Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-26, 21:12   #4891
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ehh, nie mam siły nawet opisywać o co poszło... plus taki ze następnego dnia chyba miał wyrzuty sumienia bo się przymilal jak nigdy. Ale mam tego dosyć, każde ważne wydarzenie zepsute. Już przestaje się cieszyć na święta, sylwestra czy wakacje. Ostatnie wakacje i ferie prawie całe wyjazdy się do mnie nie odzywał.. (jechaliśmy z szerszą rodziną). Wrocilismy z tych wakacji, parę dni dobrze, potem znowu mu odwalilo. Rano myślałam nad rozwodem a wieczorem okazało się że jestem w ciąży... Od jakiś 2 miesięcy było dużo lepiej, przed porodem na pewno się nie rozwiode, zobaczymy czy faktycznie się,ogarnął a to była jednorazowa wpadka. Moja cierpliwość spadła do zera. Chyba on to czuje, że to już cienka granica. Jak jest dobrze to jesteśmy genialnym zespołem, super rodzina i w ogóle. Ale jak królewicz nie ma humoru to patologia na całego...
Nawet syn kiedyś mi powiedział cichutko, jak się tamten o coś czepiał, że mam taty nie słuchać bo jak go ktoś slucha to płaczę, i mam się nie przejmować i mnie przytulił. 5-latek...


A zmieniając temat, macie jakieś firmy z pięknymi akcesoriami, sprzetami? Mam ochotę wyszperac coś przepięknego, to mój ostatni maluszek, przy starszym nie mogłam sobie na nic pozwolić. Teraz chce sobie trochę odbić i uradować oko czymś pięknym
Zresztą to niezła terapia - jesteś polprzytomna, brudna, orzygana, niewyspana ale jak spojrzysz na ślicznie ubranego maluszka przykrytego pięknym kocykiem to od razu się miłej robi 🤣
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi z powodu męża, szczególnie teraz powinien odpuścić i zachowywać się jak facet. Mój ojciec też ma taki charakter i wielokrotnie namawiałam mamę na rozwód... niestety męczy sie do dziś.
Zamówiłam dziś body i legginsy w kwiatki z newbie planuje jeszcze kocyk różowy lub musztardowy z le pampuch, nie wiem co Ci jest potrzebne, chętnie podpowiem bo jestem na bieżąco w temacie
a wózek dalej nie wiem... syn będzie miał 1,5 roku ale jakoś nie widzę się z takim podwójnym dzisiaj wyszła też opcja dokupienia do valco gondoli i ewentualnie dostawki dla niego, jak nie bedzie chciał w niej jechac to zawsze jest chusta lub nosidło
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 08:34   #4892
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu męża, szczególnie teraz powinien odpuścić i zachowywać się jak facet. Mój ojciec też ma taki charakter i wielokrotnie namawiałam mamę na rozwód... niestety męczy sie do dziś.
Zamówiłam dziś body i legginsy w kwiatki z newbie planuje jeszcze kocyk różowy lub musztardowy z le pampuch, nie wiem co Ci jest potrzebne, chętnie podpowiem bo jestem na bieżąco w temacie
a wózek dalej nie wiem... syn będzie miał 1,5 roku ale jakoś nie widzę się z takim podwójnym dzisiaj wyszła też opcja dokupienia do valco gondoli i ewentualnie dostawki dla niego, jak nie bedzie chciał w niej jechac to zawsze jest chusta lub nosidło
Póki dzieci małe nie ma dobrego wyjścia - albo słuchają w domu awantury co jakiś czas i hamskich odzywek. Albo jest rozwód i tata co dwa tygodnie (jak jest ok to naprawdę są mocno ze sobą związani) , który do tego jeszcze w tym czasie nie wiadomo co im do głowy wkłada. Nie wspominając o samym syfie rozwodowym, wywalaniu wszystkich brudow.. Ja się nie patyczkuje, jak jest jakaś absurdalna awantura przy dziecku, to potem rozmawiam z synem i tłumacze że tak nie powinno być, co w zachowaniu taty było niedobre, jeśli ja zawinilam to też mówię czego nie powinnam była mówić. Mówię, żeby nigdy tak się sam nie zachowywał bo to boli itp itd. Najbliższy rok pewnie będzie decydujący. Dwa lata temu było jeszcze gorzej ale byłam w takim szoku co się dzieje ze nie byłam gotowa na radykalne kroki. Nadal nie jestem gotowa, zdecydowanie bardziej wolałabym się dogadać, niby jesteśmy teraz na dobrej drodze ale takie akcje jak w wigilię wybijają mnie całkowicie. Na dziś zaplanował cały dzień wspólnie, czy pojadę z nim tam czy tam bo wolałby ze mną itp itd. O tyle dobrze ze kiedyś potrafił przez tydzień być obrażony nie wiadomo o co, teraz choć się stara

Wszystkiego po trochu potrzebuje bo mam wszystkiego po trochu
Smoczek kupię z elodie details, na pewno potrzebuje kocyki, najlepiej bawełniane czy tam bambusowe ale nie tkane - tzn tkane są piękne ale na dwór na wiatr lepsze będą nie takie "sweterkowe". Le pampuch mówisz? Tego nie znam zaraz zerknę

Z wózkiem nie jestem pewna teraz - miałam kupić taki mega lekki ale się zaczęłam zastanawiać czy nie lepiej jednak lepsza amortyzacja a wózek nie wnosić tylko wciągać po schodki i spuszcza po schodku (4p). Wtedy wybrałbym chyba mutsy Evo. Nio lub igo ładniejsze ale Evo chyba ma odpowiedniejszy stelaż do takiego zjeżdżalnia po schodku. Co wogole myślicie o tym pomyśle? Czy jednak ten wózek 9kg i pod pachą wnosić? Chyba dziś jedziemy oglądać ale w sklepie nie ma schodów żeby przetestować

Dostawki chyba fajne są zależy pewnie jaki macie tryb funkcjonowania. Ja często wychodziłam z domu na 3/4dnia, nad jezioro, na trawę, potem do galerii i popołudniu dopiero do domu - wózek w takiej sytuacji bardzo długo używałam - cały majdan w koszyku i miejsce do drzemki. Ale jeśli funkcjonujesz głównie wokół domu to dostawka pewnie starczy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2019-12-27 o 08:40
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:09   #4893
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta z wciąganiem/ wnoszeniem wózka po schodach nie pomogę. Dla mnie to wg nie do ogarnięcia:p no chyba że dziecko do chusty na ten czas i jakoś może się da wnosić. Ja mam z wózkiem do pokonania trzy schodki a jak ładna pogoda to mogę w ogródku zostawić. Dla mnie było ciężko jak już syn był większy i wnosiłam/ wynosilam razem z nim w środku. Gdybym musiała wnosić na któreś piętro to zdecydowanie waga wózka byłaby chyba dla mnie decydujaca. Chociaż ja też jestem chustowa bardzo, syn dużo i długo było noszony i teraz też mam nadzieję na dużo noszenia. Szczególnie że dziec będzie wiosenny więc idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:27   #4894
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

My dostaniemy jakiś 3 kołowy wózek wgl co to jest ?
Widziałam chwilę na zdjęciu i już mi się nie podoba. ;/
Miałyście takie 3 kołowe ? nadaję się to na drogi.

Moja teściowa z tekstem a po co Wam wgl wózek ? już cię widzę jak będziesz na spacerkiem chodziła niby do kogo?

Mam babcie,czyli dla młodego prababcia i pradziadek ,oni nie przyjdą do Nas chociaż to 1 km różnicy,a napewno będzie miło jak ja przyjdę. Ogólnie pół rodziny mieszka obok babci .
Teren różny asfalt, kawałek lasu,tralinka,kostka brukowa.
Coś czuję , że te trzykołowy się nie sprawdzi ;(

Mąż przeciwny kupowaniu drugiego, przecież dostaniesz na prezent co narzekasz;( Mąż przeciwny wszystkiemu po co przewijak mój brat ma taki drogi ? Kur..drogi widziałam za 50 zł najprostszy ,tak samo wanienka po co nowa kup używana ! Ja wiem niektóre rzeczy można mieć używane ,ale bez przesady. Laktator ,butelki weź szwagierka mówi po jednym dziecku... może jestem dziwna..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:36   #4895
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ewka nigdy nie prowadziłam wózka trzykolowego. Ale myślę że to jakieś nieporozumienie... Może się mylę. Ale jak np podjechać pod wysoki krawężnik kiedy podnosisz wózek najezdzadz przednimi kołami (tu jednym) i potem unosisz tył żeby wjechać. Wózek jest duży więc się chyba przez tą chwilę chwieje i można równowagę stracić. Podobnie przy zjeżdżaniu np z wysokiego krawężnika czy schodka w sklepie. Jeżdżę często teraz z synkiem rowerkiem ma taki właśnie trzykołowy z rączką i ja go muszę popychać bo jeszcze mu kiepsko idzie. I właśnie fakt że z przodu jest jedno koło z tyłu dwa powoduje takie niedogodności. Nigdy w zyciu wózka z jednym kołem z przodu. Z synkiem często jechałam gdzieś autobusem np do parku czy na plac zabaw jak mi się nie chciało na jeden przystanek ładować wózka do auta. I nie wiem jak takim trzykołowym wygodnie i bezpiecznie wejsc i wyjść z autobusu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:45   #4896
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Witajcie,
Przyszłam dzisiaj na glukozę do lux-Medu. Dzisiaj mamy 23+2,a położna powiedziała,że za wcześnie przyszłam,bo test obciàżenia robi się jak jest skończone 24tyg. Czy to prawda?Powiedziałam,żeby mi pomimo to zrobiła, bo nie chce drugi raz przyjeżdżać..A za kilka dni będę miała skończone 24tyg. Ledwo wypiłam to paskudztwo i to kupowane w aptece pomarańczowe. Miałam odruchy wymiotne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:47   #4897
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Przyszłam dzisiaj na glukozę do lux-Medu. Dzisiaj mamy 23+2,a położna powiedziała,że za wcześnie przyszłam,bo test obciàżenia robi się jak jest skończone 24tyg. Czy to prawda?Powiedziałam,żeby mi pomimo to zrobiła, bo nie chce drugi raz przyjeżdżać..A za kilka dni będę miała skończone 24tyg. Ledwo wypiłam to paskudztwo i to kupowane w aptece pomarańczowe. Miałam odruchy wymiotne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zaleceniach które wisza u mnie w szpitalu odnoście prowadzenia ciąży jest informacja że po skończonym 24 tygodniu. Z drugiej strony i tak można wcześniej jeśli są wskazania. Ja miałam robiony jakoś w 16 tygodniu bo cukry na czczo za wysokie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 09:59   #4898
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta z wciąganiem/ wnoszeniem wózka po schodach nie pomogę. Dla mnie to wg nie do ogarnięcia:p no chyba że dziecko do chusty na ten czas i jakoś może się da wnosić. Ja mam z wózkiem do pokonania trzy schodki a jak ładna pogoda to mogę w ogródku zostawić. Dla mnie było ciężko jak już syn był większy i wnosiłam/ wynosilam razem z nim w środku. Gdybym musiała wnosić na któreś piętro to zdecydowanie waga wózka byłaby chyba dla mnie decydujaca. Chociaż ja też jestem chustowa bardzo, syn dużo i długo było noszony i teraz też mam nadzieję na dużo noszenia. Szczególnie że dziec będzie wiosenny więc idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wciagalabym z dzieckiem w środku a wynosiła osobno gondole z dzieckiem i osobno stelaż
My też chusta i nosidło ale do sklepu mam daleko i to by było za dużo, dziecko tachtac i siaty, wtedy na bank wózek. No i wyjście na plac zabaw że starszym- też wózek niezbędny bo przesiadujemy godzinami na dworze
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2019-12-27 o 10:01
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:03   #4899
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

O kurczę,to faktycznie za wczesnie przyszłam. Miałam dzisiaj na czczo 83. Oby mi lekarz uznała to badanie. Brakuje mi 4-5 dni do skończonych 24tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:14   #4900
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Przyszłam dzisiaj na glukozę do lux-Medu. Dzisiaj mamy 23+2,a położna powiedziała,że za wcześnie przyszłam,bo test obciàżenia robi się jak jest skończone 24tyg. Czy to prawda?Powiedziałam,żeby mi pomimo to zrobiła, bo nie chce drugi raz przyjeżdżać..A za kilka dni będę miała skończone 24tyg. Ledwo wypiłam to paskudztwo i to kupowane w aptece pomarańczowe. Miałam odruchy wymiotne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co mówiła moja ginka i czytanych zaleceń to po skończonym 24tc

Ewka, ale dostaliście wózek bez wcześniejszej konsultacji z wami? Z jednej strony to prezent więc nie powinno się narzekać, no ale to nie są śpioszki tylko ważna część wyprawki. Także dzięki za taki prezent :/

U moich teściów zero rozmów na temat dziecka, wyprawki czy imienia tylko teściowa kazała brać jakiś lek, który brała 20lat temu rodzice za to oszaleli, tata snuje plany gdzie będzie chodził z wnukiem, mama przyniosła moje kocyki, ponad 27letnie. Brzydkie jak cholera, ale jak będziemy u moich rodziców to będzie miał pod czym leżeć

W styczniu miałam kompletować wyprawkę, chyba przeniosę to na luty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:17   #4901
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta z wciąganiem/ wnoszeniem wózka po schodach nie pomogę. Dla mnie to wg nie do ogarnięcia:p no chyba że dziecko do chusty na ten czas i jakoś może się da wnosić. Ja mam z wózkiem do pokonania trzy schodki a jak ładna pogoda to mogę w ogródku zostawić. Dla mnie było ciężko jak już syn był większy i wnosiłam/ wynosilam razem z nim w środku. Gdybym musiała wnosić na któreś piętro to zdecydowanie waga wózka byłaby chyba dla mnie decydujaca. Chociaż ja też jestem chustowa bardzo, syn dużo i długo było noszony i teraz też mam nadzieję na dużo noszenia. Szczególnie że dziec będzie wiosenny więc idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie na 2 piętro waga tez była kluczowa. Akurat miałam od kogoś gondoli i była ciężka więc nawet wznoszenie dziecka w gondoli było uciążliwe a stelaż zostawal na dole i trzeba było po niego schodzić. Teraz właśnie poluję na jakąś tanią używana lekka gondole. Chciałabym nosić w chuście bo córka nie bardzo dała się. Może z drugim będzie łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 10:22   #4902
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też mieszkam na 2pietrze, bez windy. Mam dosyć ciężki wózek,będę po cc i znowu będę miała poważny problem z w ychodzeniem na dwór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:29   #4903
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Niestety prezent z tekstem ja się znam ! Nie nie potrzebuję rad .. kuzynka się zna na wszystkim .. A pytanie czy ma dzieci tak 2 psy ! ..

Już widzę minę teściowej i jej trzeba było kupić używany tak jak radziłam ..



Cukry mi szaleją po świętach ,strach mierzyć . Czy tylko u mnie na mieście pustki ? Dwa samochody widziałam w piekarni zero chleba żytniego,razowego jakiegokolwiek oprócz białego.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:36   #4904
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Niestety prezent z tekstem ja się znam ! Nie nie potrzebuję rad .. kuzynka się zna na wszystkim .. A pytanie czy ma dzieci tak 2 psy ! ..

Już widzę minę teściowej i jej trzeba było kupić używany tak jak radziłam ..



Cukry mi szaleją po świętach ,strach mierzyć . Czy tylko u mnie na mieście pustki ? Dwa samochody widziałam w piekarni zero chleba żytniego,razowego jakiegokolwiek oprócz białego.
A co do samego faktu że taki prezent to dla mnie to dziwne. Kupować wózek bez konsultacji. Ja dziękuję za takie prezenty. Dobrze że u mnie w rodzinie nie ma takich akcji. Generalnie to nikt się za bardzo nie wtrąca co i jak mam robić w kwestii dzieci. No może " teściowa " czasem coś palnie ale nie jest źle. Każdy większy prezent jest konsultowany. Nawet zabawki na urodziny syna. Wszyscy pytają co i jak zęby nie kupować bez sensu. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi kupił wózek nie pytając jaki ma być. Wg to nikt mi wózka nie kupi ale to inna sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:37   #4905
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
My dostaniemy jakiś 3 kołowy wózek wgl co to jest ?
Widziałam chwilę na zdjęciu i już mi się nie podoba. ;/
Miałyście takie 3 kołowe ? nadaję się to na drogi.

Moja teściowa z tekstem a po co Wam wgl wózek ? już cię widzę jak będziesz na spacerkiem chodziła niby do kogo?

Mam babcie,czyli dla młodego prababcia i pradziadek ,oni nie przyjdą do Nas chociaż to 1 km różnicy,a napewno będzie miło jak ja przyjdę. Ogólnie pół rodziny mieszka obok babci .
Teren różny asfalt, kawałek lasu,tralinka,kostka brukowa.
Coś czuję , że te trzykołowy się nie sprawdzi ;(

Mąż przeciwny kupowaniu drugiego, przecież dostaniesz na prezent co narzekasz;( Mąż przeciwny wszystkiemu po co przewijak mój brat ma taki drogi ? Kur..drogi widziałam za 50 zł najprostszy ,tak samo wanienka po co nowa kup używana ! Ja wiem niektóre rzeczy można mieć używane ,ale bez przesady. Laktator ,butelki weź szwagierka mówi po jednym dziecku... może jestem dziwna..
W życiu nie wzięłabym laktatora po kimś, nawet po rodzinie. Ani używanej wanienki, tzn wanienke po siostrzencu wzięłam ale nie od obcych. A ten wózek dostajecie od kogoś używany czy ktoś Wam specjalnie kupuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 12:26   #4906
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Taki prezent dostałam na święta ,czytał ktoś ? Opinie ma niezłe. Myślę , że chociaż garść jakiś rad się przyda .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15774495153672018074916154536574.jpg (54,2 KB, 57 załadowań)
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 12:32   #4907
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
W życiu nie wzięłabym laktatora po kimś, nawet po rodzinie. Ani używanej wanienki, tzn wanienke po siostrzencu wzięłam ale nie od obcych. A ten wózek dostajecie od kogoś używany czy ktoś Wam specjalnie kupuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na teściową mam już w dupie. Naprawdę dosyć jej tekstów złotych rad, cieszę się mieszka 60 km od Nas..
Tak kupują , tylko ja wysłałam propozycję jej , które się podobają widziałam je w sklepie i je wymacałam . Bardzo chcieli wózek kupić bo to duży wydatek . (Rodzice chrześni)Myślam , że skoro dopytuję się o jaki chcę, to owy będzie ,a tu zonkk. Nie wybrałam przesadnie drogich bo nie na tym to polega . Kolorystyka też jest jasna .. Moja kuzynka strasznie podąża za modą , więc nie wybrałam jakiś nie modnych czy coś .. Moja ciocia stwierdziła , że z nią pogada . Bo napewno można zwrócić go. Naprawdę mi się nie podoba ,taki nie praktyczny do Polskich ścieżek .

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2019-12-27 o 12:34
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 12:42   #4908
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ewka dobrze że ktoś będzie z nią rozmawiać. Może się uda wymienić. Wózek to nie ubranko które ostatecznie założysz raz dziecku żeby zrobić cioci "przyjemność" i rzucisz w kat jeśli się nie podoba. Oby się udało
Ja też się już poważnie za wózkiem rozglądam. Na razie nie mam nic konkretnego na oku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 13:07   #4909
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Triss jak twoje cukry po świętach ?
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 13:40   #4910
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja już wiem, że w rodzinie mojej lub bratowej była jelitowka. Nie wiem czy pisałam ale brzuch mam po Środzie dużo mniejszy. Tak to bywa. Udało mi się zapisać dzisiaj na Powtórzenie USG polowkowego i troszkę lżej się czuję przez to psychicznie. Zaraz musze zamówić koszule do karmienia bo chce mieć naszykowaną torbę w razie szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 14:19   #4911
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Triss jak twoje cukry po świętach ?
Po posiłkach ok. Choć zdarzało mi się zgrzeszyć kawałkiem sernika i odpuściłam mierzenie. Ale na czczo cały czas źle...100-108. z początkiem stycznia diabetolog i już się pogodziłam z insulina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 15:15   #4912
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Odebrałam wyniki toksoplazmozy i morfologii. Erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy. Były na poprzednim badaniu w normie i spadły. Ale mogłam się tego spodziewać. Większości kobiet spadają na tym etapie ciąży. Wyników krzywej cukrowej jeszcze nie mam.

Zrobiłam drugie zakupy dla małej, tym razem w Smyku internetowym. Tak się przestraszyłam, że wyląduje w szpitalu wcześniej, że dostałam zakupowego spida.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:03   #4913
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja dalej z zakupami w lesie. Po polowkowych kupiłam jedne body i do dziś nic się nie zmieniło ale od stycznia się zabieram za to. Najpierw przegląd tego co mam po synku ale chyba z tych małych ciuszkow co były unisex akurat sporo rozdałam. A większe to już ma typowo chłopięce więc może jakieś dresiki po domu ewentualnie mogę zostawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:07   #4914
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja dalej z zakupami w lesie. Po polowkowych kupiłam jedne body i do dziś nic się nie zmieniło ale od stycznia się zabieram za to. Najpierw przegląd tego co mam po synku ale chyba z tych małych ciuszkow co były unisex akurat sporo rozdałam. A większe to już ma typowo chłopięce więc może jakieś dresiki po domu ewentualnie mogę zostawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mam zakupów. Poza kompletem Batmana ze smyka ale jeszcze nie odebrane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki toksoplazmozy i morfologii. Erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy. Były na poprzednim badaniu w normie i spadły. Ale mogłam się tego spodziewać. Większości kobiet spadają na tym etapie ciąży. Wyników krzywej cukrowej jeszcze nie mam.

Zrobiłam drugie zakupy dla małej, tym razem w Smyku internetowym. Tak się przestraszyłam, że wyląduje w szpitalu wcześniej, że dostałam zakupowego spida.
Curly jak lekarz da Ci żelazo to nie kupuj od razu 2 opakowań bo wiele osób źle reaguje na nie i trzeba zmieniac. I napewno nie na czczo bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:32   #4915
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki toksoplazmozy i morfologii. Erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy. Były na poprzednim badaniu w normie i spadły. Ale mogłam się tego spodziewać. Większości kobiet spadają na tym etapie ciąży. Wyników krzywej cukrowej jeszcze nie mam.

Zrobiłam drugie zakupy dla małej, tym razem w Smyku internetowym. Tak się przestraszyłam, że wyląduje w szpitalu wcześniej, że dostałam zakupowego spida.
ja podobnie wystraszylam sie i powoli rozglada sie za ciuskami i wozkiem

torbe do szpitala tez chyba sobie przyszykuje
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:32   #4916
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja miałam czekać z zakupami do stycznia, ale teraz są promocje na ciuszki w kilku sklepach i coś czuję, że wpadnie jakieś zamówienie
Na razie trwa akcja sypialnia - zaczynamy malowanie ścian

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:32   #4917
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja już wiem, że w rodzinie mojej lub bratowej była jelitowka. Nie wiem czy pisałam ale brzuch mam po Środzie dużo mniejszy. Tak to bywa. Udało mi się zapisać dzisiaj na Powtórzenie USG polowkowego i troszkę lżej się czuję przez to psychicznie. Zaraz musze zamówić koszule do karmienia bo chce mieć naszykowaną torbę w razie szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daj znac po badaniu
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 16:44   #4918
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Taki prezent dostałam na święta ,czytał ktoś ? Opinie ma niezłe. Myślę , że chociaż garść jakiś rad się przyda .
Fajne pewnie życiowe podejście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ja na teściową mam już w dupie. Naprawdę dosyć jej tekstów złotych rad, cieszę się mieszka 60 km od Nas..
Tak kupują , tylko ja wysłałam propozycję jej , które się podobają widziałam je w sklepie i je wymacałam . Bardzo chcieli wózek kupić bo to duży wydatek . (Rodzice chrześni)Myślam , że skoro dopytuję się o jaki chcę, to owy będzie ,a tu zonkk. Nie wybrałam przesadnie drogich bo nie na tym to polega . Kolorystyka też jest jasna .. Moja kuzynka strasznie podąża za modą , więc nie wybrałam jakiś nie modnych czy coś .. Moja ciocia stwierdziła , że z nią pogada . Bo napewno można zwrócić go. Naprawdę mi się nie podoba ,taki nie praktyczny do Polskich ścieżek .
Szkoda miły gest ale to ważny sprzęt, musi przede wszystkim Tobie pasować, może uda się jeszcze odkręcić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:04   #4919
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzisiaj rozmawiałam z mamą na temat wyprawki i pocieszyła mnie, że do dnia porodu nie miała NIC dla mnie. Tata jak dowiedział się, że będzie córka to wziął ciotkę na zakupy i jakoś mnie ogarnęli. Łóżeczko przyjechało używane od kuzynki, wózek i reszta przyszła z czasem. Dla mnie jednak to trochę hardkor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 19:35   #4920
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj rozmawiałam z mamą na temat wyprawki i pocieszyła mnie, że do dnia porodu nie miała NIC dla mnie. Tata jak dowiedział się, że będzie córka to wziął ciotkę na zakupy i jakoś mnie ogarnęli. Łóżeczko przyjechało używane od kuzynki, wózek i reszta przyszła z czasem. Dla mnie jednak to trochę hardkor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odważni ale kiedyś tak bywało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.