Chcę wreszcie się podobać mężczyznom - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-20, 18:10   #31
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Brwi są super bardzo Ci pasują, bo są delikatne, a jednocześnie widoczne i dopasowane kolorystycznie do skóry i włosów

Chyba każdy z nas ma jakieś traumatyczne przeżycia z dzieciństwa czy okresu dojrzewania. Jednak niektórym bardziej odbija się to na psychice niż innym. Dobrze, że pracujesz nad swoimi demonami z terapeutą.

Myślę, że zmiana nastawienia pomoże w kwestiach damsko-męskich, a im lepiej będziesz się czuła sama ze sobą, tym mniej będzie Cię obchodzić zdanie innych. Często jest też tak, że wycofane osoby nie mają powodzenia, bo sprawiają wrażenie niezainteresowanych (a ich wycofanie wynika z kompleksów, nieśmiałości). Trzeba mieć ogromną determinację, żeby przebić się przez taki mur. Wiem, że łatwo powiedzieć i z dnia na dzień nie staniesz się przebojową i pewną siebie dziewczyną, ale warto pracować nad tym, żeby czuć się dobrze samemu ze sobą. Takie osoby wysyłają pozytywne wibracje i są bardziej atrakcyjne dla innych

Trzymam kciuki za Twoją przemianę
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-24, 08:22   #32
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Nie wiem, czy to wspominałam - poszukaj tutoriali makijażu dla hooded eye. Mogłyby nadać fajną głębię spojrzeniu. Np tu ogólne zasady co robić, czego unikać: https://www.youtube.com/watch?v=huil...eupAndArtFreak
Brwi na plus, ale też popracowałabym z cieniowaniem jeszcze - mocniejszymi ogonkami i dolną linią

Naszyjnik nie jest dobrze dobrany do Twojej urody. Na dzien dobry mogę Ci powiedzieć, że powinnaś unikać czerni.

A co do terapii - to jest wspaniała inwestycja w siebie. Ja się po 2,5 roku pracy stałam bardzo pewna swoich walorów urodowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2022-02-24 at 09.19.15.jpg (36,5 KB, 157 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-24 o 08:25
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 10:43   #33
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Zmiana fryzury zrobiła bardzo dużo dobrego Jednak pierwsze co mi się rzuciło w oczy to czoło, nad którym musisz popracować aby go nie marszczyć-wyglądasz na mocno zatroskaną, jednocześnie spiętą i niepewną. Mógłby przydać się botoks, ale możesz spróbowac plasterków relaksujących na noc, odzwyczajają od tego nawyku, łagodzą spięcie na twarzy Musisz też pamiętać , że jeżeli się decydujesz na makijaż musisz go robić starannie, czasem lepiej nic nie robić niż pomalować się źle lub rozmazać go w ciągu dnia i nie poprawić. Widzę że podkreślasz dolną powiekę kredką która się wykrusza i osypuje-lepiej robić to cieniem, który wygląda dłużej świeżo i starannie i jeśli "gubi się" w ciagu dnia to wygląda to nadal estetycznie. Niby drobiazg,ale diabeł tkwi w szczegółach też nie służy Ci podkreślenie oka dolna kreską.Warto pooglądać na YT filmiki o makijażu, serio Sporo jest filmików dla początkujących, pokazują proste i dyskretne makijaże. Musisz skupić się na swoich atutach. Masz ładne oczy i usta. Zadbane usta podkreślone dyskretnie szminką dodają kobiecości-pamiętaj jednak że lepiej mieć gołe usta lub z bezbarwnym błyszczykiem niż do połowy zjedzoną czerwoną szminkę Generalnie masz bardzo miłą w odbiorze urodę, sympatyczną. Zmieniłabym u Ciebie garderobę na bardziej kobiecą, nie patrz na muzykę której słuchasz, bo tym nie przyciągniesz facetów, a możesz przegapić kogoś fajnego I nie musisz robić jakiś radykalnych kroków od razu, wszystko powoli, bo nie uniesiesz tego, możesz poczuć się niekomfortowo przy dużych zmianach. Zrób coś dla siebie i swojego ciała-jakiś sport? To dodaje pozytywnej energii i poprawia sylwetkę-od razu poczujesz się fajniej i pewniej. Dobrze Ci zrobi zapisanie sie na jakiś fitness, może z jakąś koleżanką?Wspólna mobilizacja, miło spędzony czas-same endorfiny z korzyścią dla sylwetki

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

A!No i brwi bardzo na plus!!!Od razu inna twarz
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 11:02   #34
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Mi się podobasz na fotkach, na których nie robisz dziwnych min i po prostu tak zwyczajnie się uśmiechasz, myślę, że jesteś zwykłą ładną dziewczyną o atrakcyjności, która może mężczyznom przypadać do gustu. Teraz ludzie mają trochę spaczone pojęcie atrakcyjności przez to, że dużo kobiet zasłania swoje prawdziwe twarze i potem pojawi się ktoś naturalny to trudno mu konkurować z ułudą.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 14:21   #35
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

wyglądasz normalnie, ładnie
więcej uśmiechu i uszy do góry i faceci będą się kleić!

prawda jest taka że faceci nie szukają idealnych rysów ani propozcji.
szukają towarzyszki życia, matki ich dzieci, kogoś na dobre i złe.

nie sztuka jest bycie piękną, jeśli w środku czujesz się źle.
zacznij od akceptacji samej siebie, a wszystko się ułoży samo
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 22:55   #36
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale napisz jaki jest twój naturalny kolor włosów? Odnoszę wrażenie, ze blondy zrobiłyby Ci robotę. Na pewno nie ocieplaj włosów nadmiernie - żadnych rudności, anie nie przyciemniaj (nie rób ciemnych brązów, ani czerni). Dla mnie jestes którymś typem lata i w tym kierunku poszłabym z dobieraniem koloru włosów i odziezy.

Schudnij, to na pewno doda atrakcyjności.

podrasuj garderobę.
". Słucham muzyki metalowej, więc chciałabym, żeby i to, jak się ubieram, do tego nawiązywało."
Te ohydne glany, ćwieki, i inne shity sobie daruj.Wybacz, ale to dobre dla gówniar 14-17 lat.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-31, 07:11   #37
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Znałam dziewczynę z Twoim typem urody, która była łamaczką serc, ale ona miała bardzo ekstrawertyczną, wręcz narzucajacą się osobowość. Do tego wcale nie była ubrana z gustem, rzekłabym, że wręcz przeciwnie. Z mojej strony doradzałabym jednak zapuszczenie włosow za ramiona, podkreślanie skrętu. To Twój zdecydowany atut. I może nie pozuj do zdjeć, wydymajac usta, tylko naturalnie się uśmiechnij
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-14, 12:08   #38
Piosnas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

głowa do góry jesteś piękna
Piosnas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-24, 19:37   #39
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Mnie się podoba Twoje zdjęcie w okularach. A co z uśmiechem? Gdzie się podział?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-24, 21:16   #40
its_me_es
Przyczajenie
 
Avatar its_me_es
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 20
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Ładnie wyglądasz w okularach. Nowy kolor włosów podkreślił kolor Twoich oczów. Myślę, że idziesz w dobrym kierunku Na jednym zdjęciu Twoje oczy wydają się zielone na innym niebieskie i korzystniej wyglądasz w miętowej bluzce niż w błękicie. Czy jesteś zgaszonym latem? Wspominałaś, że bardzo odpowiada Ci styl rockowy. Klasyczny rockowy styl głównie opiera się na czerni i kontrastach. Przy zgaszonym typie kolorystycznym taki styl trzeba trochę zmodyfikować. Np. będziesz korzystniej wyglądać w skórzanej kurtce w kolorze grafitowym lub granatowym niż w klasycznej czerni. Czerń może występować w dolnej garderobie. Przy twarzy tylko kolory zgaszone i będzie pięknie Jestem ciekawa jakbyś wyglądała w pomadce w kolorze zgaszonego różu. Czy rozważałaś makijaż permanentny brwi? Dobra linergistka dobrałaby kształt brwi a oprawa oczu ładnie by się prezentowała nawet bez makijażu.
its_me_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 09:19   #41
vesna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 22
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Cześć dziewczyny!
Najmocniej przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale sporo się w moim życiu działo w ostatnim czasie i zupełnie zapomniałam tutaj zaglądać.

Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki, jakie od Was otrzymałam. Stopniowo staram się je wcielać w życie. Niestety w dalszym ciągu nie jestem jeszcze w stanie zaprezentować końcowego efektu metamorfozy. Wszystko dlatego, że po drodze znowu zaliczyłam spore załamanie nerwowe, przez które znowu przytyłam (mężczyzna, w którym się zakochał, wybrał inną). Co prawda teraz znowu wzięłam się za siebie (poznałam kogoś, komu spodobałam się taka, jaka jestem), ale niestety kilka miesięcy zaprzepaściłam. Strasznie się tego wstydzę. Powinnam siebie polubić, w końcu pomijając sytuację z chłopakiem, w końcu zaczęło mi się układać (miałam wystawę swoich prac, odnoszę sukcesy w pracy), a mimo to po raz kolejny sobie dowaliłam. Dobrze, że jestem cały czas na terapii, bo to rodzi nadzieję, że z czasem zaprzestanę takich autodestrukcyjnych zachowań.

Na razie wrzucam zdjęcia, jak wyglądam obecnie. Ostatnie jest po zabiegu henny pudrowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 296057208_10228559489000789_5605462848152926588_n.jpg (88,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 292970726_10228473234484480_2770124312311860692_n.jpg (99,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 288605539_10228340320961725_6486358957029852102_n.jpg (115,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220802_101300.jpg (130,5 KB, 130 załadowań)
vesna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-02, 12:19   #42
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Na 1 zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie. Ja bym nadal skupiała się na podkreśleniu brwi, oraz rzęs. Natomiast zaprzestałabym malowanie kresek na dolnej powiece. Jeśli już to na górnej. Dolna rozświetlić jedynie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 12:31   #43
vesna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 22
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Tak się składa, że nie maluję już kresek na dolnej powiece, tylko podkreślam ją cieniem (najczęściej różowym lub złotym) i tuszem do rzęs (niestety te mam bardzo krótkie i zdarza mi się ubrudzić przy malowaniu).
vesna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 19:48   #44
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Pięknie wyglądasz☠na tej ostatniej fotce - super cera, ładne oczy, usta, włosy Zgadzam się z Lulką, że podkreślenie brwi i rzęs przede wszystkim, sama henna pudrowa to 100% do Twojej urody. Gratuluję sukcesów (wystawa brzmi ekstra ) i nie poddawaj się
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 08:08   #45
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Z plusów: masz piękne, gęste włosy. Śliczną cere! Bardzo ładne usta!

Z minusów: trzeba popracować nad mimiką na zdjęciach - masz maniere robienia do nich troche dziwnych min - unoszenie brwi, i układanie ust w śmieszny sposób, dziubki i takie inne .

Co bym jeszcze zrobila: zapuściła włosy, bo myśle, że w dłuższych może Ci być bardzo korzystnie. Zrzuciła pare kilo, bo myśle, że Twoja twarz bardzo wtedy na tym zyska!

Osobiście, nie mam nic przeciwko delikatnemu podkreślaniu kredką dolnej powieki, chociaż wiem, że to wszędzie zbiera sporo hejtu (nie tak dawno temu, jeszcze taka była moda, to może wrócić prędzej czy później, bo tak to już z trendami jest). Tylko na Twoim miejscu popracowałabym nad techniką - Twoja jest za gruba i troszke jakby niechlujnie zrobiona. Zrób cieńszą i trochę zblenduj. U mnie to wygląda mniej więcej tak.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 08:12   #46
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

I nie bierz sobie do serca komentarzy z początku wątku. Były napisane przez osobe z wieloma problemami, która pewnie lubi komuś dogryźć w internecie by się lepiej sama ze sobą poczuć. W każdym z nas jest coś ładnego, w Tobie rownież!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 09:12   #47
zdrowyrower2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Ja jako facet mogę powiedzieć iż w 50% atrakcyjności możesz poprawić przez zdrową zbilansowaną dietę, siłownie oraz wysiłek fizyczny.
Komentarze typu jesteś piękna nie pomagają... I zniechęcają do podejmowania zmian w swoim życiu.
Zacznii uprawiać jakiś sport, zapisz się na siłownie to i pewność siebie skoczy o 100%. Komentarze na forum typu jestes piekna nie poprawią jej na dłuższa metę samooceny.
zdrowyrower2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 10:28   #48
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Cytat:
Napisane przez zdrowyrower2 Pokaż wiadomość
Ja jako facet mogę powiedzieć iż w 50% atrakcyjności możesz poprawić przez zdrową zbilansowaną dietę, siłownie oraz wysiłek fizyczny.
Komentarze typu jesteś piękna nie pomagają... I zniechęcają do podejmowania zmian w swoim życiu.
Zacznii uprawiać jakiś sport, zapisz się na siłownie to i pewność siebie skoczy o 100%. Komentarze na forum typu jestes piekna nie poprawią jej na dłuższa metę samooceny.
Nie zgadzam się zupełnie. Dziewczyna pisze, że chodzi na terapię, stara się schudnąć i pewnie już niejedno "miłe" słowo o sobie słyszała.
Wolę napisać miłe rzeczy, bo bez jakikiejkolwiek wiary w siebie ciężko zadbać o urodę. Już teraz jest wartościowa, ma zalety i niech będzie tego świadoma.

I jakie ma znaczenie, że pisze facet? Już wcześniej kilka kobiet napisało to samo, Ameryki nie odkryłeś, chciałeś się pomądrzyć i wbić szpilę.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-04, 21:48   #49
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość

I jakie ma znaczenie, że pisze facet
? Już wcześniej kilka kobiet napisało to samo, Ameryki nie odkryłeś, chciałeś się pomądrzyć i wbić szpilę.
Argument z autorytetu czyli jak zwał tak zwał, w sumie manipulacja...

Autorko włosy i brwi bardzo na plus. I masz cerę, której niejedna może pozazdrościć. Natomiast popracowałabym, może za pomocą mapy zrobionej ze zdjęć outfitów z Pinterest nad stylem. Pamiętam, że wczesniej pisałaś, że masz swój styl, ale ubrania zupełnie nie grają z biżuterią. Jest straszny misz-masz zamiast harmonii, a przecież strój daje do pewności siebie bardzo wiele.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cinde Tobie ta kreska bardzo pasuje
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-09, 17:16   #50
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Masz super urodę, poszłabym w rudości z farbą, moim zdaniem będziesz wyglądać super i zapuściła włosy dalej, trochę brwi bym podkreśliła - spróbuj jakąś jasną kredką, ewentualnie henna u kosmetyczki, bo są mega równe, tylko mało widoczne.
Masz mega ładną cerę, kurcze dziewczyno, ciesz się młodością i urodą
Powodzenia i wszystkiego dobrego!
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 17:17   #51
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Cytat:
Napisane przez zdrowyrower2 Pokaż wiadomość
Ja jako facet mogę powiedzieć iż w 50% atrakcyjności możesz poprawić przez zdrową zbilansowaną dietę, siłownie oraz wysiłek fizyczny.
Komentarze typu jesteś piękna nie pomagają... I zniechęcają do podejmowania zmian w swoim życiu.
Zacznii uprawiać jakiś sport, zapisz się na siłownie to i pewność siebie skoczy o 100%. Komentarze na forum typu jestes piekna nie poprawią jej na dłuższa metę samooceny.

Typowy toksyk. Ludzie mogą być piękni w różnych rozmiarach. Najważniejsze, że podoba się swojemu partnerowi, nie musi randomom z internetu.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-14, 20:34   #52
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale napisz jaki jest twój naturalny kolor włosów? Odnoszę wrażenie, ze blondy zrobiłyby Ci robotę. Na pewno nie ocieplaj włosów nadmiernie - żadnych rudności, anie nie przyciemniaj (nie rób ciemnych brązów, ani czerni). Dla mnie jestes którymś typem lata i w tym kierunku poszłabym z dobieraniem koloru włosów i odziezy.

Schudnij, to na pewno doda atrakcyjności.

podrasuj garderobę.
". Słucham muzyki metalowej, więc chciałabym, żeby i to, jak się ubieram, do tego nawiązywało."
Te ohydne glany, ćwieki, i inne shity sobie daruj.Wybacz, ale to dobre dla gówniar 14-17 lat.
Autorko, mi również się podobasz w okularach.
Cera - jak już chyba wiesz - cudo.
Włosy - też jestem za jaśniejszymi, czarne postarzają zgaszone typy urody
Co do ubioru - polecam zapoznanie się z teorią Kibbe i różnymi stylami (np. na stronie https://olgabrylinska.com/ethereal-t...lga-brylinska/, są też fajne filmiki po angielsku na YT) + jeśli słuchasz metalu, to kanał na YT - Kasia de Valnor - znać/widać, że to rockowo/metalowa dziewczyna, a jednak nieraz nosi coś kolorowego może być inspiracją
no i zgodzę się, że jak masz - pewno zaraz 34 lata (rocznik 88), to glany itp. styl mody reprezentują już głównie nastolatki, może on też przeszkadzać w pracy (no i dodatkowo, z całą pewnością nie jest kobiecy)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-14 21:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.