Czy braffiting to ściema? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-11, 19:07   #91
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Czy braffting to ściema?

Cytat:
Napisane przez Mysza456 Pokaż wiadomość
Ja mam tak małe piersi ,że jak weszlam do Esotiq to pani się zrobiła czerwona bo nie miała mi nic do zaproponowania, to samo sie tyczy triumph i innych galerianych sklepów, jedyne staniki ,ktore na mnie pasują to te dla dzieci,nastolatek z firmy Key i tym podobne albo z dzieciecego dzialu pepco.
Key - lubię
z 5-10-15 też miałam stanik
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 20:41   #92
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Pewnie dlatego, że triumph i esotiq mają z brafittingiem tyle wspólnego co ja z mongolskim baletem przecież esotiq nie ma żadnych rozmiarów, to, że mają 65g, to wiosny nie czyni, bo nie mają nawet obwodu 60 W OGÓLE w swojej ofercie!
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:19   #93
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Zawsze nosiłam 75 B bo ciężko było mi dostać tani stanik o obwodzie 70 C.
Zainwestowałam w końcu w trochę droższy i jestem zadowolona 70 C jest super a mam bardzo mały biust
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:18   #94
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Ja się sparzyłam do brafitterek. Poszłam raz do sklepu z takimi usługami i chociaż w kalkulatorach wychodziło mi wtedy co najmniej 65E, to brafitterka wmówiła mi, że 65D to będzie mój rozmiar... Chciała mi do tego wcisnąć jeszcze 70B, który już w ogóle mi nie leżał... Koniec końców, uwierzyłam jej i wzięłam ten 65D od Ewy Michalak... Stanik piękny, porządny i za mały. Wystarczy, że trochę się w nim poruszam i mi się piersi wylewają

Także dla staników z takich brafitterskich sklepów jestem na tak, dla pań brafitterek- na nie
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:48   #95
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Cytat:
Napisane przez Cynomya Pokaż wiadomość
Ja się sparzyłam do brafitterek. Poszłam raz do sklepu z takimi usługami i chociaż w kalkulatorach wychodziło mi wtedy co najmniej 65E, to brafitterka wmówiła mi, że 65D to będzie mój rozmiar... Chciała mi do tego wcisnąć jeszcze 70B, który już w ogóle mi nie leżał... Koniec końców, uwierzyłam jej i wzięłam ten 65D od Ewy Michalak... Stanik piękny, porządny i za mały. Wystarczy, że trochę się w nim poruszam i mi się piersi wylewają

Także dla staników z takich brafitterskich sklepów jestem na tak, dla pań brafitterek- na nie
Ja także należę do małobiuściastych, które są zadowolone z tego, że istnieje brafiting, ale do brafiterek zraziło mnie wmawianie mi, że przy 70 cm pod biustem muszę mieć obwód 65 albo i jeszcze mniejszy.

Zasady brafitingu poznałam jakieś 8 lat temu i wtedy przesiadłam się z 75B na 70D, ale ten rozmiar dobrałam sobie sama, po tym jak wciskano mnie w 60/65 F, bo przecież migracja. Która nigdy u mnie nie nastąpiła, bo i co ma zmigrować szczupłej osobie z niedużym biustem?

Obecnie po schudnięciu mam rozmiar 70B/70C.

Z plusów to poprawiła mi się jędrność biustu oraz znalazłam staniki które, które robią świetny dekolt nie poduchami z gąbki tylko konstrukcją. Tak, to jest właśnie m.in. Ewa Michalak. Żaden sieciówkowiec nie ma nawet w połowie tak udanej konstrukcji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:57   #96
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Fakt, najchętniej chodziłabym w tym staniku codziennie, nie ma żadnych wypychaczy w środku, a piersi pięknie w nim wyglądają, tylko, że no... za mały.

Zdziwiło mnie, wracając do brafitterki, że nawet nie zapytała o moje wymiary, nie prosiła, żeby się zmierzyć... Mam wrażenie, że po prostu chciała mi wcisnąć to, co akurat było w sklepie.

Następnym razem po prostu pójde i poproszę o konkretny rozmiar, przymierzę i sama stwierdzę czy jest dobry, nie będę tej kobiety słuchać
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 17:16   #97
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Cytat:
Napisane przez Cynomya Pokaż wiadomość
Ja się sparzyłam do brafitterek. Poszłam raz do sklepu z takimi usługami i chociaż w kalkulatorach wychodziło mi wtedy co najmniej 65E, to brafitterka wmówiła mi, że 65D to będzie mój rozmiar... Chciała mi do tego wcisnąć jeszcze 70B, który już w ogóle mi nie leżał... Koniec końców, uwierzyłam jej i wzięłam ten 65D od Ewy Michalak... Stanik piękny, porządny i za mały. Wystarczy, że trochę się w nim poruszam i mi się piersi wylewają

Także dla staników z takich brafitterskich sklepów jestem na tak, dla pań brafitterek- na nie
Miałaś pecha. Widać sklepowi nie zalezy na utrzymaniu klienta bo ja też już bym do takiego sklepu nie poszła drugi raz.

Ja miałam więcej szczęścia. Niestety- nie ma uniwersalnej rozmiarówki (no...teoretycznie jest) i różni producenci rożnie traktują tę oficjalną rozmiarówkę. Trzeba po prostu mierzyć. Ja kupuję bieliznę stale w jednym i tym samym sklepie i naprawdę brafitterka jest nieocenioną pomocą. Potrafi podać mi staniki do mierzenia bezbłędnie i jeśli mam z czymś problem to z wyborem koloru/fasonu. Najbardziej lubię takie staniki, które ładnie rozdzielają i utrzymują biust. Odkąd tam kupuję nic mnie nie pije, nie uwiera a ramiączka nie odciskają się na skórze.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 17:21   #98
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Czy braffiting to ściema?

Jestem małobiuściasta i dzięki brafitterce przesiadłam się z miseczki B na C. Nic mi nie jeździ, nie pije, biust wygląda dobrze, żyć nie umierać
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-13 18:21:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.