jaki najlepszy podkład ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-10-28, 09:21   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Podklad


podzielcie sie opiniami na temat pdkładów matujących, ktory dobry......? No i cena, najlepijej umiarkowana [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:21   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Podklad

podzielcie sie opiniami na temat pdkładów matujących, ktory dobry......? No i cena, najlepijej umiarkowana [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:22   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

Elu, muszę przyznać, ze jeśli chodzi o niedrogie podkłady matujące to mam doświadczenie tylko z trzema:
1- z Sorai - okazał się beznadziejny, słabo krył niedoskonałości cery i matował może na pół godziny
2 - to podkład matujący z Oriflamu - na początku ładnie matował, ale moja skóra się do niego szybko przyzwyczaiła i zaczęła się przetłuszczać szybciej no i podkreślał rozszerzone pory [img]icons/icon9.gif[/img]
(no i problem z doborem kolorków z katalogu)
3- velvet matte z Lumena - ten jest zdecydowanie najlepszzy - nabyłam go niedawno (mimo, że mi go odradzano) i jestem bardzo zadowolona. Trzeba go dosyć sprawnie nakładać bo dość szybko zasycha, ale ładnie kryje, matuje na bardzo długo [img]icons/icon7.gif[/img] no i kolorek udało mi się dobrać idealnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale zauważyłam, że najlepszy efekt osiągam używając kremu matującego a na to podkładu jakiegoś trwałego. Bo o ładnym nałożeniu fluidu matującego na podkład matujący nie ma u mnie mowy [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:22   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

Elu, muszę przyznać, ze jeśli chodzi o niedrogie podkłady matujące to mam doświadczenie tylko z trzema:
1- z Sorai - okazał się beznadziejny, słabo krył niedoskonałości cery i matował może na pół godziny
2 - to podkład matujący z Oriflamu - na początku ładnie matował, ale moja skóra się do niego szybko przyzwyczaiła i zaczęła się przetłuszczać szybciej no i podkreślał rozszerzone pory [img]icons/icon9.gif[/img]
(no i problem z doborem kolorków z katalogu)
3- velvet matte z Lumena - ten jest zdecydowanie najlepszzy - nabyłam go niedawno (mimo, że mi go odradzano) i jestem bardzo zadowolona. Trzeba go dosyć sprawnie nakładać bo dość szybko zasycha, ale ładnie kryje, matuje na bardzo długo [img]icons/icon7.gif[/img] no i kolorek udało mi się dobrać idealnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale zauważyłam, że najlepszy efekt osiągam używając kremu matującego a na to podkładu jakiegoś trwałego. Bo o ładnym nałożeniu fluidu matującego na podkład matujący nie ma u mnie mowy [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:23   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

dzieki Aniu za odpowiedz, masz racje Soraya jest do kitu, do Oriflame nie do konca mam zaufania- no moze nie do wszystkich ich kosmetykow. A jesli chodzi o LUMENE to też go mam i jestem z niego zadowolona. Jest to Double Stay 4(w granatowej tubce), ladnie matuje i rozprowadza sie. Ale mam poprostu chęc na wypróbowanie czegos nowego stąd moje pytanie. Zastanawiam się nad Mabelline, Ives Rocher.......jesli ktos ma doswiadczenia z tymi fluidami to poradźcie!! Moga być tez inne firmy, byle były matujące.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:23   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

dzieki Aniu za odpowiedz, masz racje Soraya jest do kitu, do Oriflame nie do konca mam zaufania- no moze nie do wszystkich ich kosmetykow. A jesli chodzi o LUMENE to też go mam i jestem z niego zadowolona. Jest to Double Stay 4(w granatowej tubce), ladnie matuje i rozprowadza sie. Ale mam poprostu chęc na wypróbowanie czegos nowego stąd moje pytanie. Zastanawiam się nad Mabelline, Ives Rocher.......jesli ktos ma doswiadczenia z tymi fluidami to poradźcie!! Moga być tez inne firmy, byle były matujące.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:24   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

Elu, ten podkład z Lumena o którym ci pisałam jest matujący i jest w jasnym opakowaniu - a ten twój w granatowym jest supertrwały. Także jeśli zależy ci na matowieniu na dłużej to ci polecam ten w jasnych tubkach.
A ten co ty masz, to też mnie nęci-może będzie następny jak zużyję tego mata i maxa factora [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2001-10-28, 09:24   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

Elu, ten podkład z Lumena o którym ci pisałam jest matujący i jest w jasnym opakowaniu - a ten twój w granatowym jest supertrwały. Także jeśli zależy ci na matowieniu na dłużej to ci polecam ten w jasnych tubkach.
A ten co ty masz, to też mnie nęci-może będzie następny jak zużyję tego mata i maxa factora [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:25   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

PODKŁADY MATUJĄCE SĄ DOBRYM ROZWIĄZANIEM LECZ NIE JEDYNYM I NIE NAJLEPSZYM. PODKŁAD ABY MÓGŁ BYĆ MATUJĄCYM MUSI POSIADAĆ W SOBIE Z NARTURALNYMI REAKCJAMI SKÓRY - W TYM WYPADKU Z NADMIERNĄ ILOŚCIĄ TŁUSZCU ITP - POPRZEZ ZAWARTOŚĆ ODPOWIEDNICH SPECYFIKÓW KORYGUJĄCYCH TĘ JAKŻE UNIKANĄ WARTOŚĆ NASZEGO OBLICZA. O SPECYFIKACH TYCH WIEMY -JAKO ODBIORCY - NA TYLE NIEWIELE, ŻE RYZYKO STOSOWANIA TYCH PREPARATÓW W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE CZASU, JEST NIESKUTECZNYM USÓWANIEM SKUTKÓW A NIE PRZYCZYN. MNIEJ KONFLIKTOWYM ROZWIĄZANIEM JEST STOSOWANIE SUBLIMATORÓW - PODKŁADU POD PODKŁAD, KTÓRY POCHŁANIA WSZYSTKIE WYDZIELINY, NIE POZWALAJĄC IM JEDNOCZEŚNIE UJRZEĆ SWIATŁA DZIENNEGO. PREPARAT BEZPIECZNY GDYŻ NIE WPŁYWA NA MECHANIZMY FUNKCJONOWANIA SKÓRY - A TYM POWINNI ZAJMOWAĆ SIĘ SPECJALIŚCI. POZA TYM BEZWŁADNOŚĆ WPŁYWU KOSMETYKU, KTÓRY ODDZIAŁUJE NA SKÓRĘ ZDECYDOWANIE DŁUZEJ, JEST ZBYT DUŻA W STOSUNKU DO CHILOWYCH OCZEKIWAŃ.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 09:25   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podklad

PODKŁADY MATUJĄCE SĄ DOBRYM ROZWIĄZANIEM LECZ NIE JEDYNYM I NIE NAJLEPSZYM. PODKŁAD ABY MÓGŁ BYĆ MATUJĄCYM MUSI POSIADAĆ W SOBIE Z NARTURALNYMI REAKCJAMI SKÓRY - W TYM WYPADKU Z NADMIERNĄ ILOŚCIĄ TŁUSZCU ITP - POPRZEZ ZAWARTOŚĆ ODPOWIEDNICH SPECYFIKÓW KORYGUJĄCYCH TĘ JAKŻE UNIKANĄ WARTOŚĆ NASZEGO OBLICZA. O SPECYFIKACH TYCH WIEMY -JAKO ODBIORCY - NA TYLE NIEWIELE, ŻE RYZYKO STOSOWANIA TYCH PREPARATÓW W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE CZASU, JEST NIESKUTECZNYM USÓWANIEM SKUTKÓW A NIE PRZYCZYN. MNIEJ KONFLIKTOWYM ROZWIĄZANIEM JEST STOSOWANIE SUBLIMATORÓW - PODKŁADU POD PODKŁAD, KTÓRY POCHŁANIA WSZYSTKIE WYDZIELINY, NIE POZWALAJĄC IM JEDNOCZEŚNIE UJRZEĆ SWIATŁA DZIENNEGO. PREPARAT BEZPIECZNY GDYŻ NIE WPŁYWA NA MECHANIZMY FUNKCJONOWANIA SKÓRY - A TYM POWINNI ZAJMOWAĆ SIĘ SPECJALIŚCI. POZA TYM BEZWŁADNOŚĆ WPŁYWU KOSMETYKU, KTÓRY ODDZIAŁUJE NA SKÓRĘ ZDECYDOWANIE DŁUZEJ, JEST ZBYT DUŻA W STOSUNKU DO CHILOWYCH OCZEKIWAŃ.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 09:58   #11
bejbowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
jaki najlepszy podkład ?

Nigdy nie używałam podkładów bo uważałam, że nie jest mi to potrzebne Jednak teraz mam chęć na spróbowanie czegoś nowego zazwyczaj pudruję się pudrem transparentnym aby skóra się nie błyszczała. Nie tuszuje to niestety żadnych niedoskonałości. Szukam podkładu który będzie dobry dla takiej nowicjuszki jak ja. Mam skórę raczej mieszaną ze strefą T, skłonną do wyprysków, ale nie za często Chciałabym kupić podkład który matuje, dobrze kryje niedoskonałości skóry i który nie wygląda jak maska na bużce. Czy w ogóle coś takiego istnieje ?
Pozdrawiam
bejbowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 08:35   #12
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Unhappy Idealny podkład - help!!

dziewczyny !!! jestem na etapie poszukiwan idealnego podkladu ..przetestowalam juz wiekszosc fluidow i nie znalazlam jak dotad tego jedynego Teraz chcialabym wyprobowac cos z wyzszej polki np.Chanel,Dior,Estee Lauder ,Lancome czy IsaDora ...Nie wiem ktory wybrac Moj najwiekszy problem to to ze po kilku godzinach wszystkie uzywane dotad podklady scieraly sie POtrzebuje wiec czegos trwalego... Licze na Wasza pomoc !!!!
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:12   #13
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idealny podkład - help!!

Polecam podkład Teint Idole Lancome http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12187
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:27   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Idealny podkład - help!!

na wizażystkę
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:45   #15
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Idealny podkład - help!!

Mysle że podkład bedzie trwalszy gdy lekko przypudrujesz twarz
A co do podkładów to są drogerie w których daja próbki do domciu. Mozesz zawsze poprosic miłą panią w Sephorze, Marionnaud...
Poszperaj na stronie KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=5

Poza tym było bardzo duzo watków dotyczących podkładów. Jak zjedziesz myszka w dół zobaczysz okienko: "Podobne wątki"

A tak właściwie nie jesteśmy w stanie Ci pomóc ponieważ nawet nie podałaś rodzaju cery. Wiec nie wiem czy mam Ci cos polecic do skóry suchej czy tłustej
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 18:17   #16
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Idealny podkład - help!!

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Mysle że podkład bedzie trwalszy gdy lekko przypudrujesz twarz
A co do podkładów to są drogerie w których daja próbki do domciu. Mozesz zawsze poprosic miłą panią w Sephorze, Marionnaud...
Poszperaj na stronie KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=5

Poza tym było bardzo duzo watków dotyczących podkładów. Jak zjedziesz myszka w dół zobaczysz okienko: "Podobne wątki"

A tak właściwie nie jesteśmy w stanie Ci pomóc ponieważ nawet nie podałaś rodzaju cery. Wiec nie wiem czy mam Ci cos polecic do skóry suchej czy tłustej
hmm..mam mieszana cere ,ktora po kilku godz blyszczy sie w strefie T :/ probowalam juz wielu podkladow i nic :/. nadal szukam tego jedynego...
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:58   #17
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: idealny podkład - help

Ja też miałam problem ze ścieraniem się podkładu.Wina leżała w kremie pod podkładem,nie w samym podkładzie.Używałam matującego kremu do mieszanej skóry i na to matujący podkład.Po 2 godzinach podkład spływał.Zmieniłam krem na nawilżajacy(Iwostin) i problem znikł.Lasting Performance trzyma się caly dzieńOczywiście lekko przypudrowany
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:31   #18
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: idealny podkład - help

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja też miałam problem ze ścieraniem się podkładu.Wina leżała w kremie pod podkładem,nie w samym podkładzie.Używałam matującego kremu do mieszanej skóry i na to matujący podkład.Po 2 godzinach podkład spływał.Zmieniłam krem na nawilżajacy(Iwostin) i problem znikł.Lasting Performance trzyma się caly dzieńOczywiście lekko przypudrowany

a gdzie mozna kupic kosmetyki Iwostin ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:59   #19
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: idealny podkład - help

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a gdzie mozna kupic kosmetyki Iwostin ??
z tego co się orientuję to raczej w aptece
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 12:04   #20
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: idealny podkład - help

Słyszałam ze kremy Iwostin są zapychajace.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:16   #21
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: idealny podkład - help

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Słyszałam ze kremy Iwostin są zapychajace.

no wlasnie..uzywal ich ktos ? i jak wrazenia ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:57   #22
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: idealny podkład - help

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie..uzywal ich ktos ? i jak wrazenia ?
Polecam KWC

Z trwalszych podkładów Revlon Colorstay i Colorstay Natural, Lasting Performance i Infalliable L'orala.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:06   #23
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: idealny podkład - help

dzieki za pomoc poszperam jeszzce w KWC i ide na zakupy :PP
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:18   #24
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: idealny podkład - help

hmm mi najbardziej podpasoal np. Mf Lasting performance trzyma sie dlugo i jests wietny
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 11:51   #25
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: idealny podkład - help

a ktoras z Was uzywala moze podkladu Loreal Ideal Balance ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:25   #26
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: idealny podkład - help

Dla mnie - także mam mieszaną skórę - najlepszy jest Cashmere Perfect L'Oreala. Ja i tak utrwalam go sypkim pudrem, ale trzyma sie u mnie cały dzień i jest naprawdę "kaszmirowy"
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 17:59   #27
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: idealny podkład - help

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a ktoras z Was uzywala moze podkladu Loreal Ideal Balance ??
Moja recenzja: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...recenzja=52699

Inne recenzje: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=447

Co do tytułowego pytania o trwały podkład, to polecam Gosha X-Ceptional Wear. Link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9320
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:05   #28
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: idealny podkład - help

Testowałam w zeszłym tygodniu Lancome robi takie nieładne plamy i ściera się dosyć szybko (ok. 5 h) Mam cerę mieszaną (może dlatego). Pani z Sephory poleciła go jako najlepiej kryjący. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego (dużo lepszego).
Poza tym teraz testuję Loreala True Match i jest o niebo lepszy, ale jeszcze nie idealny. Dziewczyny na moim wątku o podkładach polecały Mary Kay, właśnie dostałam odpowiedź od konsultantki, będę testowała .
A we środę w aptece w CH Targówek w Warszawie będzie pokaz pomiędzy 12, a 20 Dermablend Vichy, też się wybieram, bo słyszalam o jego dobrze kryjących właściwościach bez efektu maski .
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:29   #29
Cysia
Przyczajenie
 
Avatar Cysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
GG do Cysia
Cool Dot.: idealny podkład - help

Heyka

Ja też używam Max Factora-Lasting Performance i też uważam jest bardzo dobry, na to trochę różu Bourjois 72 Tomette i cały dzień jest ok
Cysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:31   #30
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: idealny podkład - help

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Dla mnie - także mam mieszaną skórę - najlepszy jest Cashmere Perfect L'Oreala. Ja i tak utrwalam go sypkim pudrem, ale trzyma sie u mnie cały dzień i jest naprawdę "kaszmirowy"
Jak tylko weszedł na rynek nabyłam go za 50 zł i okazał się totalna klapą. Posmarowałam nim zaledwie czoło i odrazu zadałam sobie pytanie "co to ma byc??? ". Nie dośc, ze nie dał sie rozsmarowac (był taki gęsty strasznie i suchy , tworzył okropną maskę. Nie wiem czy miałam coś gorszego (no moze kiedys testowałam kapeńkę lepsze 2 podkłady z Astora)... Ale jak widać ile osób tyle opinii .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.