Henna do brwi farbująca skórę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 12:23   #1
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19

Henna do brwi farbująca skórę


Witam, jak w temacie poszukuję sprawdzonej henny, która zafarbuje również skórę. Słyszałam o hennie Venita tylko czy ktoś ją już wypróbował ? Macie jeszcze jakies wypróbowane henny ? Ważne aby farbowała skórę w takim samym stopniu jak resztę albo przybliżonym

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-05-21 o 12:24
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 21:23   #2
hesperdyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 42
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

Z Venity znam tylko hennę do włosów, ale henna do brwi z Delii barwi skórę o ile nałożysz też na skórę a nie tylko na włoski. Skóra się barwi na końcu, więc warto potrzymać trochę dłużej jeśli zależy Ci na takim efekcie.
hesperdyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 11:18   #3
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

Cytat:
Napisane przez hesperdyna Pokaż wiadomość
Z Venity znam tylko hennę do włosów, ale henna do brwi z Delii barwi skórę o ile nałożysz też na skórę a nie tylko na włoski. Skóra się barwi na końcu, więc warto potrzymać trochę dłużej jeśli zależy Ci na takim efekcie.
To super już myślałam, że nie ma ratunku dla moich brwi, a masz na myśli w kremie czy w proszku ? Bo z tego co pamiętam jeszcze jest w żelu

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-05-22 o 11:19
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 18:42   #4
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

ja używam tylko w proszku, ta w zelu jest słaba, słabo farbuje skórę i po kilku dniach schodzi. proszkowa jest mocniejsza
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 23:41   #5
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

Cytat:
Napisane przez malutka2220 Pokaż wiadomość
Witam, jak w temacie poszukuję sprawdzonej henny, która zafarbuje również skórę. Słyszałam o hennie Venita tylko czy ktoś ją już wypróbował ? Macie jeszcze jakies wypróbowane henny ? Ważne aby farbowała skórę w takim samym stopniu jak resztę albo przybliżonym
Refectocil.
Ale na skórze się długo nie utrzyma, żadna henna do brwi się na skórze długo nie utrzyma. Jeżeli Ci zależy na efekcie zafarbowanej skóry, to musisz często powtarzać zabieg.

Notabene, dziwi mnie trochę to, że chcesz mieć zafarbowaną skórę. Jeszcze nie widziałam osoby, u której by to wyglądało dobrze. Wszyscy wokół starają się jak najszybciej pozbyć efektu czarnych krech nad oczami
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 17:04   #6
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

ja lubie miec zafarbowaną skóre bo jest mocniejszy efekt. ale i tak zmywa się po ok 2-3 dniach i zostają same włoski. jak ktos umie i nie wyjeżdza po za linie brwi to dlaczego nie
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:30   #7
malutka2220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Refectocil.
Ale na skórze się długo nie utrzyma, żadna henna do brwi się na skórze długo nie utrzyma. Jeżeli Ci zależy na efekcie zafarbowanej skóry, to musisz często powtarzać zabieg.

Notabene, dziwi mnie trochę to, że chcesz mieć zafarbowaną skórę. Jeszcze nie widziałam osoby, u której by to wyglądało dobrze. Wszyscy wokół starają się jak najszybciej pozbyć efektu czarnych krech nad oczami
Refectocil podobno wgl nie zostaje na skórze, tak przynajmniej tutaj dziewczyny napisały : ) Mam bardzo zadkie brwi wiec raczej nie ladnie by to wygladało jak bym tylko wloski zafarbowała Nie preferuję czarnych brwi

Edytowane przez malutka2220
Czas edycji: 2015-05-28 o 10:38
malutka2220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 13:57   #8
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Henna do brwi farbująca skórę

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:22
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 14:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.