Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 16:08   #61
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Smacznego
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:20   #62
dirtysoul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 94
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

P: (zmienione)
Śniadanie: jajecznica z 2 jaj smażona na maśle, pół kromki chleba z mąki z pełnego przemiału

Drugie śniadanie: serek bieluch lekki z 2 łyżkami orzeszków ziemnych&żurawiny, 2 łyżkami platków Just fit, łyżką jabłek prażonych, przyprawą do piernika

Obiad: langosz (węgierski placek smażony na GŁEBOKIM TŁUSZCZU) ah, te wyrzuty! ;( polany sosem tzaziki i sosem czosnkowym

Podwieczorek: rogal maślany: poł z łyżeczka kopiatą masła orzechowego; pół z łyżką dżemu jagodowego

Kolacja: serek wiejski Piątnica 200g
dirtysoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:20   #63
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
dla mnie tez Jedynie Bakuś biszkoptowy jest dla mnie zjadliwy
Dawno już tego nie jadłam, ciekawe czy teraz by mi smakował.

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
pozwolę sobie wkleić i zrobić mini-reklamę
Jak przyspieszyć metabolizm, czyli kilka słów od rudzielca z wizażu (polecam BARDZO jej bloga)

http://poranneinspiracje.blogspot.co...l#comment-form

osobiście od zawsze stosuję się do tych metod, a moje U czy P kilka osób już widziało (i wciąż trudno mi przytyć) bo najważniejsze to żyć w harmonii ze swoim ciałem. dla mnie są to oczywistości, ale są tu osoby które się nie orientują więc wklejam bo jest to fajnie i mądrze napisane.
Całkiem fajnie napisane, krótko i na temat.
Co do tych kalorii, a właściwie ich liczenia się zgadzam - tragedia, gdy chce się z tym skończyć. Pamiętam jak mi było ciężko. Jasne, czasem zdarza mi się coś w myślach podliczyć (z czym walczę), ale przestałam już obsesyjnie wyliczać wszystko, z każdej pojedynczej rzeczy, potrawy i z całego dnia. To była naprawdę niesamowita ulga.
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:27   #64
fresas1991
Raczkowanie
 
Avatar fresas1991
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
pozwolę sobie wkleić i zrobić mini-reklamę
Jak przyspieszyć metabolizm, czyli kilka słów od rudzielca z wizażu (polecam BARDZO jej bloga)

http://poranneinspiracje.blogspot.co...l#comment-form

osobiście od zawsze stosuję się do tych metod, a moje U czy P kilka osób już widziało (i wciąż trudno mi przytyć) bo najważniejsze to żyć w harmonii ze swoim ciałem. dla mnie są to oczywistości, ale są tu osoby które się nie orientują więc wklejam bo jest to fajnie i mądrze napisane.
Przepraszam, że się wtrącę. Ale muszę sprostować To nie jest blog rudzielca, a Sylwii (jej nick na wizażu: slyvvia)
__________________
recovery

Is the choice I make every day.
fresas1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:27   #65
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez dirtysoul Pokaż wiadomość
P: (zmienione)
Śniadanie: jajecznica z 2 jaj smażona na maśle, pół kromki chleba z mąki z pełnego przemiału

Drugie śniadanie: serek bieluch lekki z 2 łyżkami orzeszków ziemnych&żurawiny, 2 łyżkami platków Just fit, łyżką jabłek prażonych, przyprawą do piernika

Obiad: langosz (węgierski placek smażony na GŁEBOKIM TŁUSZCZU) ah, te wyrzuty! ;( polany sosem tzaziki i sosem czosnkowym

Podwieczorek: rogal maślany: poł z łyżeczka kopiatą masła orzechowego; pół z łyżką dżemu jagodowego

Kolacja: serek wiejski Piątnica 200g
Jezu nie możesz do serka dorzucić warzywa i zjeść go z bułką?

Cytat:
Napisane przez yoka Pokaż wiadomość
Dawno już tego nie jadłam, ciekawe czy teraz by mi smakował.



Całkiem fajnie napisane, krótko i na temat.
Co do tych kalorii, a właściwie ich liczenia się zgadzam - tragedia, gdy chce się z tym skończyć. Pamiętam jak mi było ciężko. Jasne, czasem zdarza mi się coś w myślach podliczyć (z czym walczę), ale przestałam już obsesyjnie wyliczać wszystko, z każdej pojedynczej rzeczy, potrawy i z całego dnia. To była naprawdę niesamowita ulga.
Wiesz nie wiem czy go dostaniesz... Malinowych już nie ma są jakieś wafelkowe.... Biszkoptowe widziałam tylko w Biedronce i Tesco ale on jest pyszny szkoda tylko ze taki mały.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:32   #66
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez fresas1991 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę. Ale muszę sprostować To nie jest blog rudzielca, a Sylwii (jej nick na wizażu: slyvvia)




mega facepalm
jakim cudem byłam przekonana, że to rudzielec
zedytowane w każdym razie
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..

Edytowane przez Bellamy
Czas edycji: 2012-05-20 o 16:33
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:44   #67
fresas1991
Raczkowanie
 
Avatar fresas1991
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość




mega facepalm
jakim cudem byłam przekonana, że to rudzielec
zedytowane w każdym razie
hehe, zdarza się
__________________
recovery

Is the choice I make every day.
fresas1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 16:44   #68
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Wiesz nie wiem czy go dostaniesz... Malinowych już nie ma są jakieś wafelkowe.... Biszkoptowe widziałam tylko w Biedronce i Tesco ale on jest pyszny szkoda tylko ze taki mały.
Hmm.
Chyba niedługo odwiedzę "swoją" biedronkę.
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:47   #69
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Ale mam dzisiaj boski dzień Zero wyrzutów, jem co chce , kiedy chce i przy innych,bez planu,schematu. No poprostu bomba
Zaczynam myśleć że nieobecność rodziców ma na mnie taki wpływ... W każdym badź razie korzystam z dobrego humoru i mega dnia z znajomymi

moje zabiegane , nieplanowane :

I Owsianka ( 5 łyżek owsianych, szklanka mleka, cukier) z bananem, truskawkami, winogronami, dżemem malinowym, herbata z miodem i cytryną

nutridrink

II na szybko paluch pszenny z makiem z szynką, serem, serkiem śmietankowym, jajkiem, pomidorem i ogórkiem( czyli wszystko co było w lodówce ), kubuś

(u kumpeli:truskawki, winogrona,brzoskwinie i coś tam jeszcze<sałatka owocowa jej autorstwa więc nie wnikałam w szczegóły> , sok)

III 2 chochle żurku, schab(smażony na oleju w bułce tartej potem gotowany z warzywami z kostką miesną), 4 ziemniaki, gotowana marchew z groszkiem, sałatka(pomidor, sałata, papryka, oliwa,ogórek), sok owocowy

IV jogobella ananas-banan 8 zbóż <pycha!>, orzechowe crunchy, herbata z miodem

V bułka pszenna, 1 z szynką i serem, 2 z serkiem i szynką, kromka pszennego na 2;1 z pasztetem,2 z serkiem i dżemem + warzywa, herbata z miodem i cytryną

Edytowane przez gosinek13
Czas edycji: 2012-05-20 o 18:20
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:55   #70
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Gratuluję! Cieszę się Twoim szczęściem, bardzo Cię polubiłam, szkoda,ze jestem taka beznadziejna
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:00   #71
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez nikoletta17 Pokaż wiadomość
Gratuluję! Cieszę się Twoim szczęściem, bardzo Cię polubiłam, szkoda,ze jestem taka beznadziejna
Jak przeczytałam to to myślałam, że to wątek "wyrzuć to z siebie", ale widzę, że nie. O co chodzi z tą beznadziejnością? Jeśli czujesz, że tak jest to zastanów się dlaczego odbierasz siebie w ten sposób.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 18:01   #72
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

kazdy na tym forum wie,ze jestem beznadziejna, nie potrafie nic zrobic i ciagle tkwie w tej chorobie
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:14   #73
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Ale mam dzisiaj boski dzień Zero wyrzutów, jem co chce , kiedy chce i przy innych,bez planu,schematu. No poprostu bomba
Zaczynam myśleć że nieobecność rodziców ma na mnie taki wpływ... W każdym badź razie korzystam z dobrego humoru i mega dnia z znajomymi

moje zabiegane , nieplanowane :

I Owsianka ( 5 łyżek owsianych, szklanka mleka, cukier) z bananem, truskawkami, winogronami, dżemem malinowym, herbata z miodem i cytryną

nutridrink

II na szybko paluch pszenny z makiem z szynką, serem, serkiem śmietankowym, jajkiem, pomidorem i ogórkiem( czyli wszystko co było w lodówce ), kubuś

(u kumpeli:truskawki, winogrona,brzoskwinie i coś tam jeszcze<sałatka owocowa jej autorstwa więc nie wnikałam w szczegóły> , sok)

III 2 chochle żurku, schab(smażony na oleju w bułce tartej potem gotowany z warzywami z kostką miesną), 4 ziemniaki, gotowana marchew z groszkiem, sałatka(pomidor, sałata, papryka, oliwa,ogórek), sok owocowy

IV jogobella ananas-banan 8 zbóż <pycha!>, orzechowe crunchy, herbata z miodem

V bułka pszenna, 1 z szynką i serem, 2 z serkiem i szynką, kromka pszennego na 2;1 z pasztetem,2 z dżemem + warzywa, herbata z miodem i cytryną następnym razem pod dżem połóż serek śmietankowy i wyjdzie ci smaczne połączenie
Ciesze sie ze to tak łądnie wygląda. nawet po menu widac ze jedzone na luzie i z ochotą mam nadzieję ze będzie tak dalej albo o i lepiej

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nikoletta17 Pokaż wiadomość
kazdy na tym forum wie,ze jestem beznadziejna, nie potrafie nic zrobic i ciagle tkwie w tej chorobie
wydaje mi sie czy piszesz to tylko dlatego zebyśmy głaskaly cie po główce i mówiły ze wcale tak nie jest? Zamiast użalać się nad sobą weź się w końcu za siebie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:17   #74
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

nie cche zebyscie mnie glskaly tylko nawet jak wiecej zjem to i tak po mnie jedziecie

zalozylam konto na vitalii, bede tam dodawac jadlospisy : http://vitalia.pl/index.php/mid/49/f.../du_id/1713761
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:19   #75
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze to tak łądnie wygląda. nawet po menu widac ze jedzone na luzie i z ochotą mam nadzieję ze będzie tak dalej albo o i lepiej

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------


wydaje mi sie czy piszesz to tylko dlatego zebyśmy głaskaly cie po główce i mówiły ze wcale tak nie jest? Zamiast użalać się nad sobą weź się w końcu za siebie
Pod dżemem był serek tylko jakoś mi to umkneło
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:28   #76
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Pod dżemem był serek tylko jakoś mi to umkneło
Na pewno był ?
załatwiłaś tą sprawę o któej mi pisałaś na PW?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:33   #77
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez nikoletta17 Pokaż wiadomość
nie cche zebyscie mnie glskaly tylko nawet jak wiecej zjem to i tak po mnie jedziecie

zalozylam konto na vitalii, bede tam dodawac jadlospisy : http://vitalia.pl/index.php/mid/49/f.../du_id/1713761
Ile tu jesteś, żeby stwierdzać, że wszyscy uważają Cię za beznadziejną?
Ja ostatnio zauważyłam tylko Twoje jadłospisy ni stąd ni zowąd. Nie wiem jak długo chorujesz, na jakim jesteś etapie itd.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:38   #78
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

a rzucisz okiem tak po 22 na moja vitalie? naprawde, chce sie poprawic
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:43   #79
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez nikoletta17 Pokaż wiadomość
kazdy na tym forum wie,ze jestem beznadziejna, nie potrafie nic zrobic i ciagle tkwie w tej chorobie
jesteś jasnowidzem?
Skąd do diaska wiesz co Dekas o Tobie myśli? O ile Dekas w ogóle myśli o kimkolwiek innym poza TŻtem !

a Ty co o sobie myślisz?
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 18:45   #80
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Ile tu jesteś, żeby stwierdzać, że wszyscy uważają Cię za beznadziejną?
Ja ostatnio zauważyłam tylko Twoje jadłospisy ni stąd ni zowąd. Nie wiem jak długo chorujesz, na jakim jesteś etapie itd.
nikoletta to miikii, mickey_mouse nie wiem czy przeglądałaś NCJ
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:45   #81
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

szczerze? To nienawidze siebie. jestem niczym a nie potrafie tego zmienic
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:45   #82
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
jesteś jasnowidzem?
Skąd do diaska wiesz co Dekas o Tobie myśli? O ile Dekas w ogóle myśli o kimkolwiek innym poza TŻtem !

a Ty co o sobie myślisz?
Bo Dekas nie nic innego do roboty tylko myśli całymi dniami o wizażu
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:03   #83
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Ale mam dzisiaj boski dzień Zero wyrzutów, jem co chce , kiedy chce i przy innych,bez planu,schematu. No poprostu bomba
Zaczynam myśleć że nieobecność rodziców ma na mnie taki wpływ... W każdym badź razie korzystam z dobrego humoru i mega dnia z znajomymi

moje zabiegane , nieplanowane :

I Owsianka ( 5 łyżek owsianych, szklanka mleka, cukier) z bananem, truskawkami, winogronami, dżemem malinowym, herbata z miodem i cytryną

nutridrink

II na szybko paluch pszenny z makiem z szynką, serem, serkiem śmietankowym, jajkiem, pomidorem i ogórkiem( czyli wszystko co było w lodówce ), kubuś

(u kumpeli:truskawki, winogrona,brzoskwinie i coś tam jeszcze<sałatka owocowa jej autorstwa więc nie wnikałam w szczegóły> , sok)

III 2 chochle żurku, schab(smażony na oleju w bułce tartej potem gotowany z warzywami z kostką miesną), 4 ziemniaki, gotowana marchew z groszkiem, sałatka(pomidor, sałata, papryka, oliwa,ogórek), sok owocowy

IV jogobella ananas-banan 8 zbóż <pycha!>, orzechowe crunchy, herbata z miodem

V bułka pszenna, 1 z szynką i serem, 2 z serkiem i szynką, kromka pszennego na 2;1 z pasztetem,2 z serkiem i dżemem + warzywa, herbata z miodem i cytryną

ślicznie tak tak trzymaj nie daj się tej paskudnej chorobie, ona chce cie zniszczyć! a ty jesteś warta by żyć i być szczęśliwa;*

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez yoka Pokaż wiadomość
Super. Małymi kroczkami do przodu.
Tylko nie możesz się już zatrzymywać.



Póki co wstawiam dzisiejszy:



Śn: crunchy truskawkowo - migdałowe(szklanka) z jogurtem naturalnym (150g), jabłko


II śn: pół talerza sałatki z wczoraj (makaron, jajko, fasolka, groszek, kukurydza, papryka ze słoika, kiełki z majonezem zmieszanym z jogurtem), kromka chleba żytniego (większa, prostokątna) przypieczona w tosterze z masłem orzechowym


O: 1,5 tortilli pszenno – żytniej produkcji własnej (z 1,5 szkl mąki wyszło mi 8 placków): 1 z parówką sojową, serem żółtym, papryką
2 (z połowy placka)z camembertem, pieczarkami; na obu dodatkowo surówka z sałaty, startej marchewki, końcówki ogórka z jogurtem naturalnym i przyprawami

na deser: kawałeczek gnioto-bułki drożdżowej (na dosłownie 2 gryzy) z łyżką jogurtu wiśniowego (resztka z lodówki)


P: serek homogenizowany z 0,5 szklanki crunchy (znowu... ) i sporą garścią fistaszków


K: 2 kromki chleba żytniego (większe, prostokątne): 1 z serkiem topionym (trójkącik), surówką z obiadu i papryką, 2 z masłem orzechowym, plastrem twarogu i dżemem



Dzisiaj jadłam co chciałam, bez wyliczania, zbędnego myślenia. I nie wiem, ale wydaje mi się, że pozwoliłam sobie na zbyt dużo, przesadziłam - brzuch pełny, po obiedzie to już w ogóle… Co sądzicie?
Nie wiem czy naprawdę za dużo zjadłam czy to tylko choroba przeze mnie przemawia…

super coraz większe postępy robisz tylko nie cofaj się już bo bardzo dużo osiągnęłaś i szkoda byłoby to stracić;* a co to za granola bo widze ża bardzo ci posmakowała
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:15   #84
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez nikoletta17 Pokaż wiadomość
szczerze? To nienawidze siebie. jestem niczym a nie potrafie tego zmienic
To nie rób z nas siebie okej? To że Ty myślisz o sobie jak myślisz nie oznacza, że taki Dekas czy garden czy Ervisha cały dzień myślą tylko jak Cię skrytykować!

PĘPKOWANIU MÓWIMY NIE (jako nominowany do nagrody na najlepszą kampanie społeczną ) !!!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Bo Dekas nie nic innego do roboty tylko myśli całymi dniami o wizażu
konkretnie, mam rozdwojenie jaźni ( znaczy rozpier... same wiecie )
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:26   #85
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
super coraz większe postępy robisz tylko nie cofaj się już bo bardzo dużo osiągnęłaś i szkoda byłoby to stracić;* a co to za granola bo widze ża bardzo ci posmakowała
Dziękuję

Granole: truskawkowa lub orzechowa z Sante albo (teraz miałam, ale się skończyła) - musli crunchy firmy Emco (takie w dużej pace, 750g) truskawkowa z migdałami . Pycha, mam nadzieję, że mogę je jeść bezkarnie (póki co ).
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:30   #86
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez yoka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Granole: truskawkowa lub orzechowa z Sante albo (teraz miałam, ale się skończyła) - musli crunchy firmy Emco (takie w dużej pace, 750g) truskawkowa z migdałami . Pycha, mam nadzieję, że mogę je jeść bezkarnie (póki co ).
w Biedronce jest teraz na promocji z nestle musli& granola capuccino i orzechowa Ta capuccino jest pyszna 3,99 zł za 270 g
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:32   #87
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Na pewno był ?
załatwiłaś tą sprawę o któej mi pisałaś na PW?
Był

Załawiłam. Ale nie do końca dotarło i powoli trace cierpliwość. Daje czas do środy a potem powiem wiesz komu i oni się tym zajmą : )

Mam pytanie. Chce sobie zrobic jutro manno-owsianke Jakie proporcje ? W sensie ile mannej a ile płatów ?
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:37   #88
nikoletta17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

http://vitalia.pl/index.php/mid/49/f.../du_id/1713761

OCENICIE?
nikoletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:52   #89
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez gosinek13 Pokaż wiadomość
Był

Załawiłam. Ale nie do końca dotarło i powoli trace cierpliwość. Daje czas do środy a potem powiem wiesz komu i oni się tym zajmą : )

Mam pytanie. Chce sobie zrobic jutro manno-owsianke Jakie proporcje ? W sensie ile mannej a ile płatów ?
Nie wiem nie jadłam nigdy Zrób tak byś się najadła i by było gęste
jestes zbyt dobra... to moze tylko Tobie zaszkodzić.....

Tutaj mam przepis

5 łyżek płatków owsianych górskich zagotowanych w szklance mleka,
łyżka cukru,
3 łyżki kaszy manny zmieszanej z 1/2 szklanki mleka i wlanej pod koniec gotowania,
duża gruszka (pokrojona w kosteczkę w środku),
syrop z malin z malinami.
Słodziutkie maliny...
http://4.bp.blogspot.com/-77_ea3whFD...0/DSC05783.JPG
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:04   #90
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
w Biedronce jest teraz na promocji z nestle musli& granola capuccino i orzechowa Ta capuccino jest pyszna 3,99 zł za 270 g

Chyba wiem, gdzie jutro pójdę na spacer
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 09:07:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.