wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 18:43   #1
jamellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27

wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..


Witam
Mam bardzo nie przyjemny problem podczas stosunku. Kiedy kocham się z facetem chce mi się kupe... Najczęściej zdarza się to podczas "namiętnego" seksu. Dodam, że przed stosunkiem nigdy nie jadłem nic, co mogło by tym skutkować i nigdy tez przed stosunkiem nie czułam potrzeby skorzystania z toalety, zawsze zaczynała się ona podczas stosunku. Nie pozwala mi się to cieszyć przyjemnością z seksu, ponieważ bardzo mnie to stresuje...
Może któraś z was też kiedyś miała coś podobnego? Nie wiem, czy poprostu niepotrzebnie się martwię, sama sobie ten problem wymyślam i wystarczy się wyluzować i nie myśleć o tym, ponieważ nie możliwe jest abym zrobiła "kupe", czy jest to gorszy problem.

Proszę o poważne potraktowanie tego wątku../
jamellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:25   #2
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

Pochwa jest w sąsiedztwie jelita grubego, więc możesz mieć jakieś takie odczucia...
Kupy to mi się nigdy nie chciało Może Ci się po prostu wydaje, przez to, że to tak 'blisko'
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:11   #3
sasetkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

Hmmm..
wiesz wielu ludzi ma potrzebę oddać stolec po jedzeniu, dlatego że ruchy żołądka przy trawieniu, wprawiają w ruchy jelita, a to pobudza do oddania treści kałowej. Może u ciebie jest podobnie, tyle że podczas stosunku stymulując pochwe przy okazji masz stymulowane dolne części jelita co także pobudza do oddania kału.
Ale "kupe" wcale nie tak łatwo zrobić wbrew sobie jeśli się nie ma biegunki , więc jeśli nie oddajesz "gazów" podczas stosunku to niczym sie nie martw i wyluzuj się
A tak z własnego doświadczenia, sypiałam z facetem z którym podczas stosunku miałam zawsze niesamowite parcie na mocz, było to mega krępujące i nawet zdarzało się "uronić" kilka kropli albo i więcej. Okropna sprawa. Aż zaczęłam ćwiczyć mięśnie pochwy, sikać przed każdym stosunkiem, nie pić nic na randkach, a broń boże piwa.
Sprawa rozwiązała się sama - zmieniłam faceta i teraz jest idealnie. mogę nawet rano się obudzić z pełnym pęcherzem i od razu kochać i to wjakiej chce pozycji.
Problemem nie okazałam się ja, ale to że poprzedni partner miał lekko zakrzywionego w górę penisa, ktorym uciskał mi pęcherz.
opowiadam to bo moze u Ciebie jest podobnie, że np twój partner ma lekko zakrzywionego penisa i naciska Ci przez pochwę na odbytnice, a może preferuje takie pozycje lub rusza się w taki sposób ze na nią naciska? warto pogadać z facetem to żaden wstyd dopóki nie zrobisz na niego kupki. spróbujcie się " namiętnie" kochać w takich pozycjach w ktorch penis nie narusza odbytnicy. pozdrawiam
sasetkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:15   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

Cytat:
Napisane przez jamellka Pokaż wiadomość
Witam
Mam bardzo nie przyjemny problem podczas stosunku. Kiedy kocham się z facetem chce mi się kupe... Najczęściej zdarza się to podczas "namiętnego" seksu. Dodam, że przed stosunkiem nigdy nie jadłem nic, co mogło by tym skutkować i nigdy tez przed stosunkiem nie czułam potrzeby skorzystania z toalety, zawsze zaczynała się ona podczas stosunku. Nie pozwala mi się to cieszyć przyjemnością z seksu, ponieważ bardzo mnie to stresuje...
Może któraś z was też kiedyś miała coś podobnego? Nie wiem, czy poprostu niepotrzebnie się martwię, sama sobie ten problem wymyślam i wystarczy się wyluzować i nie myśleć o tym, ponieważ nie możliwe jest abym zrobiła "kupe", czy jest to gorszy problem.

Proszę o poważne potraktowanie tego wątku../
a w kazdej pozycji ci się chce czy tylko np. w jednej?

możliwe że penis twego partnera ociera o ścianki pochwy która łaczy się z jelitem grubym i to dlatego,wystarczy zmienic pozycję.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:21   #5
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

Cytat:
Napisane przez jamellka Pokaż wiadomość
Witam
Mam bardzo nie przyjemny problem podczas stosunku. Kiedy kocham się z facetem chce mi się kupe... Najczęściej zdarza się to podczas "namiętnego" seksu. Dodam, że przed stosunkiem nigdy nie jadłem nic, co mogło by tym skutkować i nigdy tez przed stosunkiem nie czułam potrzeby skorzystania z toalety, zawsze zaczynała się ona podczas stosunku. Nie pozwala mi się to cieszyć przyjemnością z seksu, ponieważ bardzo mnie to stresuje...
Może któraś z was też kiedyś miała coś podobnego? Nie wiem, czy poprostu niepotrzebnie się martwię, sama sobie ten problem wymyślam i wystarczy się wyluzować i nie myśleć o tym, ponieważ nie możliwe jest abym zrobiła "kupe", czy jest to gorszy problem.

Proszę o poważne potraktowanie tego wątku../
Po prostu wyluzuj się, raczej nie sądzę żebyś zrobiła kupę podczas stosunku.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:29   #6
jamellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

Dziękuję bardzo dziewczyny!
To uczucie raz mi towarzyszy a raz nie, ale gdy się pojawia, to na nic zdaje się zmiana pozycji. Mój partner nie ma też zakrzywionego penisa. Najgorsze jest to, że podczas tego uczucia jestem tak zestresowana, że wręcz panicznie się boję i chcę jak najszybciej zakończyć stosunek by sprawdzić, czy wszystko w porządku.
jamellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:52   #7
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

Ja też czasami mam wrażenie, jakby właśnie penis uderzał ścianki jelita I to właśnie chyba podczas bardziej intensywnego seksu. Pamiętam, że podczas pierwszego razu to w ogóle w pewnym momencie zwątpiłam, czy dobrze trafil
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 21:41   #8
aikorock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: wsytdliy problem podczas stosunku-chce mi się kupe..

mam dokładnie takie samo uczucie co Ty. tez chce iść do toalety. ginekolog powiedziała mi,że trzeba sie rozluźnić bardziej.
aikorock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.