Zepsułem - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-04, 19:16   #211
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Nie podoba się, to opuść wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

o, znalazła się udzielna księżna rozporządzająca wątkiem
szanowna paniusiu, tak jak Ty mogę sobie tu pisać. Ty się możesz emocjonować body, a ja sobie mogę pisać że mi się dyskusja o body nie podoba.


Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
To pojechałaś.

Tylko Tobie wolno jeździć po ludziach, c'nie? Ciekawe, że jeszcze tu hulasz po forum, bo jako Hultaj miałaś bana stałego. Tego charakterystycznego bełkotliwego stylu pisania nie da się przeoczyć

Edytowane przez Indecence
Czas edycji: 2023-02-04 o 19:22
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:21   #212
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zepsułem

Boże o co Ci chodzi, zluzuj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:24   #213
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
o, znalazła się udzielna księżna rozporządzająca wątkiem
szanowna paniusiu, tak jak Ty mogę sobie tu pisać. Ty się możesz emocjonować body, a ja sobie mogę pisać że mi się dyskusja o body nie podoba.

Jak na razie jedyną osobą która robi zbędny kwas jesteś Ty.
A autor jest dorosły, wątpliwości co do głupiego body sam miał. Pewnie to była kolejna z przyczyn że się wyniósł z mieszkania przed założonym czasem i darowując sobie dalszą nadzieję. Pomijam, że wersja że dziewczyna tylko się odchudza i po to mierzyła ciuchy jest równie prawdopodobna jak pozostałe. Przykro mi że ma złamane serce ale trudno mu pisać kocopoły że to co dziewczyna robi wygląda na esencję miłości.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:24   #214
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jak na razie jedyną osobą która robi zbędny kwas jesteś Ty.
A autor jest dorosły, wątpliwości co do głupiego body sam miał. Pewnie to była kolejna z przyczyn że się wyniósł z mieszkania przed założonym czasem i darowując sobie dalszą nadzieję. Pomijam, że wersja że dziewczyna tylko się odchudza i po to mierzyła ciuchy jest równie prawdopodobna jak pozostałe. Przykro mi że ma złamane serce ale trudno mu pisać kocopoły że to co dziewczyna robi wygląda na esencję miłości.

Ale jego to już to prawdopodobnie nie obchodzi, a Ty przeżywasz to body jak wykopki na wiosnę. Tak Ci przykro, że mielisz ozorem w kółko o tym body
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:25   #215
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Poczułam się właśnie jakbym czytała klona Pusheen. (Przepraszam; Push mi szkoda).
Zjedz snickersa kobito.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:25   #216
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość

Poczułam się właśnie jakbym czytała klona Pusheen. (Przepraszam, Push mi szkoda).

Zjedz snickersa kobito.

Klon zbanowanego Hultaja oskarża innych o bycie czyimś klonem. Dobre. Mocne.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 19:33   #217
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Twój mały wywnętrz frustracji mi nie robi.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-04, 19:36   #218
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Twój mały wywnętrz frustracji mi nie robi.

Hehe, na zdrowie
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 20:01   #219
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zepsułem

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-04 o 20:13
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 20:21   #220
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Skoro mi polecasz pkt 23, to ja może polecę interlokutorkom z tego wątku punkt 2 tejże netykiety. Szkoda tez, że niby ja rozpętuję jakies afery, ale już chamowate i protekcjonalne teksciki typu "zjedz snickersa, kobito" przechodzą niezauważone.
EOT
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 21:23   #221
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Ulga, że bełkot i mielisz ozorem to pełna kulturka.
Jak coś masz napisz prajwa. Uprzejmie go oleję a Ty się wyżyjesz.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-04, 22:15   #222
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Ulga, że bełkot i mielisz ozorem to pełna kulturka.
Jak coś masz napisz prajwa. Uprzejmie go oleję a Ty się wyżyjesz.

przyjaciółki szukasz, że zapraszasz na priv?
nie ten adres

wystarczy, że muszę omiatać wzrokiem twoje wypowiedzi na forum - bo te strumienie świadomości tylko z uprzejmości nazwałam bełkotliwymi


nie musisz odpisywać, bo nie odczytam, masz ignora
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 14:09   #223
bratkov13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 36
Dot.: Zepsułem

Drogie Panie - nie chce zamykać wątku, bo kiedyś tu wrócę z dalszym ciągiem historii.

Natomiast czytając Wasze opinie, komentarze, spory wiem jedno, że jesteście jako istoty bardzo skomplikowane Każda ma inny punkt widzenia. Czy mam nadzieję na odwrót sytuacji jakikolwiek? Czas to pokaże. Tak jak pisałem wszystkie "projekty" poza związkiem idą w bardzo dobrą stronę. Trenowanie dzieci, granie w piłkę, basen/siłownia, w pracy prawdopodobny awans w połowie roku. Nie boję się przyszłości. Mam co robić po pracy, czym zająć głowę. Jedyne co mnie boli to fakt, że dla niej zmieniłem miasto i nie mam we Wrocławiu znajomych poza wspólnymi i takimi z pracy. Wiadomo, że jej paczka zostaje przy niej a z pracy jak to z pracy. Ciut samotności.

Co do sprzątania - jak mieszkaliśmy razem to w sobotę zawsze podział był taki, że po śniadaniu ona brała się za sprzątanie, ja robiłem zakupy tygodniowe i jak wracałem to ogarniałem to co zostało. Podział był wydaje mi się równy ale w obecnej sytuacji ona po prostu nie robiła nic. Nie wiem czy z tego, że nie chciała czy po prostu też przeżywała na swój sposób i nie miała na nic ochoty. Broń Boże nikogo nie usprawiedliwiam ale każdy przeżywa na swój sposób. Na mnie to działa jak motywacja i od razu naprawiam błędy, przewinienia, "trzeźwieję" a inni zakopują się w koc, seriale i nie mają siły na nic.

Co do bielizny to nie wypowiadam się ale może kiedyś się dowiem. Czy była przymierzana aby wiedzieć gdzie zrzucać, czy była wysyłana do jakiegoś pasjonata bielizny i Jej, czy może np sprzedawała fotki gdzieś w necie. Po jej "wybuchu" raczej wnioskuję, że nie było to mierzenie


Jeżeli chodzi o sprzątanie to nie mam w nawyku sprawdzać czyjegoś telefonu, sprawdzać rzeczy po powrocie z imprezy, grzebać komuś w ubraniach i przeczesywać rachunków. Wydaje mi się, że raczej ona była bardziej zazdrosna i to bardzo. Jako przykład podam urodziny jej przyjaciela u którego byliśmy i dziewczyna kolegi podeszła porozmawiać (pracujemy w podobnej branży) i ona już musiała odejść, wyjść, odetchnąć. Dopiero potem się przyznała, że myślała, że jej zaraz coś zrobi tak się "odpaliła" ale wytłumaczyła mi to dopiero w domu.

Chcę być teraz najlepszą wersją siebie, żyć swoim życiem, prowadzić sobie rzeczy do przodu. Ktoś wcześniej pytał: czy mam nadzieję, że sytuacja się odwróci? Jakby to powiedzieć, żebym nie wyszedł na desperata i jakiegoś gościa, który nie zna swojej wartości...

Powiem tak: gdybym mógł cofnąć czas to bym to zrobił. Mieliśmy dużo wspólnych zainteresowań, spędzaliśmy fajnie czas. Poza aspektem finansowym było po prostu dobrze, może stąd były plany założenia rodziny. Temat finansów mam naprostowany, więc może kiedyś przemyśli ale...nie wrócę od razu jak piesek. Wolę się spotkać na neutralnym gruncie, porozmawiać, wyjaśnić całą sytuację i poboczne wątki. Na pewno nie będę czekał i zerkał co 10 minut w telefon, żeby się odezwała. Żeby mnie nie kusiło pierwszego to numer usunięty i tyle. Odcinka totalna. Nie wchodzę na jej media społecznościowe. To była jej decyzja, więc jeżeli nawet będzie chciała porozmawiać to musi to wyjść z jej strony. Biorę pod uwagę, że niedługo może wypłynąć ktoś "trzeci". Pewnie ale nie boję się tego, bo wiadomość na pewno do mnie dotrze. Wezmę na klatę i ruszę dalej w swoją stronę. Jej przyjaciele jak mnie widzieli ostatnio to mówili, że nie ma szans żeby był ktoś trzeci, że biorąc pod uwagę jej wcześniejsze związki to będzie teraz sama - odchorowywać.

Wy kobiety też macie swoje wymagania i to nie jest tajemnicą. Musi być ciekawy, musi mieć pasję, " to coś", nie może być niższy ( była X ma 175 cm), fajnie gdyby ogarniał życie, jednorazowy seks odpada, ciekawa praca itp itd.

Ja wiem co mam do zaoferowania i uważam, że mimo zatajenia prawdy mam fajne, ciekawe życie do zaoferowania i tego się trzymam

Edytowane przez bratkov13
Czas edycji: 2023-02-05 o 14:10
bratkov13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 18:36   #224
Ewa13a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale chyba w tym przypadku trafił swój na swego - Ty zatajasz, kłamiesz, koloryzujesz, ona narusza poważnie granice prywatności i prawo. Ona myślała, że trafiła na forsiastego i będzie bajlando, Ty myślałeś, że ona jakoś przełknie ściemy, odkujesz się i jakoś to będzie. Oboje się przeliczyliście.
Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Zrozumiałam że w listopadzie mieli rozmowę gdzie autor zadeklarował dziewczynie że od nowego roku będzie już jak 'należy'. I że teraz niedawno jakoś ona przenorała mu konto. Ale nie chce mi się wracac do wczesniejszych postów.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


Ona po prostu nie sprawia wrażenia biednej skoro przez większość roku utrzymanie ich było po jej stronie. Może właśnie tu był błąd o którym autor nie powiedział. Kobieta jest na określonym pułapie finansowym, facet nie chciał być gorszy (albo bał się że go nie weźmie pod uwagę tylko zacznie szukać bardziej majętnego). I myślała że dla niego 3 koła to nic wielkiego (jednocześnie uważając że to przede wszystkim rola faceta utrzymywać kobietę, potem rodzinę) a on temu nie 'sprostał'.
Po przeczytaniu 6 stron tematu też takie wrażenie odnoszę. Że on się wykreował na takiego 'opiekuńczego finansowo', a potem zataił swoje problemy finansowe.
Przy czym dokładanie się do utrzymania siebie (za czynsz i JEDZENIE) te 2000 to serio nie jest tak dużo i trochę nie rozumiem tego pojazdu po partnerce autora, że materialistka, ze go wykorzystać chciała do spłaty kredytu itp. Do tego TAK SIE UMOWILI czyli ON SIE NA TO ZGODZIL.
I jeszcze na początku robił wrażeniem, ze go stać - cytuje z pierwszego postu

Cytat:
Początek jeszcze był jako taki ale później moja sytuacja finansowa się pogorszyła
Rozumiem jej żal, zawiedzione nadzieję i ochłodzenie uczuć. I na jej miejscu to też bym się poczuła oszukana i czekała na choć częściową spłatę za te miesiące okłamywania i utrzymywania faceta. Kiedyś byłam 'honorowa' i miałam taka historię, że szybko się chcialam rozstać z facetem, napożyczalam mu kasy i nie czekałam na oddanie i potem czułam się jak podwójna frajerka- uczuciowo i finansowo na minusie.
Ewa13a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 18:55   #225
bratkov13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 36
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Ewa13a Pokaż wiadomość

Rozumiem jej żal, zawiedzione nadzieję i ochłodzenie uczuć. I na jej miejscu to też bym się poczuła oszukana i czekała na choć częściową spłatę za te miesiące okłamywania i utrzymywania faceta. Kiedyś byłam 'honorowa' i miałam taka historię, że szybko się chcialam rozstać z facetem, napożyczalam mu kasy i nie czekałam na oddanie i potem czułam się jak podwójna frajerka- uczuciowo i finansowo na minusie.
W listopadzie mieliśmy rozmowę na temat finansów, więc powiedziałem że od nowego roku już będzie w porządku i większość kosztów biorę na siebie tym bardziej, że w Grudniu rata kredytu była zawieszona. Poprosiłem o miesiąc czasu, żeby doprowadzić tematy do końca. Ledwie minął Sylwester a przelałem jej środki zgodnie z tym co obiecywałem w listopadzie.

Wydaje mi się, że decyzja mogła w niej dojrzewać dłużej ale zapadła tak podejrzewam:


1. W Nowy Rok, gdzie panowie poszli na termy a Panie zostały same z alkoholem, bo już po moim powrocie do chatki było bardzo dziwnie. Jakieś dogadówki do mojej byłej X od przyjaciółki " Słyszysz co leci w piosence? Zaufanie złamane nie do wybaczenia bla bla" coś w tym stylu, więc podejrzewam, że była rozmowa. Byłem jedyny trzeźwy, więc wyłapałem podteksty. W drodze powrotnej z Sylwestra na 5 godzin drogi zamieniła ze mną kilka słów w samochodzie.

2. Od razu po Sylwestrze (wróciliśmy 2 stycznia) miała wyjazd z pracy dla najlepszych pracowników ( 4-5.01). No i po powrocie oznajmiła mi swoje wątpliwości/decyzje dostając trzeciego środki.


Od dnia "ogłoszenia" decyzji do wyprowadzki podkręciłem temat z trenowaniem dzieci, jakieś środki z grania, więc dobrze zdawała sobie sprawę, że ten rok będzie dla mnie bardzo dobry finansowo i będę w stanie "pociągnąć" ten wózek To nie tak, że ktoś chciał kogoś wykorzystać. Nie miałem takiego zamiaru - szczerze. Wiedziałem, że wezmę to na klatę tylko, że później. Tylko, że wtedy ona już nie chce.

Uważam, że zrobiłem mega oczyszczającą rozmowę ale i to nie pomogło chyba, że kropla drąży skałę i trochę to potrwa. Czas pokaże. Sobie na pewno na koniec nie mam nic do narzucenia, bo błędy mimo popełnienia - naprawiłem, przyznałem się do błędu, przeprosiłem. Więcej nie jestem w stanie nic zrobić.

Edytowane przez bratkov13
Czas edycji: 2023-02-05 o 19:03
bratkov13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 12:44   #226
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez bratkov13 Pokaż wiadomość
(...)
Uważam, że zrobiłem mega oczyszczającą rozmowę ale i to nie pomogło chyba, że kropla drąży skałę i trochę to potrwa. Czas pokaże. Sobie na pewno na koniec nie mam nic do narzucenia, bo błędy mimo popełnienia - naprawiłem, przyznałem się do błędu, przeprosiłem. Więcej nie jestem w stanie nic zrobić.
Tylko, że Autorze jeżeli ona myślała, że trafiła na kogoś majętnego, kto kręci biznesy, jakieś giełdy i tego typu sprawy (czyli za moment to może mieć na koncie i milion), a okazało się, że owszem, może i potrafisz się odkuć, poradzić sobie, ale żaden z Ciebie potencjalny milioner, to oczyszczająca rozmowa nic tu nie da. Ani dziesięć rozmów, bo po prostu nie jesteś osobą, za którą Cię brała. Podam Ci na przykładzie: jeżeli kobietę bardzo kręci mundur i myśli, że poznała faceta będącego np. żołnierzem i sobie już coś tam będzie na jego temat wyobrażała, fantazjowała, a on owszem, żołnierzem był, ale teraz pracuje jako górnik, to nawet jeżeli zarabia bardzo dobrze, to jednak nie jest to to samo i czar może prysnąć, bo to coś, co ją do faceta przyciągnęło jednak nie okazało się prawdą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 16:26   #227
bratkov13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 36
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tylko, że Autorze jeżeli ona myślała, że trafiła na kogoś majętnego, kto kręci biznesy, jakieś giełdy i tego typu sprawy (czyli za moment to może mieć na koncie i milion), a okazało się, że owszem, może i potrafisz się odkuć, poradzić sobie, ale żaden z Ciebie potencjalny milioner, to oczyszczająca rozmowa nic tu nie da. Ani dziesięć rozmów, bo po prostu nie jesteś osobą, za którą Cię brała. Podam Ci na przykładzie: jeżeli kobietę bardzo kręci mundur i myśli, że poznała faceta będącego np. żołnierzem i sobie już coś tam będzie na jego temat wyobrażała, fantazjowała, a on owszem, żołnierzem był, ale teraz pracuje jako górnik, to nawet jeżeli zarabia bardzo dobrze, to jednak nie jest to to samo i czar może prysnąć, bo to coś, co ją do faceta przyciągnęło jednak nie okazało się prawdą.

Trochę podkoloryzowałaś ale rozumiem przekaz. Powiem Ci, że wiadomość, że bierze mieszkanie na siebie dostałem 1.5 roku temu? Wiesz co zrobiłem pierwsze? Powiedziałem jej wprost, że teraz niestety nie będę mógł się do niczego dorzucić mimo, że będę mieszkał, że nie jestem w stanie kupić sprzętów do kuchni itp itd. Wiedziałem, że jak pozbędę się finansów do końca to będzie bieda z nędzą. Powiedziałem to wprost. Raczej wiedziała. W kółko powtarza, że tu nie chodzi o finanse tylko o zaufanie i kłamstwo.
bratkov13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 16:37   #228
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Ewa13a Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu 6 stron tematu też takie wrażenie odnoszę. Że on się wykreował na takiego 'opiekuńczego finansowo', a potem zataił swoje problemy finansowe.
Przy czym dokładanie się do utrzymania siebie (za czynsz i JEDZENIE) te 2000 to serio nie jest tak dużo i trochę nie rozumiem tego pojazdu po partnerce autora, że materialistka, ze go wykorzystać chciała do spłaty kredytu itp. Do tego TAK SIE UMOWILI czyli ON SIE NA TO ZGODZIL.
I jeszcze na początku robił wrażeniem, ze go stać - cytuje z pierwszego postu



Rozumiem jej żal, zawiedzione nadzieję i ochłodzenie uczuć. I na jej miejscu to też bym się poczuła oszukana i czekała na choć częściową spłatę za te miesiące okłamywania i utrzymywania faceta. Kiedyś byłam 'honorowa' i miałam taka historię, że szybko się chcialam rozstać z facetem, napożyczalam mu kasy i nie czekałam na oddanie i potem czułam się jak podwójna frajerka- uczuciowo i finansowo na minusie.
To było za samo mieszkanie, bez jedzenia. Dużo czy nie, praktycznie na niego wedle podziału spadał kredyt i rachunki, a ona dorzucała jakieś grosze.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 17:04   #229
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez bratkov13 Pokaż wiadomość
Trochę podkoloryzowałaś ale rozumiem przekaz. Powiem Ci, że wiadomość, że bierze mieszkanie na siebie dostałem 1.5 roku temu? Wiesz co zrobiłem pierwsze? Powiedziałem jej wprost, że teraz niestety nie będę mógł się do niczego dorzucić mimo, że będę mieszkał, że nie jestem w stanie kupić sprzętów do kuchni itp itd. Wiedziałem, że jak pozbędę się finansów do końca to będzie bieda z nędzą. Powiedziałem to wprost. Raczej wiedziała. W kółko powtarza, że tu nie chodzi o finanse tylko o zaufanie i kłamstwo.
Nie podkolorozywałam, chyba mylisz pojęcia. Za to Ty mocno podkoloryzowałeś przed nią swoją sytuację, o czym tu przecież pisałeś, więc jakieś opowieści dziwnej treści jaki to byłeś z nią szczery i wprost nie mają sensu. Poza tym to, że się komuś nie kupuje na "dzień dobry" sprzętów do mieszkania tej osoby jest raczej całkowicie normalne,nawet jeżeli ma się dużo pieniędzy na koncie. Z tego co nam tu wcześniej pisałeś ona jednak miała podstawy by uważać, że Twoja sytuacja jest inna i co za tym idzie z Ciebie jest nieco inny człowiek (szczery między innymi).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-02-06 o 23:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 18:20   #230
Ewa13a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez bratkov13 Pokaż wiadomość
Już śpieszę z wyjaśnieniami, jeżeli chodzi o kwoty.



Wakacje 2000 zł.

Ślub 1500 zł

Reszta za czynsz i jedzenie w niektórych miesiąc pewnie z 12000 zł. Liczone chyba ogólnie splata kredytu, czynsz, jedzenie.
Nie chce mi się dysputy toczyc z hultajem bo jej nie przegadam w pisaniu , ale no nie SONDZE. Zwłaszcza że w dalszych wpisach było, że ona kupowała za swoje wyżywienie.

Zatem uważam podobnie jak autora, że jego ex była przez większość związku całkiem fajna kobieta z charakterum nie żadna harpią na jego kasę.
No ale on zawiódł jej zaufanie i na koniec pewnie się jej szlachetność skurczyła znacznie, charakter pogorszyli chciałaby cześć tego długo odzyskac.

Edytowane przez Ewa13a
Czas edycji: 2023-02-06 o 18:58
Ewa13a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 21:25   #231
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez bratkov13 Pokaż wiadomość
Powoli pokolei:



1. Nietrafiony interes wyszedł zanim byliśmy razem. Spłacać musiałem jak już byliśmy razem. Przygniotła mnie skala w jakiej muszę spłacić temat.



2. 12 tysięcy złotych to kwota łączna którą wiszę za czas mieszkania razem. Na wesele ona wyłożyła 1500 zł a do wakacji dorzuciła więcej ode mnie o 2000 zł. To nie jest tak, że nie było nas na nic stać.



3. Co do kasy to czasem przelewałem od razu po wynagrodzeniu, czasem przelewałem cześć uzgodnionej kwoty, czasem z opóźnieniem lub po prostu robiłem spore zakupy.



4. Umowę mamy taką, że płacę jej jakby wynajem, czyli kwotę 2000 zł co miesiąc bez wyżywienia. Tę kwotę ona sobie spłaca kredyt, czynsz i w sumie jej wynagrodzenie idzie tylko na jedzenie. Jeżeli nie dawałem pewnej puli w miesiącu ona dawała ze swoich - stąd wyszło 12 tys.



5. Jak się poznawaliśmy zarabiałem w fajnej pracy koło 4000 zł. Teraz od roku zarabiam około 6000 zł, więc udało mi się ogarnąć temat i teraz mogę żyć normalnie.



6. Dzisiaj wieczorem powiedziała, że ciężko jej rozmawiać, patrząc więc zostawiłem klucze, spakowałem torbę na kilka dni i wyszedłem. Nie będę się do końca samobiczował, kajał i przepraszał w nieskonczość. Uważam, że w życiu są gorsze przypadki, kryzysy niż to, że mieliśmy problem finansowy w wysokości moich obecnych 3 wypłat.
Tu w powyższym wyraźnie widzę że nie spłacała żadnego kredytu i rachunków a ze swojej wypłaty musiała tylko kupić sobie jedzenie. (Oczywiście umownie, co nie przełożyło się w praktyce, ale rozmawiamy o fakcie ustaleń). Jedyne co może wzbudzać wątpliwości czy karmiła też jego czy jedzenie każde miało kupować. Np. na zmiany czy coś.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-02-06 o 22:24
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 00:36   #232
108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 475
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Tu w powyższym wyraźnie widzę że nie spłacała żadnego kredytu i rachunków a ze swojej wypłaty musiała tylko kupić sobie jedzenie. (Oczywiście umownie, co nie przełożyło się w praktyce, ale rozmawiamy o fakcie ustaleń). Jedyne co może wzbudzać wątpliwości czy karmiła też jego czy jedzenie każde miało kupować. Np. na zmiany czy coś.
Jak się jeszcze trochę sprężysz to okaże się, że to ta podła zołza wykorzystała i oszukiwała i sponiewierała naszego "bohatera".
Swoją drogą nasz drogi autor jakoś tak łatwo, szybko i bezboleśnie rozstał się z kobietą, z którą odrobinę wcześniej chciał mieć nawet dziecko i już żegluje ku nowej przygodzie. Ahoj
108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 00:37   #233
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez bratkov13 Pokaż wiadomość
Trochę podkoloryzowałaś ale rozumiem przekaz. Powiem Ci, że wiadomość, że bierze mieszkanie na siebie dostałem 1.5 roku temu? Wiesz co zrobiłem pierwsze? Powiedziałem jej wprost, że teraz niestety nie będę mógł się do niczego dorzucić mimo, że będę mieszkał, że nie jestem w stanie kupić sprzętów do kuchni itp itd. Wiedziałem, że jak pozbędę się finansów do końca to będzie bieda z nędzą. Powiedziałem to wprost. Raczej wiedziała. W kółko powtarza, że tu nie chodzi o finanse tylko o zaufanie i kłamstwo.
Chciałeś jej kupować sprzęty do kuchni do jej domu ? Haha o losie Ciebie to faktycznie brać w obroty i doić Ciesz się, że stety nie mogłeś.

Ja mam wrażenie, że cały kosmos Ci pomaga przejrzeć na oczy, a Ty dalej żywisz nadzieję.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 08:09   #234
bratkov13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 36
Dot.: Zepsułem

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;89492416]Jak się jeszcze trochę sprężysz to okaże się, że to ta podła zołza wykorzystała i oszukiwała i sponiewierała naszego "bohatera".
Swoją drogą nasz drogi autor jakoś tak łatwo, szybko i bezboleśnie rozstał się z kobietą, z którą odrobinę wcześniej chciał mieć nawet dziecko i już żegluje ku nowej przygodzie. Ahoj[/QUOTE]

Łatwo? Szybko? Bezboleśnie?

Naprawdę?
Jaka nowa przygoda?

Powiedziałem, że nie szukam teraz nikogo, że muszę odcierpieć i poukładać to. Wziąłem na swoje barki, żeby jakoś przez miesiąc pokazać jej, że warto to uratować, dałem wszystkie karty na stół, dostępy, powiedziałem co czuje, jak to widzę dalej do przodu. Starałem się być najlepszą wersją siebie. Starałem się być zawsze "obok".


Nie przestałem kochać mimo wszystko.
bratkov13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 08:57   #235
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Co się okaże to nie wiem. Co tu czytam to czytam. Powiem tak. Nie wyobrażam sobie mieszkać z pracującym, zarabiającym facetem i nie przeprowadzić konkretnej rozmowy dlaczego nie daje kasy na dom. Od razu. Tu sytuacja trwała ileś miesięcy a finalnie skończyła się przegrzebaniem kont. Do których nie miała dostępu. Ale przede wszystkim. Gdybym wykończyła własnymi rękami mieszkanie od stanu deweloperskiego. A to nie jest wysiłek porównywalny z rozłożeniem obrusu na stole. Oraz okazjonalnie bywała parobkiem w gospodarstwie teściów. Po czym zostaloby to skwitowane jako fraszki małe ptaszki, oj tam oj tam, nic wielkiego, normalne ze to zrobiles. Przestał by być moim facetem w trybie odreki. Mógłby sobie dla świata być najlepszym człowiekiem pod słońcem. A ja musiałabym sobie pluc w buzie ze gdzie ja mialam rozum tak się dac zrobić.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 09:03   #236
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Co się okaże to nie wiem. Co tu czytam to czytam. Powiem tak. Nie wyobrażam sobie mieszkać z pracującym, zarabiającym facetem i nie przeprowadzić konkretnej rozmowy dlaczego nie daje kasy na dom. Od razu. Tu sytuacja trwała ileś miesięcy a finalnie skończyła się przegrzebaniem kont. Do których nie miała dostępu. Ale przede wszystkim. Gdybym wykończyła własnymi rękami mieszkanie od stanu deweloperskiego. A to nie jest wysiłek porównywalny z rozłożeniem obrusu na stole. Oraz okazjonalnie bywała parobkiem w gospodarstwie teściów. Po czym zostaloby to skwitowane jako fraszki małe ptaszki, oj tam oj tam, nic wielkiego, normalne ze to zrobiles. Przestał by być moim facetem w trybie odreki. Mógłby sobie dla świata być najlepszym człowiekiem pod słońcem. A ja musiałabym sobie pluc w buzie ze gdzie ja mialam rozum tak się dac zrobić.
Zgadzam się. Skoro to było dla niej normalne, że facet ma zapitalać po budowach i gospodarstwach rodziny i przyjaciół za darmo, bo to facet, to ciekawe, czy ona była "typową kobietą". Czy zawsze w 100% wszystko sprzątała (przecież to babskie zajęcie), czy seksik był na zawołanie, czy ubierała się wystarczająco kobieco i tworzyła ognisko domowe. Oczywiści bez oczekiwania jakiej większej wdzięczności ze strony faceta, bo to przecież normalne.

A nie, czekajcie, ona była zajęta zdobywaniem nielegalnego dostępu do jego kont xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 09:27   #237
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Chciałeś jej kupować sprzęty do kuchni do jej domu ? Haha o losie Ciebie to faktycznie brać w obroty i doić Ciesz się, że stety nie mogłeś.

Ja mam wrażenie, że cały kosmos Ci pomaga przejrzeć na oczy, a Ty dalej żywisz nadzieję.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi o kasę tylko zaufanie i klamstwo. Powiedziała wlamywaczka na cudze konto. Które banki zabezpieczają jak mogą przed takimi delikwentami. W ogóle skoro sytuacja stała się stabilna, on zadeklarował konkretny termin, spłacił 1/3 "długu" , to po co w ogóle to zrobiła. Czemu w grudniu po listopadowej rozmowie a nie we wrześniu. I jeszcze pojechala na imprezke zdaje się sylwestrową gdzie jej przyjaciółki rzucały jakieś aluzje. Sugerując tym, ze wiedzą wcześniej niż własny facet i gdzie ona potrafiła bawić się z nim mielac w środku taka wiedze. Zero dwulicowości, jasne.
Ciekawe też, ile wizazanek z własnymi mieszkaniami, miesiąc po tym jak związek wszedł w agonię, kiedy facet wynosi się od pierwszego, w ogóle się go pyta czy da jej pieniądze na dom w którym już go z góry wiadomo nie będzie.

Może to jest naprawdę fajna, swietna dziewczyna, bez żadnego parcia na hajsy. Ale pr'owo wygląda to jak wygląda.

A jeśli autor sciemnia. By poczuć się lepiej. Coz. Dziewczyna zna swoją wersję więc jeśli szukał pociechy, proszę bardzo. Ona przez to do niego nie wróci bo nawet gdyby poznala opinie w tym wątku, wie jak było. Nie zdziwiłabym się gdyby oboje stosowali jakaś forme wyparcia. By mieć o sobie lepsze mniemanie.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Teraz mi się przypomnialo, ze chyba te pieniądze przelał od razu, ale już po kłótni. Ale rozmowa była, deklaracja ze od nowego roku wreszcie będzie normalnie. Cóż, uważałam ze autor przegial, schrzanil i pisalam tak już wcześniej. Ale gdyby jej zachowanie było ok nie byłoby tych tutaj interpretacji. Skłaniam się ku temu ze chlop ma farta ze tak się to teraz rozpadło bo by wpakowal w ten związek kupę siana, czasu i wysiłku, bez żadnej korzyści dla siebie. Jej mieszkanie, jej sprzety, jej samosplacajace się kredyty, jego udziału na papierze nigdzie, nawet jej rodzina i chyba przyjaciele gdzie pracował za free.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 09:43   #238
undecided_1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 395
Dot.: Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Co się okaże to nie wiem. Co tu czytam to czytam. Powiem tak. Nie wyobrażam sobie mieszkać z pracującym, zarabiającym facetem i nie przeprowadzić konkretnej rozmowy dlaczego nie daje kasy na dom. Od razu. Tu sytuacja trwała ileś miesięcy a finalnie skończyła się przegrzebaniem kont. Do których nie miała dostępu. Ale przede wszystkim. Gdybym wykończyła własnymi rękami mieszkanie od stanu deweloperskiego. A to nie jest wysiłek porównywalny z rozłożeniem obrusu na stole. Oraz okazjonalnie bywała parobkiem w gospodarstwie teściów. Po czym zostaloby to skwitowane jako fraszki małe ptaszki, oj tam oj tam, nic wielkiego, normalne ze to zrobiles. Przestał by być moim facetem w trybie odreki. Mógłby sobie dla świata być najlepszym człowiekiem pod słońcem. A ja musiałabym sobie pluc w buzie ze gdzie ja mialam rozum tak się dac zrobić.
Dokładnie.
Ja też uważam, że autor nie zachował się jakoś super, jednak to nie jest taka sytuacja że on się super krył, a nagle jego kłamstwo wyszło na jaw, tylko ona musiała widzieć że jest coś nie tak. I autora nikt nie broni, po prostu widać że jego partnerka do tych super nie należy, tylko do tych wykorzystujących. Oczywiście, że autor się zgodził na ten układ, jednak widać jak był/jest nią zaślepiony- sam pisał że ona powiedziała, że tylko tak będzie sprawiedliwie i sam za wynajem też by tyle płacił, czy jak pomagał jej, jej rodzinie i znajomym, to zero wdzięczności tylko postawa roszczeniowa. Można pisać, że on się na wszystko godził, jednak przyszedł tutaj po poradę i każdy w związku był, każdy wie jak niektóre relacje mogą zaślepić, a partnerzy zmanipulować bo w emocjach nie zawsze widzimy wszystko jak i partner zna nasze czułe punkty, może nasze wpisy nieco autorowi otworzą oczy na to z jaką osobą był.
undecided_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 09:51   #239
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Zepsułem

W ogóle nie uznaje argumentu, w wielu przypadkach, ze "ktos sie na to godził". W ten sposob by można usprawiedliwić niemalo sytuacji przemocowych.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 09:53   #240
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Zepsułem

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
W ogóle nie uznaje argumentu, w wielu przypadkach, ze "ktos sie na to godził". W ten sposob by można usprawiedliwić niemalo sytuacji przemocowych.

Ale po co tak generalizujesz? Kto by chciał usprawiedliwiać sytuacje przemocowe w jakiś sposób? Najpierw trzeba może faktycznie rozróżnić przemoc od czegoś co nią nie jest. Ja z kolei jak najbardziej uznaje taki argument. Jeżeli moja kumpela z pracy ma męża lenia, po którym zbiera po domu skarpetki, to nie jest to przemoc, a cos na co ona się godzi. :p także wyskoczenie z ta przemocą to typ argumentu w stylu „inni maja gorzej, tamten ma glejaka”, czyli odbicie od tematu


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-04 12:05:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.