Film-niespodzianka.. Pomoc mile widziana:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 11:58   #1
iloveyou2
Raczkowanie
 
Avatar iloveyou2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 65

filmik na osiemnastke


Cześć dziewczyny,
za niedługo moja najlepsza przyjaciółka obchodzi osiemnaste urodziny i chcę zrobić dla niej jakiś wyjątkowy prezent. Na prezent kupny mam kilka pomysłów więc nie o to chodzi Bardziej proszę was o pomoc w kwestii pewnych dodatków. Już wyjaśniam o co chodzi. Otóż wiele osób robi na osiemnastkę filmik, w którym wypowiadają się znajomi, składają życzenia itd. Bardzo mi się to podoba, ale teraz wszyscy to robią, więc nie jest to za bardzo nic oryginalnego. Co więc proponowałybyście jako zamiennik takiego filmiku? Coś bardziej wyjątkowego, ale też mniej więcej coś w tym stylu A nawet jeśli już ten filmik to jak go zrobić żeby był jakiś bardziej wyjątkowy niż po prostu ludzie mówiący podobne życzenia.
iloveyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:47   #2
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: filmik na osiemnastke

To może jakiś teledysk ze śpiewanymi życzeniami ?
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:16   #3
sylwias134
Raczkowanie
 
Avatar sylwias134
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
Dot.: filmik na osiemnastke

Zrób filmik połączony ze zdjęciami z jej życia od najmłodszych lat do dziś, żeby było widać jak się zmieniała (musisz poprosić o nie kogoś z jej rodziny, np. siostrę). Dodaj jakąś piosenkę urodzinową no i życzenia od najbliższych albo każdy może zaśpiewać inny fragment "sto lat" i te fragmenty ze sobą połączyć żeby powstała cała piosenka. Dodaj też jakieś wierszyki pomiędzy to wszystko żeby nie było nudnie i monotonnie
sylwias134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:22   #4
zosia3ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: filmik na osiemnastke

hej,
ja zamówiłam tutaj bukiet balonowy: Crazyshop
wysłałam to kurierem do koleżanki razem ze śmieszną kartką (też od nich) no i dostała w dzień urodzin. Chyba zapamięta ten prezent na zawsze, bo bardzo się ucieszyła
zosia3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 11:37   #5
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: filmik na osiemnastke

iloveyou2, już gdzieś na wizażu wrzucałam to co ja zrobiłam do koleżanki. Czyli filmik z życzeniami, ale życzenia składali jej ludzie z całego świata, super to wyszło
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:21   #6
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: filmik na osiemnastke

Filmik można zrobić też w jakimś stopniu interaktywny tzn. koleżanka będzie mogła kliknąć w jakiś element i to będzie powodowało pojawienie się okna z filmem na którym jakiś znajomy będzie składał życzenia.
I tak kilkanaście, czy kilkadziesiąt takich obiektów umieszczonych w materiale.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:37   #7
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: filmik na osiemnastke

W ubiegłym roku robiłam prezent na dwudzieste urodziny mojego przyjaciela. Jako że nie miał jeszcze okazji odwiedzić mnie w Poznaniu (gdzie studiuję), film jest rodzajem przewodnika po najważniejszych dla mnie miejscach, a do tego na osobnej płycie "DODATKI SPECJALNE" jest krótki filmik z życzeniami, które składają moi znajomi, rodzice i pies
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 21:11   #8
nesscca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Film-niespodzianka.. Pomoc mile widziana:)

Witam
Drogie Panie potrzebuję pomocy..
Moja przyjaciółka w sierpniu ma urodziny, ale ja już teraz powoli szykuję dla niej niespodziankę.. Robię filmik do którego chcę wkleić życzenia od ludzi z całego świata i od jej ulubionych artystów(część mam już ogarniętą) jeśli znacie kogoś, lub same miałybyście ochotę coś nagrać to będę wdzięczna
Wszelkich informacji udzielę na pw
Pozdrawiam..
nesscca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.