poważna operacja czy mały zabieg ?? uprzejmie proszę o pomoc specjalistów !!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 21:33   #1
Łukaszzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2

poważna operacja czy mały zabieg ?? uprzejmie proszę o pomoc specjalistów !!!!!!


Bardzo proszę o pomoc !! moja mama miała wczoraj badania rezonensem magnetycznym i wyniki lekarze ocenili na groźne. Mama jest załamana, a ja chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tych wynikach i czy operacja jest konieczna. Bardzo proszę o fachowe doradztwo. podaję wyniki badań:
Na poziomach C5/C6/C7 widoczne centralne uwypuklenia tarczy m-k gr. dochodzącej do ok 3mm., z uciskiem worka oponowego i uciskiem rdzenia kręgowego, przewaga zmian na poziomie C6/C7. Na tych poziomach wyraźnie węższe otwory m-k obustronnie, od tyłu widoczne zmiany o charakterze zwyrodnieniowym wyrośli kostnych ze strony stawów m-k, z uciskiem przestrzeni podpajęczej od tyłu.
Na poziomie C6/C7 sąsiadujące płytki nakrywkowe o cechach znacznej degeneracji tłuszczowej. Widoczna osteofitoza na krawędziach trzonów.
Na poziomie C4/C5 centralne uwypuklenie tarczy m-k o gr. 1mm z uciskiem worka oponowego bez ucisku rdzenia kręgowego
Rdzeń kręgowy mino zmian uciskowych bez jednoznacznych ognisk mielomalacji, o zachowanym sygnale.

Zdaję sobię sprawę z tego, że pwnie udzielaliście odpowiedzi na setki podobnych pytań, jednakże jest to obecnie moja jedyna możliwość jakiejkolwiek konsultacji, bardzo ważne jest to dla mnie i całej rodziny i proszę o możliwie jak najszybszą pomoc!! z góry dziękuję.
Łukaszzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 14:27   #2
massagethai
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 160
GG do massagethai
poważna operacja czy mały zabieg masaz warszawa

polec mamie terapie czaszkowo-krzyzowa - zajmuje sie ona bezposrednio centralnym ukladem nerwowym i wszystkimi strukturami tego ukladu.

bardzo delikatna i statyczna, w rekach doswiadczonego terapeuty moze wiele zdzialac
massagethai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.