Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 12:29   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Red face

Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)


Kochane
Wiele już było mówione o Angelu klasyku, jego linii kąpielowej itp. Wiem, że bardzo dużo pisałyście też o Niewinnym Aniołku, ale postanowiłam założyć osobny wątek w którym nie będziemy porównywać go do klasyka, tylko śpiewać hymny pochwalne na jego cześć Za co kochacie, uwielbiacie Innocenta? Używacie na codzień, czy tylko na wyjątkowe okazje? Co on w sobie takiego ma. Powiem Wam, że ja po raz kolejny zepchnęłam Angela Innocenta w kolejkę mojej listy zakupowej, wybierając Pure Wish. Absolutnie nie żałuję, jednak nie daje żyć myślom moim ten Anioł przebiegły. Mam próbkę i wyciskam z niej po kropelce i narkotyzuję się tą słodyczą. Pure Wish choć tak obłędny, zbyt szybko traci swoją słodycz, staje się przeszywający, mroźny, świeży i mocno na mojej skórze wybija się cedr. Jest piękny, ale ten Aniołek ach ach ach A może to dlatego, że go jeszcze nie mam? nudzi się Wam kochane Niewinny czy też, zachowuje swoją magię? Piszcie i nie mordujcie, że znów o Innocencie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 13:25   #2
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Kasiulko, moim skromnym zdaniem koniecznie musisz kupić sobie Innocenta

Skoro tak Cię ten zapach prześladuje - Ty go spychasz na ostatnie miejsce swojej wishlisty, a on ciągle wraca na początek i udaje niewiniątko - to tylko posiadanie własnego flakonika zagwarantuje Ci ukojenie
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:12   #3
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Nie nudzi się. Tak jak Angel ma w sobie TO COŚ co sprawia, że sie wogóle nie nudzi. Ja odkrywam go wciąż na nowo i na nowo sie nim zachwycam.
Nawet jego popularność mi nie przeszkadza, co w przypadku innych zapachów wcześniej się zdarzało.Innocent to obsesja, słodycz. Niewinność diaboliczna. Niewinność wytrawnej kusicielki.
Dla mnie Innocent to nie jednorazowe zauroczenie, ale...trwała anielsko-diabelska miłość.
Kasiulko, Innocent musi być Twój skoro tak do Ciebie wraca
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:56   #4
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Niewinny Aniolek,to moj prezent od TZ,
i zapach zupelnie w ciemno,
ktorego "zapragnelam" pod wplywem opowiadan,refleksji,rad
i opinii na naszym perfumowym forum.
Jest naprawde wspanialym,niesamowitym zapachem...
Poniewaz mnie cechuje "magiczne" podejscie do swiata,
otulam sie nim w szczegolnych momentach i chwilach,
takich w ktorych pragne opieki i ochrony Sil Wyzszych.

(moze tez dlatego nigdy mi sie nie znudzil)

Namawiam Cie na niego goraco!
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 18:47   #5
dakija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

wszystko sie zgadza, tylko dlaczego Innocentku jesteś taki nietrwaly......
dakija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:54   #6
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Dziewczyny, a czy używałyście jakiegoś produktu z linii zapachowej Innocenta, faktycznie jest gadzina nietrwała i testowanie dośc dokładne pozwoliło mi się o tym przekonać . Zastanawiam się nad delikatnym mleczkiem do ciała , tylko mogłoby być tańsze tak o połowę
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 23:49   #7
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

kasiulka22, ja posiadam mleczko do ciała (dość trwałe) oraz piankę do kąpieli (piana pachnie bosko ), no i sam perfum, u mnie już od dawna nr 1.. angel i angel innocent, niby podobne, a jednak tak różne. oba lubie, innocent ma w sobie ta cwana, przymilna nutke, która dziala na mnie jak magnes polecam, polecam!
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 10:50   #8
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Jedyne wyjscie - kupic! To wyjatkowy zapach o bardzo zlozonym charakterze Duzo czasu zajelo mi rozsmakowanie sie w nim, ale jak juz sie nim zachwycilam, to bezustannie go wielbie Naprawde warto, moim zdaniem to nie jest zapach, ktory moze ot, tak po prostu sie znudzic. Nie ta klasa. No i plec przeciwna reaguje nader pozytywnie

Ja na razie uspokoilam swoja chcice Innocentem odpsikanym do atomizerka przez Dobra Dusze , poki co zaspokoilo to moj glod, bo latem uzywam glownie swiezakow, ewentualnie kwiatowcow i Oriental Summer na chlodniejsze wieczory, ale jesienia problem znow sie pojawi
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:45   #9
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Kochane dziękuję za wszystkie wypowiedzi i proszę piszcie dalej Nie mogę doczekać się tego Aniołka, który od zimy tak mnie prześladuje. Zakup nastąpi dopiero w sierpniu z racji kumulacji gotówki w tym miesiącu chyba żeby wcześniej zdarzył się jakiś niebiański cud
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:12   #10
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

W Twom stylu wyczytałam, ze pojawił sie nowy Angel Innocent na lato - z nutką sorbetu cytrusowgo ( różowa buteleczka, taka jak Innocenta zwykłego).Chcę go!!!!
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:50   #11
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Można go już zakupić u super sprzedawcy na allegro za ponad 180 zł, ale myślę że i tak się opłaca. Ja poluję na niebieskiego, tradycyjnego Innocenta
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 17:24   #12
ivanka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 40
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

ja też od jakiegoś czasu ostrzę sobie pazurki na niewinnego aniołka, zapach mnie normalnie prześladuje i chyba zakupię choć 25 ml, bo strasznie drogi ale co tam......
ivanka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:10   #13
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Innocent był moją pierwszą miłością dopóki się Le Lys nie pojawił. Jest wyjątkowy nie ma co. Hmm.... Kupiłam sobie na allegro 25ml z bransoletką jaką niżej wklejam. Podejrzewam, że będzie świeciła w ciemności bo nie pachnie jak się spodziewałam. Może ma jakąś ideę? Jest do niej ulotka i można odesłać tylko nie pisze nic po angielsku.... Pomóżcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudełko.JPG (14,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka.JPG (20,4 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ulotka1.JPG (28,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ulotka2.JPG (25,2 KB, 40 załadowań)
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 20:31   #14
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Kochane!!!

Pędze jak szalona podzielić się z Wami moją radością. MAM INNOCENTA!!! Jestem przeszczęśliwa całe 75 ml Mężuś mi kupił. Boże dzięki Ci za mojego męża Ale mam wyrzuty sumienia, że go tak naciągnęłam. Teraz to już obiecuję sobie w duchu, że się uspokoję perfumowo Muszę!!! Padam ze szczęścia

A co do Twojej branosletki Kochana to jest prześliczna. Ja niestety nie pomogę co do jej idei, ale dziewczyny na pewno.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 07:32   #15
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

TO super
Ale masz dobrze z takim męzusiem ja jeszcze naiwnie licze ze na rocznice od chłopaka dostane ale chyba nie ma się co za bardzo nastawiac :/
za mną też chodzi aniołek i oszaleje jak go wreszcie sobie nie kupie tylko faktycznie gadzina drogi, może też kupić 25 ml. na allegro to ok 100 ale na ile on mi starczy ?? na chwilke buuuuu
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:44   #16
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Innocent mmmmmmmm, jego nuty prażonych migdałów i bzu są zniewalające. Jednak czy na was tez tak szybko ten zapach ulatuje??? Na mnie jakos nie lezy długo
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:47   #17
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez nefernefer35
Innocent mmmmmmmm, jego nuty prażonych migdałów i bzu są zniewalające. Jednak czy na was tez tak szybko ten zapach ulatuje??? Na mnie jakos nie lezy długo
niestety na mnie też za długo się nie utrzymuje...a szkoda, bo śliczniutki jest
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:45   #18
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Innocent był moją pierwszą miłością dopóki się Le Lys nie pojawił. Jest wyjątkowy nie ma co. Hmm.... Kupiłam sobie na allegro 25ml z bransoletką jaką niżej wklejam. Podejrzewam, że będzie świeciła w ciemności bo nie pachnie jak się spodziewałam. Może ma jakąś ideę? Jest do niej ulotka i można odesłać tylko nie pisze nic po angielsku.... Pomóżcie...
Tak w skrocie: Jeśli odeślesz tę kartkę otworzą się przed Tobą drzwi do Kręgu Angel Innocent, do jego tajemnic i niespodzianek

Cokolwiek by to znaczyło (może np. że będziesz otrzymywać próbki ), jeśli na ulotce podany jest adres w Polsce, to wg mnie możesz spokojnie kartkę wypełnić i wysłać.
zaznaczyć kwadracik 1. Frau (kobieta)



potem wpisać swoje dane osobowe:
nazwisko
imię
ulica
miasto
kod
państwo
telefon
e-mail



oraz adres perfumerii, w której kupiłaś Aniołka, tj.:
nazwa perfumerii
miasto, w którym perfumeria się znajduje





homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:13   #19
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Homyk, dzięki wielkie. Krąg Angel Innocent..... Planuję to wysłać do Niemiec, adresu polskiego żadnego nie ma ani angielskiego nawet. W namiarze perfumerii kurcze hyhy chyba www.allegro.pl wpiszę?. Spróbuję, co mi szkodzi. A bransoletka w ciemności nawet nie świeci, w ogóle ma brzydki zapach i mi zwisa bo na grubsze łapsko jest.
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 19:56   #20
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Ja właśnie opracowuję system psików Innocentem . Boże jak to brzmi tzn. nie chcę się nim psikać zbyt obficie, nie chcę za mało bo pragnę i pożądam go wciąż czuć. Niesamowity jest. Niech mój nos nigdy się do niego nie przyzwyczai Niebiańskie nuty z niego wychodzą. Co dziwne na żakiecie który miałam w perfumerii gdy testowałam AI trzyma się jak rzep żeby tak na skórze jeszcze zechciał Przebiegłe to niewiniątko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 20:24   #21
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Właśnie wlazłam na stronę niemieckiego Douglasa i patrzcie Dziewuszki co za cudeńka wyszukałam. Przepiękną różdżkę Innocenta 15 ml ciekawe, bo na allegro jest taka pojemność za 93 zł. Jestem zainteresowana czy to ta różdżka? Poza tym oczywiście coś co nas interesuje czyli Innocent w wersji Fresh

Dla niemieckojęzycznych Wizażanek mam opis

Ein verändertes, ein verwandeltes Innocent. Farbe, Duft, Verführung - alles an diesem Parfum ist jetzt noch spielerischer, fröhlicher und gewagter. Ein Konzentrat geballten Glücks, das wie ein Lachen emporsteigt. Der Duft, der sich zu einem fruchtigen Sorbet verdichtet und eine körnige Frische freigibt, löscht unseren Durst und macht Lust darauf, sich immer wieder damit zu erfrischen. In der verrückten Leichtigkeit des Sommers wird er zu einer strahlenden Blüte, die ihre Weiblichkeit und Lebensfreude durch die köstlich frischen Duftnoten unterstreicht. Innocent Summer Flash, ein spielerischer Duft, der die natürliche Eleganz von Innocent mit einem Hauch von Frechheit für den Sommer schmückt

A dla nas Wszystkich coś dla oka czyli zdjęcia
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 20:46   #22
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochane!!!

Pędze jak szalona podzielić się z Wami moją radością. MAM INNOCENTA!!! Jestem przeszczęśliwa całe 75 ml Mężuś mi kupił. Boże dzięki Ci za mojego męża Ale mam wyrzuty sumienia, że go tak naciągnęłam. Teraz to już obiecuję sobie w duchu, że się uspokoję perfumowo Muszę!!! Padam ze szczęścia

.
Musze Ci jeszcze pogratulowac Niewinnego Aniolka,
ktory zamieszkal w Twoim domu!!!
...i ide ...spac...
Przez kilka dni uczylam sie nocami i normalnie padam.
(Jak sie ma dziecko - to takie nocne wkuwanko jest jedyna mozliwoscia zakosztowania ciszy.)
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:03   #23
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

To ja wkleję jeszcze opis różowego Innocenta dla anglojęzycznych, zaczerpnięty z osmoz.

Thierry Mugler Innocent Summer Flash
Date of creation 2006, Oriental-Vanilla. A mischievous, sparkling pink eau.

Story:
A sparklingly fresh collector’s item in a pink-sherbet hue, Innocent Summer Flash is like concentrated happiness in a bottle. Dazzling and fruity, like a gourmet fruit ice, the fragrance revisits the gently sweet notes of Innocent, punctuating it with sparkling accents.

Perfume description:
A fruity-tart sherbet, barley sugar with fresh, lively summer accents. A frosty, mouthwatering treat to enjoy all summer long.

Top note : Tart Note, Red Berries
Middle note : Fresh Notes, ‘Sherbet Accord’
Base note : White Musks, Praline

Bottle:
Inside the ultra-chic Plexiglas packaging, Innocent Summer Flash is wrapped in a glass bottle struck with a fuschia-pink star.

Range:
Eau de Toilette 2.5 fl. oz. Limited edition.

Na moje pytanie o niego w Sephorze konsultantka zrobiła wielkie oczy, pobiegła na zaplecze po czym oświadczyła, że owszem istnieje coś takiego, pewnie widziałam w gazecie, ale nie wiedzą czy będą w ogóle mieć :/
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 17:49   #24
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Kasiulka22 powiedz prosze jak na Tobie trzyma sie Innocent? Według Ciebie jest trwały????
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:39   #25
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Dziś cały dzień pachnę sobie niewinnym Trzymał się doskonale, sama jestem w szoku. Na pewno nie małe znaczenie ma tu fakt, że mój nosek jeszcze nie jest przyzwyczajony do tego zapachu. Innocenta wyczuwałam od rana, kiedy był ciepły, otulający, karmelowo pralinkowy, aż do wieczora (teraz nie czuję bo wykąpałam się ). Wieczorem pachniał cudownie z szyji i włosów. Niesamowicie się zmieniał i współgrał moją skórą. Jestem zachwycona Innocentem, to będzie miłość na bardzo dłuuuugi czas. Stwierdzam także, że mój gust przeszedł przemianę,choć uwielbiam świeżaki, kocham teraz takie słodkie zapachy. Nie wiem jak odkleję się od Niewinnego Aniolka W końcu to ma być mój ślubny zapach i nie chcę przestać go czuć we wrześniu, będę psikać co drugi dzień Oczywiście żartuję Acha i dodam jeszcze, że ani odrobinę nie zmęczył mnie w 30 stopniowym upale Dalsze wrażenia również będę tu opisywać to w końcu nasz pierwszy dzień razem
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:19   #26
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Kochane!

Pozwólcie, że swój tysięczny post na Wizażu poświęcę na podciągnięcie wątku o jednym z najpiękniejszych z zapachów, jakie poznałam w swoim krótkim 24 - letnim życiu Piszcie dalej dla mnie temat chyba nigdy się nie wyczerpie, nie wiem kiedy facynacja mi przejdzie i czy to wogóle nastąpi
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:34   #27
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochane!

Pozwólcie, że swój tysięczny post na Wizażu poświęcę na podciągnięcie wątku o jednym z najpiękniejszych z zapachów, jakie poznałam w swoim krótkim 24 - letnim życiu Piszcie dalej dla mnie temat chyba nigdy się nie wyczerpie, nie wiem kiedy facynacja mi przejdzie i czy to wogóle nastąpi
Kasiulko,
skoro 1000 post wybil Ci w tym wlasnie watku ,
to znaczy,ze już
Pozornie Niewinny Aniolek ma Ciebie w pelni swojej wladzy.
A tak serio:
to super,ze tak Cie "zakręcil" Innocent,bardzo sie cieszę!
Nie zamykaj się tylko przypadkiem na inne zapachy,
albowiem nieraz jeszcze możesz sie zdziwić własną niewiernoscią

__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:02   #28
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez Selene
Nie zamykaj się tylko przypadkiem na inne zapachy,
albowiem nieraz jeszcze możesz sie zdziwić własną niewiernoscią

Kochana Selene

To więcej niż pewne, że "zdradzę" , jednak na razie czuję się w pełni uwiedziona... Niech to się nie kończy, jest tak pięknie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:21   #29
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Właśnie wlazłam na stronę niemieckiego Douglasa i patrzcie Dziewuszki co za cudeńka wyszukałam. Przepiękną różdżkę Innocenta 15 ml ciekawe, bo na allegro jest taka pojemność za 93 zł. Jestem zainteresowana czy to ta różdżka?
i ja od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką Innocenta
zakupiłam tą właśnie 15 ml różdżkę w sephorze za 149 zł
Miałam szukać na allegro, ale mnie normalnie dziś opętał, osaczył i sama nie wiem, kiedy znalazłam się z nim przy kasie
na pocieszenie do koszmarnej ceny dostałam 3 próbki w tym jedną "robioną" na moje specjalne zamówienie
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:42   #30
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Angel Innocent - diablisko w anielskiej poświacie :)

Cytat:
Napisane przez irkax
i ja od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką Innocenta
zakupiłam tą właśnie 15 ml różdżkę w sephorze za 149 zł
Miałam szukać na allegro, ale mnie normalnie dziś opętał, osaczył i sama nie wiem, kiedy znalazłam się z nim przy kasie
na pocieszenie do koszmarnej ceny dostałam 3 próbki w tym jedną "robioną" na moje specjalne zamówienie
"Trafiony,zatopiony" czyli witaj w "Klubie Innocenta".
Jest on kochany i niezwykly,i baaardzo "opiekunczy"...
Niech Twoja rozdzka przyniesie Ci sama radosc i optymizm!

(zachecam Cie jednak do udanych zakupow na allegro,bo naprawde o wiele bardziej sie oplaca)
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.