Łódź, Karamello - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 08:19   #1
asik1013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14

Łódź, Karamello


Mam do was pytanie.

czy któraś z was była kiedyś w salonie kosmetycznym Karamello na Wigury 15? może ktoś coś słyszał o nim? o ludziach tam pracujących?

Chciałabym się tam wybrać na makijaż permanentny, ale boję się iść w miejsce niesprawdzone. Rozważam ten pomysł ze względu na ofertę na groupon. Górną kreskę robiłam u Anety Rosińskiej i jestem niesamowicie zadowolona i teraz dylemat....bo wiadomo, że zniżka kusi, ale jeśli nie mam pewności, że w tym salonie robią wszystko ok...to bez sensu się tam wybrać.
asik1013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:42   #2
canella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Łódź, Karamello

Podłączę się również do tego pytania,bo też kusi mnie grouponowa oferta
Miałam robioną kilka lat temu kreskę górną,ale byłam średnio zadowolona, więc wolę nie ryzykować, a niestety o tym salonie słyszę pierwszy raz.
canella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 22:36   #3
sobansia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Łódź, Karamello

Cytat:
Napisane przez asik1013 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie.

czy któraś z was była kiedyś w salonie kosmetycznym Karamello na Wigury 15? może ktoś coś słyszał o nim? o ludziach tam pracujących?

Chciałabym się tam wybrać na makijaż permanentny, ale boję się iść w miejsce niesprawdzone. Rozważam ten pomysł ze względu na ofertę na groupon. Górną kreskę robiłam u Anety Rosińskiej i jestem niesamowicie zadowolona i teraz dylemat....bo wiadomo, że zniżka kusi, ale jeśli nie mam pewności, że w tym salonie robią wszystko ok...to bez sensu się tam wybrać.
Miałam takie same obawy ale kupiłam grupon do tego salonu. Jestem po zrobieniu górnych kresek i jestem zadowolona!!!
Kreseczki mam delikatne, podkreślające oko. Nie ma efektu więziennego!!!.
Zrobione są bardzo dokładnie i równo!
Po zabiegu powieki są opuchnięte bardzo delikatnie- tak jak np. po płaczu. Ale bardzo szybko dochodzą do siebie.
Przede wszystkim kobieta wykonująca makijaż słucha klienta i robi tak jak sobie tego życzymy. Gabinet jest mały i z zewnątrz wygląda średnio...o mało nie zwiałam...
Polecam salon gdyby byli jeszcze na gruponie.
sobansia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 22:42   #4
sobansia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Łódź, Karamello

Miałam takie same wątpliwości ale zaryzykowałam.
Jestem po zrobieniu górnych kresek w tym salonie i jestem zadowolona!!!
Kreseczki mam delikatne, podkreślające oko. Nie ma efektu więziennego!!!.
Zrobione są bardzo dokładnie i równo!
Po zabiegu powieki są opuchnięte bardzo delikatnie- tak jak np. po płaczu. Ale bardzo szybko dochodzą do siebie. Pod wieczór były już normalne.
Przede wszystkim kobieta wykonująca makijaż słucha klienta i robi tak jak sobie tego życzymy. Choć muszę przyznać, że z zewnątrz salon wygląda mało atrakcyjnie...o mało nie uciekłam
Polecam salon gdyby byli jeszcze na gruponie
sobansia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 09:54   #5
izapm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Łódź, Karamello

Ja też robiłam tam górne kreseczki i niestety nie jestem zadowolona. Nie korzystałam z Groupona tylko płaciłam normalnie, a mimo to kreski nie są równe, ani dobrze napigmentowane. Poprawka jest płatna, ale przyznam, że nie bardzo mam ochotę isć do P. Magdy z tego salonu, bo widząc jak zrobiła pierwszą wersję nie wiem czy w ogóle dam się jej dotknąć drugi raz.
W moim przypadku permanentny wygląda niestety dosyć tandetnie, choć efekt miał być naturalny.
NIE POLECAM!
izapm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:05   #6
oszpecona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Łódź, Karamello

UWAŻAJCIE NA MAKIJAŻ PERMANENTNY W KARAMELLO w ŁODZI PRZY ULICY WIGURY 15 !!! ZOSTAŁAM OSZPECONA NA KILKA LAT !!! MAKIJAŻ WYGLĄDA STRASZNIE NIENATURALNIE KRESKI DOLNE SĄ RÓŻNEJ GRUBOŚCI I DŁUGOŚCI I PRZEZ TO WYGLĄDAM JAKBYM DOPIERO CO WYSZŁA Z WIĘZIENIA !!!
oszpecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:10   #7
izapm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Łódź, Karamello

Szkoda, że nie zajrzałaś tu wcześniej. Ostrzegałam.
Moje kreski trochę już zbladły, ale codziennie musze używać konturówki, albo linera, żeby je przykryć.
Zakład Caramello należałoby wreszcie podać do sądu.
Jeżeli wytoczysz jakąś batalię, chętnie pomogę.
Pozdrawiam
izapm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.