Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:( - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 18:18   #1021
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

trollowaty wpis
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:19   #1022
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Ostrzeżenie dostaje się tu, kiedy się powie komuś, że jest głupi, tudzież za chamstwo albo inne obrażające kogoś odzywki a nie za "ostre wypowiedzi". Ciekawe, że niektórzy mylą jedno i drugie.

Magda, jeśli zamierzasz wałkować tu w kółko to, że dostałaś ostrzeżenie - proszę bardzo. Ale nie zmieni to faktu, że dostałaś je słusznie. Ostrzegałam tu jakiś czas wcześniej, że tak będą się kończyły kolejne prześmiewcze/obraźliwe posty, więc nie rozumiem zdziwienia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:26   #1023
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Lexie

Nie pozwolę oczerniać Was - moderatorów - ani Waszej pracy. Jeśli ktoś będzie tak się zachowywał, to zapewniam, że moja reakcja będzie jedna - nieuchronna - ban stały.

Koniec mojego pobłażania trollowatym zachowaniom. Nikogo tutaj nie chroni ilość napisanych postów ani staż, a wyrzucaliśmy już nawet grupki moderatorów, więc nie mam hamulców przed wyrzuceniem grupy użytkowników - jeśli ma to uzdrowić atmosferę na forum, to będę tak robić bez drgnięcia powieki.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:28   #1024
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

ale afera

Monisiu, odezwij się napisalas ten komentarz na naszej klasie ? :P
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:44   #1025
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Lexie

Nie pozwolę oczerniać Was - moderatorów - ani Waszej pracy. Jeśli ktoś będzie tak się zachowywał, to zapewniam, że moja reakcja będzie jedna - nieuchronna - ban stały.

Koniec mojego pobłażania trollowatym zachowaniom. Nikogo tutaj nie chroni ilość napisanych postów ani staż, a wyrzucaliśmy już nawet grupki moderatorów, więc nie mam hamulców przed wyrzuceniem grupy użytkowników - jeśli ma to uzdrowić atmosferę na forum, to będę tak robić bez drgnięcia powieki.

Bez przesady!

Obserwuje to co się ostatnio dzieje na Wizażu i to jest jakaś porażka.

Wojna między modami, a użytkownikami. To widać gołym okiem!

Szkoda, że tylko użytkownicy zarabiają punkty, a modów, którzy dostali ostrzeżenia można policzyć na palcach jednej ręki.

Nie podoba mi się to. Może czas zmienić niektórych modów, bo poczuli się panami świata?

Atmosfera robi się do bani, a ponoć Wizaż jest przyjazny użytkownikom.

Ku woli wyjaśnienie - za co dokładnie Magda dostała bana stałego?
Proszę o wskazanie w regulaminie tych przewinień, których się dopuściła
Bo sama zainteresowana chciałaby posiąść wiedzę za co jest 'skazana'. A już niestety przemówić nie może. Co też jest bezsensowne, że nie ma możliwości obrony, pokazania swoich racji.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:55   #1026
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ale afera

Monisiu, odezwij się napisalas ten komentarz na naszej klasie ? :P
Nie napisałam. Porozmawiam z nim. Jeżeli ta rozmowa będzie oznaczać koniec to znaczy, że tak po prostu ma być. Powiem jak boli mnie jego zachowanie, jak cierpię gdy koleżanki zapraszają mnie na imprezy, w których on ma uczestniczyć, a on nigdy by nie wpadł na pomysł, żeby to zrobić.
Jeżeli nie zmieni tego to on to zakończy- nie ja i już nie będzie odwrotu.
On nawet nie zdaje sobie sprawy, jak mi źle, bo zawsze byłam na każde kiwnięcie palca, i wtedy oczywiście cała złość mi przechodziła, bo cieszyłam się, że znowu się z nim widzę...
Myślicie, że to dobry pomysł?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:56   #1027
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Bez przesady!

Obserwuje to co się ostatnio dzieje na Wizażu i to jest jakaś porażka.

Wojna między modami, a użytkownikami. To widać gołym okiem!

Szkoda, że tylko użytkownicy zarabiają punkty, a modów, którzy dostali ostrzeżenia można policzyć na palcach jednej ręki.

Nie podoba mi się to. Może czas zmienić niektórych modów, bo poczuli się panami świata?

Atmosfera robi się do bani, a ponoć Wizaż jest przyjazny użytkownikom.

Ku woli wyjaśnienie - za co dokładnie Magda dostała bana stałego?
Proszę o wskazanie w regulaminie tych przewinień, których się dopuściła
Bo sama zainteresowana chciałaby posiąść wiedzę za co jest 'skazana'. A już niestety przemówić nie może. Co też jest bezsensowne, że nie ma możliwości obrony, pokazania swoich racji.
1. Lexie zareagowała jak najbardziej prawidłowo.
2. Wojna? Wielkie słowo. Raptem kilka rozwydrzonych użytkowniczek, którym się wydaje, że mogą tutaj niemal wszystko.
3. Za co _Magda dostała bana? Proszę się zapoznać z warunkami dostępu do portalu. Naruszanie interesów redakcji jest tam zastrzeżone w formule prawnej.
Agresywne zachowania wobec kogokolwiek również w regulaminie. Podważanie decyzji moderatora. Wszystko razem wystarcza na bana stałego.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 19:02   #1028
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Po dokładniejszym zapoznaniu się ze sprawą stwierdzam, że nic tylko śmiech

Już kilka razy Złośliwcu widziałam Twoje komentarze do tego co pisała Magda. Już kiedyś jej groziłeś, a teraz tylko nadarzyła się okazja to zafundowałeś bana stałego.

Tylko moim zdaniem nie ma podstaw. Naprawdę proszę o wskazanie tych punktów, które Magda złamała?

''Naruszanie interesów redakcji, oczernianie moderatorów i ich pracy.
Agresywna korespondencja do moderatorów.

BAN.''

Jakie interesy redakcji zostały naruszone? Chyba tylko męskie ego...

Oczernianie moderatorów i ich pracy... No cóż dobrych, sprawiedliwie działających modów można policzyć na palcach jednej ręki.

W świecie realnym co jakiś czas przeprowadzane są wybory w celu wybrania rządzących. Na Wizażu królują Ci sami modzi. A władza przetrzymywana w jednych rękach zbyt długo deprawuje. Niestety.

Agresywna korespondencja?

Magda wysłała Lexie PW o takiej treści:

''Dziękuje za ostrzeżenie. Jak zwykle zachowałaś się "obiektywnie" i "kompetentnie". Zastanów się trochę.''

Gdzie tutaj agresja?

Jak ja dostałam od innej Wizażanki na PW teksty o tym, że jestem dziwką - owa Wizażanka została skazana tylko na ban tymczasowy. A chyba bardziej mnie obraziła, niż Magda moda? No ale wiadomo, moda ruszyć nie można



Lexie nie zwracaj się do Magdy, bo przecież Ci już nie odpowie, więc po co to?


Moim zdaniem jest to pokaz władzy.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:05   #1029
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Po dokładniejszym zapoznaniu się ze sprawą stwierdzam, że nic tylko śmiech

Już kilka razy Złośliwcu widziałam Twoje komentarze do tego co pisała Magda. Już kiedyś jej groziłeś, a teraz tylko nadarzyła się okazja to zafundowałeś bana stałego.

Tylko moim zdaniem nie ma podstaw. Naprawdę proszę o wskazanie tych punktów, które Magda złamała?

''Naruszanie interesów redakcji, oczernianie moderatorów i ich pracy.
Agresywna korespondencja do moderatorów.

BAN.''

Jakie interesy redakcji zostały naruszone? Chyba tylko męskie ego...

Oczernianie moderatorów i ich pracy... No cóż dobrych, sprawiedliwie działających modów można policzyć na palcach jednej ręki.

W świecie realnym co jakiś czas przeprowadzane są wybory w celu wybrania rządzących. Na Wizażu królują Ci sami modzi. A władza przetrzymywana w jednych rękach zbyt długo deprawuje. Niestety.

Agresywna korespondencja?

Magda wysłała Lexie PW o takiej treści:

''Dziękuje za ostrzeżenie. Jak zwykle zachowałaś się "obiektywnie" i "kompetentnie". Zastanów się trochę.''

Gdzie tutaj agresja?

Jak ja dostałam od innej Wizażanki na PW teksty o tym, że jestem dziwką - owa Wizażanka została skazana tylko na ban tymczasowy. A chyba bardziej mnie obraziła, niż Magda moda? No ale wiadomo, moda ruszyć nie można



Lexie nie zwracaj się do Magdy, bo przecież Ci już nie odpowie, więc po co to?


Moim zdaniem jest to pokaz władzy.
Naruszanie interesów redakcji.
Podważanie decyzji administratora.
Obraźliwy post pod adresem innego użytkownika.

BAN.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:07   #1030
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Bomba.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:10   #1031
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Ojoj ale tu otwarta konfrontacja się zrobiła
Jak tam sprawy się Moniko mają? Odzywa sie cos do Ciebie twój chłopak? Jak on własciwie ma na imie? Jesli nie chcesz to nie pisz ;-)
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 19:11   #1032
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Oho...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:13   #1033
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Ojoj ale tu otwarta konfrontacja się zrobiła
Jak tam sprawy się Moniko mają? Odzywa sie cos do Ciebie twój chłopak? Jak on własciwie ma na imie? Jesli nie chcesz to nie pisz ;-)
Dzwonił do mnie 2 razy dziś w nocy, nie odebrałam ani nie odzwoniłam. Nie wiem co chciał...
Piotrek nie jest moim chłopakiem, przecież wiesz jak to wygląda, jaki to rodzaj "związku"...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:13   #1034
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bomba.
Eksplodowała Szkoda tylko tylu postów tych dziewczyn, ale troche przegieły pałę...

Sorki Monia, przejęzyczyło mi się. Wiesz mimo, ze bylam na Ciebie wsciekla to i tak kurcze ciągnie mnie na ten wątek, zeby czytac co u Ciebie ;-)
Myślę, ze kiedys nam tu napiszesz ze wreszcie jestes w szczesliwym związku
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:18   #1035
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bomba.
Tja.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:25   #1036
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bomba.
Niestety bomba. Szczerze wolałbym zajmować się teraz czymś innym.

Należy się Wam kilka słów wyjaśnienia.

Na forum Intymnym i Plotkowym ostatnio wykształciła się grupka kilkunastu osób, które spędzają nam w redakcji sen z powiek. Wyspecjalizowały się w grupowych atakach na wybrane wątki i ich autorki, często już na samym początku niszcząc ich sens i zawartość, że o atmosferze nie wspomnę.

Ostatnio, jak moderatorzy zaczęli reagować na takie karygodne zachowania, okazało się, że każdy z moderatorów ma kompleks Napoleona, lub inaczej - że "odbiło im władzą". Decyzje moderatorów były i są podważane i komentowane w bardzo niewybredny sposób.

Ponieważ w jednym z sąsiednich wątków doszło już do otwartej konfrontacji pomiędzy tymi użytkowniczkami a nami, postanowiliśmy podjąć ostateczne kroki, których świadkami jesteście tutaj.
Zależy nam na normalnej atmosferze i kulturalnej dyskusji, a jeśli temu przeszkadza grupka kilku-kilkunastu osób, to po prostu nasze postępowanie będzie o wiele bardziej stanowcze i często wykraczać będzie poza standardowe zachowania moderatorów zapisane w regulaminie. Uważamy, że działalność tych osób jest bardzo szkodliwa dla całej społeczności i stąd kolejne - być może na pierwszy rzut oka kontrowersyjne - decyzje administratora.

Mam nadzieję, że w ten sposób naświetliłem nieco nasz punkt widzenia.




p.s. Przepraszam autorkę wątku za offtop.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:30   #1037
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Eksplodowała Szkoda tylko tylu postów tych dziewczyn, ale troche przegieły pałę...

Sorki Monia, przejęzyczyło mi się. Wiesz mimo, ze bylam na Ciebie wsciekla to i tak kurcze ciągnie mnie na ten wątek, zeby czytac co u Ciebie ;-)
Myślę, ze kiedys nam tu napiszesz ze wreszcie jestes w szczesliwym związku
Ja wiem, że czytając te moje wypowiedzi, czasami bardzo chwiejnie i zmienne może człowieka trafić, ale ja jestem już w nałogu. On mnie uzależnił. To tak jak rzucić palenie czy narkotyki- ciężko.
Tak naprawdę dopóki coś we mnie nie uderzy to będę tak zrywać i wracać do niego.
Narazie znowu milczę, nie odzwaniam, nie odiberam telefonów.
Chciałabym w końcu żyć, bez tych huśtawek nastrojów, że raz jest cudnie, później dowiaduję się o jakiś 'koleżankach' i znów wszystko się rozpada...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:43   #1038
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Narazie znowu milczę, nie odzwaniam, nie odiberam telefonów.
troche sie pogubilam. przeciez sie ostatnio pogodziliscie?? dlaczego sie wiec nie odzywasz?
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:44   #1039
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
troche sie pogubilam. przeciez sie ostatnio pogodziliscie?? dlaczego sie wiec nie odzywasz?
Pogodziliśmy, ale ja znowu mam dość
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 19:44   #1040
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Z tgo forum robi się SZAMBO.Fajne osoby zbanowane.No cóż przykre jest to co się ostatnimi czasy tu dzieje.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:46   #1041
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Z tgo forum robi się SZAMBO.Fajne osoby zbanowane.No cóż przykre jest to co się ostatnimi czasy tu dzieje.
Proszę waż słowa.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:48   #1042
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie napisałam. Porozmawiam z nim. Jeżeli ta rozmowa będzie oznaczać koniec to znaczy, że tak po prostu ma być. Powiem jak boli mnie jego zachowanie, jak cierpię gdy koleżanki zapraszają mnie na imprezy, w których on ma uczestniczyć, a on nigdy by nie wpadł na pomysł, żeby to zrobić.
Jeżeli nie zmieni tego to on to zakończy- nie ja i już nie będzie odwrotu.
On nawet nie zdaje sobie sprawy, jak mi źle, bo zawsze byłam na każde kiwnięcie palca, i wtedy oczywiście cała złość mi przechodziła, bo cieszyłam się, że znowu się z nim widzę...
Myślicie, że to dobry pomysł?
Zajefajnie.
2 swietne dziewczyny dostaly ban na zalozonym przez Ciebie watku a Ty chcesz z nim pozrozmawiac:wh at: zamiast dac ten glupi komentarz? widac, ze nasze rady masz w i nie warto tutaj w ogole sie wypowiadac, bo tylko bany dostaniemy a Ty i tak bedziesz robila swoje.
zal.pl
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:52   #1043
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Zajefajnie.
2 swietne dziewczyny dostaly ban na zalozonym przez Ciebie watku a Ty chcesz z nim pozrozmawiac:wh at: zamiast dac ten glupi komentarz? widac, ze nasze rady masz w i nie warto tutaj w ogole sie wypowiadac, bo tylko bany dostaniemy a Ty i tak bedziesz robila swoje.
zal.pl
Bana nie dostały przeze mnie tylko przez to co napisały. Nie prosiłam je o wypowiadanie się. Mogły ugryźć się w język. Mam swoje życie uzależniać Twoim zdaniem od tego , że dwie użytkowniczki dostały bana na moim wątku ?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:52   #1044
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Pogodziliśmy, ale ja znowu mam dość
domyslam sie ze znowu cos ci odstawil?
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:52   #1045
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Proszę waż słowa.
Ok.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:55   #1046
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
domyslam sie ze znowu cos ci odstawil?
Nie, nic nie odstawił. Chodzi o to wczorajsze... o rozmowę z tą moją koleżanką, która jest dziewczyną jego kumpla... o te góry, o to, że ona mnie zaproisła a on nawet nic nie wspomniał...o to, że nie chciał nigdy poznać moich rodzicow, że chcial do mnie przychodzić tylko wtedy gdy mialam wolny dom.. To wszystko się znowu we mnie zbiera...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:56   #1047
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Bana nie dostały przeze mnie tylko przez to co napisały. Nie prosiłam je o wypowiadanie się. Mogły ugryźć się w język. Mam swoje życie uzależniać Twoim zdaniem od tego , że dwie użytkowniczki dostały bana na moim wątku ?
wiec po co my Ci tu radzimy skoro tych rad nie potrzebujesz? Bo nie bedziesz uzalezniac swojego zycia od naszych rad?
Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie, nic nie odstawił. Chodzi o to wczorajsze... o rozmowę z tą moją koleżanką, która jest dziewczyną jego kumpla... o te góry, o to, że ona mnie zaproisła a on nawet nic nie wspomniał...o to, że nie chciał nigdy poznać moich rodzicow, że chcial do mnie przychodzić tylko wtedy gdy mialam wolny dom.. To wszystko się znowu we mnie zbiera...
w piatek sie zobaczycie i Ci przejdzie byle do piatku...
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:58   #1048
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Naruszanie interesów redakcji.
Podważanie decyzji administratora.
Obraźliwy post pod adresem innego użytkownika.

BAN.
Ban za prośbę o uzasadnienie przyznania innego bana??

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Niestety bomba. Szczerze wolałbym zajmować się teraz czymś innym.

Należy się Wam kilka słów wyjaśnienia.

Na forum Intymnym i Plotkowym ostatnio wykształciła się grupka kilkunastu osób, które spędzają nam w redakcji sen z powiek. Wyspecjalizowały się w grupowych atakach na wybrane wątki i ich autorki, często już na samym początku niszcząc ich sens i zawartość, że o atmosferze nie wspomnę.

Ostatnio, jak moderatorzy zaczęli reagować na takie karygodne zachowania, okazało się, że każdy z moderatorów ma kompleks Napoleona, lub inaczej - że "odbiło im władzą". Decyzje moderatorów były i są podważane i komentowane w bardzo niewybredny sposób.

Ponieważ w jednym z sąsiednich wątków doszło już do otwartej konfrontacji pomiędzy tymi użytkowniczkami a nami, postanowiliśmy podjąć ostateczne kroki, których świadkami jesteście tutaj.
Zależy nam na normalnej atmosferze i kulturalnej dyskusji, a jeśli temu przeszkadza grupka kilku-kilkunastu osób, to po prostu nasze postępowanie będzie o wiele bardziej stanowcze i często wykraczać będzie poza standardowe zachowania moderatorów zapisane w regulaminie. Uważamy, że działalność tych osób jest bardzo szkodliwa dla całej społeczności i stąd kolejne - być może na pierwszy rzut oka kontrowersyjne - decyzje administratora.

Mam nadzieję, że w ten sposób naświetliłem nieco nasz punkt widzenia.




p.s. Przepraszam autorkę wątku za offtop.
A może ktoś powinien spojrzeć na tę sprawę obiektywnie i wtedy można by było dojść do porozumienia? Rozstrzygnąć kto tu się zachowuje karygodnie...
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:59   #1049
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
wiec po co my Ci tu radzimy skoro tych rad nie potrzebujesz? Bo nie bedziesz uzalezniac swojego zycia od naszych rad?

w piatek sie zobaczycie i Ci przejdzie byle do piatku...
Off top. Proszę o zakończenie dyskusji nie na temat.
Dyskusję o decyzjach administratora proszę prowadzić tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...90#post7719190
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:00   #1050
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
wiec po co my Ci tu radzimy skoro tych rad nie potrzebujesz? Bo nie bedziesz uzalezniac swojego zycia od naszych rad?

w piatek sie zobaczycie i Ci przejdzie byle do piatku...
Nie napisałam, że nie potrzevuję rad. Byłam i jestem w kropce, potrzebuję się wygadać, poznać zdanie innych na ten temat, ale nie oczekuj, że powiesz mi co mam zrobić i ja dokładnie zrobię to samo, bo to jednak moje życie. Widzę, że coś jest nie tak w tej relacji więc próbuję dojrzeć do ostatecznej decyzji o rozstaniu, a wyśmiewanie się czy naskakiwanie na mnie naprawdę mi nie pomaga...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.