puder - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 17:30   #31
YourHelloKitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: puder

Czy używasz pod puder kremu , bazy ?
YourHelloKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:44   #32
1pati7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 7
Dot.: puder

podkład w płynie . a pod majijaż kremu nie nakładam.. i kolor tez kupuje bliski naturalnemu bo nie chce aby na tworzy robiła sie maska
1pati7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:01   #33
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: puder

Miałam nosa, żeby się spytać czy na pewno chodzi Ci o puder..

Jakiego używasz? Jaką masz cerę? Co stosujesz do pielęgnacji?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:51   #34
1pati7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 7
Dot.: puder

rózne stosuje. cere mam normalną , i rzadko kiedy używam czegos do pielęgnacji jedynie dla mnie zeby miec ładną cere to pije herbate z bratka.. i teraz włąsnie cxhce wypróbowac podkłąd pharmaceris f
1pati7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:47   #35
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: puder

Piszesz bardzo ogólnikowo..

Skoro robią Ci się placki z podkładu to może jednak masz cerę przetłuszczającą się, a nie normalną?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:17   #36
1pati7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 7
Dot.: puder

a jesli bym miała zbyt suchą skóre to tez mogło by sie tak dziać
1pati7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:15   #37
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: puder

A masz zbyt suchą?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 23:09   #38
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: puder

Hmm a może to podkreślone, suche skórki i dlatego takie plamy się robią?
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 04:21   #39
lovisa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: puder

Ja osobiście używam pudru : Maybelline Z MINERAL korektor + podklad + puder MEDIUM jest on naprawdę bardzo dobry naprawde polecam !! [/B]
lovisa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:21   #40
1pati7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 7
Dot.: puder

są takie dni ze robi mi sie bardzo sucha skóra na buzi i stosuje teraz tabletki na to hydro skin i do tego krem nawilżający...
Chodz zauwazyłam teraz ze jak nałoze niewielką ilosc kremu na buzie przed nałożeniem podkładu to te plamy nie robią sie tak widoczne ....

Ale spróbuje tez wypróbować ten podkład z Maybelline
1pati7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:50   #41
sosimple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: puder

Jeśli masz suchą skórę to proponowałabym najpierw zafundować w dobry peeling, maseczkę nawilżającą i krem nawilżający pod makijaż ( nawilżający a nie tłusty).Obowiązkowo przed nałożeniem podkładu daje się krem nawilżający , który musi dobrze się wchłonąć. Następnie nakładasz podkład nawilżający ( nie matujący) zwilżoną gąbeczką lateksową. Jeśli twarz się świeci nakładasz puder sypki transparentny, który nie daje koloru tylko mat. Tak wykonany makijaż napewno będzie się trzymał rewelacyjnie i nie będą robiły się plamy.
Jeśli chodzi o kosmetyki to polecam z Oriflame, jest dość spory wybór kosmetyków intensywnie nawilżających i dobre podklady.
Pozdrawiam
sosimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 10:57   #42
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: puder

też kiedyś tak miałam zawsze przed nałożeniem podkładu/pudru musisz dobrze nakremować twarz i porządnie go wklepać...
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:06   #43
1pati7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 7
Dot.: puder

dziekuje za rady... wypróbuje te sposoby i pochwale se późniejszym efektem
1pati7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:03   #44
agataa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Smile Puder

Witam serdecznie.
Nigdy nie używałam pudru do twarzy. Jedynie jakieś podkłady, ale to w bardzo małych ilościach.
Chciała bym zakupić sobie puder. Ale nie mam pojęcia jaki wybrać. Nie bardzo potrafię sobie wypudrować buzie, bo zawsze coś mam nierówno. Ale jeśli chodzi o nakładanie, to mogę poszukać sobie w internecie.
W drogeriach jest pełno różnych pudrów. Nie wiem jaki mam wybrać. Dlatego piszę tutaj.
Chciałabym zakryć moje niedoskonałości, szczególnie wągry i kilka pryszczy na nosie
Nie chcę mieć efektu całkowitej tapety na twarzy, nie o to chodzi. Nie mam bladej cery, ale mam też sińce pod oczami.
Fajnie gdyby moja buzia wyglądała naturalnie i świeżo.

Zwracam się z prośbą o podanie może kilku preparatów, niedrogich, ich nazw i cen. Cennych uwag.
Będzie mi łatwiej coś wybrać

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Pozdrawiam
agataa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:46   #45
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Puder

po pierwsze kwc.

po drugie puder służy raczej do wykańczania makijażu, a jego właściwości kryjące są raczej mierne( z wyjątkiem kompaktów, ale naturalnego efektu, to one nie dają).

puder nie ukryje pryszczy i wągrów, a te ostatnie wręcz może podkreślić. w ogóle puder nałozony grubą kryjącą warstwą wygląda o wiele mniej naturalnie niż podkład i jest bardziej widoczny.

a na wągry polecam effaclar duo lub k
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:36   #46
brena2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Puder

Cytat:
Napisane przez agataa92 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Nigdy nie używałam pudru do twarzy. Jedynie jakieś podkłady, ale to w bardzo małych ilościach.
Chciała bym zakupić sobie puder. Ale nie mam pojęcia jaki wybrać. Nie bardzo potrafię sobie wypudrować buzie, bo zawsze coś mam nierówno. Ale jeśli chodzi o nakładanie, to mogę poszukać sobie w internecie.
W drogeriach jest pełno różnych pudrów. Nie wiem jaki mam wybrać. Dlatego piszę tutaj.
Chciałabym zakryć moje niedoskonałości, szczególnie wągry i kilka pryszczy na nosie
Nie chcę mieć efektu całkowitej tapety na twarzy, nie o to chodzi. Nie mam bladej cery, ale mam też sińce pod oczami.
Fajnie gdyby moja buzia wyglądała naturalnie i świeżo.

Zwracam się z prośbą o podanie może kilku preparatów, niedrogich, ich nazw i cen. Cennych uwag.
Będzie mi łatwiej coś wybrać

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Pozdrawiam
Zgadzam sie ze puder nadaje sie raczej do wykonczenia i nigdy nie zakryje nam niedoskonalosci ale szczerze polecam puder Maybelline-dream Matte Powder,nie wiem ile kosztuje w Polsce ale uwazam ze jest naprawde swietny i naprawde matuje co osobiscie bardzo lubie
brena2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 14:55   #47
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Puder

Ja na twoim miejscu zakupilabym korektor- tak naprawde to on jest odpowiednim kosmetykiem, ktory zatuszuje wszelkie niedoskonalosci. Zgadzam sie z opiniami dziewczyn - puder sluzy jedynie do wykonczenia makijazu, szczegolnie potrzebny jest wtedy gdy mamy problem z blyszczeniem sie skory i sam podklad nie da rady nam zmatowic buzki na dluzej.
Ja osobiscie nie polecam ci pudru, z twojich postow wynika, ze jestes mloda dziewczyna wiec po co masz sobie psuc cere.
Pozatym gdy mamy doczynienia z pudrami to latwo o efekt maski, mozna narobic sobie plam i zaciekow.
Ja na twoim miejscu raczej rozejrzalabym sie za dobrym korektorem: on z cala pewnoscia zakryje ci wszelkie niedoskonalosci takie jak: wagry, pryszcze i te since pod oczami- puder tego nie zatuszuje. Ja ci radze zakupic korektor+ delikatny podklad i bedziesz wygladala bardzo naturalnie.
Ja teraz jestem w posiadaniu korektora firmy maybelline EverFresh concealer- ja mam odcien medium beige, doskonale on stapia sie z cera i zakrywa wszelkie niedoskonalosci- jak mi wyskoczy jakas krostka to nakladam odrobinke korektora - rozcieram, a nastepnie wklepuje podklad matujacy, ktory tez ma wlasciwosci kryjace- buzia wyglada naturalnie i swiezo.
Ja akurat ten korektor dostalam w prezencie gdy kupowalam podklad superstay24h maybelline- zaplacilam 34zl.
I pamietaj puder nie zatuszuje ci niedoskonalosci on sluzy do wykonczenia makijazu- naklada sie cieniutka warstwe na twarz.
A jak ty nalozysz na sam kremik nawilzajacy odpowiednia ilosc pudru to ona nie zakryje ci krostek, bedziesz musiala dac wieksza ilosc pudru co bedzie prowadzilo do tego, ze osiagniesz efekt maski na twarzy i bedziesz wygladala nienaturalnie i wszyscy w kolo beda ci mowili ale masz tapete;/
A z pudrow bardzo dobry jest L'Oreal true match minerals- ale on kosztuje kolo 65 zl - i jest raczej przeznaczony dla starszych pań.
JA wybieram ze wzgledu na swoj wiek-22 lata , kosmetyki maybelline i jestem bardzo z nich zadowolona.
Pozdrawiam

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2011-01-24 o 14:59
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:01   #48
agataa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Puder

Mam 19 lat
Założyłam tu dopiero drugi temat na forum
A może jeszcze polecicie coś do mycia buzi z niedoskonałościami? Ostatnio chciałam już sobie kupić, ale stwierdziłam ze poczytam trochę w necie o produktach, bo na półkach sklepowych jest tego na prawdę bardzo dużo A wiadomo nikt nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto hehe
agataa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:15   #49
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Puder

Agatko skoro masz dopiero 19 lat to nie ma sensu niszczyc sobie skory pudrami.
Pamietaj, ze im mniej kladziesz na buzke tym lepiej dla twojej cery.
Ja kiedy mam np wolne i siedze w domu to staram sie wogole nie uzywac zadnych podkladow tylko myje twarz zelem oczyszczajacym, oczyszczam ja mleczkiem i tonikiem a na koncu wklepuje krem nawilzajacy.
Skoro masz mloda cere to unikaj pudrow, jak masz jakies krostki to tak jak pisalam wczesniej zatuszuj je przy uzyciu korektora. Ja ostatnio slyszalam, ze korektory marki KOBO ciesza sie dobra opinia.
Jezeli masz problem z zaskornikami to ja polecam ta serie z garniera (czysta skora active).
Ja od lat uzywam zelu nivea visage young: clean deeper (zel-peeling do codziennego mycia twarzy).
Ostatnio kupilam peeling garniera skin naturals przeznaczony do cery normalnej i mieszanej (taki w zielonym opakowaniu)- powiem szcerze, ze nic specjalnego, byl w promocji za 10 zl bo nie dalabym za niego 15zl. Duzo lepsze sa te peelingi garniera przeciw zaskornikom badz te jednorazowe polaczone z maseczka firmy ewa.
Kiedys bylam zadowolona z zelu sorayi (kuracja dotleniajaca) z rafy koralowej- zawsze byl w naturze ale teraz nie wiem co sie stalo z tym zelem chyba wycofali bo niemoge go dostac.
Ja bym ci polecila jednak ten clean deeper nivei. teraz jest w promocji w naturze za 10zl

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2011-01-24 o 18:17
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 09:29   #50
agataa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Puder

a jeśli chodzi o korektor to co polecacie? Zawsze ludzie mówią że korektor to pod oczy najczęściej. ja używałam podkład chyba to był nivea taki malutki. ale teraz nie jestem pewna, może soraya, a nie mam opakowania, musiała bym sprawdzić. Ale był malutki a jego cena to chyba 14 zł.
A może jest jakiś taki korektor i podkład naturalny że pasuje do każdego rodzaju i koloru skóry.
Może nie zbankrutuje po tych zakupach hehe ;-)
Na co dzień wydaje mi się to dobre korektor+podkład. Chociaż też czasami nie używam żadnych podkładów jak widzę że nie ma takiej potrzeby. Również nie chce abyt moja skóra się niszczyła. Ale wiadomo, jak gdzieś się wychodzi itd to fajnie dobrze wyglądać.
Dobrze że wystarczy korektor +podkład, to jest prostsze w użyciu hehe

Dzięki jeszcze za tą informacje, i za pomoc

Edytowane przez agataa92
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:43
agataa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:37   #51
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Puder

Ja posiadam korektor maybelline Everfresh, odcien medium beige i jestem z niego badzo zadowolona, nie wiem ile kosztuje w normalnej cenie bo ja go dostalam jako gratis do podkladu superstay 24h maybelline.
Ja tez kilka lat temu uzywalam podkladu nivei w takiej tubce, jednak on mi nie przybadl do gustu, slabo kryl a jak sie go nalozylo za duzo to wygladal nienaturalnie. Zdecydowanie lepiej sprawdzaja sie podklady.
Wiem, ze sporo dziewczyn chwali sobie korektory marki KOBO- sa one dostepne jedynie w drogerii natura.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40078

Jednak lepsza note ma ten, ktory jest w moim posiadaniu, dam ci linka do niego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7284
Koszt 22zl i naprawde jest godny uwagi a firma maybelline produkuje kosmetyki dobrej jakosci, wydaje mi sie, ze napewno lepsze od KOBO.
Dobre noty ma rowniez korektor maybelline- affinitone.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=35492&next=1
Wiem, ze w drogerii natura jest teraz promocja i ten korektor jest gratisem przy zakupie podkladu affinitone- koszt zestawu niecale 23zl.
Sam korektor kosztuje 20zl.
A jezeli chodzi o podklady to trudno mi cos doradzic bo nie wiem jaka masz skore, czy masz tendencje do blyszczenia sie skory czy raczej jestes posiadaczka skory suchej.
Jezeli masz skore sucha badz mieszana i nie blyszczysz sie jak zarowka to z maybelline polecam: podklad dream satin liquid
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=29583&next=1
Badz mineralny maybellina:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=28461&next=1
Tylko on jest raczej wskazany do cery suchej, bo ja kiedys mialam probke i niestety po kilku godzinach sie blyszczalam i musialam robic poprawki.
Natomiast jesli masz skore mieszana z tendencja do blyszczenia a zarazem boisz sie podkreslenia suchych skorek to powinnas zakrecic sie kolo:
superstay24h:http:
//www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35489 &next=1
badz ten dwufazowy:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=18637&next=1
Tylko posiadaczki cery tlustej nie obeda sie bez pudru sypkiego aby utrwalic makijaz, bo sam podklad w przypadku cery tlustej nie wystarczy, bo po kilku godzinach bedziecie sie swiecily. Wiec jak ktos ma tlusta cere to musi byc obowiazkowo podklad + puder do wykonczenia makijazu.
A jezeli chodzi o tego affinitona ma zroznicowane opinie bo kazda z nas ma inna cere.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=22997&next=1

Popatrz sobie na te podklady i napewno sobie cos wybierzesz. Wszystko tez zalezy od tego ile ma sie kasy na przeznaczenie na podklad.
Chociaz ja ci radze sledzic gazetki promocyjne czy to natury czy rossmanna- bo bardzo czesto do podkladow dodawane sa w prezencie korektory i mozna sporo zaoszczedzic.
Bardzo czesto trafiaja sie korektory jako gratisy do podkladow maybellina czy astora.
Bo podklady maybelline sa dobre jak na srednia polke i tansze od astora, loreala czy max factora.
Bo jezeli chodzi o astora to tam ceny zaczynaja sie od 40zl.
Podklady L'oreala w promocji od 40zl a normalnie 50 zl i wzyz. Jednak na te podklady jestes za mloda, one sa dobre ale dla starszych pan, powyzej 30.
A jezeli chodzi o max factor to ceny sie ksztaltuja powyzej 50zl.
Ja mysle, ze maybelline bylby dla ciebie odpowiedni.
Nie mowie o rimmelu- bo podklady tej firmy nie maja najlepszych opinii.
Wiem, ze duzo osob chwali sobie podklad Lirene bo jest dobry i w dodatku bardzo tani.

Ja rowniez polecam ogladac filmiki dziewczyn na youtubie, ktore wstawiaja recenzje produktow, naprawde te filmiki okazuja sie bardzo przydatne gdy nie wiemy na co sie zdecydowac. One tam mowia co jest godne polecenia a co sie okazalo bublem.

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2011-01-25 o 11:47
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:02   #52
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Puder

Cytat:
Napisane przez awokado22 Pokaż wiadomość
Agatko skoro masz dopiero 19 lat to nie ma sensu niszczyc sobie skory pudrami.
Pamietaj, ze im mniej kladziesz na buzke tym lepiej dla twojej cery.

Skoro masz mloda cere to unikaj pudrow,
Dementuję.

Skąd takie stwierdzenie, że puder niszczy skórę?
Skąd opinia, że im mniej tym lepiej?

Dobre kosmetyki nie zniszczą skóry.
Dodatkowo chronią ją przed zanieczyszczeniami, zimnem, mrozem itd.


Do mycia twarzy polecam żel do mycia twarzy i ciała Babydream - do kupienia w Rossmannie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:20   #53
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Puder

Chyba mnie nie zrozumialas. Chodzilo mi o to, ze skoro dziewczyna nie ma problemow z blyszczeniem sie skory to wystarczy jej z cala pewnoscia jakis dobry korektor i jakis delikatny i leciutki podklad. Puder jest przydatny wtedy gdy chcemy wykonczyc makijaz aby buzka nie swiecila sie za 4 godziny. Badz gdy idziemy na jakas calonocna impreze i nie chcemy aby make-up nam splywal z twarzy.
Oczywiscie jezeli bedziemy uzywac dobrych kosmetykow to nie zniszczymy sobie tak cery.
A okreslenie, ze im mniej tym lepiej- chodzilo tutaj o to, ze natknelam sie na wiele watkow w ktorym dziewczyny opisywaly swoje historie: ze jak przestaly uzywac w duzych ilosciach pudrow, podkladow to stan cery im sie poprawil, przestaly wyskakiwac krostki. Dlatego powinnysmy od czasu do czasu dac skorze odpoczac i nie malowac sie.
A tym bardziej autorka watku mowila o tym, ze chce ukryc wszelkie niedoskonalosci typu krostki, wiec odpowiedniejszym do tego kosmetykiem bedzie korektor a nie puder, bo jak zacznie tuszowac krostki pudrem to szybko uzyska efekt maski. Bo jego sie daje ociupinke na podklad aby utrwalic make-up.
Pozdrawiam
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:06   #54
agataa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Puder

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Są bardzo pomocne

Pudru też staram się unikać, bo nie mam czasu stać przed lustrem rano przed szkołą i nakładać tysiąca warstw hehe Puder wiadomo na jakąś imprezę czy coś to jak najbardziej

U mnie gdzieś jest taka drogeria Natura, jeszcze nigdy tam nie była. Do rossmana często chodzę, ale nie widziałam nic tam ostatnio w promocji z takich rzeczy

Edytowane przez agataa92
Czas edycji: 2011-01-25 o 15:09
agataa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:07   #55
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Puder

ja tam od tych maybellinowskich korektorów wole rossmannowski zwykły synergen jest według mnie bardziej kryjący i gęsty, kosztuje cos do 10 zł. Weź sobie kolor vanilia i ma on też odcien pomarańczowy beige, który u mnie ładnie maskuje cienie pod oczami na resztę twarzy ten beige się nie nadaje ale vanilia jest ok
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2011-01-25 o 15:08
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:40   #56
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Puder

Cytat:
Napisane przez awokado22 Pokaż wiadomość
A okreslenie, ze im mniej tym lepiej- chodzilo tutaj o to, ze natknelam sie na wiele watkow w ktorym dziewczyny opisywaly swoje historie: ze jak przestaly uzywac w duzych ilosciach pudrow, podkladow to stan cery im sie poprawil, przestaly wyskakiwac krostki.
A no wiesz, jak używały nieodpowiednich kosmetyków lub w nadmiernych ilościach, to ja się im wcale nie dziwię.
Cytat:
bo jak zacznie tuszowac krostki pudrem to szybko uzyska efekt maski.
A broń panie Boże żeby tuszować krostki pudrem.
Wiadomo, on jest przeznaczony do tego żeby utrwalić makijaż.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.