Brak miesiaczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 14:10   #1
wiola041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 16
Exclamation

Brak miesiaczki


Niedlugo skoncze 18 lat.Wszystko zaczelo sie w marce gdzie pod koniec marca powinnam miec okres jednak sie spoznil o 3 tydgonie a teraz znowu nie mam ani w maju nie mialam ani w czerwcu martwie sie tym.Mysle ze moze to jest spowodowane ze sporo przybralam na wadze w krotkim czacie albo tez stresem bo od poczatku roku zamartwiama sie moja przeszloscia to co mnei spotkalo duzo myslalam, w marcu napisalam do psychologa policyjnego bo juz nie dawalam sobie rady(brat mnie molestowal jak bylam mniejsza przez szantarz w tamtym roku to sie powtorzylo gdy spalam w nocy a teraz po tych rozmowach z ta psycholog jeszcze bardziej sie martwiei o wszystko obwiniam siebie ze moglam do tego nie dopusic ze wszystko moglo byc inaczej.A wspolzyc nie wspolzylam ostatnio 1 raz ponad rok temu.Boje sie isc do ginekologa bo nigdy jeszcze nie bylam...
wiola041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:27   #2
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Brak miesiaczki

Miesiączka zatrzymała Ci się prawdopodobnie od orgomnego stresu jaki przeżywasz. I ginekoog jest chyba nieunkniony w tej sytuacji, bo miesiączkę rpadopodobnie trzeba wywołać luteiną. Nie bój się ginekologa. Lekarz jak każdy inny.. No może trochę bardziej dowcipny
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:48   #3
wiola041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 16
Unhappy Dot.: Brak miesiaczki

Tak ale u mnie jest zalediwe 4 ginekologow a ten co blisko mnie boje sie bo ejszcze ktos znajomy bedzie i zawsze kobiety ktore tam siedza zaczna plotkowac co taka mloda robi u ginekologa a tak pozatym nie jest mi tak latwo tam pojsc ppo tym co przeszlam....
wiola041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 15:12   #4
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Brak miesiaczki

Wierzę, że nie jest to łatwe. Ale z tgeo co pisałaś jesteś pod opieka psychologa i pozostań, bo na pewno Ci tu pomoże. Co do ginekologa, to co za różnica ile masz lat? Masz problem i idziesz do lekarza. Czy jak byc poszła do dentysty też by miały cos do tego? Ale jeśli jest to taki problem to idx do któregoś z pozostałych lekarzy.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 15:17   #5
wiola041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 16
Dot.: Brak miesiaczki

Ale ja do tego psychologa wcale nie chodze tylko rozmawialam przez meila, mialam umowiona wizyte u innego ale tez nie lposzlam.Ale ja ogolnie sie boje ginekologow calej tej wizyte jego/jej reakcji i stresu z tym zwiazanego...
wiola041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 15:23   #6
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Brak miesiaczki

Nie musisz od razu mówić co się stało.. No chyba, że uważasz iz jest to ważne z medycznego punktu widzenia. Możesz po prostu powiedziec, że jestes ostatnio pod wpływem dużego stresu, zanikła Ci miesiączka i przychodzisz z tym problemem. A co do psychologa to może spróbuj jednak się umówić na wizytę? To równiez jest lekarz, który może pomóc Ci poradzić sobie z tymi przeżyciami.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:33   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Brak miesiaczki

a jestes mężczynzna czy kobieta bo spojrzalam w profil .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 16:40   #8
wiola041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 16
Dot.: Brak miesiaczki

Jestem dziewczyna tylko przy logowaniu zle nacisnelam...
wiola041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.