Korektor w pędzelku La Roche Posay Toleriane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 17:41   #1
arcella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7

Korektor w pędzelku La Roche Posay Toleriane


Witam!!
Mam pytanie do dziewczyn używających tego korektora: zastanawiam sie jaki kolor wybrac zolty (przeznaczony typowo do zasinien pod oczami) czy bezowy (uniwersalny)? Chodzi o zamaskowanie rozszerzonych naczynek pod oczami ale tez drobnych niespodzianek na twarzy.
Na KWC jest kilka opinii na jego temat ale nikt nie opisuje dokladniej jak wyglądają odcienie - czy ten bezowy wpada w roz/w żółty/jest bardzo jasny?
Pozdrawiam
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Arcella/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Arcella/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
arcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:44   #2
domciok13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
Dot.: Korektor w pędzelku La Roche Posay Toleriane

polecam beżowy, widziałem go , nie żebym używał, ale tak na marginesie kiedyś faktycznie używałem jednek ale musiałem więc nie miałem wyjścia, wziąłem BOBBI BROWN-a Touch stick bodajże się nazywał 02 odcień sand/piaskowy, i powiem tak- na kolorowce sie nie znam bo nigdy nie używam ale ten zrobił na mnie takie wrażenie , że spokojnie mogę powiedzieć ,że jest najlepszy, jest lekko olejny i pod wpływem ciepła skóry stapia się delikatnie (można lekko go przyklepać) ze skórą i nie sposób go zauważyć, kupiłem go w Bangkoku kosztował 1000 bahtów wiec jakies tutaj 120 zł będzie (w BKK taniej) ale tu moja koleżanka kupiła za 120 bodajże w sephorze chyba, pzdr,
domciok13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.