wystawiona przez faceta. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 19:19   #1
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25

wystawiona przez faceta.


Sprawa wygląda następująco, ostatnio z tż nie najlepiej nam się układa, spinamy się o byle bzdury. Tak było i dzisiaj. Byliśmy na spacerze i mój facet oznajmij, że dziś wieczorem wychodzi ze znajomymi na imprezę. Od dawna suszę mu głowę, żebyśmy gdzieś wyszli, bezskutecznie, a tu proszę, ze znajomymi owszem. Okazało się nawet, ze to on był pomysłodawcą tego wyjścia. Zrobiło mi się przykro, że nawet nie zaproponował żebyśmy razem wyszli, więc mu wygarnęłam, ze po raz kolejny wychodzi ze znajomymi nawet nie proponując mi dołączenia się do nich. On wtedy stwierdził, że owszem chciał mnie zaprosić i zaprasza teraz, ale ja dziecinnie odmówiłam. Ech. Po południu pogodziliśmy się, ustaliliśmy, że jednak wyjdziemy oboje z jego znajomymi. Ale tż zaczął coś kręcić, że już mówił koledze że przyjdzie bez dziewczyny itd. W końcu oznajmił mi, ze jednak chyba pójdzie sam, bo głupio tak przed kolegami, że gadał że bez dziewczyny a tu jednak z. Zrobiło mi się mega przykro, zrobiłam mu awanturę, on zaczął mi zarzucać, ze sama się wprosiłam. Przecież gdyby mi powiedział od razu ze to wyjscie z grupą i że raczej nie będzie nikogo z zewnątrz to nawet nie byłoby sprawy, ale on sam mnie zapraszał, a potem takie cyrki
Pokłóciliśmy się bardzo, wyszłam od niego z mieszkania nieźle wkurzona i na razie się do niego nie odzywam, on do mnie też. Może nie powinnam reagowac az tak nerwowo? Może przesadziłam? Co są dzicie?
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:25   #2
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez czarnarozpacz Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda następująco, ostatnio z tż nie najlepiej nam się układa, spinamy się o byle bzdury. Tak było i dzisiaj. Byliśmy na spacerze i mój facet oznajmij, że dziś wieczorem wychodzi ze znajomymi na imprezę. Od dawna suszę mu głowę, żebyśmy gdzieś wyszli, bezskutecznie, a tu proszę, ze znajomymi owszem. Okazało się nawet, ze to on był pomysłodawcą tego wyjścia. Zrobiło mi się przykro, że nawet nie zaproponował żebyśmy razem wyszli, więc mu wygarnęłam, ze po raz kolejny wychodzi ze znajomymi nawet nie proponując mi dołączenia się do nich. On wtedy stwierdził, że owszem chciał mnie zaprosić i zaprasza teraz, ale ja dziecinnie odmówiłam. Ech. Po południu pogodziliśmy się, ustaliliśmy, że jednak wyjdziemy oboje z jego znajomymi. Ale tż zaczął coś kręcić, że już mówił koledze że przyjdzie bez dziewczyny itd. W końcu oznajmił mi, ze jednak chyba pójdzie sam, bo głupio tak przed kolegami, że gadał że bez dziewczyny a tu jednak z. Zrobiło mi się mega przykro, zrobiłam mu awanturę, on zaczął mi zarzucać, ze sama się wprosiłam. Przecież gdyby mi powiedział od razu ze to wyjscie z grupą i że raczej nie będzie nikogo z zewnątrz to nawet nie byłoby sprawy, ale on sam mnie zapraszał, a potem takie cyrki
Pokłóciliśmy się bardzo, wyszłam od niego z mieszkania nieźle wkurzona i na razie się do niego nie odzywam, on do mnie też. Może nie powinnam reagowac az tak nerwowo? Może przesadziłam? Co są dzicie?
Ja rozumiem Twojego faceta. Zwłaszcza jeśli umówił się w męskim towarzystwie to też bym nie chciała brać na jego miejscu dziewczyny. Poza tym zaproszenie skierowane do Ciebie jest bardziej "wymuszone" - wydaje mi się, że to zrobił z grzeczności po tym jak rozpoczęłaś rozmowę na ten temat. Przykre, że nie chce z Tobą gdzieś wychodzić, ale w tej sytuacji gdy wcześniej zadeklarował, że pójdzie sam rozumiem.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:25   #3
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: wystawiona przez faceta.

Moim zdaniem przesadziłaś obrażając się jak Cię zaprosił. Potem nie przesadziłaś, bo zachował się chamsko
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:51   #4
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: wystawiona przez faceta.

Zamiast robić awanturę mogło zrobić Ci się mega przykro. Ciche dni bardziej by go zabolały
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:58   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: wystawiona przez faceta.

Odmówiłaś więc o co ci chodzi.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:04   #6
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: wystawiona przez faceta.

Też byłoby mi przykro gdybym od długiego czasu zabiegała o wieczór z TŻ, a on wybrał inną opcję - imprezy... Ale jeśli faktycznie miało to być tylko grono męskie to rozumiem faceta, każdy kiedyś czegoś takiego potrzebuje, jeśli Cię kocha to nie wywinie żadnego numeru, a automatycznie Ty powinnaś mu ufać. W takim wypadku powinnaś pomyśleć o sobie, umówić się z przyjaciółką, znajomymi, spędzić czas jakoś aktywnie, nie myśląc rozpaczliwie co teraz robi mój ukochany.... Ale jak Cię oszukał i były na tej imprezie jakieś dziewczyny zrobiłoby mi się bardzo przykro i na pewno wyjaśniła tą sprawę.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:08   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Moim zdaniem przesadziłaś obrażając się jak Cię zaprosił. Potem nie przesadziłaś, bo zachował się chamsko
nie, nie zaprosił jej. rzucił tekstem o zaproszeniu, żeby zamknąć jej buźkę.

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Zamiast robić awanturę mogło zrobić Ci się mega przykro. Ciche dni bardziej by go zabolały
skąd wiesz, że bardziej by zabolały? nie znasz faceta, a może być tak, że będzie mu to na rękę.

autorko, nie dziwię się, że jesteś zła - facet z tą nie wyjdzie, ale z kumplami jak najbardziej. przemyśl ten związek, bo coś jest mocno nie tak.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 20:21   #8
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
autorko, nie dziwię się, że jesteś zła - facet z tą nie wyjdzie, ale z kumplami jak najbardziej. przemyśl ten związek, bo coś jest mocno nie tak.
też tak uważam,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:58   #9
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: wystawiona przez faceta.

Ja bym się wkurzyła, i to ostro. On zachowuje się jak singiel, w dodatku robi Ci łaskę zapraszając a potem odwołuje. Nie mówię żebyś go od razu rzucała, ale takie sygnały mnie by zaniepokoiły.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:01   #10
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: wystawiona przez faceta.

okazało się, że ze względu na naszą kłótnię nie poszedł jednak na tą imprezę.
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:02   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: wystawiona przez faceta.

facet Ci mówi, że wychodzi ze znajomymi, Ty mu mówisz, że jak zwykle Cię nie wziął pod uwagę, on stwierdza, że właśnie chciał Cię zaprosić, na koniec odwołuje z tekstem, że mu się wprosiłaś, i że jak to tak przed kolegami, jak już zapowiedział, że będzie bez dziewczyny. [W ogole dlaczego mówi kolegom, że będzie bez dziewczyny skoro nawet nie zapytał Cię o zdanie. ]
Jak dla mnie to coś jest nie tak i uważałabym na faceta, bo kręci.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
okazało się, że ze względu na naszą kłótnię nie poszedł jednak na tą imprezę.
no i bardzo dobrze, ja bym w ogóle szczeliła focha :P
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 21:03   #12
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez czarnarozpacz Pokaż wiadomość
okazało się, że ze względu na naszą kłótnię nie poszedł jednak na tą imprezę.
pogadacie na spokojnie?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:05   #13
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: wystawiona przez faceta.

tak, jutro mamy się spotkać i pogadać o tym.

Edytowane przez czarnarozpacz
Czas edycji: 2014-05-21 o 21:06
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:37   #14
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez czarnarozpacz Pokaż wiadomość
tak, jutro mamy się spotkać i pogadać o tym.
postaraj się bez złości a konkretnie.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:49   #15
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: wystawiona przez faceta.

Dla mnie to mega dziwne. Chcesz wyjść z facetem, nie udaje się, ale ze znajomymi wyjść może Jak dla mnie on po prostu cię nie chciał tam od początku i dla mnie byłby to wielki sygnał alarmowy.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 22:06   #16
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Dla mnie to mega dziwne. Chcesz wyjść z facetem, nie udaje się, ale ze znajomymi wyjść może Jak dla mnie on po prostu cię nie chciał tam od początku i dla mnie byłby to wielki sygnał alarmowy.

już kolejna osoba widzi ten problem postaram się z nim pogadać konkretnie na ten temat. Dałyście mi sporo do myślenia.
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:28   #17
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: wystawiona przez faceta.

A ja potrafię zrozumieć faceta,że na spotkanie z kumplami chciał iść sam (a na dodatek nie poszedł,bo się źle czuł po Waszej kłótni)
Rozumiem też,że jest Ci przykro,bo nigdzie nie wychodzicie,ale ta sytuacja którą przytoczyłaś w poście chyba nie do końca obrazuje wasz związek, no chyba że masz problem z tym,że chłopak ma swoją paczkę.
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:35   #18
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Dla mnie to mega dziwne. Chcesz wyjść z facetem, nie udaje się, ale ze znajomymi wyjść może Jak dla mnie on po prostu cię nie chciał tam od początku i dla mnie byłby to wielki sygnał alarmowy.
coś tu mocno nie halo
Skoro sam wyszedł z inicjatywa imprezy, o czym się dowiedziałaś ostatnia, mimo że chciałaś z nim pójść od dawna, to dlaczego nie wyszedł z inicjatywą, byście zorganizowali imprezę wspólnie, w gronie dziewczyny + chłopaki?
Coś tu mocno zgrzyta.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:31   #19
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez KasiaB954 Pokaż wiadomość
A ja potrafię zrozumieć faceta,że na spotkanie z kumplami chciał iść sam (a na dodatek nie poszedł,bo się źle czuł po Waszej kłótni)
Rozumiem też,że jest Ci przykro,bo nigdzie nie wychodzicie,ale ta sytuacja którą przytoczyłaś w poście chyba nie do końca obrazuje wasz związek, no chyba że masz problem z tym,że chłopak ma swoją paczkę.
absolutnie nie mam z tym problemu, był czas że mój tż nie spotykał się w ogóle ze znajomymi, sama go namawiałam żeby gdzieś wyszedł. Odkąd poszedł na studia to się zmieniło, poznał nowych ludzi itd, tylko teraz mam problem z tym że do tej pory nie mialam okazji poznac jego nowej paczki.

Edytowane przez czarnarozpacz
Czas edycji: 2014-05-22 o 08:42
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 08:49   #20
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez czarnarozpacz Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda następująco, ostatnio z tż nie najlepiej nam się układa, spinamy się o byle bzdury. Tak było i dzisiaj. Byliśmy na spacerze i mój facet oznajmij, że dziś wieczorem wychodzi ze znajomymi na imprezę. Od dawna suszę mu głowę, żebyśmy gdzieś wyszli, bezskutecznie, a tu proszę, ze znajomymi owszem. Okazało się nawet, ze to on był pomysłodawcą tego wyjścia. Zrobiło mi się przykro, że nawet nie zaproponował żebyśmy razem wyszli, więc mu wygarnęłam, ze po raz kolejny wychodzi ze znajomymi nawet nie proponując mi dołączenia się do nich. On wtedy stwierdził, że owszem chciał mnie zaprosić i zaprasza teraz, ale ja dziecinnie odmówiłam. Ech. Po południu pogodziliśmy się, ustaliliśmy, że jednak wyjdziemy oboje z jego znajomymi. Ale tż zaczął coś kręcić, że już mówił koledze że przyjdzie bez dziewczyny itd. W końcu oznajmił mi, ze jednak chyba pójdzie sam, bo głupio tak przed kolegami, że gadał że bez dziewczyny a tu jednak z. Zrobiło mi się mega przykro, zrobiłam mu awanturę, on zaczął mi zarzucać, ze sama się wprosiłam. Przecież gdyby mi powiedział od razu ze to wyjscie z grupą i że raczej nie będzie nikogo z zewnątrz to nawet nie byłoby sprawy, ale on sam mnie zapraszał, a potem takie cyrki
Pokłóciliśmy się bardzo, wyszłam od niego z mieszkania nieźle wkurzona i na razie się do niego nie odzywam, on do mnie też. Może nie powinnam reagowac az tak nerwowo? Może przesadziłam? Co są dzicie?
Moim zdaniem on wcale nie chciał Cię zaprosić na tą imprezę, ale zrobił to, bo mu wygarnęłaś, że z Tobą się nie spotyka, a spotkanie ze znajomymi sam organizuje.

Pogadaj z nim spokojnie, dowiedz się o co chodzi z tymi spotkaniami, dlaczego tak rzadko wychodzi gdzieś z Tobą.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:28   #21
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez czarnarozpacz Pokaż wiadomość
absolutnie nie mam z tym problemu, był czas że mój tż nie spotykał się w ogóle ze znajomymi, sama go namawiałam żeby gdzieś wyszedł. Odkąd poszedł na studia to się zmieniło, poznał nowych ludzi itd, tylko teraz mam problem z tym że do tej pory nie mialam okazji poznac jego nowej paczki.
Niepokojące. Czy nowa paczka wie że nie jest singlem?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:42   #22
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Niepokojące. Czy nowa paczka wie że nie jest singlem?
tak wie, kilka razy będąc gdzieś z tż przypadkowo spotykaliśmy kogoś z jego paczki. Wtedy mnie przedstawiał itd. Chodzi mi o to, że nigdy nie byłam z nimi na jakimś wspólnym grillu, czy wyjsciu do klubu.
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 10:22   #23
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wystawiona przez faceta.

[QUOTE=czarnarozpacz;46564 251]tak wie, kilka razy będąc gdzieś z tż przypadkowo spotykaliśmy kogoś z jego paczki. Wtedy mnie przedstawiał itd. Chodzi mi o to, że nigdy nie byłam z nimi na jakimś wspólnym grillu, czy wyjsciu do klubu.[/QUOTE]

może razem zorganizujecie cos dla nowej paczki?

201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 10:31   #24
czarnarozpacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
może razem zorganizujecie cos dla nowej paczki?
pogadam z nim dzisiaj o tym na pewno

Edytowane przez czarnarozpacz
Czas edycji: 2014-05-22 o 10:34
czarnarozpacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 11:32   #25
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: wystawiona przez faceta.

No właśnie, porozmawiaj, powiedz,że chcesz poznać i wtedy na pewno się uspokoisz
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:27   #26
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wystawiona przez faceta.

fajny podpis Kasiu,
o ile ten "mruczący termofor" usiedzi na Twoich kolanach dłużej niż 3 minuty
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:54   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wystawiona przez faceta.

nie przesadzasz, zachowal sie co najmniej niezrecznie, nietaktownie, lekko toksycznie. Oczywiscie facet ma prawo do swojej przestrzeni i nie musicie stale chodzic razem, aczkolwiek jakas hierarchia priorytetow musi byc. No i oprocz braku kultury pokazal tez ze jest zalezny od kolegow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:22   #28
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: wystawiona przez faceta.

Nie pchaj się tam gdzie Cię nie chcą. Następnym razem też wyjdź ze swoimi znajomymi a faceta olej.
Co to za gość, że wstydzi się powiedzieć do kolegów, że jednak przyjdzie z partnerką.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:43   #29
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: wystawiona przez faceta.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
facet Ci mówi, że wychodzi ze znajomymi, Ty mu mówisz, że jak zwykle Cię nie wziął pod uwagę, on stwierdza, że właśnie chciał Cię zaprosić, na koniec odwołuje z tekstem, że mu się wprosiłaś, i że jak to tak przed kolegami, jak już zapowiedział, że będzie bez dziewczyny. [W ogole dlaczego mówi kolegom, że będzie bez dziewczyny skoro nawet nie zapytał Cię o zdanie. ]
Jak dla mnie to coś jest nie tak i uważałabym na faceta, bo kręci.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

no i bardzo dobrze, ja bym w ogóle szczeliła focha :P
To samo pomyslalam po przeczytaniu
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:59   #30
soolitudee
Raczkowanie
 
Avatar soolitudee
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
Dot.: wystawiona przez faceta.

Wydaje mi się, że trochę przesadziłaś. Przecież na samym początku powiedział, że idzie z kolegami!
soolitudee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 10:08:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.