Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-02, 19:20   #4891
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
To widze ze juz na nic nie patrza tylko przeksztalcaja szpitale jak im sie podoba. Najlepiej aby kobiety rodzily w domu i ludzie tez sami sie leczyli z wujkiem google

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalnie się uspokoić nie mogę..najblizszy szpital 30min drogi wg map Google ale ze nie mam samochodu to w razie porodu albo innej nagłej sytuacji mogę liczyć tylko na karetkę która może wcale nie przyjechać bo ile się teraz słyszy o tym że ludzie połamani np. jeżdżą w karetkach dookoła bo ich nie chcą. Chore to wszystko. Boję się co będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 19:28   #4892
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Normalnie się uspokoić nie mogę..najblizszy szpital 30min drogi wg map Google ale ze nie mam samochodu to w razie porodu albo innej nagłej sytuacji mogę liczyć tylko na karetkę która może wcale nie przyjechać bo ile się teraz słyszy o tym że ludzie połamani np. jeżdżą w karetkach dookoła bo ich nie chcą. Chore to wszystko. Boję się co będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie. Postaraj sie uspokoic. Do stycznia jeszcze wiele moze sie zmienic. Na razie nie ma co sie denerwowac szkoda nerwow i stresow. Na pewno wszystko będzie dobrze tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 19:45   #4893
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Przyszedł mi właśnie dywan z hm do pokoju córki
Załącznik 7731549


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodki!

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Jaką, jaką kurtkę?
Ja miałam nadzieję, że przetrwam jakoś z tym, co mam, ale czuję, że kurtka by się jednak przydała...

Z przepisami chyba nie pomogę za bardzo, bo niestety w ciąży tryb wege mi się totalnie wyłączył

Na pewno Ci się przewinęły, skoro przewertowałaś Jadłonomię i KS, ale mimo wszystko podrzucę, może na zachętę z moich ulubionych to:
- Wege Shepherd’s Pie i zapiekanka kijowska z Jadłonomii
- stir-fry z kaszą gryczaną, szpinakiem, suszonymi pomidorami i fetą z KS
- https://www.kwestiasmaku.com/przepis...to-kolendrowym (ja robiłam akurat ze zwykłym, bazyliowym pesto), tylko nie wiem, czy będzie wystarczająco treściwe,
- z "sałatek" robiłam ostatnio to: https://www.kwestiasmaku.com/przepis...atem-i-cukinia ale za bardzo treściwe to niestety nie było.



U mnie na razie 7 kg na plusie i też czuję się grubo. Teść mnie ostatnio pytał, czy przypadkiem się nie odchudzam w ciąży, bo wcale nie jestem wielorybkiem, a spodziewał się, że już będę no i może jeszcze nie wyglądam zupełnie jak wieloryb, ale powoli zaczynam się tak czuć.

To brzmi pocieszająco! (choć u mnie jeszcze chwila do końca drugiego trymestru)


To brzmi równie pocieszająco!


Dołączam do klubu dążącego do 55 (no, ewentualnie może być 57). Sporo nas!


O masz, pech z tym glukometrem. Super, że załatwiłaś! To teraz kciuki za wyniki!



Też bym się wkurzyła. Mniejsza o to, czy ten pasek taki ważny. Jeśli ustalaliśmy, że ma być, to kurde, niech będzie, a nie...
Z Dorothy Perkins taka trochę ocieplona pochwalę się jak przyjdzie. A na zimę mam płaszcz wełniany z H&M.
Dziękuję za przepisy! Bataty uwielbiam, a ten ostatni link też mam zapisany do wypróbowania.

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Ja zamiast szukać rzeczy dla małego to zasłony i firanki oglądam bo muszę coś wybrać. Mam kod rabatowy i szkoda aby się zmarnował



Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Nad czym się zastanawiasz? Pomożemy wybrać

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
No i mój jedyny szpital do którego miałam autem 5-10min, przerabiają na covidowy. Innych chorób już w całym mieście, porodów itp nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, współczuję

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Szpitalu powiatowy u mnie w mieście (jedyny) przekształcili na covidowy i najbliższa porodówka w Otwocku i Warszawie ale i tak nie chciałam tu rodzic.


A te plastikowe można myć w zmywarce i smoczki tez?





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Butelki plastikowe można w zmywarce ale lepiej na pewno sprawdzić czy mają oznaczenie. A smoczki to bym jednak wyparzyła.

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Normalnie się uspokoić nie mogę..najblizszy szpital 30min drogi wg map Google ale ze nie mam samochodu to w razie porodu albo innej nagłej sytuacji mogę liczyć tylko na karetkę która może wcale nie przyjechać bo ile się teraz słyszy o tym że ludzie połamani np. jeżdżą w karetkach dookoła bo ich nie chcą. Chore to wszystko. Boję się co będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie martw się na zapas, jeszcze sporo czasu przed Tobą i dużo się może zmienić. I zawsze są taksówki albo już teraz pomyśl kto ewentualnie pożyczy Wam auto/ podwiezie.
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 19:50   #4894
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzięki dziewczyny muszę narazie czekać chociaż do wizyty może moja gin będzie miała jakieś informacje albo coś..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 21:04   #4895
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Lanolina z lansinoh 10 ml zniknęła z gemini :/ została tylko 40 ml co chyba trochę za dużo, co uważacie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A duża jest różnica w cenie? Jak nie jest bardzo duża to zawsze można potem użyć do czegoś innego
Ja chyba miałam taką tubkę i mi zostało sporo Ale zapomniałam o niej później


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 21:21   #4896
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
No i mój jedyny szpital do którego miałam autem 5-10min, przerabiają na covidowy. Innych chorób już w całym mieście, porodów itp nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczaki nie dziwię się, że się zestresowałaś, ale tak jak dziewczyny pisały, tu się jeszcze dużo może pozmieniać do stycznia, to jedno, a drugie, że nie mamy na to niestety wpływu i szkoda Twoich nerwów


Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Szklane butelki łatwiej umyć czy wyparzyć jakby co. Plastik po jakimś czasie śmierdzi. Chyba że się regularnie wymienia. Ale to jak zwykle wszytsko zalezy od indywidualnych preferencji

Body do szpitala, te 56, dobrze wybierać kopertowe, żeby na poczatku nie wkładać ich dziecku przez główkę. Nie to że nie można, tylko wiele mam się boi, nie wie jak unieść dziecko etc.

Ja mam listę ze swojego szpitala - 3x śpiochy, 3x body, 3x kaftaniki, 3x pajace, 2x czapeczka, 3x skarpetki, 2x niedrapki, otulacz. Ale będę i tak modyfikować po swojemu pewnie
Cenna uwaga z tym, że szklane łatwiejsze w obsłudze, dzięki

Tak, ja właśnie kierowałam się tym, że na początku to w ogóle nie będę potrafiła obsłużyć maluszka, więc wyposażyłam się w kopertowe, bo wydawały mi się łatwiejsze w obsłudze.

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Z Dorothy Perkins taka trochę ocieplona pochwalę się jak przyjdzie. A na zimę mam płaszcz wełniany z H&M.
Dziękuję za przepisy! Bataty uwielbiam, a ten ostatni link też mam zapisany do wypróbowania.

[…]

Butelki plastikowe można w zmywarce ale lepiej na pewno sprawdzić czy mają oznaczenie. A smoczki to bym jednak wyparzyła.
Super! Będę czekać na relację

Z przepisów przypomniał mi się jeszcze jeden, często do niego wracam. Moim zdaniem jest superpyszny (kocham ricottę!), a jak się robi ze świeżymi płatami lasagne, to idzie nawet całkiem szybko. Choć robiłam też z cannelloni bez obgotowywania wcześniej (nadziałam i do pieca), też się super zrobiły, nic nie było surowe, więc jak coś takiego by ci leżało, to też polecam całym sercem. Rzadko wracam do przepisów, a ten był w obrotach chyba 4 albo 5 razy
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 21:35   #4897
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Normalnie się uspokoić nie mogę..najblizszy szpital 30min drogi wg map Google ale ze nie mam samochodu to w razie porodu albo innej nagłej sytuacji mogę liczyć tylko na karetkę która może wcale nie przyjechać bo ile się teraz słyszy o tym że ludzie połamani np. jeżdżą w karetkach dookoła bo ich nie chcą. Chore to wszystko. Boję się co będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie martw się na zapas
Wiadomo, że to silniejsze od człowieka, ale do lutego faktycznie jeszcze wszystko kilka razy nawet może się zmienić

A u mnie jakby tego było mało to dzisiaj pojawił się ból kości ogonowej Wykończy mnie ta ciąża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 21:57   #4898
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Na usta tez używałam jak miałam lanolinę z ziaji, nic tak nie działało jak to to myślisz ze 40 ml będzie ok czy za dużo? Bo nie wiem czy czekać aż 10 ml wróci do sprzedaży.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zależy jaka różnica w cenie. Zawsze można wykorzystać do pupy, do ciemieniuchy, ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 22:04   #4899
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
O kurczaki nie dziwię się, że się zestresowałaś, ale tak jak dziewczyny pisały, tu się jeszcze dużo może pozmieniać do stycznia, to jedno, a drugie, że nie mamy na to niestety wpływu i szkoda Twoich nerwów



Cenna uwaga z tym, że szklane łatwiejsze w obsłudze, dzięki

Tak, ja właśnie kierowałam się tym, że na początku to w ogóle nie będę potrafiła obsłużyć maluszka, więc wyposażyłam się w kopertowe, bo wydawały mi się łatwiejsze w obsłudze.


Super! Będę czekać na relację

Z przepisów przypomniał mi się jeszcze jeden, często do niego wracam. Moim zdaniem jest superpyszny (kocham ricottę!), a jak się robi ze świeżymi płatami lasagne, to idzie nawet całkiem szybko. Choć robiłam też z cannelloni bez obgotowywania wcześniej (nadziałam i do pieca), też się super zrobiły, nic nie było surowe, więc jak coś takiego by ci leżało, to też polecam całym sercem. Rzadko wracam do przepisów, a ten był w obrotach chyba 4 albo 5 razy
Dzięki tak już się trochę ogarnęłam.. Może zacznę się martwić w styczniu a teraz postaram się zapomnieć że jest taki problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas
Wiadomo, że to silniejsze od człowieka, ale do lutego faktycznie jeszcze wszystko kilka razy nawet może się zmienić

A u mnie jakby tego było mało to dzisiaj pojawił się ból kości ogonowej Wykończy mnie ta ciąża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki oby się zmieniło, co nie zmienia faktu ogólnego że wywalanie ludzi ze szpitala (napisali ze wypisują) to nie jest racjonalne działanie

Mnie boli cały kręgosłup jak leze/śpię, jak siedzę to strasznie boli prawe żebro a stać i chodzić raczej za dużo nie powinnam, dolegliwości ciążowe to masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 22:55   #4900
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cześć
Byliśmy dzisiaj z tż w szkole rodzenia. Było fajnie, z kilkoma kwestiami się nie zgadzam ale ogólnie to spora porcja wiedzy. Przynajmniej dla tż bo ja już to wszystko wiem (było o kąpieli maluszka).

Okazało się, że z racji tego iż nie jestem ubezpieczona(pomimo że w ciąży mam opiekę na nfz) to za szkołę rodzenia placówka kasy nie dostanie bo tego nie obejmuje. Dziwne. Będziemy teraz z tż coś kombinować.

W placówce gdzie przyjmuje moja ginka był ktoś dodatni na wirusa i przez 10 dni jest zamknięta. Akurat wtedy kiedy mam wizytę u ginki. Także nawet nie wiem kiedy następna wizyta.

Paulina - strasznie współczuję sytuacji zawsze pozostaje taxowka. Nie denerwuj się

Marga - może i klasyk ale ja lubię robić smazone pieczarki w bułce tartej, do tego surówka (np mix sałat z pomidorkami koktajlowymi i vinegretem miodowym czy surówka z pora i jabłka) i ziemniaki.
Może faszerowane papryki?
Ja teraz podobnie jak Szoszoszo, nie trzymam diety vege bo ciągnie mnie do mięsa🤷🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 23:17   #4901
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas
Wiadomo, że to silniejsze od człowieka, ale do lutego faktycznie jeszcze wszystko kilka razy nawet może się zmienić

A u mnie jakby tego było mało to dzisiaj pojawił się ból kości ogonowej Wykończy mnie ta ciąża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie gdzieś od lipca się pojawia. Jakiś czas temu dołączyły plecy w okolicach lewej łopatki, potem środek pleców Mąż mi co kilka dni robi masaż całych pleców łącznie z pośladkami i jest po tym trochę lepiej W poprzedniej ciąży miałam też takie bóle na tym etapie ale wtedy obwiniałam pracę przy komputerze. Pamietam że mnie tak już wtedy plecy bolały że nie mogłam w ogóle siedzieć i co się dało to robiłam na leżąco Ale teraz mam sporo wiekszy brzuch bo przeglądałam ostatnio zdjęcia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Nie wiem czy tutaj już było to poruszane ale polecam do wypicia glukozy zabrać swoją słomkę. Pani była zdziwiona że tak szybko wypiłam: „ale to już?”. Podobno pierwszy raz się z takim sposobem spotkała i zawsze się wszyscy męczą Mi ktoś doradził w poprzedniej ciąży (miałam to badanie już 2x robione ).
Mam wyniki:
na czczo 4,3/77
po 1h 7,6/138
po 2h 5,6/100
Moja gin mi napisała że wynik prawidłowy. Śmieję się że mogę w takim razie nadal jeść Kinder Bueno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 23:25   #4902
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Francesc_a dziękuję ehh co za czasy mamy. Współczuję problemów z wizytą.. Nie wiem co doradzić, jedynie jakąś prywatna wizyta żeby zobaczyć czy wszystko ok jeśli termin będzie odległy.

NuFCia gratuluję wyników krzywej o tej słomce też bym nie pomyślała, a czasem tak piłam alkohol jak mi nie smakował za bardzo to przez słomkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 05:02   #4903
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Cześć
Byliśmy dzisiaj z tż w szkole rodzenia. Było fajnie, z kilkoma kwestiami się nie zgadzam ale ogólnie to spora porcja wiedzy. Przynajmniej dla tż bo ja już to wszystko wiem (było o kąpieli maluszka).

Okazało się, że z racji tego iż nie jestem ubezpieczona(pomimo że w ciąży mam opiekę na nfz) to za szkołę rodzenia placówka kasy nie dostanie bo tego nie obejmuje. Dziwne. Będziemy teraz z tż coś kombinować.

W placówce gdzie przyjmuje moja ginka był ktoś dodatni na wirusa i przez 10 dni jest zamknięta. Akurat wtedy kiedy mam wizytę u ginki. Także nawet nie wiem kiedy następna wizyta.

Paulina - strasznie współczuję sytuacji zawsze pozostaje taxowka. Nie denerwuj się

Marga - może i klasyk ale ja lubię robić smazone pieczarki w bułce tartej, do tego surówka (np mix sałat z pomidorkami koktajlowymi i vinegretem miodowym czy surówka z pora i jabłka) i ziemniaki.
Może faszerowane papryki?
Ja teraz podobnie jak Szoszoszo, nie trzymam diety vege bo ciągnie mnie do mięsa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nieeee też się boję, że coś będzie z lekarzem i ciężko będzie coś wykombinować..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 05:37   #4904
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

A dajta spokój dziewczyny.. Mój wrócił z pracy i mi mówi że w tym najbliższym szpitalu też nie urodzę bo on też covidowy. Zostaje Warszawa, gdzie o tych najbliższych szpitalach dziewczyny w moim mieście piszą że odsyłają bo mają za dużo ludzi. Jeszcze mi opowiedział że ktoś od kumpla z pracy miał otwarte złamanie nogi i powiedzieli że go nie przyjmą. Chyba że podpisze papiery że ma covid. Ja już się śmieje ze do Poznania 300km dalej będę jechać 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 07:08   #4905
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
A dajta spokój dziewczyny.. Mój wrócił z pracy i mi mówi że w tym najbliższym szpitalu też nie urodzę bo on też covidowy. Zostaje Warszawa, gdzie o tych najbliższych szpitalach dziewczyny w moim mieście piszą że odsyłają bo mają za dużo ludzi. Jeszcze mi opowiedział że ktoś od kumpla z pracy miał otwarte złamanie nogi i powiedzieli że go nie przyjmą. Chyba że podpisze papiery że ma covid. Ja już się śmieje ze do Poznania 300km dalej będę jechać 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochana spokojnie gdzieś Cię na pewno przyjmą i proszę nie stresuj się teraz na zapas, jeszcze troszkę czasu przed Tobą do porodu i wiele może się zmienić odnośnie tych szpitali
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 07:42   #4906
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Czy na tą krzywą glukoze myślicie że lepiej iść pojedynczo na to podanie a inne które mam zrobić sobie z w innym terminie? Bo mam jeszcze morfologie i toxo i się zastanawiam czy robić za jednym zamachem czy osobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 07:45   #4907
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Czy na tą krzywą glukoze myślicie że lepiej iść pojedynczo na to podanie a inne które mam zrobić sobie z w innym terminie? Bo mam jeszcze morfologie i toxo i się zastanawiam czy robić za jednym zamachem czy osobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam wszystko razem. Przecież i tak inne są pobierane przed wypiciem glukozy.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:19   #4908
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Czy na tą krzywą glukoze myślicie że lepiej iść pojedynczo na to podanie a inne które mam zrobić sobie z w innym terminie? Bo mam jeszcze morfologie i toxo i się zastanawiam czy robić za jednym zamachem czy osobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za jednym zamachem odrazu będziesz mieć z głowy.



Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Ja dziś chyba mam depresyjny dzień. Bym się położyła i sobie popłakała co re hormony robią z człowiekiem.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:21   #4909
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Wrzucam link do III jak ta dzisiaj wykonczymy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278365


Mamy Luty 2021 cz.III

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Za jednym zamachem odrazu będziesz mieć z głowy.



Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Ja dziś chyba mam depresyjny dzień. Bym się położyła i sobie popłakała co re hormony robią z człowiekiem.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Ojci tule mocniutko.

Ja wlasnie pojechalam z tesciowa na badania i pozniej do sklepu musze ją zawiez. Boziu jaka ona jest marudna i wiecznie zmeczona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 08:25   #4910
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Wrzucam link do III jak ta dzisiaj wykonczymy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278365


Mamy Luty 2021 cz.III

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Ojci tule mocniutko.

Ja wlasnie pojechalam z tesciowa na badania i pozniej do sklepu musze ją zawiez. Boziu jaka ona jest marudna i wiecznie zmeczona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jejku, znam ten typ współczuję.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:30   #4911
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Zrobię wszystko za jednym razem macie racje.

Co do teściowej to moja uwielbia się we wszystko wtrącać przy czym zawsze uważa jaka to ona jest oh i ah czasem już nie mogę tego słuchać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:32   #4912
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
O jejku, znam ten typ współczuję.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Czyzbys miala podobna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Zrobię wszystko za jednym razem macie racje.

Co do teściowej to moja uwielbia się we wszystko wtrącać przy czym zawsze uważa jaka to ona jest oh i ah czasem już nie mogę tego słuchać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja jak probuje sie wtracac to moj maz ją szybko gasi i juz zobaczyla ze nie ma nic do gadania na szczescie zobaczymy co to bedzie jak mała sie urodzi. Moj maz twierdzi ze wtedy odzyje ale szczerze watpie w to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:33   #4913
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Czyzbys miala podobna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, no co Ty działa na zasadzie: mój ból jest większy niż twój teść ma chemię, ale to ona cierpi bo ja coś tam boli

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:39   #4914
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Właśnie zależy jaka różnica w cenie. Zawsze można wykorzystać do pupy, do ciemieniuchy, ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za 10 ml 28,49 zł a za 40 ml 51,99 zł

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Nie wiem czy tutaj już było to poruszane ale polecam do wypicia glukozy zabrać swoją słomkę. Pani była zdziwiona że tak szybko wypiłam: „ale to już?”. Podobno pierwszy raz się z takim sposobem spotkała i zawsze się wszyscy męczą Mi ktoś doradził w poprzedniej ciąży (miałam to badanie już 2x robione ).
Mam wyniki:
na czczo 4,3/77
po 1h 7,6/138
po 2h 5,6/100
Moja gin mi napisała że wynik prawidłowy. Śmieję się że mogę w takim razie nadal jeść Kinder Bueno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O dobry patent, ja tak zawsze piłam piwo jak mi nie smakowało i lepiej wchodziło idę na glukozę w czwartek wiec przydatna wiedza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:41   #4915
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Nie, no co Ty działa na zasadzie: mój ból jest większy niż twój teść ma chemię, ale to ona cierpi bo ja coś tam boli

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Hahahha to identyczna jak moja. Tesc umieral w szpitalu ale to ona cierpiala bo ona byla w domu i to przezywala wszystko i jak to ona stwierdzila on na pewno nie czul bolu to nic ze mial odlezyny tracheotomie i rane na klatce ja nie wiem skad sie tacy ludzie biora teraz poszla na badanie krwi i ona juz na pewno pozniej nie bedzie miala sily obiadu zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:41   #4916
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Mojej nie znacie
Jej jedna siostra jej súper. Ma dwóch zięciów i śmieją się, kawały sobie robią i jeżdżą razem na wakacje. Jak dowiedziała się o mojej ciąży to zaoferowała rzeczy po jej wnukach. A moja? Nic nie spyta jak się czuję, nawet nie spytała o płeć. Brat tz ma już od prawie 3 lat dziewczynę i ani razu nie pokazał jej. Ja bym chciała poznać wybrankę syna ale cóż.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:43   #4917
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Mojej nie znacie
Jej jedna siostra jej súper. Ma dwóch zięciów i śmieją się, kawały sobie robią i jeżdżą razem na wakacje. Jak dowiedziała się o mojej ciąży to zaoferowała rzeczy po jej wnukach. A moja? Nic nie spyta jak się czuję, nawet nie spytała o płeć. Brat tz ma już od prawie 3 lat dziewczynę i ani razu nie pokazał jej. Ja bym chciała poznać wybrankę syna ale cóż.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
O kurde. A bratu tz sie nie dziwie pewnie nie chce przestarszyc dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:44   #4918
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Hahahha to identyczna jak moja. Tesc umieral w szpitalu ale to ona cierpiala bo ona byla w domu i to przezywala wszystko i jak to ona stwierdzila on na pewno nie czul bolu to nic ze mial odlezyny tracheotomie i rane na klatce ja nie wiem skad sie tacy ludzie biora teraz poszla na badanie krwi i ona juz na pewno pozniej nie bedzie miala sily obiadu zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ma jeszcze jeden fajny myk zawsze mówi, nie ma problemu, zaraz zrobimy po czym każe to zrobić mężowi lub bratu męża
W stylu: chcecie herbatę?
-tak
I od razu do meza: zrób herbatę.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:45   #4919
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Moja ma jeszcze jeden fajny myk zawsze mówi, nie ma problemu, zaraz zrobimy po czym każe to zrobić mężowi lub bratu męża
W stylu: chcecie herbatę?
-tak
I od razu do meza: zrób herbatę.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Hahaha tesciowe to sa tesciowe. Uwaga moja wraca ciekawe ile sie naslucham zaraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 08:45   #4920
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Mojej nie znacie
Jej jedna siostra jej súper. Ma dwóch zięciów i śmieją się, kawały sobie robią i jeżdżą razem na wakacje. Jak dowiedziała się o mojej ciąży to zaoferowała rzeczy po jej wnukach. A moja? Nic nie spyta jak się czuję, nawet nie spytała o płeć. Brat tz ma już od prawie 3 lat dziewczynę i ani razu nie pokazał jej. Ja bym chciała poznać wybrankę syna ale cóż.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Ostatnio pytałam męża czy jego rodzice w ogóle pamiętają, że jestem w ciąży
Ale podobno teściowa ostatnio mu powiedziała, że już nie może się doczekać chyba żeby zrobić zdjęcie i pochwalić się koleżanka

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.