Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 18:37   #1
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84

Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry


Proszę o opinie Korony Karkonoszy. Umowa juz pospisana, meijsce bardzo mi się podoba, ponoc jedzenie tez dobre- ale w menu 205 potraw do wyboru- jezeli ktos tam robil wesele- to moze poleci cos z menu. prosze rowniez o wszsytkie sugestie dotyczace wesela,eentualnej dodatkowej dekoracji sali itd.
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:29   #2
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Mogę się wypowiedzieć tylko jako gość. Obsługa sprawna, jedzonko było bardzo dobre i dużo. Niestety nie dopytywałam PM o szczegóły. Trzymam kciuki, żebyś była zadowolona
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:00   #3
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

dziekuje za odpowiedzciesze sie ze sie podobalo.a nie przeszkadzalo ze czesc potraw bylo w formie bufetu? (oprocz glownych posilkow).Nie jest to popularne na weselach, a tam tak wlasnie robia ze przystawki sa na bufecie...
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 06:54   #4
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Przeszkadzać nie przeszkadzało, ale w takiej formie jedzenia schodzi mniej, bo się ludziom albo nie chce iść (ja tak mam ) albo się niektórzy czają: iść, czy nie iść. Może zaproponujcie żeby Wam zrobili tak pół na pół. Część zimnej plyty na bufecie, a część na stołach.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 20:13   #5
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

ogolnie fajnie, ale mam wrazenie że oni juz lecą w masówke... 4 wesela tyg...nie ma opcji by goscie przyjechali wcześniej/wyjechali poźniej, bo już kolejne wesele.
terminy odlegle i podnieśli znacznie ceny.
rozglądałaś się jeszcze za czymś innym?
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:40   #6
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

tak, oczywiscie ze sie rozgladalam, bylam w wielu miejscach m.in. przystani, pod skarpa, chacie za wsią, ale najabrdziej spodobalo nam sie w koronie karkonoszy i wizualnie i profesjonalne podejscie wlasciela, ktory dwukrotnie poswiecil nam 1,5 godz. oprowadzil, poczestowal kawa i domowymi wyrobami i rzeczywscie facet jest w temacie. gdzie indziej bylo : rece w kieszeni i ze nie maja czasu ze sala jest tam i tam i prosze sobie pojsc zobaczyc, olewka totalna. umowa jzu podpisana, dlatego licze teraz tylko na jakies rady bo rezygnowac napewno nie bedezreszta do tej pory slyszalam jedynie dobre opinie, choc pewnie i zle sie znjada jak w kazdym miejscu. ale z moich obserwacji nie ma lepszego miejsca na wesele w regionie. masowka? ale na weselu udostepniaja obiekt jedynie nam- masowka to jest w chacie za wsią- 3 wesela w jednym czasie...
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 09:13   #7
malwinna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Witam wszystkich uczsetników forum Też mamy zaplanowane wesele w DKK na 2013r, szukam opinii z biezacych imprez, ponieważ obawiam się, ze mogą osiąść na laurach.. jak to bywa z większością lokali..a wtedy chciałabym szybko reagować. Byłam tam na weselu jako gość i wtedy wrażenie było pozytywne.Ciekwawa jestem czy dokonczyli ogród za budynkiem oraz rozbudowę pokoi noclegowych?
malwinna75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 21:53   #8
Kasiula1201
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula1201
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
tak, oczywiscie ze sie rozgladalam, bylam w wielu miejscach m.in. przystani, pod skarpa, chacie za wsią, ale najabrdziej spodobalo nam sie w koronie karkonoszy i wizualnie i profesjonalne podejscie wlasciela, ktory dwukrotnie poswiecil nam 1,5 godz. oprowadzil, poczestowal kawa i domowymi wyrobami i rzeczywscie facet jest w temacie. gdzie indziej bylo : rece w kieszeni i ze nie maja czasu ze sala jest tam i tam i prosze sobie pojsc zobaczyc, olewka totalna. umowa jzu podpisana, dlatego licze teraz tylko na jakies rady bo rezygnowac napewno nie bedezreszta do tej pory slyszalam jedynie dobre opinie, choc pewnie i zle sie znjada jak w kazdym miejscu. ale z moich obserwacji nie ma lepszego miejsca na wesele w regionie. masowka? ale na weselu udostepniaja obiekt jedynie nam- masowka to jest w chacie za wsią- 3 wesela w jednym czasie...
Jak szukasz czegoś niedaleko, to ja polecam "Las" w piechowicach. Byłam tam na weselu, otoczenie, sala, jedzenie itp. na 5+
__________________
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie,
powie najwięcej, kiedy najmniej powie."


— William Shakespeare
Kasiula1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 02:11   #9
bmila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
Proszę o opinie Korony Karkonoszy. Umowa juz pospisana, meijsce bardzo mi się podoba, ponoc jedzenie tez dobre- ale w menu 205 potraw do wyboru- jezeli ktos tam robil wesele- to moze poleci cos z menu. prosze rowniez o wszsytkie sugestie dotyczace wesela,eentualnej dodatkowej dekoracji sali itd.
Wesele w Koronie Karkonoszy mielismy teraz w listopadzie 2012. Miejsce ladne, mila i sprawna obsluga ale kuchnia tym razem nie byla najlepsza. Do obiadu mieso podali chlodne, rolady wolowe nadziali zamiast boczkiem,ogorkiem i cebula - marchewka- co bylo poprostu niewybaczalne, sporo potaw bylo przesolone np rosol na obiad, bigos. Pomimo zapewnien ze nie uzywaja sztucznych przypraw to byl uzyty sztuczny smak i farbka do barszczu a do golabkow - wegeta. Ogolnie kuchnie oceniam na 3. Potrawy byly serwowane na bufet przy czym obiecano ze do osob starszych kelnerzy beda podawac do stolu - czego oczywiscie nie bylo i zaluje ze dalam namowic sie na bufet.
Calosc wesela ratowal wspanialy zespol "Trzy i Pol" ktory wynagradzal nam wszystkie niedociagniecia - ich to polecam zdecydowanie.
bmila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:12   #10
gossipgirl643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Witam
Ja jeszcze umowy nie podpisalam ale termin zarezerwowany z Koroną Karkonoszy.Pan Sebastian naprawde nam zaimponował swoja wiedzą na temat wesel i imprez.Poradził w sprawie wesela na co uważać przy rezerwacji kamerzysty,orkiestry itp.Pierwsze spotkanie juz mamy za sobą następne w marcu....troche tylko sie zmartwilam tym jedzeniem....ale czytajac opinie o innych lokalach,ze nie dość ,że jedzenie niesamczne to jeszcze kradną...,wódke zresztą też.
Taką opinie przeczytałam o hotelu Tango pod Jelenia Góra.
Byłam jeszcze w Opałkowej Chacie na drodze z Jeleniej do Mysłakowic ale tam właściciel mi powiedzial ze na górze było by moje wesele na dole lokal otwarty dla przejezdnych...Chata za Wsią z tego co słyszałam od osób bawiących sie na weselach baaaardzo sie opuścili...no i to jest dopiero MASÓWA!!
gossipgirl643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 23:22   #11
gossipgirl643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Ja już po weselu w Dworze Korona Karkonoszy CUDOWNE miejsce...slub mieliśmy w zeszłym tygodniu tj 25.07.2013 było przecudownie.Ryczalam jak bobr ze to już po wszystkim.Jedzenie przepyszne (kotleciki w sezamie i migdalach,łosoś z ryżem,zapiekanka po nelsonsku,makaron penne z kurczakiem w śmietanie z grzybami leśnymi piersi z kurczaka w sosie kurkowym )ach palce lizać.Kucharz RObert Muzyczka rewelacja!!!stworzyl nam niesamowite menu.Nic nam nie zginęło jedzenia całe stosy po weselu sprawnie popakowane i oddane.Ta sama sytuacja z wódka wydawana tylko na podpis.PAni Asia super babeczka,miałam stresująca sytuacje rodzinna i dostałam od niej dużo wsparcia.Zaloga DKK rewelka z uśmiechem spełniali nasze prośby bez wymuszanej grzecznosci.WSzedzie czysto i schludnie.A co do bufetu to fakt może stoły trochę puste ale przynajmniej syfu nie było.WIadomo jak to jest jak sie ludzie napija i wszystko rozlewaja i rozwalaja a pózniej trzeba siedzieć przy syfiastym stole....Ja z całego serca polecam!!!!niezapomniane chwile,cudowne wspomnienia na całe życie.Mam nadzieje ze będzie mi kiedyś dane tam sie pobawić już jako gość.Pozdrawiam)
gossipgirl643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 08:47   #12
Alicja455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Miałam wesele w sierpniu 2013 właśnie w Koronie Karkonoszy. Z całego serca polecam Koronę, to naprawdę piękne miejsce gdzie obsługa zadba o każdą naszą zachciankę i zapewni niesamowity klimat na weselu. Oprócz Korony Karkonoszy gorąco polecam Dj Pieszczocha z Jeleniej Góry, który oprawił muzycznie nasze wesele www.djpieszczoch.pl Serdecznie Polecam bardzo dużo muzyki i zabawy, że nie da rady wysiedzieć a nogi same rwą się do tańca. Gość po prostu zagada każdego, jest niesamowitym dj-em i wodzirejem. Z nim każde wesele się uda, nie ważne gdzie .
Alicja455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 19:24   #13
anilva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry

Czy któraś z wizażystek może pochwalić się nowszymi opiniami na temat Dwór Korona Karkonoszy?

Z moim TŻ szukamy właśnie odpowiedniego miejsca a ta sala wpadła nam w oko Z tego co czytałam powyżej są same pozytywne opinie jednak minęło od nich już 1.5 roku. A chciałabym mieć pewność, że wszystko zostało w takim cudownym porządku jak wynika z wcześniejszych opinii
anilva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 20:24:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.