czy boicie sie świąt?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 20:34   #241
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: czy boicie sie świąt??

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Prosiłabym o zakończenie dyskusji - Święta są już za nami, nie ma sensu nadal rozwodzić się nad tematem.
temat jak kazdy inny?
co za różnica czy dyskutuje o świetach czy o tym ile białka, tluszczy weglowodanów ... zjadłam?
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:49   #242
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: czy boicie sie świąt??

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
temat jak kazdy inny?
co za różnica czy dyskutuje o świetach czy o tym ile zjadłam?
ponieważ:
temat 'ile zjadłam' jest tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215124

a po drugie - dany wątek ma służyć do dyskusji w konkretnym temacie, wymienionym w tytule, bez OT.

wyciąg z regulaminu na forum dietetyka :
Cytat:
Ponadto proszę o jasne formułowanie tematów (temat powinien być króciutkim streszczeniem poruszanego przez Ciebie problemu) oraz o pisanie poprawną polszczyzną. Wszystkim to ułatwi korzystanie z tego forum
Uważam, że skoro Święta minęły, nie ma sensu się nad nimi nadal rozwodzić, ponadto, nie wiem czy zauważyłaś - temat nic dobrego nie wnosi ostatnimi czasy, generalnie można tu przeczytać w większości o podejściu do jedzenia dziewczyn z ED - a o ED już jest osobny topic. Temat świąt zszedł na inny plan i ostatnie posty nie mają z nimi nic wspólnego.

MyLifeIsMusic - jeśli masz zastrzeżenia do mojego sposobu moderowania (zauważyłam, że ostatnio nie przebierasz w słowach i Twoje wypowiedzi są coraz częściej aż zbyt bezpośrednie) to zgłoś to do Szefostwa forum, masz do tego pełne prawo.

Ja jako że jestem moderatorem, staram się podejmować słuszne decyzje dotyczące przenoszenia / zamykania / usuwania tematów, postów. Ale jeśli masz inne zdanie - możesz o tym śmiało napisać odpowiednio argumentując.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.