwiek tu jeszcze o czymś tkaim pamięta...
W dzisiejszej Hiszpanii jest jeszcze mocniej. Młodzi ludzie do ok. 35 roku życia mieszkają z rodzicami i choć miewają związki, to po prostu nie w kulturze tego narodu jest wiązanie się ze sobą, małżenstwo czy wspólne mieszkanie...
Na szczęście w Polsce też się to zmienia, zwłaszcza w dużych miastach. Mam masę koleżanek w moim wieku, które nie są zamężne i po prostu żyją i zdobywają świat.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.