Walczymy o nasze marzenia! cz.4 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 12:35   #3361
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Co się stało - tak do końca to nie wiem. W drugiej ciąży czułam się super,żadnych leków, pracowałam do 5.07, było wszystko ok, poszłam na zwolnienie bo ciężko mi już było dojeżdżac. Byłam w domu z Zosią i nagle (26.07) pojawiły się skurcze, 2 dni byłam w domu, potem 3 w szpitalu z kroplówką fenoterolu - skończyło się cc o 2 w nocy
Rozmawiałam później z moją ginką, nie umiała tego wytłumaczyc, mówiła tylko o "nagłej niewydolności szyjki" czy jakos tak.
Drugą dzidzię planowaliśmy, chcieliśmy "zajśc" w tamtym roku, ale że wcześniej dośc długo się staralismy, to nastawialam sie raczej na jesień. A tu pierwsza @ po porodzie w grudniu i w styczniu się udało
Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło
A to kinder niespodzianka fajnie, że tak szybko się udało

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
No ja jeszcze jestem w dwupaku, Jaśkowi troszkę się spieszyło i miesiąc leżenia miałam a teraz już mu się odwidziało W każdym razie wszystko już mamy gotowe na jego przybycie i tylko czekamy
No to Kochana kciuki za szybki i w miarę bezbolesny poród

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
Paulinko wspaniała wiadomość. Czekałam na nią i wiedziałam, że się doczekam Cieszę się ogromnie i gratuluję z całego sercaFajnie, ze się dobrze czujesz i oby tak do listopada.

U nas 30tc zaczyna się w poniedziałek. Czekamy na córeczkę Maleńka kopie i się wierci - uwielbiam to Jestem trochę spanikowana, że jestem w polu z wyprawką. Mamy narazie tylko ciuszki. Niebawem się przeprowadzamy i dlatego tak to wszystko się przeciąga. Ja czuję sie dobrze, rozkoszuję się stanem błogosławionym i strasznie szybko mi ta ciąża mija Ostatnio mam troszkę wysoki poziom cukru i walczę z dietą i glukometrem. To wszystko pikuś. Mimo, że ciężej mi się porusza to nigdy lepiej się nie czułam. Termin mamy na końcówkę czerwca i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim.

Całuję Was wszystkie i każdą z osobna.
Postaram się wkleić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem kiedy, bo mąż musi wyczyścić matrycę w aparacie i narazie z ciążowych zdjęć mam całe...jedno

Kolejna dziewuszka będzie Pięknie! Macie już imię wybrane??
Super, że czujesz się dobrze - oby tak do końca
Czekam na ciążowy brzuszek
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:42   #3362
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

hej no to i ja sie przylacze..jako ze odezwaly sie kolezanki

Malinka gratuluje...

Magdulec owocnych staran

Cherubinka

Dania no to nawet sie nie pochwalilas sie ze masz 2...fajnie ze sie udalo...

Nadia ruch jak na targu w sobote

Paulinka gratuluje terminu porodu

Pacierpku
dzieki..Tobie rowniez i czekamy na zdjecie...ja juz troszke na nie czekam ...mam nadzieje ze zdazysz przed porodem ..
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 20:27   #3363
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Dra
Co się stało - tak do końca to nie wiem. W drugiej ciąży czułam się super,żadnych leków, pracowałam do 5.07, było wszystko ok, poszłam na zwolnienie bo ciężko mi już było dojeżdżac. Byłam w domu z Zosią i nagle (26.07) pojawiły się skurcze, 2 dni byłam w domu, potem 3 w szpitalu z kroplówką fenoterolu - skończyło się cc o 2 w nocy
Rozmawiałam później z moją ginką, nie umiała tego wytłumaczyc, mówiła tylko o "nagłej niewydolności szyjki" czy jakos tak.
Drugą dzidzię planowaliśmy, chcieliśmy "zajśc" w tamtym roku, ale że wcześniej dośc długo się staralismy, to nastawialam sie raczej na jesień. A tu pierwsza @ po porodzie w grudniu i w styczniu się udało
całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło Fajnie, że szybciutko się udało z druga ciążą. Też po cichu na to liczę

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
No ja jeszcze jestem w dwupaku, Jaśkowi troszkę się spieszyło i miesiąc leżenia miałam a teraz już mu się odwidziało W każdym razie wszystko już mamy gotowe na jego przybycie i tylko czekamy
czekamy na Jasia i trzymamy kciukasy za łatwy, bezproblemowy poród

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
Witajcie Dziołszki

U nas 30tc zaczyna się w poniedziałek. Czekamy na córeczkę Maleńka kopie i się wierci - uwielbiam to Jestem trochę spanikowana, że jestem w polu z wyprawką. Mamy narazie tylko ciuszki. Niebawem się przeprowadzamy i dlatego tak to wszystko się przeciąga. Ja czuję sie dobrze, rozkoszuję się stanem błogosławionym i strasznie szybko mi ta ciąża mija Ostatnio mam troszkę wysoki poziom cukru i walczę z dietą i glukometrem. To wszystko pikuś. Mimo, że ciężej mi się porusza to nigdy lepiej się nie czułam. Termin mamy na końcówkę czerwca i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim.

Całuję Was wszystkie i każdą z osobna.
Postaram się wkleić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem kiedy, bo mąż musi wyczyścić matrycę w aparacie i narazie z ciążowych zdjęć mam całe...jedno
hej!
Ale optymizm bije z Twojego opisu Wspaniale! Czekamy na fotkę
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:02   #3364
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta

powiem Wam, że przy dwójce jest co robic
Ja Cię pamiętam Rany, Ty masz już dwójkę dzieciaczków? Wow!

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Mi się marzy drugie dziecko,ale to tylko w marzeniach pozostanie.
Dra, nigdy nic nie wiadomo

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
U nas 30tc zaczyna się w poniedziałek. Czekamy na córeczkę Maleńka kopie i się wierci - uwielbiam to Jestem trochę spanikowana, że jestem w polu z wyprawką. Mamy narazie tylko ciuszki. Niebawem się przeprowadzamy i dlatego tak to wszystko się przeciąga. Ja czuję sie dobrze, rozkoszuję się stanem błogosławionym i strasznie szybko mi ta ciąża mija Ostatnio mam troszkę wysoki poziom cukru i walczę z dietą i glukometrem. To wszystko pikuś. Mimo, że ciężej mi się porusza to nigdy lepiej się nie czułam. Termin mamy na końcówkę czerwca i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim.

Całuję Was wszystkie i każdą z osobna.
Postaram się wkleić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem kiedy, bo mąż musi wyczyścić matrycę w aparacie i narazie z ciążowych zdjęć mam całe...jedno
ale fajnie, że się odezwałaś Będzie córeczka? A imię już wybraliście? Ja też byłam na diecie cukrzycowej i po 5 razy dziennie kułam się do glukometru, ale wszystko było OK, łącznie z wagą dziecka poniżej 4 kilo.
Czekam na fotki
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:19   #3365
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Hej
Gratuluję jeszcze raz wszystkim ciężaróweczkom. Jakaś mała zaraza wlazła na forum. Super

Ja niby też miałam cukrzycę ciążową ale jak trzymałam się zaleconej diety to cukier skakał jak chciał, jak jadła to co chciałam, wszystko było w normie. Więc na własną rekę zrezygnowalam z diety i wszystko było dobrze.

Ewelinka skończyła już roczek. Impreza udana, dziecko ze zmęczenia nie mogło zasnąć. Oczywiście moj aniołek złapał za różaniec - bo tej zabawki jeszcze nie znała. Nie zastanawiała się dlugo
Biega od rana do wieczora z jedną przerwą na sen, bawi się bardzo ładnie i bardzo grzecznie, jest bardzo zainteresowana innymi dziećmi, szukam teraz jakiegoś klubu dziecięcego, gdzie można spotkać się przy okazji z innymi rodzicami w czasie, gdy maluchy bawią się pod okiem pedagoga. Wszystko łapie w lot, chętnie pomaga w pracach domowych i bron Boże zrobić coś inaczej niż dzień wcześniej.
Jej ulubione słowa to "dań" lub "dam" (oznacza daj!) i "bam"
buty, Kuba, balon to "ba" ale z innym akcentem, jest mama, tata, baba. Zdarzyło się, że powiedziała "baban" (banan) i "Misia" (nasz pies). Jednak więcej powtórzyc nie chce. Wszystko jest na migi.
Chodzi już od daaaawna Takie żywe sreberko z niej.
I dzisiejsze zdjęcie.
883441_10201045933579503_2102378916_o.jpg
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:31   #3366
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Pacierpku to nic, i tak chyba nie bardzo masz ochotę na kontakt, może to i lepiej bo nie wiadomo jak ze mną będzie, życzę Ci dużo, dużo szczęścia i zdrowia dla Ciebie i córeczki

powodzenia Kochane, oby każda z Was doznała tego jedynego najważniejszego uczucia jakim jest macierzyństwo
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:37   #3367
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
I dzisiejsze zdjęcie.
Załącznik 5196773
cudo Wszystkiego najlepszego dla Ewelinki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 22:01   #3368
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Dra miło Cię widziec Kochana Rafał to już duży chłopczyk musi byc

oj tak duży chłopak dużo mówiący,a zarazem strasznie pyskaty,nie wiedziałam ,że 2,5 letnie dziecko może być już tak pyskate do rodziców

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny



No ja jeszcze jestem w dwupaku, Jaśkowi troszkę się spieszyło i miesiąc leżenia miałam a teraz już mu się odwidziało W każdym razie wszystko już mamy gotowe na jego przybycie i tylko czekamy
to w takim razie szybkiego i bezproblemowego plum

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość

U nas 30tc zaczyna się w poniedziałek. Czekamy na córeczkę Maleńka kopie i się wierci - uwielbiam to Jestem trochę spanikowana, że jestem w polu z wyprawką. Mamy narazie tylko ciuszki. Niebawem się przeprowadzamy i dlatego tak to wszystko się przeciąga. Ja czuję sie dobrze, rozkoszuję się stanem błogosławionym i strasznie szybko mi ta ciąża mija Ostatnio mam troszkę wysoki poziom cukru i walczę z dietą i glukometrem. To wszystko pikuś. Mimo, że ciężej mi się porusza to nigdy lepiej się nie czułam. Termin mamy na końcówkę czerwca i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim.

Całuję Was wszystkie i każdą z osobna.
Postaram się wkleić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem kiedy, bo mąż musi wyczyścić matrycę w aparacie i narazie z ciążowych zdjęć mam całe...jedno
Fajnie,że się odezwałaś i od czasu do czasu napisz co tam u was a imię już wybrane?
Ciesz się ciążą,ostatnimi chwilami kopniaczkami.


Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość

Dra, nigdy nic nie wiadomo
oj ja wiem,że nigdy nic nie wiadomo
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

Ewelinka skończyła już roczek. Impreza udana, dziecko ze zmęczenia nie mogło zasnąć. Oczywiście moj aniołek złapał za różaniec - bo tej zabawki jeszcze nie znała. Nie zastanawiała się dlugo
Biega od rana do wieczora z jedną przerwą na sen, bawi się bardzo ładnie i bardzo grzecznie, jest bardzo zainteresowana innymi dziećmi, szukam teraz jakiegoś klubu dziecięcego, gdzie można spotkać się przy okazji z innymi rodzicami w czasie, gdy maluchy bawią się pod okiem pedagoga. Wszystko łapie w lot, chętnie pomaga w pracach domowych i bron Boże zrobić coś inaczej niż dzień wcześniej.
Jej ulubione słowa to "dań" lub "dam" (oznacza daj!) i "bam"
buty, Kuba, balon to "ba" ale z innym akcentem, jest mama, tata, baba. Zdarzyło się, że powiedziała "baban" (banan) i "Misia" (nasz pies). Jednak więcej powtórzyc nie chce. Wszystko jest na migi.
Chodzi już od daaaawna Takie żywe sreberko z niej.
I dzisiejsze zdjęcie.
Załącznik 5196773
malutka słodka i fajnie,że taka grzeczniutka,a że iega to każde dziecko musi się wybiegać

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
powodzenia Kochane, oby każda z Was doznała tego jedynego najważniejszego uczucia jakim jest macierzyństwo
kochana a powiedz co u Ciebie i Małgosi,jak zdrówko u was?
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...

Edytowane przez dra
Czas edycji: 2013-04-07 o 12:30
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:33   #3369
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
kochana a powiedz co u Ciebie i Małgosi,jak zdrówko u was?
Dra, liczy się tylko dla mnie zdrowie Małgosi, nic więcej, Gosieńka dobrze, ostatnio miała mały wypadek ale skończyło się dobrze
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:32   #3370
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Dra, liczy się tylko dla mnie zdrowie Małgosi, nic więcej, Gosieńka dobrze, ostatnio miała mały wypadek ale skończyło się dobrze
to dobrze,że wszystko dobrze się skoń twoje zdrówko jak,pracujesz? Gosia chodzi do przedszkola czy nie?Odzywaj się czasem
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 17:54   #3371
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

w koncu jest co czytac

pacierp dziekuje i gratuluje z calego mego serca córeczki, niech wierci sie ile wlezie i rozwija sie nadal

lisicab dzieki

allisanka zdrówka dla WAS!!!!!
Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta
Dla staraczek zostawiam fluidki od Zosi i Maciusia

powiem Wam, że przy dwójce jest co robic
Gratuluje!! oczywiscie ze pamietam!
Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ale tu tłoczno, super, że wątek się rozrasta, nanieść jakieś zmiany na listę?
Cieszę się, że u wszystkich zafasolkowanych mam wszystko w porządku, że dzieciaczki rosną zdrowo i dzielnie znosicie wszelkie przeciwności przepraszam, że nie odpisuję każdej z osobna.

cherubinko, sny czyta się zawsze na opak zobaczysz, że się udało!

Duphastonu nie biorę. Byłam dziś u lekarza, i kurde lekarz zrobił mi nadzieję, mianowicie byłam z infekcją, a planowaną @ mam dopiero za tydzień w weekend, a on jakoś tak dziwnie się uśmiechał, jakby coś przeczuwał, widział...nie wiem o co mu chodziło. Przecież to za wcześnie. A on mi powiedział, że coś tam już swoje myśli...
Nie wiem, narobiłam sobie nadziei i myslę.
W każdym bądź razie, zrezygnowałam z piątkowego browara i odstawiam kawę na tydzień Zobaczymy.
A Wy jak myślicie?
pozostaja


wczoraj bylismy u tescia na imieniach i u nich nocowalismy.
Musze sie pochwalic ze Gabrys coraz częściej pokazuje ze chce siku Jedynie co mówi to 'Tata' tez tatiu, nie ma, au i oczywiscie najwazniejsz to "AM"; do złobka nadal chetnie chodzi, ostatnio nie chce sam spac, budzi sie o 1-2 nad ranem i musi sie przytulic, bawi sie sam czasami woła do towarzystwa albo do pomocy.

Edytowane przez magdulec
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:56
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:30   #3372
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Witam
Ja już po wizycie i wszystko jest ok Serduszko widziałam i słyszałam Maleństwo ma 13 mm
Zrobiłam też od razu badania, pokłuli mnie strasznie, krew nie chciała lecieć i dopiero za 4 razem się udało Następna wizyta za miesiąc.
Zmniejszyła mi dawkę luteiny na 2x1 i prawdopodobnie będe ją brała tak do około 12tc.

Karolca śliczna roczna pannica

Magdulec no brawo dla Gabrysia Pewnie niedługo całkiem się odzwyczai od pieluchy
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:20   #3373
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Miło widzieć taki ruch i dawne osobki
Chyba częściej musimy się udzielać

Paulinko super wieści. Strasznie się cieszę. Ja bralam duphaston do końca pierwszego trymestru, to tak na wszelki wypadek

Pacierpku życzę bezproblemowych kolejnych 10 tygodni, szybkiego porodu i zdrowej córeczki Dołączam do pytania o imię Julia, Maria...czy coś innego?! Ciekawska jestem

Alisanko wszystko u Ciebie dobrze? Twój post mnie zaniepokoil. Ile lat ma Małgosia?

Magdulec fajnie że Gabrys reaguje na swój organizm. Moi mieli taki etap ale im przeszło. W żłobku siedzą na nocniku a w domu tylko usiada i już wstają, tyłek dotknął nocnika to zaliczone

Karolca mała słodka Tobie szybko zleciał rok a mi prawie dwa Moi lobuzuja całymi dniami, nie wiem skąd biorą na to siły?

Libra kiedy testujesz
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 21:03   #3374
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam
Ja już po wizycie i wszystko jest ok Serduszko widziałam i słyszałam Maleństwo ma 13 mm
Zrobiłam też od razu badania, pokłuli mnie strasznie, krew nie chciała lecieć i dopiero za 4 razem się udało Następna wizyta za miesiąc.
Zmniejszyła mi dawkę luteiny na 2x1 i prawdopodobnie będe ją brała tak do około 12tc.
wspaniale! To niesamowity moment, gdy słyszy się to ukochane "puk, puk, puk..."
a co do luteiny, to mam nadzieje, ze będziesz brać do końca 12 tc. Ja brałam całą ciążę, bo tak sobie ginka wymysliła

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Alisanko wszystko u Ciebie dobrze? Twój post mnie zaniepokoil. Ile lat ma Małgosia?
mnie też zaniepokoił post Alisanki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:48   #3375
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Hejka

Na pewno będę brała Luteinę przynajmniej do końca 12tc...teraz w dawkach 2x 1 a wizytę mam 5 maja i pewnie wtedy powie mi, żebym zmniejszyła do raz dziennie parę dni aż w końcu przestanę
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:12   #3376
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Hej dziewczyny, widzę że gorąco na forum
paulina tak się cieszę, że mogłaś w końcu usłyszeć bicie serduszka swojego maleństwa, dbaj o siebie

nadia planuje testować w piątek bądź sobotę, strasznie żałuję że lekarz narobił mi takich nadziei, teraz myśli mam zaprzątane
Brzuch już teraz mnie boli jak na okres, ale wcześniej też tak miałam, a poza tym to innych objawów brak

magulec Gabryś coraz bardziej samodzielny

karolca mała jest boska

pacierp czekam na zdjęcie brzuszka, a z wyprawką na pewno zdążysz. Wybraliście już imię?

ewakol trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie

Dobrej nocy wszystkim
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:57   #3377
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość

Tincia jak noga?
A dziękuje. Gips ściągniety i mimo, że jeszcze troche boli, to coraz bardziej na chodzie jestem

Cherubinko

A brzuchatkom dobrego samopoczucie
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:26   #3378
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
A dziękuje. Gips ściągniety i mimo, że jeszcze troche boli, to coraz bardziej na chodzie jestem
To dobra wiadomość
Teraz trzeba nogę rozruszac

A kiedy do pracy wracasz?

Libra do piątku już nie daleko
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:52   #3379
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
cherubinko, sny czyta się zawsze na opak zobaczysz, że się udało!

Duphastonu nie biorę. Byłam dziś u lekarza, i kurde lekarz zrobił mi nadzieję, mianowicie byłam z infekcją, a planowaną @ mam dopiero za tydzień w weekend, a on jakoś tak dziwnie się uśmiechał, jakby coś przeczuwał, widział...nie wiem o co mu chodziło. Przecież to za wcześnie. A on mi powiedział, że coś tam już swoje myśli...
Nie wiem, narobiłam sobie nadziei i myslę.
W każdym bądź razie, zrezygnowałam z piątkowego browara i odstawiam kawę na tydzień Zobaczymy.
A Wy jak myślicie?
Libra, nie wiem co miał na myśli lekarz, ale wielkie kciukasy za owocny cykl

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość

U nas 30tc zaczyna się w poniedziałek. Czekamy na córeczkę Maleńka kopie i się wierci - uwielbiam to Jestem trochę spanikowana, że jestem w polu z wyprawką. Mamy narazie tylko ciuszki. Niebawem się przeprowadzamy i dlatego tak to wszystko się przeciąga. Ja czuję sie dobrze, rozkoszuję się stanem błogosławionym i strasznie szybko mi ta ciąża mija Ostatnio mam troszkę wysoki poziom cukru i walczę z dietą i glukometrem. To wszystko pikuś. Mimo, że ciężej mi się porusza to nigdy lepiej się nie czułam. Termin mamy na końcówkę czerwca i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim.

Całuję Was wszystkie i każdą z osobna.
Postaram się wkleić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem kiedy, bo mąż musi wyczyścić matrycę w aparacie i narazie z ciążowych zdjęć mam całe...jedno
Pacierpku, z wielką radością czytam Twój post
Przyłączam się do pytania o imię dla córeczki. Pamiętam, że podobało Ci się kiedyś Hania, o ile czegoś nie namieszałam

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło Fajnie, że szybciutko się udało z druga ciążą. Też po cichu na to liczę
Irmusia, a ja Ci kibicuję

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Pacierpku to nic, i tak chyba nie bardzo masz ochotę na kontakt, może to i lepiej bo nie wiadomo jak ze mną będzie, życzę Ci dużo, dużo szczęścia i zdrowia dla Ciebie i córeczki

powodzenia Kochane, oby każda z Was doznała tego jedynego najważniejszego uczucia jakim jest macierzyństwo
Aliisanka, ja też niepokoję się tym co napisałaś. Odezwij się

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam
Ja już po wizycie i wszystko jest ok Serduszko widziałam i słyszałam Maleństwo ma 13 mm
Zrobiłam też od razu badania, pokłuli mnie strasznie, krew nie chciała lecieć i dopiero za 4 razem się udało Następna wizyta za miesiąc.
Zmniejszyła mi dawkę luteiny na 2x1 i prawdopodobnie będe ją brała tak do około 12tc.
Paulinko, gratuluję to musi być wspaniałe uczucie

Karolca, Magdulec, rezolutne Wasze dzieciaczki

Daruś, Twój Rafał to już w ogóle duży chłopak Mówisz, że pyskaty?
Kochana, oby Twoje marzenia się ziściły

Dziewczynki, (nie)dziękuję za Wasze kciuki Wczoraj dla równowagi śniło mi się, że się udało Już chyba mi coraz gorzej na stare lata A czuję się małpowo
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II

Edytowane przez cherubinka
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:54
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:28   #3380
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko Kochana ja też się czułam jak na @ przed testowaniem Trzymam mocno kciuki za II piękne krechy i nieśmiało wysyłam pierwsze fluidki

Libra dla Ciebie równiez porcja kciuków i fluidków

Niech fala trwa
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 22:31   #3381
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Cherubinko Kochana ja też się czułam jak na @ przed testowaniem Trzymam mocno kciuki za II piękne krechy i nieśmiało wysyłam pierwsze fluidki

Libra dla Ciebie równiez porcja kciuków i fluidków

Niech fala trwa
Paulinko, w takim razie nieśmiało porywam , chociaż boję się kolejnego rozczarowania. Niby wiem, że mam plan działania w razie niepowodzenia, ale wyjątkowo czuję wielki strach. No nic, na dniach okaże się wszystko. Może zatestuję w czwartek, o ile @ nie przylezie jeszcze ...albo pojadę na betę, o ile wystarczy mi odwagi na kolejny kubeł zimnej wody na łeb ...nie poznaję siebie ...ogarnia mnie jakaś panika Może to strach przed nową procedurą i to, że znów będę w zawieszeniu przez jakieś 3-6 miesięcy, bo mniej więcej w takim czasie planujemy podejść do in vitro. Nie zamęczam już, bo jakieś żale mi wychodzą
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II

Edytowane przez cherubinka
Czas edycji: 2013-04-09 o 22:32
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:48   #3382
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko Twój strach, obawy i zachowania są jak najbardziej normalne i choć ja staram się o wiele krócej i nie przeszłam tyle co Ty, to jednak przeżywam to strasznie, każdy okres to dla mnie tragedia, męczy mnie już ta sytuacja, zachowuję się nieracjonalnie
Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki
Za wszystkie staraczki

Paulinko dziękuję za fliudki bardzo się przydadzą teraz w tym gąrrącym czasie, za 3-4 dni @ i jeszcze te dziwna wizyta u lekarza i te nerwówka z pracą... eh

Dużo zdrówka dla mamusiek

P.S. Dziś dostanę maszynę do szycia już się nie mogę doczekać
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka

Edytowane przez libra22
Czas edycji: 2013-04-10 o 20:23
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 20:18   #3383
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witam
Ja już po wizycie i wszystko jest ok Serduszko widziałam i słyszałam Maleństwo ma 13 mm
Zrobiłam też od razu badania, pokłuli mnie strasznie, krew nie chciała lecieć i dopiero za 4 razem się udało Następna wizyta za miesiąc.
Zmniejszyła mi dawkę luteiny na 2x1 i prawdopodobnie będe ją brała tak do około 12tc.
super teraz dbaj o Was

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość

Daruś, Twój Rafał to już w ogóle duży chłopak Mówisz, że pyskaty?
Kochana, oby Twoje marzenia się ziściły

Dziewczynki, (nie)dziękuję za Wasze kciuki Wczoraj dla równowagi śniło mi się, że się udało Już chyba mi coraz gorzej na stare lata A czuję się małpowo
Tak jak na takie dziecko to dość pyskaty,ale co się dziwić,ja dość często z nim wychodzę na dwór,a wiadomo jakie dzieci teraz są,biją się,wyzywają,a Rafał to obserwuje i myśli,że tak można,no i jeszcze trudny wiek mojego brata,też pyskaty i Rafał widzi i to co nie trzeba łapie w mig,dwa razy mu nie trzeba pokazywać.Ale co ja mogę,mam go zamknąć,nie wychodzić,wygonić brata,albo go uczyć to co go moi rodzice nie nauczyli,wychowywanie nie jest łatwe,nie chciałam w tą stronę,poniosłam tu porażkę,ale uczę uczę i jeszcze raz uczę jak mogę.Ale też jest kochanym chłopcem czasami,szkoda,że nie w większośći(może gdyby nie obserwował brata i otoczenia by był lepszy) rozmawiamy,wygłupiamy się itd Ale też na swój wiek jest bardzp samodzielny,wszystko chce robić sam,a jak proponuje pomoc to jej nie chce

Kochana twoje obawy są normalne,z jednej strony myśli się,a moze jednak się udało,ale z drugiej się myśli,po co się łudzić i znów rozpaczać,ale miejmy dużą nadzieje,że napiszesz nam o dobrych wiadomościach
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:22   #3384
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość

Irmusia, a ja Ci kibicuję


Dziewczynki, (nie)dziękuję za Wasze kciuki Wczoraj dla równowagi śniło mi się, że się udało Już chyba mi coraz gorzej na stare lata A czuję się małpowo
cieszę się
a małpowo to ja tez się czułam Przez kilka pierwszych tygodni ciąży. Także to o niczym nie świadczy. Trzymam mooocno!
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 10:32   #3385
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Dzięki dziewczynki, ale nic z tego Już pojawiły się plamienia i podbrzusze boli, tak więc dziś albo jutro @ się rozkręci
Poranny test wyszedł negatywny, dopiero po jakimś dłuższym czasie jak go wyrzucałam dojrzałam zarys, taki "cień cienia", ale wtedy już się nie liczy.
Na chwilę obecną mam dość wszystkiego. Muszę to przetrawić i się wybeczeć

Trzymam nadal kciuki za Was Libra, może Ty przyniesiesz lepsze wieści
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 11:39   #3386
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki, ale nic z tego Już pojawiły się plamienia i podbrzusze boli, tak więc dziś albo jutro @ się rozkręci
Poranny test wyszedł negatywny, dopiero po jakimś dłuższym czasie jak go wyrzucałam dojrzałam zarys, taki "cień cienia", ale wtedy już się nie liczy.
Na chwilę obecną mam dość wszystkiego. Muszę to przetrawić i się wybeczeć
trzymaj się nam kochana
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 13:39   #3387
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Witam!

Coś mnie tak tkneło,zeby zajrzeć

pacierku super,ze się odezwałaś i super,że wszystko u was w porządku.Córeczka:l ove: Czekam na zdjęcie brzuszkowe,nadrób teraz te fotki ciązowe,bo bedziesz kiedys załować No i czekam na wieści o imieniu dla Maleńkiej

karolca super córeczka!

cherubinka bardza,ale to bardzo mi przykro...
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski
coralady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 16:35   #3388
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko tak mi przykro, ale może jeszcze się nie poddawaj...poczekaj czy rzeczywiście @ się rozkręci, a może powtórz test za dwa dni
Dziękuję, mam nadzieję, że się uda.
A teraz wybieram się na kurs szycia
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:29   #3389
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cherubinko przytulam Cię najmocniej jak mogę
może to plamienie się nie rozkręci póki nie ma @ jest nadzieja!

Libra testujesz jutro?? mocno ściskam kciuki
Ooo to fajnie z tą maszyną myślałam, że umiesz szyć jak sprawiłaś sobie sprzęt... ja mam lewe ręce do robótek i artystycznych prac...
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 21:07   #3390
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki, ale nic z tego Już pojawiły się plamienia i podbrzusze boli, tak więc dziś albo jutro @ się rozkręci
Poranny test wyszedł negatywny, dopiero po jakimś dłuższym czasie jak go wyrzucałam dojrzałam zarys, taki "cień cienia", ale wtedy już się nie liczy.
Na chwilę obecną mam dość wszystkiego. Muszę to przetrawić i się wybeczeć
bardzo mi przykro:pro si:
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-12 12:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.