to znowu ja-podejscie numer dwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 20:51   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470

to znowu ja-podejscie numer dwa


no to witam ponownie, nauka trwa aczkolwiek jak popatrzylam na te foty to juz widze blad. niedociagnieta kreska pod prawa powieka ale takto jest jak sie ma jedna zarowke wpokoju na biurku i do tego wada wzroku w postaci zeza ukrytego.jak by nie bylo probuje dalej i wlacze z wlasnymi slabosciami.
moim zamiarem w tym "makijazu" bylo powiekszenie oczu bo mam male slipka i ledwo je widac na codzien.zaryzykowalam malujac usta poniewaz ponoc nie powinnam ktos mi kiedys powiedzial ze przy mojej cygansko- rumunskiej urodzie nie wypada malowac i oczu i ust.no coz zrobilam po swojemu, czekam na komentarze ale rewelki sie nie spodziewam
pewnie dostane zrypy po raz kolejny no nic trzeba probowac prosze o uwagi wezme je do serca i przemysle.
uzywalam cieni gosha ale tylko 2, jeden jasny do rozswietlnia luku i czerwono-zloty ponizej ale te zdjecia chyba z racji tego ze jest ciemno kiepsko to oddaja.do tego braz tuz nad powieka i czarna kredka rimmela. tusz clinique, podklad i rozswietlacz tez tej firmy. no to chyba na tyle.pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hh.jpg (27,0 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhh.jpg (41,4 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (64,8 KB, 140 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 21:07   #2
dziewczyna585klowna
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna585klowna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

mnie sie podoba
__________________
Wciąż za mała by sięgać gwiazd

___________
15.10.08 -> 72
dzisiaj -> 72
??? -> 60
dziewczyna585klowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 22:02   #3
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

Przede wszystkim- jesteś bardzo ładną dziewczyną ...

I wcale nie uważam, by przy takim typie urody nie można było malować ust. Moim zdaniem- wręcz przeciwnie.
Nie wiem tylko, które zdjęcia lepiej oddają odcień Twojej cery- czy te pomarańczowe, czy to w środku, gdzie masz jasną skórę.

Co do samego makijażu- ok, są błędy, ale myślę, że jest dużo lepiej niż poprzednim razem. Jakoś nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić w tym nieszczęsnym bazarkowym cieniu z ostatniego makijażu
Nieco pomarańczowe zdjęcia i mało wyraźne zbliżenia nieco utrudniają ocenę makijażu, bo nałożenie cieni jest mało widoczne, ale wydaje mi się, że można by było je nieco bardziej rozetrzeć i lekko wyciągnąć do góry.
Do tego kreska na dolnej powiece jak dla mnie niekoniecznie musi być tak daleko wyciągnięta. Zrobiłabym ją mniej więcej na 1/3 dolnej powieki i dalej lekko roztarła.
Brakuje mi modelowania twarzy.

To tyle z uwag Generalnie jednak- nadal uważam, że bardzo ładnie wyglądasz i przy takiej buzi naprawdę niewiele trzeba, aby świetnie wyglądać.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 22:37   #4
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

dziekuje bardzo za ocene..co do tej ladnosci to naleze do tych wiecznie z siebie niezdowolonych.ale czasem sa dni gdzie sie akceptuje jestem raczej blada na zdjeciu pomarancz to wina oswietlenia,latwo sie opalam ale opalenizna utrzymuje sie krotko.postanowilam ze koniec z opalaniem czas sie zmierzyc z naturalnym kolorem no i jestem dosc jasna,no a z ta kreska to racja ..sporobuje jeszcze raz ,a modelowanie twarzy no wlasnie dla mnie to temat zagadka i mimo tego ze czytalam o tym wlasnie na tym forum to chyba cienko mi to wychodzi,chyba trzeba ze mna :jak krowie na rowie wytlumaczyc bo slabo rozumiem ten temat.klade ten roz ale albo za mocno albo za slabo.i takie sa wlasnie efekty, bede probowac dalej. dzieki wielkie za czas jaki poswiecacie na ogladanie mojej twarzywiem nie zawsze jest to takie jak trzeba ale wlasnie dlatego wklejam foty pozna porą zeby dzieci nie starszyc
ps.a ten bazarowy mejk apto byl wyglup juz sie usparwiedliwilam w poprzednim temacie i prosze o rozgrzeszenie
pozdrawiam
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 07:33   #5
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

i mnie się podoba
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 08:52   #6
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

Albo masz źle dobrany podkład albo światło tak padło, że twarz się odcina kolorystycznie. Usta fajniutkie
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 09:07   #7
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

Trudno dobrze ocenić makijaż, bo zbliżenia sa nieostre. Ale na zdjęciach całej buzi widać, że ładnie wyglądasz w takim delikatnym makijażu. Troszkę bardziej podkreśliłabym poliki.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 19:10   #8
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: to znowu ja-podejscie numer dwa

podklad jest idealny ale oczywiscie lampa zrobila swoje i wygladam jakbym miala maske przez wlasnie swiatlo. to wlasnie sa uroki pracy do switu do nocy wiec moje makijazowe zabawy zaczynam poznym wieczorem a potem to ciezko uwiecznic."dziekuje wam dziekuje wam" -jak to spiewa gracjan roztocki nabralam troche wiary w siebie wiec bede probowac jeszcze..pozdrowienia dla wszystkich wizazanek
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.