Ja już wybrałam Rimmel, a Ty? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 19:02   #181
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość


W sumie tak oryginalnie to mieszkam bliżej Bielska (ok 30km ).
Jakbyś się przenosiła jakimś cudem w okolice Warszawy daj znać
Na lekcje się do Ciebie zapiszę
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:07   #182
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Jakbyś się przenosiła jakimś cudem w okolice Warszawy daj znać
Na lekcje się do Ciebie zapiszę
Kiedyś miałam w planach Ale nie wypaliło Teraz jestem oddana pięknemu Krakowowi Ale jak będę przelotem w Wawce (we wrześniu nawet na 2 tyg) to zapraszam na lekcje
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 15:54   #183
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Czekoladowy smokey i Honey, stay classy! - to moi faworyci ! Przepięknie w nich wyglądasz
Idę rozkminić jak tutaj się głosuje żeby Cię ocenić

Będę tutaj zaglądała
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:35   #184
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dzień dziewiąty - Wspomnień czar

Dopadła mnie dziś jakaś dziwna niemoc, nic mi nie wychodzi, a kolory dziś nie lubią mojej twarzy. W ogóle dziś źle wyglądam, starałam się - bardzo się starałam, ale na siłę nic nie wskóram.

Dlatego dziś tak sucho, pokażę Wam dwa makijaże, które wysłałam wraz ze swoim zgłoszeniem. Ten bardziej soczysty, kolorowy wystąpił na mych oczach w dzień Sylwestra, natomiast ten bardziej zachowawczy (tja, czerwone usta i zachowawczy makijaż ) zmalowałam kiedyś ot tak, z nudów

Próbowałam dziś też zaprzyjaźnić się z kamerą, ale nie, nie lubi mnie. Uwierzcie mi, na co dzień mówię bardzo poprawnie, a nagrywając próbne mówione ujęcia wychodzi na to, że seplenię (czego nie było, jak próbowałam wczoraj, jakaś czarna magia?). Także filmiku nie będzie, zresztą - zdecydowanie nie jestem fotogeniczna jeśli chodzi o obiektyw kamery właśnie.

Dość tych wypocin, proszę - oto makijaże. O dziwo wykonane w połowie za pomocą kosmetyków Rimmel. Główne skrzypce na obu gra podkład Rimmel Stay Matte zmieszany z jakimś jaśniejszym. Dodatkowo rzęsy wytuszowane maskarą Rimmel Magnif'eyes (jakoś wtedy testowałam różne maskary).

Pierwszy makijaż to tylko podkład, korektor, puder sypki Rimmel Silky Loose Powder (jestem jemu niesamowicie wierna), czerwona szminka oraz maskara Rimmel Magnif'eyes, policzki muśnięte brązerem. To taki look na "mokrą włoszkę", sprawdzi się w razie wyjazdów do ciepłych krajów (albo nad nasze polskie morze) i kąpieli w basenie/morzu. Seksownie i tajemniczo.

Drugi makijaż to zupełny misz-masz. Eksperymentowałam ile wlezie, może nawet przesadziłam, ale co tam! Sylwester jest tylko raz w roku Zwłaszcza, że to była tylko domówka, więc no big deal.
Na buzi mam podkład Rimmel Stay Matte zmieszany z jaśniejszym (widzicie jaka ze mnie Królewna Śnieżka? Jestem bledsza od ścian^^), przypudrowany pudrem sypkim Rimmel Silky Loose Powder. Na oczach niebieski intensywnie napigmentowany cień (bajdełej, podobny do tego naszego Rimmel Color Rush 021 Alluring) odpowiednio wycieniowany bardziej w prostokąt, dodany złoty pyłek w wewnętrznym kąciku oka i dodatkowo czarna krecha namalowana czarnym eyelinerem, a na dolnej powiece precyzyjna kreska czerwonym cieniem i dodatkowo czarna kredka powyżej linii dolnych rzęs. Rzęsy to ofkorz maskara Rimmel Magnif'eyes. Nie poskąpiłam również brązera na policzki. Niestety z ust w tym momencie już zjadłam błyszczyk, ale pewnie był zwykły malinowy bądź bezbarwny.


Mam nadzieję, że moja niemoc już jutro pogna w siną dal i łapiąc wenę zrobię coś ciekawego na tych swoich wielgaśnych oczach Miłego wieczora dziewczęta!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:37
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:42   #185
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Ładne te zgłoszeniowe makijaze, podobają mi się oba jednakowo A co do niemocy, to chyba każda z nas tak ma, że są dni, kiedy nic nie wychodzi - złosliwość losu Albo jak nam zależy, żeby dobrze wygladać, to na 99% wyjdzie nam jakiś pryszcz - tak jak mi dzisiaj, boląca gula centralnie na środku czoła
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:31   #186
MissHeledore
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dołączam się do Waszych spostrzeżeń co do niemocy. Ja dziś miałam taki ciężki dzień, że pół przespałam...
Dobrze, że wcześniej miałam przygotowane face charty, bo też bym nic nie wymyśliła.
No i mój Mąż znów mnie uratował swoim talentem fotograficznym...

Z kim nie gadam, to dziś narzeka. Tylko moja Babcia się czuje świetnie ;D
__________________



Edytowane przez MissHeledore
Czas edycji: 2010-08-05 o 20:09
MissHeledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:04   #187
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

To i ja dzisiaj z tych których dopadła niemoc... ćwiczyć mi się nie chciało (bo mam zakwasy... normalnie bym to olała) pół dnia na kanapie. Jedynie co moje dzieci miały świetne humory i energię że tylko im pozazdrościć
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 20:45   #188
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Ty masz takie oczy wielkie i piękne że wygladasz najładniej w naturalnym maijażu oczu + mocne usta - te mocne kolory na oczach jakoś cie przytłaczają
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:52   #189
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Pierwsze zdjęcie jest przepiękne!
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:58   #190
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie jest przepiękne!
zgadzam się.. Bardzo ładne usta!
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:57   #191
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Czekoladowy smokey i Honey, stay classy! - to moi faworyci ! Przepięknie w nich wyglądasz
Idę rozkminić jak tutaj się głosuje żeby Cię ocenić

Będę tutaj zaglądała
Dziękuję Zmieniłaś kolor włosków? Pamiętam Cię jako piękną, eteryczną blondynkę (nie żebyś teraz nie była piękna ).

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ładne te zgłoszeniowe makijaze, podobają mi się oba jednakowo A co do niemocy, to chyba każda z nas tak ma, że są dni, kiedy nic nie wychodzi - złosliwość losu Albo jak nam zależy, żeby dobrze wygladać, to na 99% wyjdzie nam jakiś pryszcz - tak jak mi dzisiaj, boląca gula centralnie na środku czoła
Ja na szczęście z pryszczami nie mam już problemu (odpukać), ale jakoś tak wczoraj była wielka bezsilność. 2 makijaże zmazałam z oczu...

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Dołączam się do Waszych spostrzeżeń co do niemocy. Ja dziś miałam taki ciężki dzień, że pół przespałam...
Dobrze, że wcześniej miałam przygotowane face charty, bo też bym nic nie wymyśliła.
No i mój Mąż znów mnie uratował swoim talentem fotograficznym...

Z kim nie gadam, to dziś narzeka. Tylko moja Babcia się czuje świetnie ;D
Oj ciężki był, ciężki, ale za to dzisiaj więcej zapału do pracy

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
To i ja dzisiaj z tych których dopadła niemoc... ćwiczyć mi się nie chciało (bo mam zakwasy... normalnie bym to olała) pół dnia na kanapie. Jedynie co moje dzieci miały świetne humory i energię że tylko im pozazdrościć
Oj, o ćwiczeniu nawet mi nie mów! Ja się zbieram już 2 msc! Ech to moje lenistwo


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Ty masz takie oczy wielkie i piękne że wygladasz najładniej w naturalnym maijażu oczu + mocne usta - te mocne kolory na oczach jakoś cie przytłaczają
Ja chyba jednak wolę bardziej podkreślać oczy Usta mam równie duże co oczy i czasem nieciekawie wyglądają mocniej podkreślone

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie jest przepiękne!


Cytat:
Napisane przez Costa Pokaż wiadomość
zgadzam się.. Bardzo ładne usta!
Tylko ta moja górna warga mnie denerwuje



Zapraszam koło południa, będzie nowy makijaż, kolorowy, soczysty, myślę, że spodoba się Wam
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 09:49   #192
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

pięknie jak zwykle. Masz bardzo ładne usta. O oczach nie wspominając, nawet delikatnie podkreślone zwracają uwagę
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 14:11   #193
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dzień jedenasty - Pomarańczowe co nieco

Wczorajszy dzień opuściłam, ale cóż, znowu 3 makijaże nie wyszły, to nie chciałam już bardziej zamęczać buźki. Za to dziś obudziłam się z nowymi siłami i zapałem do działania. Całe mieszkanie wysprzątałam na tip-top! Moje lustro nie było tak czyste od czasów nowości

Po sprzątaniu i chłodnym prysznicu (czy u Was też jest tak parno i w dodatku wilgotno?) wzięłam się za makijaż. Jest słonecznie, więc postanowiłam wykonać iście wakacyjny mejkap w kolorach pomarańczy, różu i rdzy (niestety zdjęcia słabo oddają właśnie ten kolor).

Do makijażu użyłam podkładu Rimmel Stay Matte nr 103 True Ivory, pod oczy i na zaczerwienienia korektora, a wszystko lekko zmatowiłam pudrem prasowanym Rimmel Stay Matte 001 Transparent (okazało się, że przy dzisiejszych porządkach znalazłam właśnie ten puder i się ucieszyłam ). Pod oczy sypnęłam pudru sypkiego Rimmel Silky Loose Powder i zaczęłam zabawę z kolorami.

Na całą górną powiekę nałożyłam opalizujący na delikatny róż transparentny cień. Potem mniej więcej od połowy do zewnętrznego kącika pomarańczowy cień i lekko roztarłam jego brzegi. Na zewnętrzny kącik nałożyłam odrobinę rdzawego cienia i również go roztarłam by została lekka mgiełka koloru. Roztarłam go również wzdłuż załamania górnej powieki w kierunku wewnętrznego kącika oka. W wewnętrznym kąciku oka nałożyłam jasnoróżowy cień i połączyłam go z pomarańczem. Dolną powiekę do 3/5 długości pomalowałam lekko rdzawym cieniem, a na niego położyłam pomarańcz i roztarłam grubszym pędzlem. Dodatkowo w sam kącik oka dałam biały cień. Namalowałam czarnym eyelinerem kreskę na górnej powiece zakończoną na ostro i lekko ku górze w zewnętrznym kąciku oka. Górne rzęsy wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 Looks ustawioną na poziom "2", dolne natomiast na "1".

Na policzki i skronie nałożyłam brązer, a na szczyt kości policzkowych, łuku brwiowego i wierzch nosa rozświetlacz. Usta pomalowałam lekko złoto-brązową szminką.

I to tyle

PS. Jaka u Was pogoda? U mnie właśnie zaczyna grzmieć...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 19:05   #194
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Dzień jedenasty - Pomarańczowe co nieco

Wczorajszy dzień opuściłam, ale cóż, znowu 3 makijaże nie wyszły, to nie chciałam już bardziej zamęczać buźki. Za to dziś obudziłam się z nowymi siłami i zapałem do działania. Całe mieszkanie wysprzątałam na tip-top! Moje lustro nie było tak czyste od czasów nowości

Po sprzątaniu i chłodnym prysznicu (czy u Was też jest tak parno i w dodatku wilgotno?) wzięłam się za makijaż. Jest słonecznie, więc postanowiłam wykonać iście wakacyjny mejkap w kolorach pomarańczy, różu i rdzy (niestety zdjęcia słabo oddają właśnie ten kolor).

Do makijażu użyłam podkładu Rimmel Stay Matte nr 103 True Ivory, pod oczy i na zaczerwienienia korektora, a wszystko lekko zmatowiłam pudrem prasowanym Rimmel Stay Matte 001 Transparent (okazało się, że przy dzisiejszych porządkach znalazłam właśnie ten puder i się ucieszyłam ). Pod oczy sypnęłam pudru sypkiego Rimmel Silky Loose Powder i zaczęłam zabawę z kolorami.

Na całą górną powiekę nałożyłam opalizujący na delikatny róż transparentny cień. Potem mniej więcej od połowy do zewnętrznego kącika pomarańczowy cień i lekko roztarłam jego brzegi. Na zewnętrzny kącik nałożyłam odrobinę rdzawego cienia i również go roztarłam by została lekka mgiełka koloru. Roztarłam go również wzdłuż załamania górnej powieki w kierunku wewnętrznego kącika oka. W wewnętrznym kąciku oka nałożyłam jasnoróżowy cień i połączyłam go z pomarańczem. Dolną powiekę do 3/5 długości pomalowałam lekko rdzawym cieniem, a na niego położyłam pomarańcz i roztarłam grubszym pędzlem. Dodatkowo w sam kącik oka dałam biały cień. Namalowałam czarnym eyelinerem kreskę na górnej powiece zakończoną na ostro i lekko ku górze w zewnętrznym kąciku oka. Górne rzęsy wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 Looks ustawioną na poziom "2", dolne natomiast na "1".

Na policzki i skronie nałożyłam brązer, a na szczyt kości policzkowych, łuku brwiowego i wierzch nosa rozświetlacz. Usta pomalowałam lekko złoto-brązową szminką.

I to tyle

PS. Jaka u Was pogoda? U mnie właśnie zaczyna grzmieć...
BOSKI!!!:love :

U mnie upalnie
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 20:20   #195
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

czuję się mile zaskoczona, na myśl o pomarańczowym ...
a jednak ładnie
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 21:43   #196
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Ślicznie

U mnie cały dzień padało
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 19:05   #197
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Oceniony i po obejrzeniu jestem pod wrażeniem

pozdrawiam
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 20:36   #198
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Oczywiście pomarańczowy makijaż jest świetny I bardzo hm... niecodzienny, niespotykany, o- to jest odpowiednie słowo. Także duże brawa Ale tak ciągle patrzę i zastanawiam się, skąd ja Cię znam?! Albo jesteś bardzo podobna do jakiejś gwiazdy Albo występujesz nagminnie w kampaniach reklamowych itp :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:57   #199
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
pięknie jak zwykle. Masz bardzo ładne usta. O oczach nie wspominając, nawet delikatnie podkreślone zwracają uwagę
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
BOSKI!!!:love :

U mnie upalnie
Dziękuję
PS. Tutaj upały też się znowu zaczynają


Cytat:
Napisane przez pomarancza89 Pokaż wiadomość
czuję się mile zaskoczona, na myśl o pomarańczowym ...
a jednak ładnie
No tak, pomarańczowa pomarańcza :P Jutro albo coś w zielenii, albo w granacie, albo jeszcze coś innego

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ślicznie

U mnie cały dzień padało
Dziękuję
U nas tak w sumie wieczorem wczoraj była burza, dzisiaj pochmurno, ale ciepło no i popołudniu już samo słońce


Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Oceniony i po obejrzeniu jestem pod wrażeniem

pozdrawiam
Dziękuję Kochana

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Oczywiście pomarańczowy makijaż jest świetny I bardzo hm... niecodzienny, niespotykany, o- to jest odpowiednie słowo. Także duże brawa Ale tak ciągle patrzę i zastanawiam się, skąd ja Cię znam?! Albo jesteś bardzo podobna do jakiejś gwiazdy Albo występujesz nagminnie w kampaniach reklamowych itp :P
Dzięki Słońce

Co do tego, czy mnie znasz - nie występuję w reklamach, ani kampaniach reklamowych :P Co do gwiazdy, hm... Dużo nieznajomych osób uważa, że jestem podobna do córki Susan - Julie z Gotowych na wszystko (wzbraniam się przed tym porównaniem, bo ona dla mnie jest okropna ).
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 12:06   #200
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Pięknie, pięknie.! Ten ostatni-fenomen.!
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:46   #201
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dzień trzynasty - Szmaragdowo mi

Znowu opuściłam cały dzień, ale cóż - nie samymi makijażami i komputerem człowiek żyje Dzisiaj też miałam sporo zajęć, które odciągały mnie od Wizażu. Ale makijaż zrobiłam! I zawczasu zdjęcia również, bo potem mogłoby być różnie

Dzisiaj makijaż w kolorze szmaragdu, kojarzący się z morską tonią i wakacjami (akurat pod kolor sukienki :P). Przyznam się szczerze, że nigdy nie lubowałam się w odcieniach niebieskiego, a tu psikus - całkiem nieźle pasują do mojej tęczówki. Cóż, będzie trzeba się w końcu przemóc

Standardowo do makijażu użyłam:
Baza silikonowa
Podkłady Rimmel Stay Matte i Lasting Finish, odrobinę mojego własnego i korektor
Do zmatowienia twarzy puder prasowany Rimmel Stay Matte i puder sypki Rimmel Silky Loose Powder
Makijaż oka to jasno niebieski cień, cień Rimmel Color Rush 021 Alluring, turkusowo-morski cień, zgnito-zielony cień i czarny cień.
Linię wodną podkreśliłam czarną kredką Rimmel Soft Khol
Rzęsy wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 Looks na poziomie "2".
Kości policzkowe zaznaczyłam brązerem.
Na usta nałożyłam szminkę w odcieniu Nude a na nią błyszczyk Rimmel Stay Glossy 120 Non-stop glamour.

Dobranoc dziewczyny, jutro postaram się wrzucić jakiś makijaż wcześniej
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-08-09 o 21:48
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:51   #202
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cudowny makijaż Kolejny niespotykany. Ale najbardziej lubię na Tobie pospolite brązy, które na Tobie wyglądają niepospolicie :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:53   #203
Lorcia87
Raczkowanie
 
Avatar Lorcia87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 367
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Świetny, bardzo ładnie Twoim ciemnym oczkom w tym kolorze
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają raj na ziemi...
Lorcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 23:06   #204
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Hm szmaragdy najmniej mi się podobają z Twojej dotychczasowej pracy tutaj, ale to kwestia gustu.
Za to pomarańczka powyżej piękna!
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 06:44   #205
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dawno temu podobny zamieszczałam na MM
bardzo ładny make up ale ja Cię wolę w innych barwach
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 08:42   #206
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Piękny makijaż.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:52   #207
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Wg mnie to Twój najgorszy dotychczasowy makijaż ale to kwestia gustu.
Pozostałe świetne
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:35   #208
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

moje kolorki wg mnie piękny makijaż
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 14:52   #209
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

pięknie wyglądasz zjawiskowo.
napisz mi na pw cóż to za obłędny cień morski bo padłam z zachwytu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:12   #210
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

jakie kolorki, super wyglądasz
ostatnim razem chodziło mi o to że mi się mniej podobasz w ciemnych kolorach - typu czerń czy grafit (plus mocne usta) bo takie piękne kolorki to miodzio
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.