Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 21:07   #4231
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:07   #4232
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Śpicie jeszcze na plecach? Bo ja tak i nie wiem, czy nie wypada się już na boki przerzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:08   #4233
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Śpicie jeszcze na plecach? Bo ja tak i nie wiem, czy nie wypada się już na boki przerzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem tak, jeśli nie jest mi wygodnie na żadnym boku, ale przeważnie mam nogi podkurczone na jakiejś poduszce, bo na płasko nie jestem w stanie zasnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:10   #4234
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko wam poszedł ten remont!
Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Śpicie jeszcze na plecach? Bo ja tak i nie wiem, czy nie wypada się już na boki przerzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już wypada na boczek
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:29   #4235
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Śpicie jeszcze na plecach? Bo ja tak i nie wiem, czy nie wypada się już na boki przerzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi się robi słabo na plecach więc zasypiam na lewym boku a budzę się różnie.

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A lepiej się już czujesz?
Ogarneicie szybko a wyprawkę tak naprawdę można ogarnąć w tydzień byle kasa na koncie była i obecność w domu zeby paczki od kuriera odbierać
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:29   #4236
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Czubasek, oby mała nadgoniła.

Ja śpię na plecach, jeżdżę na rowerze, piję kawę, nie sikam po nocach, nic mi nie puchnie, mam zero instynktu i mimo miłości do ciepła, marzę, by był wreszcie październik, żeby moje ciało stało się znowu moje, a ja pojedynczą osobą.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:30   #4237
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ultra współczuję dnia, czasem tak się wszystko kiepsko składa... Ale mam nadzieję, że obsłużyli Cię bez kolejki? Dobrze zrobiłaś. Ja bym pewnie nie miała tyle odwagi.


Wczoraj w Auchan kasjerka obsłużyła mnie przed facetem, który był przede mną, tłumacząc mu, że jestem "uprzywilejowana". Za to dziś cały jeden przystanek jechałam na stojąco, bo nikt mi nie ustąpił miejsca - szok do tej pory zawsze siedziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jeszcze mnie przepraszała biedna kasjerka za to że nie zauważyła że ja w ciąży. Na co ja jej tłumaczyłam że nie zwykłam korzystać z tego przywileju ale jeśli pewna pani mi się wcina przede mnie i głupa udaje to ja sobie skorzystam
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Stres się zacznie jak któraś z nas się rozpakuje
Ciekawe kto będzie pierwszy. Proszę nie ja, nie ja🤣 bo na chwilę obecną dzidziuś musiałby chodzić ubrany w moje ciuchy, kąpałby się w umywalce i spał pewnie w wannie
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamo u mnie to samo. Zero. Null. I ciągle sobie powtarzam zrobię to i to a potem wezmę się za wyprawkę. Ale ja wiem że jak się wezmę to raz dwa i będzie po sprawie. Tylko bez niespodzianek córeczko - siedź do terminu
Pokaż pokoik. Pokaż wnętrza po remoncie, no pochwal się, dawaj na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 21:45   #4238
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Muszę się pochwalić. Dziś skończyli nam tynki mieli być na początku maja, potem w połowie maja. W końcu mówili o czerwcu i przysięgli że wyjdą na początku. Weszli na początku lipca. I tak po 2 tygodniach roboty tynki są. Cieszę się jak dziecko, bo w końcu zaczyna to na dom wyglądać.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zależy od lekarza. Mój nie widzi potrzeby jeśli nic się nie dzieje i ja ze względu na to, że oboje z doktorkiem wyjezdzamy w sierpniu będę mieć 5 tygodni różnicy.




Ja bym miała dopiero w sierpniu to usg ale dlatego, że lekarz ma urlop to zrobi wcześniej



Z ogarnianiem bozenki nie mam jeszcze problemu bo na spokojnie ja widzę i dosięga bez fikolkow

Ciekawe kiedy pozaluje tego przechwalania się?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A Ty na pewno pożałujesz tych przechwałek
Ja tam jeszcze ogarniam acz na wyczucie. W pierwszej ciąży wymyśliłam sobie cukrowanie Bożeny, acz teraz jestem mądrzejsza i sobie nie dam
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Wy tez macie taki dup.wy dzień? Nie wiem czy to przez tą pełnię z zaćmieniem czy o co chodzi.🤨
Na dodatek wstałam rano żeby zrobić krzywą cukrową, zatrzymałam specjalnie na tą okazję męża w domu żeby został z małą. Z labu wychodzę z kwitkiem bo odziwo potrzebują skierowanie od lekarza. Kiedyś u nich robiłam bez skierowania i było ok, teraz już nie mogę?🤬 Na nic moje prośby. Jadę do drugiego labu. Tam jestem pierwszy raz. Nie wiem jakie zasady tutaj panują, nie bardzo jest się kogo zapytać - jest tylko multum emerytów kłócących się o kolejkę, nie ma ani recepcji, ani okienka, jest jedynie nieopisany pokój do którego jak harpie stoją w kolejce ludzie w wieku naszych rodziców. Nie udało mi się oczywiście tam wejść. A nie będę stać w kolejce tylko po to żeby się zapytać czy potrzebne skierowanie. Myślę sobie: ZADZWONIE!️Tak! Dzwoniłam do labu będąc w nim Nikt nie odbierał. Wkurzyłam się - to chyba z głodu. Postanowiłam zadzwonić do laboratorium szpitalnego. Tam nie potrzebują skierowania. Jest!!! Jadę czym prędzej. Już godzinę tułam się po mieście. Na miejscu nie ma gdzie zaparkować, ale to kompletnie! Poluje na jakieś miejsce bezskutecznie. Tracę cierpliwość i wracam do domu. O zgrozo. Jutro nowy dzień, nowe siły Tyle że ja nie wiem jak ja to zrobię z córką 🤪
Jeszcze na dobitkę w supermarkecie były ogromne kolejki i do emerytki przede mną podchodzi druga z innej kolejki, rozmawiają, po chwili ta wyciąga swoje zakupy na taśmę. Nosz kurka! A że ciulowo się czuje postanawiam zareagować. Pukam palcem w jej plecy: przepraszam, czy Pani była tu w kolejce? Ta do mnie z oburzeniem: Niech mnie Pani nie szturcha, bo mnie wszystko boli! Druga dodaje wyniośle: Ja ją tu wpusciłam! Zabrałam dziecko, zakupy i podeszłam do kasy prosząc o obsłużenie bez kolejki. I teraz tak sobie myślę jakim ja złym człowiekiem jestem że tak tych emerytów nie znoszę!!!! No ale nijak, nie mogę się przemóc żeby tą złość na nich na żal przekształcić.

O, a ja pierwsze słyszę, czemu tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No rzeczywiście dzień do dupy miałaś.
Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
A przy temacie kosmetyków - co stosujecie na odparzenia? Te popularne - Sudocrem, Linomag mają jakieś niezbyt dobre składy, z tej stronki "sroka o" dobrze wypadły z hipp i rossmanowe babydream - sprawdzają się?
Czy każde dziecko ma odparzenia i warto to kupić razem z rzeczami wyprawkowymi, czy nie ma co się spieszyć i poczekać czy odparzenia się pojawią?
U nas się sprawdziła mąka ziemniaczana. A jak już coś się pojawiało to najpierw próbowałam linomagiem, potem Bepanten, a w ostateczności Sudokrem.
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Szyjka trzyma, nie skróciła się już nic ale nadal na lekach. Wyniki krwi nienajgorsze, nadal żelazo i kontrola na następną wizytę. Mała ułożona poprzecznie ale główkę ma przy prawym biodrze a nóżki po lewej stronie więc może się obrócić do dołu do następnej wizyty.
Ja z lekarzem widze się zaraz po urlopie za trzy tygodnie, bo mała ma wymiary sporo niższe. Waży tylko 780g. Dwa wymiary ma poniżej 10 percentyla a to jest miara hipotrofii, więc częstsze wizyty. Moze być tak nagodni ale na razie jest tendencja spadkowa.
Najważniejsze, że szyjka cała. Z tymi wymiarami to tak jak dziewczyny piszą. Nie muszą być taka jak rzeczywiste to raz. Po drugie za trzy tygodnie to młoda może nadrobić i być w 90 centylu. Póki co bym się nie martwiła
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Czubasku ale ty masz przeboje! Spokojnie - to tylko pomiary - orientacyjne, wcale dzidzia nie musi być poniżej normy. Ponadto dzieci rosną czasem skokowo. Nie wiem czy widziałaś na staraczkowym, dziewczynie lekarz stwierdził pewien wymiar poniżej normy, a w szpitalu obalono to stwierdzenie i wszystko jest w porządku. Moja Alija też była mała, staraszono hipotrofią urodziła się 3250g i od pierwszych miesięcy jedzie na 90centylu Najważniejsze że szyjka ma się dobrze!!! Zgadzam się w 100%
Niestety u nas woda baaaardzo twarda i muszę czymś ją "uzdatnić" do kąpieli takiego malca.
Właśnie! W październiku sezon grzewczy się zaczyna. Dziewczyny zachęcam do zakupu nawilżacza już dziś (na pewno ceny są niższe niż jesienią/zimą) przy maluchu to taki must have!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nawilżacz się nie sprawdził. Jak używałam to młody cały czas coś łapał. Może to zbieg okoliczności, ale jak przestaliśmy to skończyły się problemy. Ja już wolę położyć wilgotny ręcznik na kaloryfer.
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Widziałyście sierpniowe mamy zaczynają się rozpakowywać.
O kurczaki coraz bliżej, dobrze, że przed nami są jeszcze wrześniówki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ja mam jeszcze 3 miesiące i koniec. Wcześniej nic i nikt ze mnie nie wychodzi.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Juz nie mogę się doczekac

Tylko trochę szkoda mi lata

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Do listopada będziesz w tej ciąży chodzić za karę
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To idzie wszystko w dobrym kierunku. Ja na razie mam 4 pajace i 2 body, pieluchy tetrowe po synu, wózek i fotelik. Reszty brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:47   #4239
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Śpicie jeszcze na plecach? Bo ja tak i nie wiem, czy nie wypada się już na boki przerzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto jak nie Ty?
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Tak, jeszcze mnie przepraszała biedna kasjerka za to że nie zauważyła że ja w ciąży. Na co ja jej tłumaczyłam że nie zwykłam korzystać z tego przywileju ale jeśli pewna pani mi się wcina przede mnie i głupa udaje to ja sobie skorzystam Ciekawe kto będzie pierwszy. Proszę nie ja, nie ja bo na chwilę obecną dzidziuś musiałby chodzić ubrany w moje ciuchy, kąpałby się w umywalce i spał pewnie w wannieO mamo u mnie to samo. Zero. Null. I ciągle sobie powtarzam zrobię to i to a potem wezmę się za wyprawkę. Ale ja wiem że jak się wezmę to raz dwa i będzie po sprawie. Tylko bez niespodzianek córeczko - siedź do terminu
Pokaż pokoik. Pokaż wnętrza po remoncie, no pochwal się, dawaj na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że we wrześniu wszystko będziesz miała ogarniete na tip top

Mi się w drugiej ciąży nie spieszylo ani z praniem ani pakowaniem torby do momentu aż się nie okazało, że łożysko zaczyna nie wyrabiać. Dwa dni i wszystko na tip top

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:51   #4240
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Czubasku nie martw się na zapas gdyby sytuacja była bardzo poważna to pewnie dostalabys skierowanie do szpitala na dodatkowe badania. Trzymam kciuki żeby.mala Różyczka nadgonila



Zdrówka dla córci




Teoretycznie tak a w praktyce wyglada to inaczej. Ja przy porodzie córki dostałam opierdziel od położnej że przyjechałam rodzic nieogolona (a zarost był tygodniowy)

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Dzięki

A położną bym chyba opierdzieliła.
Z tego co wiem, to większość położonych nie obchodzi jaki tam jest zarost, byle nie śmierdziało
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
U nas na odparzenia mąka ziemniaczana odpadła już przy Hani. Ona jeszcze bardziej wysusza i robiły sie mega rany na pupie. Mieliśmy coś z babydream chyba i linomag. Ale u mnie dzieciaki miały tendencję do suchej skóry do urodzenia.

Ja pisałam ostatnio że zacznę się nakręcać jak wrzesniowki zaczną więc niech siedzą w dwupaku do 1 września. W ogóle to ja w ogóle nie czuje się gotowa na ten październik.
Nie no, październik niech się nie śpieszy. Ja chcę jeszcze lato, odpocząć. Nie chcę jeszcze zimnych i krótkich dni
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wy przynajmniej coś macie... Ja mam wyprawkę na poziomie 0% a do tego powinnam przecież być wrześniówką, więc stres rośnie

Udało nam się dziś pomalować pokój dziewczynek, mamy już tam panele i prawie wszystkie listwy. W łazience zostało powiesić szafkę, wieszaki i obudowę wanny. W kuchni brakuje kafli na fartuszek i listwy. Salon do pomalowania, listwy do docięcia. We wtorek przyjadą wymienić drzwi wejściowe... Przedpokój ogarniemy dopiero wtedy. No i całe sprzątanie, układanie, segregacja... Jest co robić. I wtedy zajmę się wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale za to z remontem jesteś bardziej do przodu. U nas jakiś zastuj 🤨
Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Śpicie jeszcze na plecach? Bo ja tak i nie wiem, czy nie wypada się już na boki przerzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najczęściej na lewym boku, bo wtedy najlepiej mi się oddycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:54   #4241
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić. Dziś skończyli nam tynki mieli być na początku maja, potem w połowie maja. W końcu mówili o czerwcu i przysięgli że wyjdą na początku. Weszli na początku lipca. I tak po 2 tygodniach roboty tynki są. Cieszę się jak dziecko, bo w końcu zaczyna to na dom wyglądać. A Ty na pewno pożałujesz tych przechwałek
Ja tam jeszcze ogarniam acz na wyczucie. W pierwszej ciąży wymyśliłam sobie cukrowanie Bożeny, acz teraz jestem mądrzejsza i sobie nie dam No rzeczywiście dzień do dupy miałaś. U nas się sprawdziła mąka ziemniaczana. A jak już coś się pojawiało to najpierw próbowałam linomagiem, potem Bepanten, a w ostateczności Sudokrem.Najważniejsze, że szyjka cała. Z tymi wymiarami to tak jak dziewczyny piszą. Nie muszą być taka jak rzeczywiste to raz. Po drugie za trzy tygodnie to młoda może nadrobić i być w 90 centylu. Póki co bym się nie martwiłaU mnie nawilżacz się nie sprawdził. Jak używałam to młody cały czas coś łapał. Może to zbieg okoliczności, ale jak przestaliśmy to skończyły się problemy. Ja już wolę położyć wilgotny ręcznik na kaloryfer.Co ja mam jeszcze 3 miesiące i koniec. Wcześniej nic i nikt ze mnie nie wychodzi. Do listopada będziesz w tej ciąży chodzić za karę To idzie wszystko w dobrym kierunku. Ja na razie mam 4 pajace i 2 body, pieluchy tetrowe po synu, wózek i fotelik. Reszty brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domek rośnie w oczach




Koleżanka trafiła na porodowke
Rano zrobili jej masaż szyjki bo juz ponad tydzień przeterminowana a od 20tc nakaz oszczędzania bo szyjka się skracala

Mam wrażenie, że te dzieci co się szybko pchają potem lubią się przeterminowac

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Czubasek, oby mała nadgoniła.

Ja śpię na plecach, jeżdżę na rowerze, piję kawę, nie sikam po nocach, nic mi nie puchnie, mam zero instynktu i mimo miłości do ciepła, marzę, by był wreszcie październik, żeby moje ciało stało się znowu moje, a ja pojedynczą osobą.
Twoje dziecko będzie najspokojniejsze na wątku
Mogę się założyć o wszystkie oszczędności

(Chociaż wyczyscilam konto oszczędnościowe do zera)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 21:55   #4242
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Czubasek, oby mała nadgoniła.

Ja śpię na plecach, jeżdżę na rowerze, piję kawę, nie sikam po nocach, nic mi nie puchnie, mam zero instynktu i mimo miłości do ciepła, marzę, by był wreszcie październik, żeby moje ciało stało się znowu moje, a ja pojedynczą osobą.
Już bliżej, niż dalej
Jak ci się udaje na rowerze jeździć? Powiedz proszę, że na damce chociaż
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Tak, jeszcze mnie przepraszała biedna kasjerka za to że nie zauważyła że ja w ciąży. Na co ja jej tłumaczyłam że nie zwykłam korzystać z tego przywileju ale jeśli pewna pani mi się wcina przede mnie i głupa udaje to ja sobie skorzystam Ciekawe kto będzie pierwszy. Proszę nie ja, nie ja🤣 bo na chwilę obecną dzidziuś musiałby chodzić ubrany w moje ciuchy, kąpałby się w umywalce i spał pewnie w wannieO mamo u mnie to samo. Zero. Null. I ciągle sobie powtarzam zrobię to i to a potem wezmę się za wyprawkę. Ale ja wiem że jak się wezmę to raz dwa i będzie po sprawie. Tylko bez niespodzianek córeczko - siedź do terminu
Pokaż pokoik. Pokaż wnętrza po remoncie, no pochwal się, dawaj na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tą wanną to może być twardawo ale reszta pewnie by dziecku nie przeszkadzała

Ale tak jak dziewczyny piszą, szczególnie jak to nie pierwsze dziecko, to wystarczy w jeden dzień do kompa usiąść, zluzować worek kaski i potem tylko paczki odbierać Tak samo jak czegoś zabraknie to 2-3 dni i do domu przyniosą.


Gratuluje tynków! Oj tam parę miesięcy się im pośliznęło
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 21:57   #4243
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Domek rośnie w oczach




Koleżanka trafiła na porodowke
Rano zrobili jej masaż szyjki bo juz ponad tydzień przeterminowana a od 20tc nakaz oszczędzania bo szyjka się skracala

Mam wrażenie, że te dzieci co się szybko pchają potem lubią się przeterminowac
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Twoje dziecko będzie najspokojniejsze na wątku
Mogę się założyć o wszystkie oszczędności

(Chociaż wyczyscilam konto oszczędnościowe do zera)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A żebyś wiedziala znając moje szczęście to będę listopadowka
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 22:03   #4244
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Domek rośnie w oczach




Koleżanka trafiła na porodowke
Rano zrobili jej masaż szyjki bo juz ponad tydzień przeterminowana a od 20tc nakaz oszczędzania bo szyjka się skracala

Mam wrażenie, że te dzieci co się szybko pchają potem lubią się przeterminowac

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Twoje dziecko będzie najspokojniejsze na wątku
Mogę się założyć o wszystkie oszczędności

(Chociaż wyczyscilam konto oszczędnościowe do zera)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy to ty miałaś te 5zl na koncie?
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić. Dziś skończyli nam tynki mieli być na początku maja, potem w połowie maja. W końcu mówili o czerwcu i przysięgli że wyjdą na początku. Weszli na początku lipca. I tak po 2 tygodniach roboty tynki są. Cieszę się jak dziecko, bo w końcu zaczyna to na dom wyglądać. A Ty na pewno pożałujesz tych przechwałek
Ja tam jeszcze ogarniam acz na wyczucie. W pierwszej ciąży wymyśliłam sobie cukrowanie Bożeny, acz teraz jestem mądrzejsza i sobie nie dam No rzeczywiście dzień do dupy miałaś. U nas się sprawdziła mąka ziemniaczana. A jak już coś się pojawiało to najpierw próbowałam linomagiem, potem Bepanten, a w ostateczności Sudokrem.Najważniejsze, że szyjka cała. Z tymi wymiarami to tak jak dziewczyny piszą. Nie muszą być taka jak rzeczywiste to raz. Po drugie za trzy tygodnie to młoda może nadrobić i być w 90 centylu. Póki co bym się nie martwiłaU mnie nawilżacz się nie sprawdził. Jak używałam to młody cały czas coś łapał. Może to zbieg okoliczności, ale jak przestaliśmy to skończyły się problemy. Ja już wolę położyć wilgotny ręcznik na kaloryfer.Co ja mam jeszcze 3 miesiące i koniec. Wcześniej nic i nikt ze mnie nie wychodzi. Do listopada będziesz w tej ciąży chodzić za karę To idzie wszystko w dobrym kierunku. Ja na razie mam 4 pajace i 2 body, pieluchy tetrowe po synu, wózek i fotelik. Reszty brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E no jak są tynki i wylewka to już praktycznie można mieszkać 🤣
U nas dach się uszczelnia właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 22:24   #4245
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy to ty miałaś te 5zl na koncie?E no jak są tynki i wylewka to już praktycznie można mieszkać
U nas dach się uszczelnia właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6.20

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 05:41   #4246
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry
Śniło mi się, że odeszły mi wody, ale nie ponieważ nie byłam pewna czy to wody i łaziłam po sklepach, żeby kupić papierek lakmusowy. Zabarwił się na niebiesko, ja w panikę i wtedy się obudziłam. Co ten organizm ze mną robi!
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Tak, jeszcze mnie przepraszała biedna kasjerka za to że nie zauważyła że ja w ciąży. Na co ja jej tłumaczyłam że nie zwykłam korzystać z tego przywileju ale jeśli pewna pani mi się wcina przede mnie i głupa udaje to ja sobie skorzystam Ciekawe kto będzie pierwszy. Proszę nie ja, nie ja🤣 bo na chwilę obecną dzidziuś musiałby chodzić ubrany w moje ciuchy, kąpałby się w umywalce i spał pewnie w wannieO mamo u mnie to samo. Zero. Null. I ciągle sobie powtarzam zrobię to i to a potem wezmę się za wyprawkę. Ale ja wiem że jak się wezmę to raz dwa i będzie po sprawie. Tylko bez niespodzianek córeczko - siedź do terminu
Pokaż pokoik. Pokaż wnętrza po remoncie, no pochwal się, dawaj na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo no to super! Bardzo dobre zakończenie całej sytuacji.

Pochwalę się, jak tylko będzie czym - niech chociaż jedno pomieszczenie będzie skończone na 100%. jak dobrze pójdzie, dziś będę malować ościeżnice i sprzątać w pokoju dziewczynek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:05   #4247
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry
Witam się przy słodziutkie glukozie bleeeee.
Wypita teraz czekać :/

Kurd też podczytywalam poki co lipcówki i nakręciły mnie te ich porody aż Gęsia skórka była pomyśleć że już niedługo my tak bedziemy siedzieć czekać która kolejna poleci na porodówkę

Matko małej chyba nie spasil smak bo wierzga jak nie wiem.

Czubaszek ja w 25 tyg miałam wagę małej 700 gram i lekarz mówił że póki co jest ok że nie ma się czym martwić że do wielkich nie należy a że jeszcze podgonic ma czas więc nie stresuj się

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:09   #4248
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry.
I ja się witam znad słodkiego trunku bogów. U mnie smaczną ambrozję podają
No i co? Wczoraj było potrzebne skierowanie na tą glukozę, poszłam dzisiaj z nadzieją że będzie obsługiwać inna osoba - i tak jak myślałam... dziś skierowanie niepotrzebne
Alexandra no to siedzimy! który tam masz tydzień już? U mnie 30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:12   #4249
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Powodzenia dziewczyny
Ja nie śpię od 6 , mąż pojechał pomagać przy ociepleniu a ja sama z małą ekipa cały dzień. Mam nadzieję że pospia do 10
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 07:22   #4250
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Oby słodkie godziny minęły jak najszybciej.
U mnie 29 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:26   #4251
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
I ja się witam znad słodkiego trunku bogów. U mnie smaczną ambrozję podają
No i co? Wczoraj było potrzebne skierowanie na tą glukozę, poszłam dzisiaj z nadzieją że będzie obsługiwać inna osoba - i tak jak myślałam... dziś skierowanie niepotrzebne
Alexandra no to siedzimy! który tam masz tydzień już? U mnie 30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ultra u mnie 27 TC lekarz mówił że nawet jak zrobie wcześniej glukozę to jeśli coś ma wyjść to wyjdzie. Ale chyba i tak nie zawczesnie na nią ?
I jak Ci idzie siedzenie? Mi odpukac pół godziny minęły ok ale coś czuję że zaczynają mnie oblewać poty a to już zła wróżba

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:26   #4252
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
6.20

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Już wszystko wydałaś?

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
.









A lepiej się już czujesz?

Ogarneicie szybko a wyprawkę tak naprawdę można ogarnąć w tydzień byle kasa na koncie była i obecność w domu zeby paczki od kuriera odbierać
Szczególnie mając doświadczenie

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Śniło mi się, że odeszły mi wody, ale nie ponieważ nie byłam pewna czy to wody i łaziłam po sklepach, żeby kupić papierek lakmusowy. Zabarwił się na niebiesko, ja w panikę i wtedy się obudziłam. Co ten organizm ze mną robi!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie poszłaś kupować wyprawkę

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Już bliżej, niż dalej

Jak ci się udaje na rowerze jeździć? Powiedz proszę, że na damce chociaż



Z tą wanną to może być twardawo ale reszta pewnie by dziecku nie przeszkadzała



:
Blisko, ale da-le-ko...
Rower taki normalny, górski chyba? Żeby było ciekawiej, bardzo mi się przy tym brzuch relaksuje W przeciwieństwie do chodzenia czy sztywnego siedzenia

Kokon w wannę i do przodu

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Witam się przy słodziutkie glukozie bleeeee.
Wypita teraz czekać :/

Kurd też podczytywalam poki co lipcówki i nakręciły mnie te ich porody aż Gęsia skórka była pomyśleć że już niedługo my tak bedziemy siedzieć czekać która kolejna poleci na porodówkę


Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Współczuję picia tego świństwa.

Też tam czytam i im zazdroszczę Chyba serio jestem tak nieświadoma, że mnie to nie wzrusza ani nie przeraża. Albo to wypranie z emocji i wyrąbanie na przejmowanie się czymś przed czasem.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość

Koleżanka trafiła na porodowke
Rano zrobili jej masaż szyjki bo juz ponad tydzień przeterminowana a od 20tc nakaz oszczędzania bo szyjka się skracala

Mam wrażenie, że te dzieci co się szybko pchają potem lubią się przeterminowac

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Twoje dziecko będzie najspokojniejsze na wątku
Mogę się założyć o wszystkie oszczędności

(Chociaż wyczyscilam konto oszczędnościowe do zera)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Może jednak ta szyjka nie jest aż tak ważna, skoro tyle podobnych historii o skracaniu, oszczędzaniu się i przeterminowaniu

Czemu tak myślisz? Trochę irooooooniaaaa, że stawiasz wirtualne żetony, ale chcę tak Idź zagraj w totka czy coś Chociaż najważniejsze, żeby był w pełni zdrowy i szczęśliwy


Chudziaszek, trochę im zeszło z tymi tynkami, ale już są i nie uciekną, więc spory krok do przodu
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:27   #4253
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Rany Julek u Was juz odliczanie od 30 pójdzie z górki jak nic. Ja mówię że.do 30 jakoś leci a potem zasuwa

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:34   #4254
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Rany Julek u Was juz odliczanie od 30 pójdzie z górki jak nic. Ja mówię że.do 30 jakoś leci a potem zasuwa

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Mi się wydawało, że zaawansowana ciaza to tak od 30 tc, ale teraz zmieniłam zdanie
Moja jeszcze się nie zaawansowała

Nie chce wiedzieć ile będzie dla mnie trwał 9 miesiąc, chyba że dwa lata

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:36   #4255
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mi się wydawało, że zaawansowana ciaza to tak od 30 tc, ale teraz zmieniłam zdanie
Moja jeszcze się nie zaawansowała

Nie chce wiedzieć ile będzie dla mnie trwał 9 miesiąc, chyba że dwa lata

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Hahaha Margosia Tys jest dla mnie mega serio brzucha nima dolegliwości brak zadowolona z życia no przykładem dla ciężarnych mozesz być

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:40   #4256
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Już wszystko wydałaś?



Szczególnie mając doświadczenie



Pewnie poszłaś kupować wyprawkę



Blisko, ale da-le-ko...
Rower taki normalny, górski chyba? Żeby było ciekawiej, bardzo mi się przy tym brzuch relaksuje W przeciwieństwie do chodzenia czy sztywnego siedzenia

Kokon w wannę i do przodu



Współczuję picia tego świństwa.

Też tam czytam i im zazdroszczę Chyba serio jestem tak nieświadoma, że mnie to nie wzrusza ani nie przeraża. Albo to wypranie z emocji i wyrąbanie na przejmowanie się czymś przed czasem.



Może jednak ta szyjka nie jest aż tak ważna, skoro tyle podobnych historii o skracaniu, oszczędzaniu się i przeterminowaniu

Czemu tak myślisz? Trochę irooooooniaaaa, że stawiasz wirtualne żetony, ale chcę tak Idź zagraj w totka czy coś Chociaż najważniejsze, żeby był w pełni zdrowy i szczęśliwy


Chudziaszek, trochę im zeszło z tymi tynkami, ale już są i nie uciekną, więc spory krok do przodu
Bo wyluzowana mama to wyluzowane dziecko
I nie tworzenie problemów tam gdzie ich nie ma




Ja uwielbiam sobie tworzyć problemy z tyłka takie mam hobby

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahaha Margosia Tys jest dla mnie mega serio brzucha nima dolegliwości brak zadowolona z życia no przykładem dla ciężarnych mozesz być

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Bęben to akurat mam wielki

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

I smacznej glukozy

Ja bym ostatnio mogła wyjadac cukier z cukiernicy a i tak nie zaspokoi mojej potrzeby na słodkie. ...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:44   #4257
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Bo wyluzowana mama to wyluzowane dziecko
I nie tworzenie problemów tam gdzie ich nie ma




Ja uwielbiam sobie tworzyć problemy z tyłka takie mam hobby

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Bęben to akurat mam wielki

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

I smacznej glukozy

Ja bym ostatnio mogła wyjadac cukier z cukiernicy a i tak nie zaspokoi mojej potrzeby na słodkie. ...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja se słodyczy to preferuje ogórki

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Godzina minęła i nie zwróciłam szok

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:58   #4258
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ultra u mnie 27 TC lekarz mówił że nawet jak zrobie wcześniej glukozę to jeśli coś ma wyjść to wyjdzie. Ale chyba i tak nie zawczesnie na nią ?
I jak Ci idzie siedzenie? Mi odpukac pół godziny minęły ok ale coś czuję że zaczynają mnie oblewać poty a to już zła wróżba

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Mi godzina minęła, nie wiem kiedy nawet.
I tak sobie myślę o tym kebabie co tu któraś pisała kiedyś że sobie poszła po glukozie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 07:59   #4259
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mi godzina minęła, nie wiem kiedy nawet.
I tak sobie myślę o tym kebabie co tu któraś pisała kiedyś że sobie poszła po glukozie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahha ja nie wytrzymam czekając na kebaba... Wzięłam ze sobą prowiant który już na mnie patrzy

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-18, 08:02   #4260
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Już wszystko wydałaś?
Rozrzutna, co nie?🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahahha ja nie wytrzymam czekając na kebaba... Wzięłam ze sobą prowiant który już na mnie patrzy

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Dobrze że nie mam przy sobie jedzenia, bo nie wiem czy moja silna wola nie okazałaby się za słaba, w momencie gdy ono by się tak na mnie patrzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 11:22:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.