Wiarygodni sprzedawcy z Allegro (lista w pierwszym poście) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 05:24   #1951
dorhis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 628
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

witam, czy ten sprzedawca jest wiarygodny? Występuje jako KREMKRAM lub DROPKRAM, czy ktoś już u niego kupował? Ja odważyłam się poczynić u niego zakup MDCH, ale teraz się wochom, czy aby dobrze zrobiłam http://allegro.pl/dior-miss-dior-che...859206397.html
dorhis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 12:18   #1952
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez dorhis Pokaż wiadomość
witam, czy ten sprzedawca jest wiarygodny? Występuje jako KREMKRAM lub DROPKRAM, czy ktoś już u niego kupował? Ja odważyłam się poczynić u niego zakup MDCH, ale teraz się wochom, czy aby dobrze zrobiłam http://allegro.pl/dior-miss-dior-che...859206397.html
Dorhis, jesli podajesz link do aukcji to udaj sie z nim do watku weryfikacyjnego. Tam napisz post zgodnie z regulaminem.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2015-12-21 o 12:20
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 04:56   #1953
dorhis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 628
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

.. przepraszam, w tych tematach jestem jeszcze zielona. Proszę o ew.usunięcie mojego wpisu lub zał.doń linku.
dorhis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 19:36   #1954
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro


sprzedawca Beauty-Factory2
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=37843083
czy ktoś coś kupował u niego, wiarygodny?
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 19:53   #1955
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez vilka80 Pokaż wiadomość
sprzedawca Beauty-Factory2
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=37843083
czy ktoś coś kupował u niego, wiarygodny?
Szukajka wypluwa, że był weryfikowany negatywnie
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 22:37   #1956
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Przestrzegam przed zakupami u Platydorus
Wiem, że wiele osób tutaj kupowało u niej coś i było ok. Ale ja niestety dwa razy się nacięłam. Za pierwszym razem była to używka Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier, w którym nuty głowy okazały się już nadpsute. Ale tak bardzo cieszyłam się że je dopadłam, że wystawiłam pozytywa. Na swoje nieszczęście zapomniałam o tej wpadce i wylicytowałam używkę Coty Wild Musk. Okazało się że flakon zawiera zabarwiony płyn bez zapachu. Jestem pewna, że sprzedająca o tym wiedziała, a jednak zamiast bubla wyrzucić do śmieci - dała na licytację. Nie miałabym pretensji gdyby zapach był lekko zmieniony, wiadomo że w przypadku wintydżu takie ryzyko jest wkalkulowane. Choć z drugiej strony spotkałam sprzedawców, którzy w takiej sytuacji zwracali pieniądze. Jednak Platydorus próbowała mi wmówić, że Coty się nie podrabia! Ja nie twierdzę, że kupiłam podróbkę, tylko że zapach znikł - czyli zdecydowanie odbiega od tego, co flakon zawierać powinien.
Po naszej korespondencji odniosłam wrażenie, że to osoba konfliktowa i nie chciałabym być w skórze kogoś, kto nabędzie u Niej zepsutą "perełkę" za np 700 zł.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 22:43   #1957
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Szukajka wypluwa, że był weryfikowany negatywnie
no widziałam, że coś tam takiego było ale w sumie nie sprecyzowane a sprzedawca wydaje mi się ok ale chciałam się upewnić i kurcze nie wiem teraz
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 07:46   #1958
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Przestrzegam przed zakupami u Platydorus
Wiem, że wiele osób tutaj kupowało u niej coś i było ok. Ale ja niestety dwa razy się nacięłam. Za pierwszym razem była to używka Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier, w którym nuty głowy okazały się już nadpsute. Ale tak bardzo cieszyłam się że je dopadłam, że wystawiłam pozytywa. Na swoje nieszczęście zapomniałam o tej wpadce i wylicytowałam używkę Coty Wild Musk. Okazało się że flakon zawiera zabarwiony płyn bez zapachu. Jestem pewna, że sprzedająca o tym wiedziała, a jednak zamiast bubla wyrzucić do śmieci - dała na licytację. Nie miałabym pretensji gdyby zapach był lekko zmieniony, wiadomo że w przypadku wintydżu takie ryzyko jest wkalkulowane. Choć z drugiej strony spotkałam sprzedawców, którzy w takiej sytuacji zwracali pieniądze. Jednak Platydorus próbowała mi wmówić, że Coty się nie podrabia! Ja nie twierdzę, że kupiłam podróbkę, tylko że zapach znikł - czyli zdecydowanie odbiega od tego, co flakon zawierać powinien.
Po naszej korespondencji odniosłam wrażenie, że to osoba konfliktowa i nie chciałabym być w skórze kogoś, kto nabędzie u Niej zepsutą "perełkę" za np 700 zł.
Oo, niedobrze . Kupowałam u niego kilka razy i zawsze było super. Teraz też się czaję na jeden zapach i wzbudziłaś moje wątpliwości

A fogle pisałam kiedyś o tym, że trzeba uważać gdy na aukcji piszą, że egzemplarz jest kolekcjonerski. Przy takim opisie sprzedający wprost mi powiedział, że zapach albo nie nadaje się do użytku albo on nie jest w stanie stwierdzić czy pozostał niezmieniony dlatego pisze kolekcjonerski co w jego przekonaniu = do kolekcji ale nie do uzytku

Cytat:
Napisane przez vilka80 Pokaż wiadomość
no widziałam, że coś tam takiego było ale w sumie nie sprecyzowane a sprzedawca wydaje mi się ok ale chciałam się upewnić i kurcze nie wiem teraz
Kilka razy pytano o niego i za każdym razem odpowiedź była "podróba"
O ie się nie mylę to występował też pod nickiem "beaty-factory" i też weryfikowany był negatywnie.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 10:15   #1959
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Sav, nie oddała Ci w końcu pieniędzy? Odsyłałaś jej flakon?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 12:55   #1960
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Oo, niedobrze . Kupowałam u niego kilka razy i zawsze było super. Teraz też się czaję na jeden zapach i wzbudziłaś moje wątpliwości

A fogle pisałam kiedyś o tym, że trzeba uważać gdy na aukcji piszą, że egzemplarz jest kolekcjonerski. Przy takim opisie sprzedający wprost mi powiedział, że zapach albo nie nadaje się do użytku albo on nie jest w stanie stwierdzić czy pozostał niezmieniony dlatego pisze kolekcjonerski co w jego przekonaniu = do kolekcji ale nie do uzytku



....
Ano właśnie, napisałam by uczulić, bo jednak ja miałam pecha.
A ten sprzedawca sprzedaje perełki, prawdziwe unikaty i na nieszczęście są to flakony używane! Czyli prawo zwrotu w ciągu 10 dni nie ma odniesienia, kupujemy na własne ryzyko.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Sav, nie oddała Ci w końcu pieniędzy? Odsyłałaś jej flakon?
Oczywiście że odesłałam, a jeszcze się dziwiła, że nie od razu, bo przecież trzymałam dwa dni by się utwierdzić co do jakości. Bo początkowo pomyślałam że to ja mam coś z nosem i nic nie czuję... Dlatego dałam niuchnąć kilku osobom, każda mówiła że nie pachnie niczym, tylko alkoholem.
Początkowo próbowała się wykręcać że nie ponosi odpowiedzialności za czyjeś zakupy w ciemno... Czyli z góry jest nastawiona odmownie, nie zapytała dlaczego jestem niezadowolona i chcę odesłać, tylko od razu huzia na juzia... A gdy wyjaśniłam, że doskonale znam zapach itp, to zmieniła front obrony że to niby ja ją potraktowałam od razu "z góry", że Coty się nie podrabia etc.... Szkoda gadać po prostu.

Zapomniałam w końcu napisać, że flakonu nie odebrała, kasy nie oddała. Flakon gdzieś krąży po Polsce, ale pewnie lada moment do mnie wróci.

Edytowane przez Savanoja
Czas edycji: 2016-03-05 o 12:58 Powód: zapomniałam coś dopisać
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 05:03   #1961
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Ostatnio poszalałam i sprawiłam sobie kilka flaszek. Bardzo polecam 2 sprzedawców:

rose1234567 http://allegro.pl/show_user.php?uid=36982313

marmaria3 http://allegro.pl/show_user.php?uid=24308779

Od rose1234567 kupiłam Chanelki(kilka miesięcy wcześniej też kupiłam jakieś flaszki i tusz do rzęs)-rewelacja, oryginalne na 100%, bardzo miły kontakt i błyskawiczna wysyłka

Od marmarii3 to samo-rewelacyjna obsługa i oryginały
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 12:03   #1962
baniusia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Kocham dobre zapachy ale nie polecam kupowania na allegro.Nie dawno kupiłam pomimo wątpliwości skusiła mnie niska cena okazało się że perfumy to zwykła podróba.
baniusia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:40   #1963
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez baniusia3 Pokaż wiadomość
Kocham dobre zapachy ale nie polecam kupowania na allegro.Nie dawno kupiłam pomimo wątpliwości skusiła mnie niska cena okazało się że perfumy to zwykła podróba.
A my kupujemy na all i polecamy , trzeba mieć trochę pojecia co i gdzie się kupuje
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:26   #1964
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A my kupujemy na all i polecamy , trzeba mieć trochę pojecia co i gdzie się kupuje
plus nie dawac sie zlapac na niska cene
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:36   #1965
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Czy to jest wiarygodny sprzedawca ??

nick: grzesgogo
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:38   #1966
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Ano właśnie, napisałam by uczulić, bo jednak ja miałam pecha.
A ten sprzedawca sprzedaje perełki, prawdziwe unikaty i na nieszczęście są to flakony używane! Czyli prawo zwrotu w ciągu 10 dni nie ma odniesienia, kupujemy na własne ryzyko.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



Oczywiście że odesłałam, a jeszcze się dziwiła, że nie od razu, bo przecież trzymałam dwa dni by się utwierdzić co do jakości. Bo początkowo pomyślałam że to ja mam coś z nosem i nic nie czuję... Dlatego dałam niuchnąć kilku osobom, każda mówiła że nie pachnie niczym, tylko alkoholem.
Początkowo próbowała się wykręcać że nie ponosi odpowiedzialności za czyjeś zakupy w ciemno... Czyli z góry jest nastawiona odmownie, nie zapytała dlaczego jestem niezadowolona i chcę odesłać, tylko od razu huzia na juzia... A gdy wyjaśniłam, że doskonale znam zapach itp, to zmieniła front obrony że to niby ja ją potraktowałam od razu "z góry", że Coty się nie podrabia etc.... Szkoda gadać po prostu.

Zapomniałam w końcu napisać, że flakonu nie odebrała, kasy nie oddała. Flakon gdzieś krąży po Polsce, ale pewnie lada moment do mnie wróci.
współczuję, słabe podejście... no i komentarz zwrotny: "Jeśli Pani uważa, że ktoś przy zdrowych zmysłach podrabia Coty to polecam leczenie głowy ! KONIECZNIE"


niestety i ja mam podobny problem co Savanoja
kupiłam perfumy i dopytywałam, że na pewno zapach jest ok, w sensie czy pachnie prawidłowo ( razem z nim kupowałam jeszcze inny) i niestety nie jest ok. Nie jest typowe maggi ale niestety początek jest bardzo średni. Nie chcę tych perfum a sprzedająca nie podjęła tematu zwrotu, telefon wyłączyła, na maile nie odpowiada. Osoba prywatna, zakup na odległość, perfumy używane. Czy jest coś, co mogę zrobić w takiej sytuacji?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2016-03-25 o 18:52
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:12   #1967
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Czy ktoś kupował ostatnio u sprzedawcy PerfumeriaSky ? Czy nadal mozna ich traktować jako sprawdzonego sprzedawcę? Znalazłam pozytywne opinie, ale z 2014 roku, więc wolałabym sie upewnić
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 08:51   #1968
emiliana45
Raczkowanie
 
Avatar emiliana45
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 345
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Współczuje Wam bo mam to samo.Opisałam problem w wątku o nie uczciwych sprzedawcach ale tak naprawdę sama nie wiem dalej co robić.

Kupiłam perfumy Rance Josephine na tej aukcji
http://allegro.pl/rance-josephine-i6022740098.html .Sprzedawca ma nick herni1976 . Przyszły wczoraj rano.Bardzo się cieszyłam z zakupu bo kocham ten zapach.Jest to moja 4 butelka tego zapachu.Otworzyłam paczkę ,psiczek na nadgarstek i co?Zapach paskudny,zepsuty,śmierdzą cy.Najpierw myślałam,że tylko w rurce ale po kilku psików dalej śmierdział.Napisałam do Pani a Pani na mnie z buzią,że perfumy świeże z jej kolekcji.I że ma jeszcze jeden flakon,który pachnie identycznie (czyli też według mnie zepsuty,skoro pachnie jak ten co dostałam). Założyłam spór na allegro ale Pani napisała w odpowiedzi na mój spór,ze perfumy są świeże i że zwrotów nie przyjmuje bo jest prywatną osoba (w aukcji nie napisano,że zwrotów nie przyjmuję) i że ja wymyślam sobie bo chcę zapach zwrócić. Bo,że zapach zepsuty jestem na 1000% pewna.Znam te perfumy,kocham je.Nie wiem,co jeszcze moge zrobić,żeby perfumy zwrócić.Może razem coś wymyślimy.Możemy opierać się na Prawie Cywilnym.Znalazłam cos takiego

art. 556 kc
§ 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne).
i
Przepis prawny:art. 560 kc
§ 1. Jeżeli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne.
emiliana45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 19:47   #1969
joanka1971
Raczkowanie
 
Avatar joanka1971
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 237
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

czy ktoś kupował u sprzedawcy emylusia ?
zarejestrowany jako firma "KREM KRAM"
joanka1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 11:18   #1970
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez kaemka Pokaż wiadomość
Bo to jest wątek o sprawdzonych, wiarygodnych sprzedawcach, wpisujemy tu tych, których jesteśmy pewne. Weryfikacja niepewnych jest tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
Ano właśnie.
Weszłam, żeby sprawdzić nowych, uwiarygodnionych sprzedawców, a tu klapa - 99% postów nie na temat.

Tymczasem wielu sprzedawców z pierwszych wątków już nie ma.
Szkoda, że lista nie jest zaktualizowana.


Z obecnie działających na pewno mogę polecić:

indizio-perfumy
BonyA
kalaaps_pl
magda8791
andrex123
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 15:36   #1971
PawelBabecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie sprzedawcy perfumiq_pl Chodzi mi konkretnie o ofertę : http://allegro.pl/paco-rabanne-1-mil...108018541.html

Sprzedawca ma same pozytywy, ale z tego co się tu naczytałem może być różnie, stąd moje zapytanie.

Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź gdyż taki zestawik potrzebuję jeszcze przed weekendem majowym
PawelBabecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:58   #1972
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez PawelBabecki Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie sprzedawcy perfumiq_pl Chodzi mi konkretnie o ofertę : http://allegro.pl/paco-rabanne-1-mil...108018541.html

Sprzedawca ma same pozytywy, ale z tego co się tu naczytałem może być różnie, stąd moje zapytanie.

Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź gdyż taki zestawik potrzebuję jeszcze przed weekendem majowym
Nie widzę tu nic podejrzanego i, osobiście, bym brała.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:19   #1973
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

A co ze sprzedawca DPERFUMIK ?
przykładowa aukcja http://allegro.pl/dior-addict-eau-de...713483480.html
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 15:07   #1974
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

[1=f315cba03d2146a3793d6a2 e625ff884db25ad98_5e9f7b3 28a2cf;61247116]A co ze sprzedawca DPERFUMIK ?
przykładowa aukcja http://allegro.pl/dior-addict-eau-de...713483480.html[/QUOTE]

Ktoś coś wie? Sprzedawca dperfumik ; mam ochotę na tego Adka ale boję się kliknąć
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 12:20   #1975
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

[1=f315cba03d2146a3793d6a2 e625ff884db25ad98_5e9f7b3 28a2cf;61318916]Ktoś coś wie? Sprzedawca dperfumik ; mam ochotę na tego Adka ale boję się kliknąć [/QUOTE]
Szukajki użyj, to zdaje się jakiś znany sprzedawca. Przedtem jako mdperfumy, tak znalazłam.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 22:14   #1976
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Szukajki użyj, to zdaje się jakiś znany sprzedawca. Przedtem jako mdperfumy, tak znalazłam.
Właśnie "lupa" odnalazła tylko 3 tagi z nazwą tego sprzedawcy. Zaryzykowalam i kliknelam tego Addicta i LVEB l'absolu, aukcje wyglądają w porządku.
f315cba03d2146a3793d6a2e625ff884db25ad98_5e9f7b328a2cf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 04:14   #1977
czeresniowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

dajcie znać czy to dobry sprzedawca
czeresniowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 10:34   #1978
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Cytat:
Napisane przez joanka1971 Pokaż wiadomość
czy ktoś kupował u sprzedawcy emylusia ?
zarejestrowany jako firma "KREM KRAM"
Podbijam pytanie o sprzedawcę emylusia
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:51   #1979
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

perfumexsklep z allegro to perfumeria pachnidelko.pl.
Polecam obydwa - szybko, sprawnie no i jak najbardziej oryginalnie
Warto porównać ceny przed zakupem bo to co chciałam mieli akurat na allegro 20 i 30 zł taniej niż w perfumerii.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:10   #1980
magnetica
Wtajemniczenie
 
Avatar magnetica
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 168
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

Czy ci użytkownicy są wiarygodni?
Vintage-Perfumes: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=38014882
coil_cia: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12229108
magnetica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-30 14:57:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.