Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-09, 18:53   #3151
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Favianna gratulacje!



Majlenka to wazy tyle co mój Tez juz ma urodzeniowa wagę 😄



Dzieci zaraz pójdą spac a ja zamiast cieszyć sie z wolnego wieczoru marze tylko o łóżku. Tz byl dzis w pracy od 8 do 14...tak tak on ma teraz urlop...mial wpasc tylko na 2h ale oczywiście byl niezbędny w pracy 😐

Wstajemy o 6 (chodzi dzis Junior nie dal mi spac od 4).Posprzątałam z cale mieszkanie na wizytę poloznej Byliśmy na zakupach i spacerze z dwoma wózkami...3h. Jestem wykończona. Mogę juz iść spac? 😁 i tyle w temacie romantycznego wieczoru 😂
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:30   #3152
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Favianna, miczka, shanti gratulacje!

Polta - co za wieści! Ale cię wzięli z zaskoczenia. Daj znać jutro jaka będzie decyzja

Po wczorajszym "wyganianiu" młodej nic się znowu nie wydarzyło. Już rezygnujęale też już nic nie planuję na następny dzień bo nie ma jak planować jak tu się można z dnia na dzień znienacka rozpakowaćdziś się mniej ruszała, może się szykuje na jakąś nocną akcję dzisiaj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:49   #3153
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Nasz skarb urodził się dziś przez cc w okolicy godziny 13 i waży 3900g. Nie pamiętam jaki jest długi nad imieniem wciąż myślimy, będzie albo Dominikiem albo Bastianem. Jest cudowny. Później opiszę coś o cc, na razie odrobinę czuje ciągnięcie, ale wstawać będę dopiero jutro. Operacja poszła błyskawicznie.

Gratulacje dla reszty mam i powodzenia dla czekających, uściski dziewczyny. Cokolwiek człowiek nie musi zrobić żeby urodzić, warto było dla tego małego okruszka nieba
Gratulacje ))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 19:57   #3154
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Favianna gratulacje! Dużo zdrówka dla Was i wypoczywaj po zabiegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:22   #3155
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Gratuluję kolejnym rozpakowanym.
Ja sobie trochę poskakałam dzisiaj na piłce, synka to nic nie zachęciło do wyjścia. Za to mnie bolą kolana, a mojego męża ramiona, bo mnie trzymał za biodra i pomagał skakać. Teraz zjadłam deser czekoladowy i mi dzidzia buszuje w brzuchu. W pewnym momencie wystawił mi przez brzuch chyba pół nogi, że aż krzyknęłam. Mój mąż się wystraszył i stwierdził, że jak ja się tak drę jak synek sobie nóżką rusza to co dopiero będzie przy porodzie.
Ja się urodziłam dzień po terminie, a mój mąż 3 dni, tak więc może nasz syn się uśredni i postanowi wyjść w niedzielę.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 20:53   #3156
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hejo

Chciałam pogratulować wszystkim świeżo upieczonym mamusiom.

A tym co już się zmagają ze swoimi pociechami bardzo zazdroszczę już tego spokoju.

Ja codziennie od 8 do 17 sprzatam a potem cierpie do 23 bo wszystko mnie rozrywa.

Ale mieszkanko po remoncie już przypomina mieszkanie. Jeszcze jutro i od poniedziałku chyba wracamy do siebie.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 21:19   #3157
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dziewczyny mrozicie pokarm? między odciaganiem nie powinnam robić dłuższych przerw niż 6 h, ale w lodówce mam już zapas 3 pojemniczkow. Nie miałam w planach mrozić, bo nie wiem kiedy to wykorzystam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 21:40   #3158
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Majlenka ja przy starszym miałam 5 porcji zamrożonych. Tak awaryjnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 21:45   #3159
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Mamy karmiące mam pytanie, jak się zywicie? Jecie wszystko czy jednak zwracacie uwagę żeby cos ograniczać?
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 21:49   #3160
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Favianna,Shanti,gratulacj e



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 23:42   #3161
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Gratulacje!!!
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 03:09   #3162
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Mrozilam przy nawale w woreczkach na pokarm a teraz albo się laktacja stabilizuje albo idzie kryzys laktacyjny.

Jem srednio bo np z makowca zrezygnowałam , pomidora ostrożnieNie jem smażonego ani ostrego. Po starszym jestem przewrażliwiona bo on na dużo rzeczy źle reagowal. Testuje pomalu i orzechy czy brzoskwinie sa ok. Kostka gorzkiej czekolady tez 😉 Dużo zalezy od dziecka.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:18   #3163
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry.
Dziś dla odmiany zasnelam w miarę wcześnie, bo po 23. Za to zwarta I gotowa obudziłam się do życia O 5 rano.
Poszliśmy z TZtem na zakupy przed 7, teraz pyszne tosty na śniadanie mam
SkurcZe są coraz bolesniejsze, w dodatku teraz brzuch robi się cały jak kamień wtedy. Ale póki co nawet nie myślę o tym, że mogłaby akcja się zacząć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:23   #3164
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Mamy karmiące mam pytanie, jak się zywicie? Jecie wszystko czy jednak zwracacie uwagę żeby cos ograniczać?
Staram się ostrożnie powoli dokładam więcej różnorodności. Pomidory jem bez skóry, bo tak nam w szpitalu podawali, mięso pieczone w folii bez tłuszczu, makarony,ryże, ziemniaki, rosół, buraki, szpinak, szynka drobiona chuda, jabłka, brzoskwinie. Wczoraj zjadłam plaster łososia wędzonego, kawałeczek miodownika i wypiłam kawę z mlekiem

dziś czeka nas pierwszy spacerek jest ciepło i zastanawiam się w co ubrać tą moją kruszynę myślicie, że body z długim rękawem, półśpiochy i cienka czapeczka będzie ok?
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 09:06   #3165
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Gratulacje dziewczyny!!! Trzymam kciuki za wszystkie dla których dzisiejszy dzień ma być decydujący

Moje nigdy niechorujące starsze dziecko od przedwczoraj z katarem, gorączką, dzis wypatrzyłam jakieś krostki. Podejrzewamy ospę. Gdyby miało tak być pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że małe jakieś przeciwciała ode mnie ma
Tż kończy w poniedziałek urlopowanie i dla mnie zacznie się prawdziwe życie. Pokarmu nie magazynuję, raczej nie widzę okazji na zużycie zapasów. Co do diety, to jem wszystko, boję się tylko cebuli

Majlenka_ u nas wczoraj upał, spacerowałyśmy w samym body, reszta przykryta tetrową pieluszką. Bez czapki. Nie wiem jeszcze jaka pogoda dziś i jak u Was, ale zestaw na start odpowiedni. Co najwyżej jak wyczujesz gorąc rozbieraj zanim się spoci. Pierwsze spacery stresujące
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 09:16   #3166
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny!!! Trzymam kciuki za wszystkie dla których dzisiejszy dzień ma być decydujący

Moje nigdy niechorujące starsze dziecko od przedwczoraj z katarem, gorączką, dzis wypatrzyłam jakieś krostki. Podejrzewamy ospę. Gdyby miało tak być pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że małe jakieś przeciwciała ode mnie ma
Tż kończy w poniedziałek urlopowanie i dla mnie zacznie się prawdziwe życie. Pokarmu nie magazynuję, raczej nie widzę okazji na zużycie zapasów. Co do diety, to jem wszystko, boję się tylko cebuli

Majlenka_ u nas wczoraj upał, spacerowałyśmy w samym body, reszta przykryta tetrową pieluszką. Bez czapki. Nie wiem jeszcze jaka pogoda dziś i jak u Was, ale zestaw na start odpowiedni. Co najwyżej jak wyczujesz gorąc rozbieraj zanim się spoci. Pierwsze spacery stresujące

Ojoj
Oby to jednak nie ospa.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 11:18   #3167
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

U mnie dziś Mała się bardzo słabo rusza... Praktycznie tylko w Krystynie może że trzy razy się poruszyła od rana... Wypiłam słodki syrop z brzoskwini, zjadłam czekolady i nic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 11:28   #3168
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Druga wizyta poloznej u malucha i...pozbylismy sie pępka a raczej kikuta pępowiny. 😊
Optymistka i inne mamusie, na sucho te pępki się wygajają czy co wam zalecają?
Mi zalecali na sucho, ale mam dylemat, bo przy pierwszej też było na sucho i się zaczęło babrać. To nie wiem czy teraz odrazu kupić ten spirytus czy nie. Jak to u was wygląda?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Nasz skarb urodził się dziś przez cc w okolicy godziny 13 i waży 3900g. Nie pamiętam jaki jest długi nad imieniem wciąż myślimy, będzie albo Dominikiem albo Bastianem. Jest cudowny. Później opiszę coś o cc, na razie odrobinę czuje ciągnięcie, ale wstawać będę dopiero jutro. Operacja poszła błyskawicznie.

Gratulacje dla reszty mam i powodzenia dla czekających, uściski dziewczyny. Cokolwiek człowiek nie musi zrobić żeby urodzić, warto było dla tego małego okruszka nieba
Gratulacje!!!

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mrozicie pokarm? między odciaganiem nie powinnam robić dłuższych przerw niż 6 h, ale w lodówce mam już zapas 3 pojemniczkow. Nie miałam w planach mrozić, bo nie wiem kiedy to wykorzystam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamroziłam jeden woreczek coś ok. 100 ml, bo mam teraz nawał, zamrożę może jeszcze jedną porcję i tyle, bo to i tak trzeba zużyć w ciągu 2 tygodni, to aż tak szaleć nie będę. Chociaż po weekendzie muszę ogarnąć USC i inne formalności, bo mąż jutro wyjeżdzą na tydzień, więc spada to na mnie, to mama będzie miała w razie czego co podać jakby mi dłużej zeszło.

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Mamy karmiące mam pytanie, jak się zywicie? Jecie wszystko czy jednak zwracacie uwagę żeby cos ograniczać?
Ja uważam na nabiał (pierwsza córka miała alergię), ale będę wprowadzać powoli, smażone, cebulę i cytrusy. Ogólnie jem normalnie, ale mam mniejszy apetyt teraz. Małe porcje, dużo piję.

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Staram się ostrożnie powoli dokładam więcej różnorodności. Pomidory jem bez skóry, bo tak nam w szpitalu podawali, mięso pieczone w folii bez tłuszczu, makarony,ryże, ziemniaki, rosół, buraki, szpinak, szynka drobiona chuda, jabłka, brzoskwinie. Wczoraj zjadłam plaster łososia wędzonego, kawałeczek miodownika i wypiłam kawę z mlekiem

dziś czeka nas pierwszy spacerek jest ciepło i zastanawiam się w co ubrać tą moją kruszynę myślicie, że body z długim rękawem, półśpiochy i cienka czapeczka będzie ok?
Też dzisiaj popołudniu lub jutro rano planuję pierwszy spacer. Pajac plus lekki kocyk, najwyżej ściągnę. Najchętniej bym całkiem rozebrała, ale mała lubi jeszcze być opatulona.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 11:42   #3169
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Deraa oby nie ospa Kciuki!

Moj Tz tez w poniedziałek do pracy Zacznie sie mlyn ale juz 4x bylam sama po 6h z maluchami i zyje takze jakos to będzie. Ogólnie z 10dni na urlopie to nie bylo go prawie 5dni bo a to do pracy jechał a to cos zalatwial...



Przy pierwszy pępek ślicznie sie zagoil samym Octeniseptem psikalam na pępek i na patyczki do uszu zeby go wyczyścić. Tym razem miałam problem bo kikut sie zawinal tak ze pod spod nie dochodziło powietrze a ze Octenisept tylko odkaza pępek a go nie wysusza to bylo kiepsko. Spirytus spożywczy jedna miarkę rozrobilam z polowa miarki przegotowanej wody zimnej...i sie poprawila sytuacja. Jakies 5x dziennie przemywalam tym pępek.



Ja mam zamiar wykorzystać zapasy mleka juz niedługo bo będę miała gościa i może troche wyjde z domu bez maluchów. Z synkiem prawie nie wychodziłam sama ale tym razem chce to zmienić. Potrzebuję czasem byc kobieta a nie tylko mamą 24h/dobę 😉
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 12:42   #3170
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
U mnie dziś Mała się bardzo słabo rusza... Praktycznie tylko w Krystynie może że trzy razy się poruszyła od rana... Wypiłam słodki syrop z brzoskwini, zjadłam czekolady i nic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczekaj, moze cos ruszy, dzisiaj jest goraca... U mnie tez prawie bez ruchów. Ale czekam do wieczora bo wtedy sie aktywizuje.

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość



Ja mam zamiar wykorzystać zapasy mleka juz niedługo bo będę miała gościa i może troche wyjde z domu bez maluchów. Z synkiem prawie nie wychodziłam sama ale tym razem chce to zmienić. Potrzebuję czasem byc kobieta a nie tylko mamą 24h/dobę 😉

Bardzo zdrowe podejście, bo gdzieś w tym macierzyństwie gubimy siebie. Ja sie serio nie mogę doczekać, kiedy w końcu pójdę na zakupy i będą na mnie ciuchy pasować i kiedy znowu pójdę do fryzjera i kosmetyczki. Zapowiedziałam juz TŻtowi, że zostaje z małą i butelką, a ja zniknę na pół dnia, a co!
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:35   #3171
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Poczekaj, moze cos ruszy, dzisiaj jest goraca... U mnie tez prawie bez ruchów. Ale czekam do wieczora bo wtedy sie aktywizuje.




Bardzo zdrowe podejście, bo gdzieś w tym macierzyństwie gubimy siebie. Ja sie serio nie mogę doczekać, kiedy w końcu pójdę na zakupy i będą na mnie ciuchy pasować i kiedy znowu pójdę do fryzjera i kosmetyczki. Zapowiedziałam juz TŻtowi, że zostaje z małą i butelką, a ja zniknę na pół dnia, a co!
Trochę pobrykala i znów cisza. Widocznie leniwa dziś jest dzięki za wsparcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:50   #3172
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Witam się kolejnego dnia,
ja dalej nie rodzę, za to zdążyła mnie wkurzyć moja mama z teściową. Dzisiaj jestem dzień po terminie i dzwoni do mnie rano moja mama z tekstem, że rozmawiała z teściową i że stwierdziły, żebym podjechała na IP żeby mi KTG zrobili, żeby sprawdzić czy wszystko ok bo dawno u lekarza nie było. Fakt, że u lekarza, byłam ostatni raz ponad 3 tygodnie temu, ale ja się dzisiaj czuję tak jak zawsze, dzidzia się rusza tak jak zawsze, to pojadę na IP i co powiem, że mamy nienormalne matki które postanowiły mnie zestresować. Później jeszcze moja teściowa mi smsa wysłałam o treści "Jedźcie na KTG, bo strzeżonego Pan Bóg strzeże". Skutek był taki, że ja zaczęłam ryczeć a mój mąż po opieprzeniu swojej mamy musiał mnie pół godziny uspokajać. My i tak wczoraj z mężem rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że jak do poniedziałku nie urodzę to wtedy pojadę na IP, bo wizytę u lekarza mam dopiero na czwartek. No ale w poniedziałek to jeszcze ma sens, bo może w sumie już mnie tam zostawią, a mój mąż będzie spokojniejszy, że mimo że jest w pracy to ja w razie czego jestem pod dobrą opieką. A dzisiaj mój mąż jest w domu, więc w razie czego od razu możemy wsiąść w auto i jechać. Poza tym jakbym dzisiaj pojechała i lekarz by wpadł na pomysł mnie zostawić, to będę się tylko w ten upał tam kisić, a w domu mam wiatrak,lody. A jakby mnie dzisiaj nie zostawili, to przecież nie pojadę pojutrze znowu.
No ale prawda jest taka, że jak rano wstałam w dobrym humorze, tak teraz przez cały czas myślę czy wszystko ok. Teraz od koniec ciąży zrobił mi się np brzuch bardziej miękki niż był do tej pory (wiem że brzuch powinien być miękki przez całą ciąże natomiast mój taki nie był) i już mi się wkręciło, że może mało wód płodowych jest. Ogólnie to możliwe, że jednak zacznę do poniedziałku rodzić ponieważ dzięki mojej mamie i teściowej jestem teraz zestresowana.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:04   #3173
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Witam się kolejnego dnia,
ja dalej nie rodzę, za to zdążyła mnie wkurzyć moja mama z teściową. Dzisiaj jestem dzień po terminie i dzwoni do mnie rano moja mama z tekstem, że rozmawiała z teściową i że stwierdziły, żebym podjechała na IP żeby mi KTG zrobili, żeby sprawdzić czy wszystko ok bo dawno u lekarza nie było. Fakt, że u lekarza, byłam ostatni raz ponad 3 tygodnie temu, ale ja się dzisiaj czuję tak jak zawsze, dzidzia się rusza tak jak zawsze, to pojadę na IP i co powiem, że mamy nienormalne matki które postanowiły mnie zestresować. Później jeszcze moja teściowa mi smsa wysłałam o treści "Jedźcie na KTG, bo strzeżonego Pan Bóg strzeże". Skutek był taki, że ja zaczęłam ryczeć a mój mąż po opieprzeniu swojej mamy musiał mnie pół godziny uspokajać. My i tak wczoraj z mężem rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że jak do poniedziałku nie urodzę to wtedy pojadę na IP, bo wizytę u lekarza mam dopiero na czwartek. No ale w poniedziałek to jeszcze ma sens, bo może w sumie już mnie tam zostawią, a mój mąż będzie spokojniejszy, że mimo że jest w pracy to ja w razie czego jestem pod dobrą opieką. A dzisiaj mój mąż jest w domu, więc w razie czego od razu możemy wsiąść w auto i jechać. Poza tym jakbym dzisiaj pojechała i lekarz by wpadł na pomysł mnie zostawić, to będę się tylko w ten upał tam kisić, a w domu mam wiatrak,lody. A jakby mnie dzisiaj nie zostawili, to przecież nie pojadę pojutrze znowu.
No ale prawda jest taka, że jak rano wstałam w dobrym humorze, tak teraz przez cały czas myślę czy wszystko ok. Teraz od koniec ciąży zrobił mi się np brzuch bardziej miękki niż był do tej pory (wiem że brzuch powinien być miękki przez całą ciąże natomiast mój taki nie był) i już mi się wkręciło, że może mało wód płodowych jest. Ogólnie to możliwe, że jednak zacznę do poniedziałku rodzić ponieważ dzięki mojej mamie i teściowej jestem teraz zestresowana.
O matko... chyba zapominają, ze na tym etapie wracaja wszystkie leki o dziecko. Ale jak sama piszesz - mała się rusza, brzuch nie twardnieje, Ty tez sie dobrze czujesz. Wiem, że samej trudno się uspokoić, bo ziarnko niepewności zostało zasiane, ale postaraj się przetrzymać ten stan - zajmij się czymś, żeby czas szybciej minął.

Dobrze, ze u mnie panikuję tylko ja I nawet swojej mamy nie stresuję i do dziś nie wiedzą, że byłam w szpitalu - nie powiedziałam, bo własnie nie chciałam ich stresować, a byli wtedy na wakacjach, więc im darowałam. Teraz pewnie wysłuchiwałabym podobnych stwoerdzeń, jak u Ciebie.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:20   #3174
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
U mnie dziś Mała się bardzo słabo rusza... Praktycznie tylko w Krystynie może że trzy razy się poruszyła od rana... Wypiłam słodki syrop z brzoskwini, zjadłam czekolady i nic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są takie upały że się bym nie zdziwiła, jakby jej się wszystkiego odechciało poza sjestą

---

Rybka - ja mam kontrolę teraz co tydzień przed porodem, cokolwiek by się nie działo.

---

Do nas przyjechała teściowa. Głaska po brzuchu, robi fasolkę, mrozi łazanki i zabiera się za pierogi. Przywiozła loda, popołudniu włączamy film. Do tego przywiozła trochę rzeczy dla Żabki, m.in. obiecane kołderki, wrzuciłam na klub

Bardzo mi się ta pomoc przydaje, bo Żaba nie pozwala mi już w zasadzie wstawać. Jeszcze na początku tygodnia udało mi się sprzątać czy ćwiczyć, teraz robię rano spacer na 20 minut i co próbuję cokolwiek więcej porobić, to dostaję w nerwy i padam. Poza tym wali głową w wyjście tak, że jak nie będzie większego rozwarcia jak ostatnio to się zdziwię.

Co mnie martwi, to że nadal dostaje ataków drgawek. W ciągu doby raz w nocy i raz w dzień dostała. Badania niczego nie wykazały. Pozostaje czekać aż wyjdzie i zobaczymy, czy tak po prostu miała czy to coś poważniejszego.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:03   #3175
Ashley_88
Raczkowanie
 
Avatar Ashley_88
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 177
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Moja sie rusza tak, jak zwykle czyli dużo. Przeciąga sie, wypina. Od kiedy poraz pierwszy poczułam ruchy dziecka, to nie miałam ani jednego dnia żeby sie o Nią musieć martwić (tfu, tfu)
A ja jestem po wizycie u gina. Rozwarcie luźno przepuszczajace palec, szyjka skrócona. Byłam pierwszy raz na KTG i juz chcieli mnie zostawić na oddziale. Wyszło, że dzidzia ma tętno 180-190, ale chwile pózniej juz było spokojniej 150-160. Skurcze tez sie juz zapisały, ale ja nic nie czułam. Decyzja taka, ze w poniedziałek znów mam sie pojawić na oddziale o 17:00 i zobaczymy, a najpóźniej 16-go w piątek rozwiazanie.
Nie wykluczone, ze mnie jeszcze dzis po badaniu ruszy. Trochę krwawie, ale to chyba normalne, w sensie zdarza sie... Powiedzialam lekarzowi jak poźniej zauważyłam, to mowi, że pobadaniu tak bywa.
Tak wiec...jeszcze sie nie rozleciałam
__________________
39 / 40 pierwsza dzidzia Lidzia
Ashley_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:13   #3176
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Są takie upały że się bym nie zdziwiła, jakby jej się wszystkiego odechciało poza sjestą

---

Rybka - ja mam kontrolę teraz co tydzień przed porodem, cokolwiek by się nie działo.

---

Do nas przyjechała teściowa. Głaska po brzuchu, robi fasolkę, mrozi łazanki i zabiera się za pierogi. Przywiozła loda, popołudniu włączamy film. Do tego przywiozła trochę rzeczy dla Żabki, m.in. obiecane kołderki, wrzuciłam na klub

Bardzo mi się ta pomoc przydaje, bo Żaba nie pozwala mi już w zasadzie wstawać. Jeszcze na początku tygodnia udało mi się sprzątać czy ćwiczyć, teraz robię rano spacer na 20 minut i co próbuję cokolwiek więcej porobić, to dostaję w nerwy i padam. Poza tym wali głową w wyjście tak, że jak nie będzie większego rozwarcia jak ostatnio to się zdziwię.

Co mnie martwi, to że nadal dostaje ataków drgawek. W ciągu doby raz w nocy i raz w dzień dostała. Badania niczego nie wykazały. Pozostaje czekać aż wyjdzie i zobaczymy, czy tak po prostu miała czy to coś poważniejszego.
Moja też ma drgawki, miała w nocy. Też już chyba wolałabym, żeby wyszła na zewnątrz, widziałabym przynajmniej ze wszystko w porządku i że zdrowa.
U mnie siostra i mama dzwonią codziennie i pytają jak tam, jak się czuje... Jak przez całą ciążę nie dzwoniły to teraz nagle co chwilę. Wkurza mnie to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashley_88 Pokaż wiadomość
Moja sie rusza tak, jak zwykle czyli dużo. Przeciąga sie, wypina. Od kiedy poraz pierwszy poczułam ruchy dziecka, to nie miałam ani jednego dnia żeby sie o Nią musieć martwić (tfu, tfu)
A ja jestem po wizycie u gina. Rozwarcie luźno przepuszczajace palec, szyjka skrócona. Byłam pierwszy raz na KTG i juz chcieli mnie zostawić na oddziale. Wyszło, że dzidzia ma tętno 180-190, ale chwile pózniej juz było spokojniej 150-160. Skurcze tez sie juz zapisały, ale ja nic nie czułam. Decyzja taka, ze w poniedziałek znów mam sie pojawić na oddziale o 17:00 i zobaczymy, a najpóźniej 16-go w piątek rozwiazanie.
Nie wykluczone, ze mnie jeszcze dzis po badaniu ruszy. Trochę krwawie, ale to chyba normalne, w sensie zdarza sie... Powiedzialam lekarzowi jak poźniej zauważyłam, to mowi, że pobadaniu tak bywa.
Tak wiec...jeszcze sie nie rozleciałam
U mnie będzie cc 15.09, w ogóle tak coś czuję że wiele z nas się rozpakuje1w tych dniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:18   #3177
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja juz w szpitalu pod oksytocyna. Skurcze jakies tam sa, ale na razie znosne. Nic innego nie zastosuja, bo mam dodatni gbs. Zobaczymy, czy ruszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:22   #3178
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ledwo żywa jestem. Upał taki. Bóle kręgosłupa mam. W sumie jeden ciągły ból krzyżowy w każdej pozycji.
Do tego strasZnie mi się oddycha dziś.
Młodemu mówię, by wytrzymał do poniedziałku, w weekend jest tylko jeden lekarz dyżurny, często całkiem obcy, mam jakieś opory.
Poza tym nie obrazę się jak urodzi się 13. Tak jak ja (tyle że ja lipca).
Zrobiłam dziś deser z biszkoptu, bita śmietana I mnóstwem malin. Tak mi się to chciało. Nawet połowy nie zjadłam.... Tak się zapchalam.

W ogóle to pisałam wam o tym syropie na zaparcia. Brałam go trzy dni i mnie chyba w końcu odetkalo, bo to nie biorę, a chodzę do lubelska dwa razy dziennie.... jakbym 5 kg mniej wazyla się czuję. No, poza brzuchem.

Czy wy macie jeszcze siłę na cokolwiek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:29   #3179
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hejo

U mnie chrupcia się rusza i rusza, czuję ją, że jest niżej i sama widzę, że brzuch mi opadł. Ale dalej nic. Chyba mnie weźmie z zaskoczenia. Moja ciocia "wiedźma" prorokuje, że urodzę punkt w terminie czyli 12 września. Zobaczymy

Wczoraj się mniej ruszała, ale dała mały popis wieczorem - trochę później niż zwykle, ale skopała mi żebra porządnie :P Dzisiaj już jest normalnie, ale tak jak pisałam - zauważyłam, że co kilka dni ma jeden bardziej leniwy i już mnie to nie martwi

Dziewczyny rozpakowane - dajcie znać co mam wpisywać na pierwszą stronę.
I mam prośbę - czy któraś z ostatnich na liście mogłaby spisywać dane do zaktualizowania w pierwszym poście jak się u mnie zacznie? Pewnie przez kilka dni nie będę miała do tego głowy i boję się, że potem się pogubię.

Polta - kciuki

rybka - ale cię nastraszyły :/ Mi lekarka kazała iść na ktg jak w dniu terminu dalej się nie rozpakuję. Ale na zasadzie kontroli, nie straszenia.

deraa - oby nie ospa! A jeśli już to życzę, żebyś miała multum przeciwciał dla maluszka i żeby sie nie zaraził
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:37   #3180
Ashley_88
Raczkowanie
 
Avatar Ashley_88
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 177
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Ja juz w szpitalu pod oksytocyna. Skurcze jakies tam sa, ale na razie znosne. Nic innego nie zastosuja, bo mam dodatni gbs. Zobaczymy, czy ruszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli Cie juz nie puścili...oby szybko poszło, trzymaj sie!!!

Fortuna, ja nie CC, ale jak do 16-go nie ruszy, to wywołają. CC to u mnie ostateczność.
__________________
39 / 40 pierwsza dzidzia Lidzia
Ashley_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.