Czy próbował ktoś tej rewelki na trądzik ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 16:56   #1
nutella25
Raczkowanie
 
Avatar nutella25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 60
Question

Czy próbował ktoś tej rewelki na trądzik ?


Podobno mydełko wardi shan (mydlarnia u franciszka ) pomaga na walke z trądzikiem nawet silnym może ktoś próbował i podzieli się emocjami ;D

kostka mydełka to kosz ok .25 zł no cóż jak za kostke mydła to dużo ale jak może pomóc to może warto ?
nutella25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 19:53   #2
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Czy próbował ktoś tej rewelki na trądzik ?

mydło to zawsze będzie tylko tylko mydło. przy trądziku środek myjący ma nie wysuszać i nie podrażniać, natomiast w celu pozbycia się wyprysków należy zastanowić się nad ich przyczyną i ją wyeliminować.
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 22:11   #3
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Czy próbował ktoś tej rewelki na trądzik ?

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
mydło to zawsze będzie tylko tylko mydło. przy trądziku środek myjący ma nie wysuszać i nie podrażniać, natomiast w celu pozbycia się wyprysków należy zastanowić się nad ich przyczyną i ją wyeliminować.
dokładnie tak...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 18:08   #4
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Czy próbował ktoś tej rewelki na trądzik ?

Ja polecam ci bardzo mydełko Aleppo (również w Mydlarni u Franciszka) kosztuje zależnie od wybranej opcji mydełka od 28 zł do chyba 40zł. Ja zakupiłam tą najtańszą gdyż ma ona najmniejszą ilość oleju laurowego - 20%. Mydło to składa się z oliwy z oliwek oraz z oleju laurowego, im większy procent oleju laurowego, tym większe działanie antybakteryjne, i wysuszające. Ja używam najsłabszej wersji a i tak moja skóra po użyciu jest lekko ściągnięta.
Najbardziej jednak polecam ci Savon Noir (Marokańskie czarne mydło), stosuje się to głównie jako maseczkę, ale jako mydło też można stosować, oczywiście jest to też dostępne w Mydlarni u Franciszka. Mydło to ma za zadanie rozpuścić martwy naskórek (czyli jak peeling enzymatyczny) oraz dogłębnie oczyścić głębsze warstwy naszej skóry z toksyn i zaniczyszczeń. W moim przypadku Savon Noir sprawdziło się w 100%, daje super efekty przy regularnym stosowaniu (2-3 razy w tygodniu), ale trzeba pamiętać że po użyciu takiego mydła trzeba bardzo dobrze nawilżyć skóre!
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.