Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 17:50   #4951
melodiiie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Silvia09 jak Ty Kochana to zrobiłaś że w tak krótkim czasie tyle zrzuciłaś? Możesz mi tak w skrócie napisać ile razy dziennie jesz, czy stosowałaś jakąś dietę, jak często ćwiczysz? Przepraszam ale nie będę się wracała do wcześniejszych postów ponieważ dużo tego :P będę wdzięczna za odpowiedz
__________________
Waga początkowa - 81kg (14.04.2012)
I cel - 77kg - OSIĄGNIĘTY!!!
II cel - 74kg
IIIcel - 70 kg
IV cel - 66 kg
V cel - 62 kg
melodiiie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:17   #4952
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Melodiiie - Tak jak każda dziewczyna tutaj. Dieta 1000-1200 kalorii, 5 małych posiłków dziennie. Na początku diety nie ćwiczyłam wgl. Ostatnio wzięłam się za ćwiczenia i biegam min. 3 razy dziennie. Dobrze by było jakbyś cofnęła sie o kilkadziesiąt stron i sobie co nieco poczytała. Dużo warzyw, nisko tłuszczowe i nie słodzone posiłki.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:39   #4953
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Kochany Puchatku za ćwiczenia w domku SUPER !!!! A tak z drugiej strony ja Cię doskonale rozumiem, że przy Maluszku nie jest tak łatwo i prosto robić to co się akurat chce więc mi nie musisz się tłumaczyć Słoneczko - serio
Feciuch bez gipsu pewnie od razu lżejsza jesteś

Sylvia brawo za samozaparcie – no to jest fajne podejście . Dziękuję bardzo za info o jogurtach w sobotę wybiorę się do Biedronki to kupię każdy smak na próbę
Gothika widziałam ostatnio taki twaróg wędzony w LIDL-u ale nie kupiłam, bo nie wiedziałam czy jest dobry Więc z niecierpliwością czekam na Twoją recenzję – jak już odzyskasz smak oczywiście heh
Marta aby ocenić taki jadłospis ważne są informacje o proporcjach/ile czego zjadłaś ? (Jak dla mnie ubogo wygląda obiad i kolacja, reszta ok, na obiad warto dorzucić jakieś mięsko może trochę węglowodanów, a najlepsze kolacje to kolacje białkowe - chude twarogi, jajka, chuda wędlina drobiowa + oczywiście masa warzyw ) Może jeszcze reszta Dziewczyn coś podpowie

Bottega dołączam się do prośby Dziewczyn o fotki
Este brawo za bieganie ale co tu robi znów to ciasto – oprzeć się nie możesz, zaraz po łapach dostaniesz
melodiiie tak jak pisała Sylvia wszystkie tutaj stosujemy dietę 1050-1200kcal - 5 zdrowych posiłków dziennie, jeśli to Twój początek z dietą to warto zapoznać się ze stronkami Tabele-kalorii.pl i ileważy.pl tam możesz sama sprawdzać swój jadłospis/kcal, warto na początku wrzucać swoje menu na forum po 1. dla samokontroli po 2. do oceny
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:59   #4954
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Melodiiie Przytoczę wpis Bottegi bardzo mi przydatny był , więc i może Tobie coś pomoże jeśli chcesz zdrowo trzymać dietę


Co powinnaś kupić?
- jogurty naturalne max. 2% tłuszczu (2g/100g)
- twaróg chudy/półtłusty
- drobiową szynkę
- jeśli ser, to najlepiej ten o mniejszej zawartości tłuszczu, tj. Hit z Ryki
- możesz kupić kefir 0%
- dużo warzyw (!) - sałata, kapusta (kiszona/pekińska), ogórek, rzodkiewka, marchew, pomidory, papryka (jeśli lubisz), możesz kupić cukinię + zapewne o czymszapomniałam - jest duuużo warzyw do wyboru, ale podstawą są sałata, ogórek, kapusta i pomidory, marchew też, ale ona ma więcej węglowodanów, więc jej jemy mniej
- owoce: jabłka, pomarańcze, mandarynki, kiwi, możesz kupić też grejfruty, melon, od czasu doczasu możesz zjeść banana (najlepiej wtedy, gdy ćwiczysz, tj jakieś 1,5h przed treningiem)
- otręby, zarodki, płatki owsiane/jęczmienne, makaron pełnoziarnisty, brązowy ryż, wafle ryżowe (najlepiej slim - Kupiec mają mniej kalorii) lub chlebki chrupkie
- migdały/orzechy włoskie/orzechy nerkowca - tak, by jeść 1 łyżkę dziennie
- do smaku (!)możesz kupić suszone owoce: śliwki, żurawinę, rodzynki
- mięso drobiowe na obiad
- może być coś na zupę, tj. włoszczyzna i kurczak lub sama włoszczyzna zależy jaką chcesz zrobić
- mąka pełnoziarnista
- oliwa z oliwek
- mleko 0,5-2%
- zioła
- możesz kupić: słonecznik, deser Satino 0%, jogurty pitne 0% w Tesco (OSM Sanok), Activię lubActivię 0%, jakieś inne jogurty pitne 0% lub ewentualnie light (pod warunkiem, że faktycznie są light a nie tylko mają tak na opakowaniu), serki wiejskie,
uwagi: nie używamy śmietany (zamiast niej - jogurt nat.), zwykłej mąki (w ogóle mąka okazjonalnie), jeśli smażysz - najlepiej na teflonie, albo rozsmarowując odrobinę oliwy lub oleju roślinnego na patelni, polecam pieczenie np. piersi z kurczaka, zup nie zabielasz mąką czy śmietaną, nie panierujesz piersi z kurczaka (bułka tarta ma OGROM kalorii), jajka jesz od czasu do czasu (dużo kalorii i tłuszczu)
+ zielona i czerwona herbata

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2012-04-19 o 19:05
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:10   #4955
melodiiie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Silvia09 Pokaż wiadomość
Melodiiie - Tak jak każda dziewczyna tutaj. Dieta 1000-1200 kalorii, 5 małych posiłków dziennie. Na początku diety nie ćwiczyłam wgl. Ostatnio wzięłam się za ćwiczenia i biegam min. 3 razy dziennie. Dobrze by było jakbyś cofnęła sie o kilkadziesiąt stron i sobie co nieco poczytała. Dużo warzyw, nisko tłuszczowe i nie słodzone posiłki.
dziękuję ja cwiczę ale od wczoraj boli mnie brzuch nie wiem z jakiego powodu, więc teraz nie cwiczyłam...

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Melodiiie Przytoczę wpis Bottegi bardzo mi przydatny był , więc i może Tobie coś pomoże jeśli chcesz zdrowo trzymać dietę


Co powinnaś kupić?
- jogurty naturalne max. 2% tłuszczu (2g/100g)
- twaróg chudy/półtłusty
- drobiową szynkę
- jeśli ser, to najlepiej ten o mniejszej zawartości tłuszczu, tj. Hit z Ryki
- możesz kupić kefir 0%
- dużo warzyw (!) - sałata, kapusta (kiszona/pekińska), ogórek, rzodkiewka, marchew, pomidory, papryka (jeśli lubisz), możesz kupić cukinię + zapewne o czymszapomniałam - jest duuużo warzyw do wyboru, ale podstawą są sałata, ogórek, kapusta i pomidory, marchew też, ale ona ma więcej węglowodanów, więc jej jemy mniej
- owoce: jabłka, pomarańcze, mandarynki, kiwi, możesz kupić też grejfruty, melon, od czasu doczasu możesz zjeść banana (najlepiej wtedy, gdy ćwiczysz, tj jakieś 1,5h przed treningiem)
- otręby, zarodki, płatki owsiane/jęczmienne, makaron pełnoziarnisty, brązowy ryż, wafle ryżowe (najlepiej slim - Kupiec mają mniej kalorii) lub chlebki chrupkie
- migdały/orzechy włoskie/orzechy nerkowca - tak, by jeść 1 łyżkę dziennie
- do smaku (!)możesz kupić suszone owoce: śliwki, żurawinę, rodzynki
- mięso drobiowe na obiad
- może być coś na zupę, tj. włoszczyzna i kurczak lub sama włoszczyzna zależy jaką chcesz zrobić
- mąka pełnoziarnista
- oliwa z oliwek
- mleko 0,5-2%
- zioła
- możesz kupić: słonecznik, deser Satino 0%, jogurty pitne 0% w Tesco (OSM Sanok), Activię lubActivię 0%, jakieś inne jogurty pitne 0% lub ewentualnie light (pod warunkiem, że faktycznie są light a nie tylko mają tak na opakowaniu), serki wiejskie,
uwagi: nie używamy śmietany (zamiast niej - jogurt nat.), zwykłej mąki (w ogóle mąka okazjonalnie), jeśli smażysz - najlepiej na teflonie, albo rozsmarowując odrobinę oliwy lub oleju roślinnego na patelni, polecam pieczenie np. piersi z kurczaka, zup nie zabielasz mąką czy śmietaną, nie panierujesz piersi z kurczaka (bułka tarta ma OGROM kalorii), jajka jesz od czasu do czasu (dużo kalorii i tłuszczu)
+ zielona i czerwona herbata
dziękuję Ci bardzo Kochana...jutro sobie to wydrukuję, bardzo przydatna rozpisaka...
Musze coś ze sobą w końcu zrobic bo już teraz to patrzec na siebie nie mogę, i strasznie się źle czuje w swoim ciele.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Nie wiem jak Wy ale ja zawsze po zielonej herbacie mam straszne boleści brzucha ogólnie rzecz biorąc jestem uzależniona od herbaty zwykłej i od soli bardzo dużo solę od kilku dni próbuję to ograniczyć...niestety herbatę wymieniłam na tymbarka a z solą mi się udaje nawet więc jestem z siebie zadowolona pod tym względem
__________________
Waga początkowa - 81kg (14.04.2012)
I cel - 77kg - OSIĄGNIĘTY!!!
II cel - 74kg
IIIcel - 70 kg
IV cel - 66 kg
V cel - 62 kg
melodiiie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:19   #4956
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Melodiiie - Nie pij tymbarka zamień to na wodę. Taki sok to tylko zbędne kalorie i duuuuużo węglowodanów. Takim czymś się nie najesz. A próbowałaś pić czerwoną herbatę??
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:47   #4957
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Coś Wam powiem laski, odkąd wzięłam się ostro za siebie ( jakieś 4 dni) że i dietka i to serum i ćwiczenia to jakoś czuje się o niebo lepiej i z dzieckiem ok. już nie jestem mamą która nie ma czasu chodzi zła i krzyczy, jest super dzięki temu mała przesypia całe noce teraz też już śpi a ja mam czas dla siebie, serum z olejkiem wsmarowane dzisiaj nie miałam litości dla brzucha i teraz pali lepiej jak solarium Czuję, że brzuch jest twardy tzn skóra zamienia się pomalutku w jakieś tam mięśnie a apropo czy waga może przy takim stanie fisiować? No bo skóra nagle nabiera jakiejś tam masy mięśniowej hmm...? Bo tak się zastanawiam właśnie. Wszystko dzięki Wam Kochane za co bardzo dziękuje, moje życie się odmienia i to na lepsze. Sądzę, że jeszcze troszkę i życie sexualne też będzie się lepiej układało bo teraz przez to jak wyglądam ehhh ale jest coraz lepiej

Dziękuje Kochane nie wiecie jak Wasze wsparcie i porady wiele dla mnie znaczą
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 21:18   #4958
melodiiie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Silvia09 Pokaż wiadomość
Melodiiie - Nie pij tymbarka zamień to na wodę. Taki sok to tylko zbędne kalorie i duuuuużo węglowodanów. Takim czymś się nie najesz. A próbowałaś pić czerwoną herbatę??
właśnie jutro zamierzam kupic, wcześniej nie piłam czerwonej ale od jutra zaczynam
__________________
Waga początkowa - 81kg (14.04.2012)
I cel - 77kg - OSIĄGNIĘTY!!!
II cel - 74kg
IIIcel - 70 kg
IV cel - 66 kg
V cel - 62 kg
melodiiie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:18   #4959
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

superkas - tak, mam katar żółty, kaszle, od dziecka się zaraziłam, ale juz widze poprawę, bo zaczełam wieczorkiem czuc delikatnie smaki (zaczeło się od wyczucia zapachu serum do cycków jak sie smarowałam):, co to za życie bez smaku w ustach , trzy dni tak jadłam

WyrafinowanySmak - zdam relację, jak będe czuła to jutro rano go otwieram, juz dziś mnie korciło

tak wy o tych masażach że aż wyciągnełam swój masażer, oliwkę i wymasowałam wszystko prawie, tylko musze kupic te olejki

este - dobrze widzieć cię w formie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:24   #4960
melodiiie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Coś Wam powiem laski, odkąd wzięłam się ostro za siebie ( jakieś 4 dni) że i dietka i to serum i ćwiczenia to jakoś czuje się o niebo lepiej i z dzieckiem ok. już nie jestem mamą która nie ma czasu chodzi zła i krzyczy, jest super dzięki temu mała przesypia całe noce teraz też już śpi a ja mam czas dla siebie, serum z olejkiem wsmarowane dzisiaj nie miałam litości dla brzucha i teraz pali lepiej jak solarium Czuję, że brzuch jest twardy tzn skóra zamienia się pomalutku w jakieś tam mięśnie a apropo czy waga może przy takim stanie fisiować? No bo skóra nagle nabiera jakiejś tam masy mięśniowej hmm...? Bo tak się zastanawiam właśnie. Wszystko dzięki Wam Kochane za co bardzo dziękuje, moje życie się odmienia i to na lepsze. Sądzę, że jeszcze troszkę i życie sexualne też będzie się lepiej układało bo teraz przez to jak wyglądam ehhh ale jest coraz lepiej

Dziękuje Kochane nie wiecie jak Wasze wsparcie i porady wiele dla mnie znaczą
Najgorzej jest w tedy gdy człowiek się poddaje i popada w depresje, złe samopoczucie. Jesteś na pewno piękną kobietą, masz na pewno wspaniałe dziecko. Życzę Ci szczęścia i wytrwałości, i wiem że gdy człowiek czegoś bardzo pragnie to prędzej czy później dochodzi do założonego celu. Przepraszam ale mam taki dzień zadumy lekki. Ale wiem że dasz radę i osiągniesz upragnione cele Kochana.
__________________
Waga początkowa - 81kg (14.04.2012)
I cel - 77kg - OSIĄGNIĘTY!!!
II cel - 74kg
IIIcel - 70 kg
IV cel - 66 kg
V cel - 62 kg

Edytowane przez melodiiie
Czas edycji: 2012-04-19 o 21:25
melodiiie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:33   #4961
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

poleciałam dziś do biedry po leginsy dla córki, i nie było hello kity, mam pszczólke maję, ani kucyków ani hello kity. A może jakas mama kupiła hello kity albo ma biedre pod noskiem i by mnie wspomogła?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 22:57   #4962
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

co do testu - nie miałam jak wyjść, dopiero Was nadrabiam, dopiero po 20 zjadłam obiad (155g piersi zrobionej wczoraj, pół puszki groszku z Tesco, 2.5 marchewki i 3/4 brokuła bez nogi) wszystko przez te rzęsy... w cholerę czasu mi do zżarło, do tego moja "modelka" chciała zrobić jedną przerwę (w międzyczasie zjadłam jogurt FrtuVita 0%), więc się wydłużyło, ale ufff, zrobiłam To mój drugi raz w życiu, więc bądźcie wyrozumiałe (efekty w załączniku)
łącznie zjałma za mało kcal - o ile o niczym nie zapomniałm, to wyszło ok. 1064kcal :/ proporcje są ok, zjadłabym coś kurde, ale północ jest... ehh

btw. kurde laski, po co mi ten test? Toż to niemożliwe żebym była w ciąży!

Czarna,
o kurde, to niezłą kaska Ci się trafiła! Ja właśnie we wt. będę "modelką" na jakimś tam jakby pokazie makijażu :P za free, ale za makijaż + zawsze coś tam podłapię

thenerd
, nie 2-3miesiące a 4-5 bardziej :< sęk w tym, że wcześniej spóźniał się parę dni, a nie paręnaście. W zeszłymmiesiącu miałam taki właśnie baardzo silny, zresztą pisałam Wam, że w ogóle nie spałam a w nocy wyłam z bólu.

Silvia
, wyluzuj, spokojnie Pewnie to tylko woda! Chyba, że ostatni posiłek jesz zbyt późno i organizm nie wyrabia tego trawić.

feciuch, a co Ty gadasz - full zestaw ćwiczeń na brzucho, na poślady też możesz robić, na uda też,ramiona także Jedyne co odpada to obciążanie pięty czyli ćw na łydki, które ja robię, skakanka, bieganie i inne tańce. Nos do góry!

Puchatku,
uff, kamień z serca! Brawo za utrzymanie łapek przy sobie i nie zjedzeniu słodyczy Naprawdę brawo, bo wiem, że ciężko Ci to przychodzi jak masz takie chwile
Co do moich fot. - nieee, nie chce mi się robić. Będą foty jak będzie 60/59kg, więc jeszcze trochę sobie poczekacie Co za dużo (mnie) to niezdrowo
Rzęsy w załączniku. Plery mnie tak bolą, że grrrrrrrrrrrrr plus cały czas miałam zgięte kolana, więc jak wstałam, to mało się nie przewróciłam. A jeśli chodzi o samą robotę - ehh ciężko ciężko, ale pracuję!
Ciasto robię jutro, bo jutro przed 20 przyjeżdża TŻ Ciasteczka owsiane też ale postaram się zrobić mniejszą ilość.
A co do @ - noo ostatnio z miesiąca na miesiąc dostaję coraz później... tyle, że tak późno to jeszcze nie miałam i to jest chore, bo jak idę na wykład, to za każdym muszę zakładać tampon, bo u nas robią awanturę jak wychodzisz w trakcie zajęć, a średnio mi się widzi czekać do końca zajęć (jak dostanę w trakcie) i wyjść z nich z plamą na tyłku :<

gothika, a przypomnij mi - gdzie mieszkasz?
Na prywatnego nie mam za bardzo kasy, bo znając życie - jak już pójdę to nie tylko na przegląd, a też USG = wyjdę biedniejsza o jakieś 120zł.

este, widzisz - teraz super trzymasz dietę, ruszasz się i waga też Ci spada!

wow, cytują mnie - czuję się jak jakiś mędrzec

co do II części wątku - jak pozwolicie, to jutro/pojutrze to ogarnę
ale nie popędzajcie plz, bo jutro będę miała dużo roboty. Liczę też na Wasze pomysły co do tytułu wątku Zostajemy przy "Razem schudniemy 20kg!" czy zmieniamy na coś innego? (np. coś,co sugeruje dalszą część wątku: "10-20kg za nami, bla bla bla -.- nie wiem, zmęczona jestem, jutro pomyślę/ możemy też podliczyć ile łącznie wszystkie razem schudłyśmy i dać to jakoś w tytule).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 320a.jpg (16,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 309a.jpg (20,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-04-19 o 23:08
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 05:58   #4963
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Este - Skóra nie ma żadnych mięśni i w żadnym wypadku nie ma to wpływu na Twoją wagę. Podejrzewam, że dziecko Twoje śpi lepiej i dłużej, bo wymęczysz ją za dnia. O to właśnie chodziło, żebyś Ty była zadowolona, a szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko

Bottega - Lepiej sprawdzić i być pewnym nie? Co do rzęs to ślicznie wyglądają, są takie geste cuuudo
Co do tytulu wątku to nawet fajnie brzmi to co zaproponowałaś: ""10-20kg za nami, bla bla bla ".

Cytat:
Silvia, wyluzuj, spokojnie Pewnie to tylko woda! Chyba, że ostatni posiłek jesz zbyt późno i organizm nie wyrabia tego trawić.
Jestem aż za spokojna i cierpliwa Nie, nie posiłek zjadam o tej co zawsze.

Moja cierpliwość chyba się opłaciła, bo dzisiaj już jest spadek -0,4, a więc pozbywam się nadwyżki ufff
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 07:05   #4964
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Kurde laski ja nie kumam weszłam na wage i jest +0,6kg no jakim cholera jasna cudem??? Tyle ćwiczyłam i wogóle i jaaaaa choć jestem pośrodku cyklu i czuję, że jajeczkowanie więc nie wiem czy to ma wpływ bo ja jakoś czasami ciężko to znoszę ;/ hmm....

Tak wogóle to WITAJCIE dziękuję za te wszystkie miłe słowa choć ta dzisiejsza waga mnie dobiła ehhh
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 07:20   #4965
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Bottega: strasznie dużo za tego gina o.O ja tu mam takiego, że za 100zł robi caluśki przegląd, 2 różne usg i jak jest potrzeba to w cenie robi cytologię, do tego jest sympatyczny i bardzo rzeczowy. A jak idę tylko po receptę na tablety to nic nie płacę a co do wątku to zostawmy ten sam tytuł, tylko dopiszmy, że to druga część, tak na wypadek, gdyby laski, które odeszły chciały wrócić, to nas łatwiej znajdą


argh! zapisuję się do klubu dziewczyn, których waga żyje własnym życiem. wzrost +1kg z kosmosu, a przecież nie przeżarłam się wcale, cholera nooo! :[
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 07:50   #4966
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość


argh! zapisuję się do klubu dziewczyn, których waga żyje własnym życiem. wzrost +1kg z kosmosu, a przecież nie przeżarłam się wcale, cholera nooo! :[
No ja jestem mega zła jest mi przykro i wogóle bo tak się człowiek stara pilnuje się, ćwiczy o 23 brat jadł pizze pachniało w całej chałupie siedziałam tuż obok ale się powstrzymałam a tu o tyle więcej no szlak by to trafił
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 08:18   #4967
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
No ja jestem mega zła jest mi przykro i wogóle bo tak się człowiek stara pilnuje się, ćwiczy o 23 brat jadł pizze pachniało w całej chałupie siedziałam tuż obok ale się powstrzymałam a tu o tyle więcej no szlak by to trafił
A ważysz się w tym samym miejscu ,bo waga nie lubi jak się ja przekłada przynajmniej moja, bez ubrań bo jak by nie patrzeć ciuszki też ważą moje piżamki ważą 500g i to jest ważne po wszystkich kibelkowych sprawach i na pusty żołądek
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 08:24   #4968
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
A ważysz się w tym samym miejscu ,bo waga nie lubi jak się ja przekłada przynajmniej moja, bez ubrań bo jak by nie patrzeć ciuszki też ważą moje piżamki ważą 500g i to jest ważne po wszystkich kibelkowych sprawach i na pusty żołądek
Tak jak mówisz po opróżnieniu i wogóle ;/ ehhh no masakra jakaś

Bottega rzęsy pierwsza klasa, prześlicznie Ci to wyszło
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85

Edytowane przez estecorazon
Czas edycji: 2012-04-20 o 08:25
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 08:24   #4969
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

no to jest złota zasada ważenia przecież
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 08:26   #4970
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

U mnie spadek od środy -1,1 (coś szybko) obecnie 81,2


______________
Bottega podobają mi się kusząąąąące oczka A co do nowego wątku to na pewno coś wymyślisz , to z wagami to można wpisać każdą ile kto już stracił kg , data i ile kg za nami czy coś w tym stylu

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2012-04-20 o 08:33
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 08:36   #4971
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Bottega - Szczytno, 40 minut jazdy samochodem, studencki bilet kosztuje chyba ok 7zł
a rzęsy piękne

dziewczyny a może nie ważcie się codziennie? tez nie mam pojęcia skąd te u was te przestoje, kobieta zmienna jest, widocznie na wadze też, lepiej raz na tydzien wtedy zawsze jakiś spadek jest, najwyżej bedzie mniejszy ale przynajmniej nie będziecie się tak dołować

otworzyłam twróg wędzony i sfotografowałam śniadanie , po przeliczeniu wyszło mi prawie 200kalorii, wiec dołożyłam trzecią kromeczkę

zapach twarogu czułam, smaku juz nie, ale i tak mi smakowało

moglam nie dodawać bo później mam zamiar robic pierogi z twarogiem, dietetyczne z chudym twarogiem i jogurtem ale mimo to nie wiem ile beda miały kalori
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1776.jpg (114,5 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-04-20 o 08:49
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 08:58   #4972
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Este bardzo miło mi to czytać – moim zdaniem połowa sukcesu w życiu (czymkolwiek się zajmujemy dietą, pracą, dzieckiem itp.) to DOBRE POZYTYWNE podejście – Świetnie ! A dzisiejszą wagą się nie przejmuj, bo wszystko spadnie zobaczysz
Wcześniej gdy Akasha wstawiała tabelkę co tydzień wagę podawałyśmy tylko raz w tygodniu - moim zdaniem, nie było to głupie, bo widziało się co prawda raz na jakiś czas ale porządny spadek - a tak jak ważymy się co dziennie to raz jest na plus raz na minus, ale w dłuższej perspektywie wszystko się niweluje i mamy przecież spadki
Bottega obiecywałaś wcześniej fotki przy 65kg a teraz zmieniasz zdanie to nie fair … heh Kochana rzęski piękne - zdolna jesteś !!!
Ja też popieram thenerdqueen zostawiłabym nasz tytuł, tylko zrobiłabym dopisek że to ciąg dalszy czy II część - bo cały czas mam nadzieję, że Akasha, Nutella, SmileGirl, nasza druga Sylvia i oczywiście reszta (jeśli o kimś zapomniałam) do Nas wrócą
gothika i jak ten serek ??
Superkas świetnie Ci idzie
CzarnaDamo jak dietka, co u Ciebie ?

A mnie dziś znów mniej -0,2kg
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg

Edytowane przez WyrafinowanySmak
Czas edycji: 2012-04-20 o 09:08
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:19   #4973
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

WyrafinowanySmak - edytowałam posta że smaku nie czułam tylko zapach, wedzony
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:27   #4974
lordi
Raczkowanie
 
Avatar lordi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 302
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

u mnie tez dzisiaj troche na + ale nie przejmuje sie tym za bardzo bo nie wyproznilam sie od 2 dni, niewiele pilam wody ale jedzeniowo bylam grzeczna ( no prawie ... 1 michalek)
od srody mam urlop do 7 maja

dzisiaj ide na male zakupy w stylu buty, torebka itp, a w poniedzialek tez pojde ale po jakies bluzki, moze jeansy musze sie odstawic bo w koncu wyjezdzam na urlop
__________________
Czas się wziąć za siebie! Odwielorybiam sie...
Bylo: 86 kg /
Jest: 66 kg /mniej o 20 kg

Ciąża bliżniacza
8tydz : 67,5kg
20tydz : 70,3kg
30tydz : 77,5kg
w dniu porodu : 79,7kg
2tyg po porodzie: 66,6kg

Edytowane przez lordi
Czas edycji: 2012-04-20 o 09:30
lordi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:17   #4975
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Dzięki dziewczyny We wt znowu kleję rzęski, więc powinno mi stopniowo coraz lepiej to wychodzić

Wyrafinowany, obiecywałam, poważnie? Oj tam, no dobra... to będzie przy 62kg! Serio, nie chce mi się teraz. Cały czas tylko ja i ja tam jestem Niech ktoś inny teraz coś wstawi! Puchatek, sosha, akasha?

lordi
, buu, też chcę nowe dżinsy! Te moje ulubione rurkowe z H&M! Ma ktoś na zbyciu 149.99zł? Chcę już chodzić w tych 26W/32L! Te moje są za duże, szczególnie widac to w tyłku.

gothika,
poproszę o PW z namiarami na tego gina W Szczytnie nigdynie byłam,ale mam tamjedną znajomą, która jeździ z Ol, więc raz, że będzie orientować się z cenami biletów, a dwa, że może podpowie mi jak dokładnie tam dojechać

wczoraj/dzisiaj kolejne 100 brzuszków było (o 2 w nocy!)! Trochę boli. Niestety mięśni to ja tam zbyt wiele nie mam

Zaraz lecę się pomalować i do sklepu, bo nie mam margaryny na ciasto (@ jeszcze też ).
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-04-20 o 10:20
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:36   #4976
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Ja mam pytanko do Was , jak zaczynałyście dietę to czy spóźniał wam się
okres ? Na diecie jestem od miesiąca spóźnia się tydzień W sumie organizm musi się przyzwyczaić bo nie jadłam wcześniej takich posiłków i do tylu kcal dziennie.
Wczoraj pisałam do mojego Tż a on napisał mi '' Może spodziewamy się dziecka?" Raczej to nie możliwe bo gums była na ostatku w sensie ale była
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:42   #4977
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Ja mam pytanko do Was , jak zaczynałyście dietę to czy spóźniał wam się
okres ? Na diecie jestem od miesiąca spóźnia się tydzień W sumie organizm musi się przyzwyczaić bo nie jadłam wcześniej takich posiłków i do tylu kcal dziennie.
Wczoraj pisałam do mojego Tż a on napisał mi '' Może spodziewamy się dziecka?" Raczej to nie możliwe bo gums była na ostatku w sensie ale była
Ale może Cie zapłodnić nie tylko ostatek hmm skoro tak powiedział, więc jest to możliwe ja bym albo jeszcze poczekała albo dla pewności test. Ja już się nauczyłam, że gumka od poczatku do końca bo w trakcie coś tam leci i każdy gadał, że zapłodnić nie może a jednak okazało się inaczej.
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:59   #4978
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Pewnie trzeba będzie zrobić ...
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:03   #4979
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Hej rybeczki!!

superkas-ja nie miałam problemu z @ od początku odchudzanianic mi się nie przestawiło jak było tak jestale każda kobieta ma inaczejpoczekaj jeszcze z tydzień.jak będzie nadal brak to wtedy koniecznie zrób

Hmmmmm....U ciebie brak@ u Bottegi brak@ czyżby posypało się bobaskami

Wyrafinowana-żyję dziękuję kochana że o mnie pomyślałaś stokrotko ty moja

Bottega-fajnie tobie te rzęsy wyszłyjak na początek to idealniejak nabierzesz wprawy to kochana....zajmie ci to max 15min

Lordi-takie zakupy się tobie przydadząkobieta na urlopie powinna być idealna pod każdym względem!w końcu coś się nam babom w życiu należy

Gothika-ja muszę wypróbować ten twój wynalazekuwielbiam wędzone jedzonko

Este-dokładnie któraś z dziewczyn tutaj powiedziała"szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko"a tym bardziej zadbanaa nadwyżką się nie łam czasem już tak jest,jutro już może po niej nie być znakua będzie na -
Mówisz że te serum ci pomaga???może ja zainwestuje kasę w kolejnea może coś zadziała hmmm...bo tego serum nie miałam

Thenerd-żebyś wiedziała że złota zasada z tym ważeniem

Akasha biedna ma pewnie problemy i się do nas nie odzywa
i tabelki brak...(ale mniejsza o tabelkę)


Aaaaaa....ja też uważam żeby wątek został pod tą samą nazwą,tylko dopisać że II częśćbo jak zmienimy nazwę to już nie będzie to samojakoś się do tej nazwy przyzwyczaiłam


Laski jaki ja mam w tym miesiącu okres!!leci jak z kranunie cierpię okresu!!!ale z obydwojga tego złego wolę jego mieć
Dziś na obiad odwaliłam sobie zupkę kalafiorową z 2 pulpecikami ze schabuspróbowałam i wyszła przepyszna!!!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-04-20 o 11:06
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:24   #4980
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Czarna proszę daj przepis na zupkę jak ją robisz krok po kroku abym zrozumiała bo dzisiaj dzień mam kiepski i słabo jarzę a po Twoim opisie to jest ochotka
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.