pomóżcie bo jestem - "zielona", kto to jest iluminatorka??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 13:50   #1
Endrzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10

pomóżcie bo jestem - "zielona", kto to jest iluminatorka???


Witam
Od niedawno mogę sobie pozwolić by zainwestować troszkę w siebie. Poszłam do Sephory i Douglasa i dostałam oczopląsu, nie wiem co wybrać i jest mi trochę niezręcznie nie wiedziec jak czytac te wszystkie nazwy kremów, cieni, itp. Musiałabym prosic o 5-6 próbek za każdym razem poniewaz nie wiem co byłoby dla mnie nejlepsze - szczegółnie chodzi mi o podkłady do mojej cery. Czuje się niezręcznie a i Pani z obsługi nie kwapią się do dawania kosmetykóW. Ostatnio słyszałam, że brakuje pojemników do próbek i nie dają. Wiecie nie stac mnie by kupic podkład np. Kanebo za 160 pln a potem bedzie stał na półce bo to nie ten odcień. Ineczej wygląda próbka na nadgarstku a inaczej na twarzy. Zaproponowano mi bym poszła do innego punktu gdzie jest iluminatorka. Rany kto to jest, co robi, czy za porady - bo mniemam ze ona robi makijaz na miejscu - trzeba płacić lub zobowiązuje to jakoś do zakupu? Czy można iśc z marszu czu trzeba się zapisać? Nic nie wiem. W ogóle przytłacza mnie ta masa możliwości, zapachów, kolorów, itp. Rany gdzie ja byłam przez te ostatnie lata.
Ponadto spodobał mi się podkład którego próbke otrzymałam czy jak na pudełku napisano GUERLAIN 540 to to zawsze będzie FLEUR DE TEINT (wyszukałam w internecie) a nie ma np Issima 540 czy numery podkładów nie sa takie same w poszczególnych odmianach tego samego producenta? Bo boje się, że jak juz cos wybiore to się pogubie, a pytanie o tekie rzeczy w perfumerii mnie krępuje bo czuje się jak gęś.
Patrzyłam tez na Allegro ale tam jest tylu podróbkarzy, że aż cisano. Znacie jakiś pewniaków u których na pewno nie kubie bubla w cenie oryginału. Bede wdzięczna za wszelkie rady.
Najchętniej to kupiłabym sobie zestwa np. podkładów w postaci próbek -saszetek i wtedy byłabym zadowolona, ale tak dobrze to nie ma.
Endrzi
Endrzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.