Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 20:59   #1
claireholt
Raczkowanie
 
Avatar claireholt
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 102

Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.


Dziewczyny, jaką opinię mają Polki w takich krajach jak Italia czy Portugalia, Hiszpania? Czy zgodzicie się z tym, że Polki uznawane są za puszczalskie, takie tylko do zabawy ? Z taką opinią się spotkałam. Nie, nie jestem puszczalska, ale kilku zagranicznych ma takie zdanie na temat Polek.

Jak w ogóle wygląda kwestia zawierania małżeństw mieszanych w krajach południowych (Italia,Hiszpania, Portugalia) ? Czy to prawda, że Południowcy głównie biorą z pobudek tradycyjnych śluby ze swoimi rodaczkami ? Jak to wygląda?


Tak, po studiach chciałabym wyjechać z kraju i założyć w którymś z trzech w.w krajów rodzinę
claireholt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 21:17   #2
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez claireholt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką opinię mają Polki w takich krajach jak Italia czy Portugalia, Hiszpania? Czy zgodzicie się z tym, że Polki uznawane są za puszczalskie, takie tylko do zabawy ? Z taką opinią się spotkałam. Nie, nie jestem puszczalska, ale kilku zagranicznych ma takie zdanie na temat Polek.

Jak w ogóle wygląda kwestia zawierania małżeństw mieszanych w krajach południowych (Italia,Hiszpania, Portugalia) ? Czy to prawda, że Południowcy głównie biorą z pobudek tradycyjnych śluby ze swoimi rodaczkami ? Jak to wygląda?


Tak, po studiach chciałabym wyjechać z kraju i założyć w którymś z trzech w.w krajów rodzinę
No dobra, a my mamy przedstawicieli trzech wyżej wymienionych krajów za nieopanowanych lowelasów, którzy nic, tylko prawią komplementy. Stereotypy są i nic z tym nie zrobisz.

I polecam najpierw znaleźć kandydata na męża, a dopiero potem planować gdzie założysz rodzinę, bo życie może Cię zaskoczyć .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 21:23   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Jeżeli sama lubi wskakiwać wszystkim do łóżka to tak, jest to kobieta do zabawy na raz. Ale wiem też, że jest masa innych osób, które normalnie pracują i mówią, że Polacy to ci dobrzy, pomocni i fachowcy.
Stereotypy są w każdym kraju o każdym.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 21:32   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez claireholt Pokaż wiadomość
[B]Dziewczyny, jaką opinię mają Polki w takich krajach jak Italia czy Portugalia, Hiszpania? Czy zgodzicie się z tym, że Polki uznawane są za puszczalskie, takie tylko do zabawy ? Z taką opinią się spotkałam. Nie, nie jestem puszczalska, ale kilku zagranicznych ma takie zdanie na temat Polek.
Powinnaś zapytać Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.
Ja niezależnie od narodowości faceta nie chciałabym być z takim, który ma jakąkolwiek opinię na temat wszystkich Polek czy w ogóle jakiejkolwiek narodowości.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 07:58   #5
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

No ja nie wiem, ale mam męża Włocha i ogólnie opinia jaką mają o polkach to, że są pracowite, rodzinne, potrafią iść do pracy i zadbać o dom w tym samym czasie, a nie jak włoszki albo jedno albo drugie
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 08:42   #6
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez claireholt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką opinię mają Polki w takich krajach jak Italia czy Portugalia, Hiszpania? Czy zgodzicie się z tym, że Polki uznawane są za puszczalskie, takie tylko do zabawy ? Z taką opinią się spotkałam. Nie, nie jestem puszczalska, ale kilku zagranicznych ma takie zdanie na temat Polek.

Jak w ogóle wygląda kwestia zawierania małżeństw mieszanych w krajach południowych (Italia,Hiszpania, Portugalia) ? Czy to prawda, że Południowcy głównie biorą z pobudek tradycyjnych śluby ze swoimi rodaczkami ? Jak to wygląda?


Tak, po studiach chciałabym wyjechać z kraju i założyć w którymś z trzech w.w krajów rodzinę
To powodzenia
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:41   #7
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
I polecam najpierw znaleźć kandydata na męża, a dopiero potem planować gdzie założysz rodzinę, bo życie może Cię zaskoczyć .
Hahaha dokładnie to chciałam pisać

Miałam kiedyś taką koleżankę - kontakt się urwał niestety - która planowala wyjść za mąż w 20xx i jakoś ze dwa lata wcześniej wpadła w panikę, że musi jak najszybciej znaleźć faceta, bo przecież data ślubu się zbliża Tak mi się skojarzyło
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 14:00   #8
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Hahaha dokładnie to chciałam pisać

Miałam kiedyś taką koleżankę - kontakt się urwał niestety - która planowala wyjść za mąż w 20xx i jakoś ze dwa lata wcześniej wpadła w panikę, że musi jak najszybciej znaleźć faceta, bo przecież data ślubu się zbliża Tak mi się skojarzyło

Ja znam gorszy przypadek. Panna uparła się, że zaraz po studiach wyjdzie za mąż i w desperacji szukała chętnego. Owszem znalazła, ale po 3 latach się rozwiedli
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 10:40   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

na erazmusa przyjechało do nas kilkoro hiszpanów, mam z nimi dobry kontakt, i sama zauważyłam, że jak tylko podejdą do jakiejś kobiety, to ta zaczyna się do nich przymilać, robić maślane oczy, chichotać, łazić za nimi. mam z kilkoma zdjęcie na fejsie, to znajome "ej dałabyś mi namiary na niego" albo "szepnij mu o mnie słówko" "skombinuj mi jego numer telefonu". Jeden z hiszpanów był bardzo zdziwiony, że nie jestem "jak wszystkie", i że da się ze mną porozmawiać normalnie, da się wyjść i nie kleję się do nich.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 10:45   #10
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
No ja nie wiem, ale mam męża Włocha i ogólnie opinia jaką mają o polkach to, że są pracowite, rodzinne, potrafią iść do pracy i zadbać o dom w tym samym czasie, a nie jak włoszki albo jedno albo drugie
Podobnie w Hiszpanii. Polki mają opinię bardzo pracowitych i zaradnych, ale też wesołych i z poczuciem humoru.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 16:13   #11
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Polki w oczach Włochów, Portugalczyków i Hiszpanów.

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Ja znam gorszy przypadek. Panna uparła się, że zaraz po studiach wyjdzie za mąż i w desperacji szukała chętnego. Owszem znalazła, ale po 3 latach się rozwiedli
Dopóki nie zrobili dzieci nie widzę w tym nic strasznego. No ewentualnie wspólny kredyt mieszkaniowy mógłby być czymś mocniej łączącym.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-25 17:13:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.