Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-21, 11:32   #1
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700

Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!


Cze¶æ Dziewczyny!

Od wielu lat farbowa³am w³osy garnierem na blond, pewnego razu zbiegiem ró¿nych okoliczno¶ci wyl±dowa³am u fryzjera który rozja¶niaczem spali³ mi w³osy i by je ratowaæ i daæ im odpocz±æ od farby na³o¿y³am ciemny kolor by dosz³y do siebie.

Potem ¶ciemni³am je jeszcze bardziej do¶æ trwa³ym szamponem koloryzuj±cym i farb± a teraz nachodz± mnie w±tpliwo¶ci czy jednak w blondzie nie by³o mi lepiej - nie wiem czy s³usznie ale czujê siê starzej w ciemnym kolorze, mo¿e jednak wróciæ do blondu a mo¿e jaki¶ inny kolor polecacie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (80,5 KB, 1022 za³adowañ)
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 14:08   #2
Patkaa0
Raczkowanie
 
Avatar Patkaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Uwa¿am, ¿e w ciemnych Ci lepiej
Patkaa0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 14:09   #3
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

W br±zie wygl±dasz du¿o naturalniej. Ale wydaje mi siê, ¿e w Twoim przypadku nie powinien to byæ ciemny br±z, raczej jasne odcienie z miodowymi, karmelowymi refleksami. Na Twoim miejscu nie rozja¶nia³abym w³osów do platyny ani nawet do jasnego blondu. Ewentualnie pomy¶la³abym o jakim¶ cieplejszym, ja¶niejszym br±zie, ale jednak br±zie Tyle mogê napisaæ na podstawie zamieszczonych przez Ciebie zdjêæ - nie wszystkie s± wyra¼ne, poza tym ciê¿ko oceniæ... Nosisz soczewki kontaktowe, czy to takie z³udzenie, ¿e raz masz ciemniejsze oczy a raz niebieskie? ;>
pani_zima_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 15:30   #4
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Poka¿ wiadomo¶æ
W br±zie wygl±dasz du¿o naturalniej. Ale wydaje mi siê, ¿e w Twoim przypadku nie powinien to byæ ciemny br±z, raczej jasne odcienie z miodowymi, karmelowymi refleksami. Na Twoim miejscu nie rozja¶nia³abym w³osów do platyny ani nawet do jasnego blondu. Ewentualnie pomy¶la³abym o jakim¶ cieplejszym, ja¶niejszym br±zie, ale jednak br±zie Tyle mogê napisaæ na podstawie zamieszczonych przez Ciebie zdjêæ - nie wszystkie s± wyra¼ne, poza tym ciê¿ko oceniæ... Nosisz soczewki kontaktowe, czy to takie z³udzenie, ¿e raz masz ciemniejsze oczy a raz niebieskie? ;>
Dziêki za tak wyczerpuj±c± odpowied¼! W³osy siê bardzo ciemne robi± niezaleznie od na³o¿onego na nie koloru (pewnie przez to ¿e s± wypigmentowane rozja¶niaczem) i teraz nie wiem co zrobiæ z nimi ¿eby zej¶æ do trochê ja¶niejszego br±zu? Rozja¶niaczem ich braæ nie chcê :/ Czy znasz mo¿e farby/szampony które poradzi³y sobie z wprowadzeniem takich naturalnych refleksów ja¶niejszego br±zu?

Soczewek nie noszê

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Patkaa0 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿am, ¿e w ciemnych Ci lepiej
Dziêki Mam jakie¶, mo¿e nies³uszne, przekonanie ¿e ciemny postarza
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 16:33   #5
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za tak wyczerpuj±c± odpowied¼! W³osy siê bardzo ciemne robi± niezaleznie od na³o¿onego na nie koloru (pewnie przez to ¿e s± wypigmentowane rozja¶niaczem) i teraz nie wiem co zrobiæ z nimi ¿eby zej¶æ do trochê ja¶niejszego br±zu? Rozja¶niaczem ich braæ nie chcê :/ Czy znasz mo¿e farby/szampony które poradzi³y sobie z wprowadzeniem takich naturalnych refleksów ja¶niejszego br±zu?

Soczewek nie noszê
Oj znam to, bo kilka lat mia³am na g³owie platynê. W koñcu stwierdzi³am, ¿e ¼le siê czujê w tym kolorze i chcia³am przyciemniæ. Za pierwszym razem wyszed³ mi ³adny br±z w odcieniu mokka - taki jak chcia³am, ciemny, ale jeszcze nie czarny. Pó¼niej niestety za ka¿dym razem wychodzi³y ciemniejsze, mimo ¿e nie zmienia³am farby. Teraz mam prawie czarne i kombinujê jak tu wyj¶æ z tego koloru bez rozja¶niacza i powiem, ¿e ciê¿ko jest.
Je¶li masz teraz ciemno br±zowe to bez rozja¶niacza bêdzie ciê¿ko. Ale co¶ mi przysz³o do g³owy, moja kole¿anka schodzi³a z p³omiennego rudego do blondu w ten sposób, ¿e jak najczê¶ciej my³a w³osy, w³a¶ciwie to je "pra³a", ¿eby wyp³ukaæ kolor. Potem nak³ada³a jasn± farbê i za którym¶ z kolei razem wysz³y fajne. Ale to mêcz±ce i d³ugo trwa, poza tym musia³a przej¶æ fazê "w³osy w sp³owia³ym kolorze bez wyrazu"... Mo¿e jak odmyje Ci siê trochê ciemny br±z to po³ó¿ dla odmiany ciemny blond? Tylko wtedy jest z kolei ryzyko, ¿e wyjd± rudawe... W sumie to ju¿ nie wiem, co Ci radziæ

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

W ka¿dym razie ciemny blond wyjdzie pewnie jak jasny br±z, bo farby zawsze s± ja¶niejsze na pude³eczku, na g³owie wygl±da ten kolor du¿o ciemniej pó¼niej.
pani_zima_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 16:48   #6
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Ciemne w³osy postarzaj±. Wygl±dasz w nich ³adnie, naturalnie, ale masz zbyt jasne brwi i wygl±da to dziwnie. Albo trochê rozja¶nij w³osy (ciemny blond, jasny br±z) albo przyciemnij brwi. Platynowy blond wyglada sztucznie i moim zdaniem kompletnie Ci nie pasuje.
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 17:13   #7
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Poka¿ wiadomo¶æ
Oj znam to, bo kilka lat mia³am na g³owie platynê. W koñcu stwierdzi³am, ¿e ¼le siê czujê w tym kolorze i chcia³am przyciemniæ. Za pierwszym razem wyszed³ mi ³adny br±z w odcieniu mokka - taki jak chcia³am, ciemny, ale jeszcze nie czarny. Pó¼niej niestety za ka¿dym razem wychodzi³y ciemniejsze, mimo ¿e nie zmienia³am farby. Teraz mam prawie czarne i kombinujê jak tu wyj¶æ z tego koloru bez rozja¶niacza i powiem, ¿e ciê¿ko jest.
Je¶li masz teraz ciemno br±zowe to bez rozja¶niacza bêdzie ciê¿ko. Ale co¶ mi przysz³o do g³owy, moja kole¿anka schodzi³a z p³omiennego rudego do blondu w ten sposób, ¿e jak najczê¶ciej my³a w³osy, w³a¶ciwie to je "pra³a", ¿eby wyp³ukaæ kolor. Potem nak³ada³a jasn± farbê i za którym¶ z kolei razem wysz³y fajne. Ale to mêcz±ce i d³ugo trwa, poza tym musia³a przej¶æ fazê "w³osy w sp³owia³ym kolorze bez wyrazu"... Mo¿e jak odmyje Ci siê trochê ciemny br±z to po³ó¿ dla odmiany ciemny blond? Tylko wtedy jest z kolei ryzyko, ¿e wyjd± rudawe... W sumie to ju¿ nie wiem, co Ci radziæ

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

W ka¿dym razie ciemny blond wyjdzie pewnie jak jasny br±z, bo farby zawsze s± ja¶niejsze na pude³eczku, na g³owie wygl±da ten kolor du¿o ciemniej pó¼niej.
Od jakich¶ dwóch tygodni u¿ywam szamponu JOHN FRIEDA dla brunetek i czerñ ³adnie równomiernie ustêpuje miejsca br±zowi, poza tym co które¶ mycie szampon przeciw³upie¿owy te¿ daje swoje. Niestety jak pojawiaj± siê odrosty, siwe na dodatek :/ i trzeba przefarbowaæ i ca³o¶æ czarna wychodzi...

Ciemny blond mo¿e bêdzie w³a¶nie dobrym rozwi±zaniem - zastanawiam siê nad 60 z garnier nutrisse lub 500 z garnier nutrisse (ten nie wiem czy rudy siê nie zrobi za bardzo albo czerwony?)

Ogólnie bardzo du¿ym plusem ciemnych w³osów jest ich kondycja - mimo 'naprawiania' ich po przepaleniu rozja¶niaczem wygl±daj± teraz o niebo lepiej ni¿ kiedykolwiek gdy farbowa³am na jasno. S³ysza³am, ¿e wiele dziewczyn ma takie same odczucia po przej¶ciu z blondu na ciemny kolor.
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 19:59   #8
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemne w³osy postarzaj±. Wygl±dasz w nich ³adnie, naturalnie, ale masz zbyt jasne brwi i wygl±da to dziwnie. Albo trochê rozja¶nij w³osy (ciemny blond, jasny br±z) albo przyciemnij brwi. Platynowy blond wyglada sztucznie i moim zdaniem kompletnie Ci nie pasuje.
Dziêki za opiniê!
Brwi mam obecnie trochê ciemniejsze ni¿ na zdjêciach, 'dostosowane' do ciemniejszych w³osów
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-21, 20:44   #9
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka¿ wiadomo¶æ
Od jakich¶ dwóch tygodni u¿ywam szamponu JOHN FRIEDA dla brunetek i czerñ ³adnie równomiernie ustêpuje miejsca br±zowi, poza tym co które¶ mycie szampon przeciw³upie¿owy te¿ daje swoje. Niestety jak pojawiaj± siê odrosty, siwe na dodatek :/ i trzeba przefarbowaæ i ca³o¶æ czarna wychodzi...

Ciemny blond mo¿e bêdzie w³a¶nie dobrym rozwi±zaniem - zastanawiam siê nad 60 z garnier nutrisse lub 500 z garnier nutrisse (ten nie wiem czy rudy siê nie zrobi za bardzo albo czerwony?)

Ogólnie bardzo du¿ym plusem ciemnych w³osów jest ich kondycja - mimo 'naprawiania' ich po przepaleniu rozja¶niaczem wygl±daj± teraz o niebo lepiej ni¿ kiedykolwiek gdy farbowa³am na jasno. S³ysza³am, ¿e wiele dziewczyn ma takie same odczucia po przej¶ciu z blondu na ciemny kolor.
Z tych dwóch podanych przez Ciebie farb lepsza wg mnie jest 60. Tamta druga, tak ja piszesz, mo¿e wpadaæ w rudy.
A mo¿e co¶ Syossa? Np. light brown albo dark blond? W sumie nie farbowa³am nigdy syossem, ale na opakowaniu wygl±da ³adnie. Tylko wiadomo, ¿e na pude³ku to wszystko ³adnie wygl±da... :P
pani_zima_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 00:25   #10
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Poka¿ wiadomo¶æ
Z tych dwóch podanych przez Ciebie farb lepsza wg mnie jest 60. Tamta druga, tak ja piszesz, mo¿e wpadaæ w rudy.
A mo¿e co¶ Syossa? Np. light brown albo dark blond? W sumie nie farbowa³am nigdy syossem, ale na opakowaniu wygl±da ³adnie. Tylko wiadomo, ¿e na pude³ku to wszystko ³adnie wygl±da... :P
Te¿ chyba bardziej siê sk³aniam do tej 6otki

Syossa mia³am jak musia³a ratowaæ siê po tym blondzie - okropieñstwo, w³osy nie chwyci³y koloru (co jeszcze mo¿na by zwaliæ na ich utleniony stan, ale nie chwyci³y nawet odrostów :/) Ale kolory na opakowaniu maj± bardzo ³adne, mog± skusiæ, ale mnie siê chyba do siebie nie przekonaj±.

A Ty czego ju¿ próbowa³a¶ by wyj¶æ z czerni?
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 09:10   #11
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ chyba bardziej siê sk³aniam do tej 6otki

Syossa mia³am jak musia³a ratowaæ siê po tym blondzie - okropieñstwo, w³osy nie chwyci³y koloru (co jeszcze mo¿na by zwaliæ na ich utleniony stan, ale nie chwyci³y nawet odrostów :/) Ale kolory na opakowaniu maj± bardzo ³adne, mog± skusiæ, ale mnie siê chyba do siebie nie przekonaj±.

A Ty czego ju¿ próbowa³a¶ by wyj¶æ z czerni?
Ooo dobrze, ¿e napisa³a¶ o tym Syossie bo chcia³am kupiæ. Teraz siê dwa razy zastanowiê Ja farbujê Lond± a ona ma to do siebie, ¿e jest bardzo trwa³a, przynajmniej na moich w³osach. I robiê kolor mokka br±z, czyli ciemny, ale jeszcze nie powinien byæ czarny. Niestety tak jak ju¿ pisa³am, po którym¶ farbowaniu wyszed³ czarny, mo¿e za d³ugo trzyma³am kolor na g³owie, nie wiem... Najpierw próbowa³am na³o¿yæ ja¶niejsz± szamponetkê w kolorze czekoladowego br±zu, nie pamiêtam ju¿ jakiej firmy - oczywi¶cie nic nie da³o, mia³am tylko pod s³oñce po³ysk czerwonawy. No wiêc stwierdzi³am, ¿e poczekam a¿ bêd± odrosty i wypróbujê polecon± mi przez kole¿ankê farbê z Joanny bodaj¿e. Odcieñ palona kawa. Efekt by³ taki, ¿e odrost mia³am br±zowo-czerwony, a resztê oczywi¶cie czarn±... W tak zwanym miêdzyczasie szorujê w³osy szamponem i próbujê "wypraæ" kolor, ale naprawdê jest ciê¿ko bo po pierwsze to jednak czerñ, a po drugie to Londa... Ceniê j± za trwa³o¶æ, ale tu to akurat stanowi minus. Teraz znowu bêdê farbowaæ w³osy, wkurzy³am siê i kupi³am znowu londowsk± mokkê. Wiem, ¿e znowu wyjd± czarne, ale mam do¶æ kolorowych w³osów...
pani_zima_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 09:54   #12
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 2 881
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Platyna odpada.
W brazie Ci ladniej Moze sprobuj z jakims miodowym blondem ?
__________________
xTync jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 13:36   #13
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 7 557
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

miodowym??? przecie¿ dziewczyna ma zimny typ urody
mi siê bardziej podobasz w blondzie i ten blond Ci pasuje, w³a¶nie dlatego, ¿e jest zimny, prawie bia³y, ¿ó³ty odcieñ by nie pasowa³, tak samo jak karmelowe i miodowe br±zy
xzora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 18:44   #14
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

A ja uwa¿am, ¿e nie ma co siê tak sztywno trzymaæ regu³y, ¿e do ch³odnego typu kolorystycznego tylko ch³odne kolory, a do ciep³ego ciep³e. Ja np. jestem zimnym typem, a najlepiej by³o mi w ciep³ym, ¶rednim br±zie. I to nie tylko moje zdanie. Ale w sumie trochê racji w tym jest, mo¿na w takim razie wypróbowaæ co¶ z popielatego blondu wpadaj±cego w br±z.
pani_zima_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 19:05   #15
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja uwa¿am, ¿e nie ma co siê tak sztywno trzymaæ regu³y, ¿e do ch³odnego typu kolorystycznego tylko ch³odne kolory, a do ciep³ego ciep³e. Ja np. jestem zimnym typem, a najlepiej by³o mi w ciep³ym, ¶rednim br±zie. I to nie tylko moje zdanie. Ale w sumie trochê racji w tym jest, mo¿na w takim razie wypróbowaæ co¶ z popielatego blondu wpadaj±cego w br±z.
Ca³kowicie siê z tym zgadzam. Wypróbuj popielate odcienie
__________________
7.11.2011- nie farbujê i zapuszczam w³osy
2.12.2011- olejujê

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
¦mieræ jest spokojna...£atwa. ¯ycie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 20:06   #16
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 274
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

W br±zie wygl±dasz trochê starzej ale za¶ platyna nie do koñca Ci pasuje. My¶lê, ¿e w ja¶niejszym br±zie albo ciemnym blondzie bêdzie Ci bardzo dobrze
MiuMiu88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 20:28   #17
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 7 557
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja uwa¿am, ¿e nie ma co siê tak sztywno trzymaæ regu³y, ¿e do ch³odnego typu kolorystycznego tylko ch³odne kolory, a do ciep³ego ciep³e. Ja np. jestem zimnym typem, a najlepiej by³o mi w ciep³ym, ¶rednim br±zie. I to nie tylko moje zdanie. Ale w sumie trochê racji w tym jest, mo¿na w takim razie wypróbowaæ co¶ z popielatego blondu wpadaj±cego w br±z.
tak, ale je¶li kto¶ jest typowym latem (tak jak autorka w±tku) to raczej nie ma mo¿liwo¶ci, ¿eby korzystnie wygl±daæ w ciep³ym kolorze w³osów

Niektóre osoby ciê¿ko sklasyfikowaæ pod dan± kategoriê i takim czêsto jest dobrze zarówno w ciep³ych kolorach, jak i zimnych. Z zim± te¿ jest inna sytuacja - ciemna oprawa oczu, wyra¼ne brwi daj± wiêksze pole manewru. No i te¿ pod zimê podchodzi tym po³udniowy (czarne w³osy, ciemna karnacja), jak i typ królewny ¶nie¿ki.
xzora jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-22, 21:08   #18
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Ja naturalnie jestem lato-zim± z naciskiem na lato W³osy i brwi mam przyciemniane Zachcia³o siê latu udawaæ zimê ¶nie¿kê
W ka¿dym razie brwi zawsze mo¿na przyciemniæ, du¿± rolê tu te¿ makija¿ odpowiedni odgrywa :P Ale tak jak mówi³am, chyba faktycznie lepiej co¶ wpadaj±cego w popiel wybraæ, jednak ja obstawia³abym br±z, po prostu czysto subiektywnie bardziej podoba mi siê autorka w±tku w ciemniejszych w³osach
pani_zima_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-23, 07:18   #19
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomo¶ci: 533
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Patkaa0 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿am, ¿e w ciemnych Ci lepiej
Zgadzam siê! Ciemno¶æ widzê, ciemno¶æ...
__________________
Kalabus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-23, 11:29   #20
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 762
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Mi sie bardziej podobasz w blondzie, ale widzia³abym ciê w krótkim bobie
Kaminka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-27, 12:09   #21
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

mnie bardzo podobasz siê w kolorze przed ostatnim zdjêciu u do³u
ale...
przyciemni³abym ci wtedy brwi ¿eby wszystko idealnie pasowa³o.

i w sumie tylko tyle ^_-
Piêkna z ciebie dziewczyna.
Ivonea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-28, 10:48   #22
Czarnula1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!

Od wielu lat farbowa³am w³osy garnierem na blond, pewnego razu zbiegiem ró¿nych okoliczno¶ci wyl±dowa³am u fryzjera który rozja¶niaczem spali³ mi w³osy i by je ratowaæ i daæ im odpocz±æ od farby na³o¿y³am ciemny kolor by dosz³y do siebie.

Potem ¶ciemni³am je jeszcze bardziej do¶æ trwa³ym szamponem koloryzuj±cym i farb± a teraz nachodz± mnie w±tpliwo¶ci czy jednak w blondzie nie by³o mi lepiej - nie wiem czy s³usznie ale czujê siê starzej w ciemnym kolorze, mo¿e jednak wróciæ do blondu a mo¿e jaki¶ inny kolor polecacie?
W 100% mogê stwierdziæ ¿e lepiej Ci w br±zie
Czarnula1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 08:10   #23
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6 361
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

lepiej Ci w dlyzszej grzywce...
zle jak cos opada na twarz bo Cie tak troche przytlacza
ckin2u jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 14:31   #24
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Jak dobrze wiedzieæ, ¿e mo¿na liczyæ na opiniê Wi¿anek, dziêkujê Wam Dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Kalabus Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê! Ciemno¶æ widzê, ciemno¶æ...



Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi sie bardziej podobasz w blondzie, ale widzia³abym ciê w krótkim bobie
Oj, kiedy¶ obciacha³am sobie w³osy do wysoko¶ci mniej wiêcej brody - nigdy wiêcej


Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka¿ wiadomo¶æ
mnie bardzo podobasz siê w kolorze przed ostatnim zdjêciu u do³u
ale...
przyciemni³abym ci wtedy brwi ¿eby wszystko idealnie pasowa³o.

i w sumie tylko tyle ^_-
Piêkna z ciebie dziewczyna.
Dziêkujê

Brewki tu¿ przed ¶wiêtami sobie przyciemni³am henn± sama (bardzo zniechêci³am siê do nienaturalnie wygl±daj±cych dzie³ kosmetyczek) i muszê przyznaæ ¿e od razu sama siê bardziej przekona³am do ciemniejszej wersji mnie - nawet cz³owiek sobie nie zdaje sprawy jak wiele zmieniaj± brwi w wygl±dzie. Mo¿e dodam jak±¶ fotkê, bo zrobi³am na drugi dzieñ po skoñczonym zabiegu.

Cytat:
Napisane przez Czarnula1983 Poka¿ wiadomo¶æ
W 100% mogê stwierdziæ ¿e lepiej Ci w br±zie
Dziêki!


Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka¿ wiadomo¶æ
lepiej Ci w dlyzszej grzywce...
zle jak cos opada na twarz bo Cie tak troche przytlacza
Zapuszczam, ale nie jest ³atwo - teraz mam tak± d³ugo¶æ grzywki do niczego nie podobn±, no¿yczki kusz±, ale nie dam siê Dziêki za opiniê


I fajna, dla mnie przynajmniej wiadomo¶æ , w³oski wchodziæ zaczynaj± w taki cieplejszy mocny br±z My¶lê ¿e to te¿ w pewnym stopniu zas³uga szamponu przeciw³upie¿owego mieszanego z zestawem john frieda dla brunetek wiêc szczerze polecam!
Eflinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 19:33   #25
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Hm tak ogl±dam te Twoje zdjêcia i moim zdaniem najlepiej ci w naturalnym br±zie tak jak na zdjêciu trzecim od lewej strony(w obu rzêdach) fajnie by by³o gdyby¶ zamie¶ci³a aktualne zdjêcie czyli co teraz masz dok³adnie na w³oskach to mog³abym Ci o wiele wiêcej doradziæ. Jestem fryzjerk± i znam trochê sposobów na ma³o inwazyjne metody bez konieczno¶ci wizyty u fryzjera (je¶li chodzi o kolor) A co do strzy¿eni to koniecznie zostaw d³ugie w³oski tylko pocieniuj na ca³ej d³ugo¶ci a grzywkê zrób lekko ze skosu i wycieniuj aby nie by³a zbyt ciê¿ka, wtedy ³atwiej zapu¶ciæ.
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 19:51   #26
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Tak poza tym to masz trójk±tny kszta³t twarzy czyli wysokie i szerokie czo³o, wydatne ko¶ci policzkowe i ma³a broda. Moim zdaniem powinna¶ mieæ grzywkê ale bardziej po³±czon± z w³osami cieniowaniem, moze dla przyk³adu kilka zdjêci które dla ciebie wybra³am
http://ikf.styl.fm/z-grzywka/fryzura596.htm
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 20:09   #27
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

http://www.zeberka.pl/fotki_moda.php...7450&u=fryzury
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 20:26   #28
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

A to idealna fryzurka i kolor dla Ciebie , powinna¶ mieæ grzywkê, albo sko¶n± albo prost± bo masz wysokie czo³o i ³adn± buzie oraz oczy. Grzywka zakryje wysokie czo³o i zaakcentuje oczy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2j1akub.jpg (31,7 KB, 23 za³adowañ)
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 21:10   #29
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Trochê siê nie znam na tym forum ale bardzo chce Ci co¶ doradziæ, moje propozycje fryzur i koloru:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2j1akub.jpg (31,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img97232.fryzury-dlugie.252407.jpg (26,4 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg prosta-grzywka-8876.jpg (20,3 KB, 12 za³adowañ)
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 21:18   #30
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond czy br±z/ciemna czekolada? Pomó¿cie!

Moim zdaniem najlepiej Ci w br±zie ale nie za ciep³ym i dodatkowo najlepiej z ja¶niejszymi refleksami, no i radzi³abym w³a¶nie grzywkê bo masz wysokie czo³o, grzywka zakry³aby czo³o a zaakcentowa³a ³adnie oczy i brwi. Mo¿e byæ sko¶na albo prosta. Ca³o¶æ w³osów te¿ bym pocieniowa³a tak ¿eby ³adnie ³±czy³y siê z grzywk± i zyska³y na objêto¶ci.
Jestem fryzjerk± i lubiê doradzaæ w takich sprawach, chêtnie po prostu bym sama zrobi³a Ci tak± fryzurkê, hmmm zapraszam na fotel...
aleksymia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-30 15:39:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.