Maść duac na dzień pod makijaż+przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 07:12   #1
katarina619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 48

Maść duac na dzień pod makijaż+przebarwienia


Witam serdecznie.
Mam problem ze świecąca się skórą na twarzy i gdy nakładam makijaż już po godzinie buzia się błyszczy. Zawsze miałam problematyczną cerę jakiś trądzik mały. Obecnie jednak leczę się u dermatologa gdyż od świąt Bożego Narodzenia strasznie mnie wysypało(krosty podskórne pozostawiające blizny na twarzy) to była wielka tragedia. Biorę tetralysal oraz stosuję na noc krem Duac. Jest lepiej, krostki znikają pewnie w połączeniu kremu z antybiotykiem. Teraz jest taka kwestia ze po zastosowaniu tego kremu buzia wcale sie nie swieci, on hamuje całkowicie wydzielanie sebum. Jak go nałożę to wcale się nie świecę nawet po czasie. Ale moje pyt. brzmi - czy moge go zastosowac na dzien pod makijaż - chodzi mi tylko o 1 dzien, mam wesele i chce sie "nie świecić" choc tego jednego dnia. Problem tkwi w tym ze boje sie ze pod makijazem cos sie moze stanie, nie wiem typu np. korektor zbrązowieje i przebarwienia zrobia sie bardziej widoczne czy cos...dlatego chcialabym zeby mi ktos powiedzial kto moze stosowal duac na dzien pod makijaż pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Jeszcze jedno pytanko-tak jak pisalam po tym wysypie podskornych gul mam pare blizenek, wgłębień które w srodku są czerwone. Utrzymują się od ok miesiąca - jak się pozbyć tych czerwonych przebarwien? Serum bielendy? Jakis cepan miejscowo? Moze tribiotic? Tormentiol? Co najszybciej Wam pomoglo?
buziaki
katarina619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 08:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.