Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 22:49   #1
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43

Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy


Cześć dziewczyny.
Proszę pomóżcie mi w okresleniu kształtu twarzy a następnie doborze koloru włosów i fryzury. Parę lat temu rozjasnialam włosy Joanna na bardzo jasny kolor blondu. Później nonstop baleyage blondu i brązu ale nadal przewaga blondu. Baleyage byl u mnie na głowie jeszcze tydzień temu, teraz mam niby ombre. Piszę, że niby bo jest prawie nie widoczny, gora to taki cieply złoty kolor , dol to delikatny blond prawie niewidoczny. Mam raczej blada twarz i niby pasuja mi ciepłe kolory, zastanawiam się czy taki ognisty rudy by mi pasowal, czy moze jednak blond. Zdjecia sa robione 2 i 4 lata do tylu. Proszę pomóżcie mi , bo naprawdę chcę się zmienić i przestac byc szara myszka, nie licze ze będę nie wiadomo jak piekna ale przynajmniej ladna, abym sobie i mezowi się podobala, ktory jest mlodszy ode mnie o 6lat. Same wiec mnie rozumiecie, licze na zyczliwosc wasza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_19178379822282.jpg (21,2 KB, 975 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_19105123601543.jpg (19,9 KB, 833 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_19060659647646.jpg (61,3 KB, 588 załadowań)
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 00:42   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Jakoś nie widzę Cię w rudym, bardziej Ci pasują blondy, zwłaszcza jasne i chłodne odcienie. Twój kształt twarzy określiłabym jako kwadratowy
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 04:29   #3
Krop_elka
Przyczajenie
 
Avatar Krop_elka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Też nie bardzo widzę ten rudy :/
Jasny ale niezbyt ciepły blond - to jest Twój kolor.
Poeksperymentuj też z makijażem; może lekkie optyczne powiększenie oczu, podkreślenie kości policzkowych.
Krop_elka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 10:31   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

rudy to zły pomysł, wygladasz mi raczej na typ chłodny, jestem niemal pewna, ze tzw "jasne lato" poszukaj sobie palet kolorystycznych dla takiego typu urody, mozna dobrac odpowiednio ubrania jak i kolory w makijazu i farb do wlosow.

co bym zmienila? styl ubierania się i makijaż.
-na nie są takie błyszczące cienie do oczu rozsmarowane na całą powieke aż po brwi. to wygląda niestety tandetnie.
-w ogole jasno niebieskie cienie. one paradoksalnie nie pasują wlaśnie do niebieskich / szarych oczu!
- jak już powiedziałam zmiana stylu.. różowa bluzka z mega głębokim dekoltem i powieszonym wielkim krzyżem na widocznych piersiach...no jakoś nie...

zapuść trochę włosy, trzymaj się blondów takich jak robisz, może za wyjątkiem pasemek. jednolisty naturalnie wyglądający kolor to jest strzal w 10.

co istotne Ciebie najlepiej będą podkreślały kolory stonowane, pudrowe, pastelowe, raczej raddze unikać ostrych kolorow w garderobie jak ten róż, intensywne kolory "zim" itd
kolory chlodne tak ale bardziej zgaszone.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:26   #5
Maja00007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 50
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Proszę pomóżcie mi w okresleniu kształtu twarzy a następnie doborze koloru włosów i fryzury. Parę lat temu rozjasnialam włosy Joanna na bardzo jasny kolor blondu. Później nonstop baleyage blondu i brązu ale nadal przewaga blondu. Baleyage byl u mnie na głowie jeszcze tydzień temu, teraz mam niby ombre. Piszę, że niby bo jest prawie nie widoczny, gora to taki cieply złoty kolor , dol to delikatny blond prawie niewidoczny. Mam raczej blada twarz i niby pasuja mi ciepłe kolory, zastanawiam się czy taki ognisty rudy by mi pasowal, czy moze jednak blond. Zdjecia sa robione 2 i 4 lata do tylu. Proszę pomóżcie mi , bo naprawdę chcę się zmienić i przestac byc szara myszka, nie licze ze będę nie wiadomo jak piekna ale przynajmniej ladna, abym sobie i mezowi się podobala, ktory jest mlodszy ode mnie o 6lat. Same wiec mnie rozumiecie, licze na zyczliwosc wasza
Twoja twarz jest zdecydowanie kwadratem. Kolor w jakim bym Cię widziała to jedynie blond. Możesz spróbować ciut ciemniejszego odcienia.
Maja00007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 23:10   #6
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dziękuję dziewczyny, za cenne wskazówki. Pol roku temu urodzilam drugiego syna i siedząc w domu na macierzynskim całkowicie dopada mnie depresja na punkcie wygladu. Źle się czuje ze swym odbiciem w lustrze. Za waszymi radami pójdę i robie na pewno blond, musze znalesc tylko fryzjera, ktory mi te wlosy zmieni w odpowiedni blond. Co do makijażu i ubioru również cos zmienie.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 10:00   #7
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Włoski albo zapuść tak do łopatek albo obetnij krócej, na boba, bo teraźniejsza długość troszkę taka nijaka Miałaś kiedyś krótkie włoski?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 11:35   #8
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Najkrotsze jakie mialam to rowno z uszami i powiem szczerze że nie czułam się w nich dobrze. Najpierw chcę się wziąść za kolorek , czyli osiągnąć blond upragniony Czy myślicie że jakąś farba osiagne taki blond sama w domu, czy lepiej nie ryzykować i udać się do fryzjera ?
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 17:33   #9
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Najkrotsze jakie mialam to rowno z uszami i powiem szczerze że nie czułam się w nich dobrze. Najpierw chcę się wziąść za kolorek , czyli osiągnąć blond upragniony Czy myślicie że jakąś farba osiagne taki blond sama w domu, czy lepiej nie ryzykować i udać się do fryzjera ?
Lepiej nie ryzykuj, chyba że masz doświadczenie w samodzielnej koloryzacji i rozjaśnianiu włosów
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 20:04   #10
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Ale trafic na dobrego fryzjera to też jest sztuka
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 15:45   #11
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Tak jak napisała Holly, wszystko wskazuje na to, że jesteś Latem. Którym dokładnie trudno stwierdzić bez wywiadu i dobrych zdjęć. Możesz pobawić się w analizę kolorystyczną w domu, zobaczysz w których odcieniach z letniej palety wyglądasz najkorzystniej. Najbardziej odmładzająco działa paleta Jasnego Lata, być może nim właśnie jesteś. Sprawdź, które z chłodnych kolorów najlepiej oddziałują na Twoją cerę. Czy te mocniej nasycone (Pełne Lato), czy jasne witalne z palety Jasnego Lata, czy też chłodne, stłumione z palety Soft Summer.

Twój kształt twarzy to serce. Czoło jest dość szerokie w stosunku do linii żuchwy. W związku z tym przyda się delikatna grzywka, która ładnie wyrówna proporcje i odmłodzi Cię przynajmniej o 6 lat.

Zaproponowałam Ci boba. Wydaje mi się, że masz dośc cienkie włosy i nie ma co ich na siłę zapuszczać. Bob z delikatną grzywką będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Jeżeli chodzi o kolor włosów - trzymałabym się chłodnych blondów na poziomie 8/9. Jeżeli nie masz naturalnych refleksów (częstych u Polek), możesz pomyśleć o delikatnym balejażu, który twarzy doda światła, a włosom objętości.

Wrzucam metamorfozę z fryzurką i kolorem, które zdecydowanie Ci pasują.

Nie podkreślaj dolnej powieki, zmniejsza Twoje oczy. Skup się na górnej kresce oraz na cieniowaniu powiek.

Koniecznie zrób brązową hennę. Brwi są bardzo istotnym elementem twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza_get_the_look_20.jpg (25,0 KB, 279 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 17:15   #12
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Myślę, że fryzura ze zdjęcia powyżej bardzo by do Ciebie pasowała
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:22   #13
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka przyznam szczerze,ze jestem w szoku widzac Twoja propozycje matamorfozy O czywiscie jestem jak najbardziej plus,teraz widze,ze rzeczywiscie brwi duzo robia.Co do grzywki,to zawsze wydawalo mi sie,ze mi nie pasuje i te moje ostre rysy podkresli.Zdjecie z ktorego robilas metamorfoze bylo robione 6lat temu,wiec mam nadzieje,ze teraz tez mi taka fryzurka,kolor i makijaz beda pasowac i odmlodza mnie o te 6 lat Obiecalam sobie,ze sie wezme za siebie i taki mam zamiar,musze potrenowac rowniez makijaz i mysle ze jakos dam rade
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:34   #14
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

BlueDecoria mi sie tez bardzo podoba na fotce,oby w rzeczywistosci tez tak fajnie wyszlo Nizej podaje fotki doslownie z przedwczoraj chyba,nos tez jest mom przeklenstwem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (18,9 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (17,0 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (21,2 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (19,0 KB, 278 załadowań)
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 21:21   #15
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dziewczynki, jak widzicie widac na mej twarz różnice tych 5lat Na zdjęciach wyzej jednak wygladam mlodziej , he he. Powiem Wam, ze zaczynam probowac z makijażem tzn odpowiednim cieniowaniem oka cieniami i jest to masakra. Za chiny nie chce mi to wyjsc muszę chyba kupić odpowiednie do tego pedzelki, i powiem ze strasznie dziwnie czuję się bez kreski na dole. Moze jakis macie sprawdzony korektor, aby ukryć te sińce pod oczami. Jesli juz jakis uzywam to przeważnie mam po jakimś czasie czarne obwodki pod oczami od tuszu. Planuje najpierw zrobić włosy a później pod nie zrobic brwi.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 23:37   #16
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Kup sobie jasnoszarą, perłową kredkę. Zrób kreskę dokładnie na linii dolnych rzęs. Staraj się robić to lekką ręką, delikatnie, czasem przerywając linię. Przypomina to trochę cieniowanie za pomocą kredki.
Powinnaś uzyskać lekkie podkreślenie, bez efektu zmniejszenia oka. Perłowa kredka ładnie odbija światło i odświeża spojrzenie. Pamiętaj, że koniecznie ma być jasnoszara, w żadnym wypadku brązowa.

Cienie spróbuj nakładać palcami. Najwygodniejsza i najprostsza metoda jaką znam. No chyba, że dany makijaż jest bardzo ciemny i wykonanie go wymaga mistrzowskiej precyzji. Ale i takie makijaże niektórzy wybitni wizażyści robią palcami.

Ciekawa jestem czy Ci się uda
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 10:31   #17
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Wyglądasz rewelacyjnie na tym zdjęciu z metamorfozą. Ścinaj na boba i rób grzywkę
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:41   #18
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka dziekuje za podpowiedzi w sprawie makijazu, probowalam nałożyć cień palcem o rzeczywiście jest łatwiej niz aplikatorem, moze nie jest to jakis rewelacyjny efekt, no ale pocwicze Tej kredki poszukam , bo cenne sa dla mnie wszystkie rady A czy puder w kulkach powinnam uzywac , i na to roz czy odpuscic sobie roz ? Puder raczej muszę używać , bo jestem naprawdę blada na twarzy. Jako podklad uzywam vichy odcien 25, bo ten odcień doradzila mi kiedyś makijazystka malujac mnie na wesele szwagierki, ale kilka osob powiedziało mi ze jest on za blady dla mnie. Teraz zastanawiam się czy nie zamowic próbek z ciemniejszym odcieniem.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 15:06   #19
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Podkład musi być idealnie dopasowany do koloru skóry. Jego zadaniem jest wyrównanie niedoskonałości, a nie likwidowanie bladości. Jasna skóra jest wielkim atutem urody, należy ją odpowiednio podkreślać, absolutnie nie wolno przyciemnić jej na siłę. Co innego, jeżeli będziesz opalona. Wówczas zarówno szyja jak i dekolt będą w komponującej się z twarzą tonacji. Naturalnie mam na myśli naturalną, letnią opaleniznę. Bieganie na solarium jest fatalnym pomysłem. Oszpeca, postarza, niszczy skórę.

Z kolei samoopalacz nałożony tylko na twarz, szyję i dekolt też będzie wyglądał dziwnie. A nie sądzę, żebyś miała ochotę smarować się od stóp do głów przez cały rok. Poza tym osoby z jasną karnacją wyglądają najładniej...z jasną karnacją. Trzeba tylko skupić się na kondycji skóry, a potem całość oprawić odpowiednim makijażem.

Aby nadać cerze witalności najlepiej użyć delikatnego różu. W Twoim przypadku będą to jasne, chłodne róże. Im odcień bliższy naturalnej barwie ust, tym lepiej.

Jasnoszarą perłową kredkę ma Golden Rose - Dream Eyes nr 403
Cena śmieszna, a kredka bardzo przyzwoita.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 16:09   #20
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Rzeczywiście smarowanie się samoopalaczem nie ma sensu , zreszta majac dwójkę dzieci w tym jedno male nie miałabym czasu na zabawę w smarowanie. Do solarium nie chodzę, bo zgadzam się z Tobą całkowicie GretaKredka ze tylko szkodzi. Piszesz ze jasna cera to atut, a ja co jakiś czas słyszę, że za blada jestem. Nie mam większych problemów z cera, typu wypryski czy nierówności, jedynym mym problemem jest czasami schodzaca skorka na nosie i czasami pojawiające się wagry. I nie mogę zapominac o sincach pod oczami , kyore genetycznie odziedziczylam Dziękuję Kochana, ze tak odpowiadasz na me pytania i problemy związane z mym wygladem Dziękuję również za podanie mi nazwy odpowiedniej nazwy kredki, oszczedzi mi to poszukiwan , a i spokoj mam teraz zapewniony, ze kolor szarosci jest prawidłowo dobrany. Musisz lubiec doradzać, bo wychodzi Ci to rewelacyjnie . Dziękuję
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 16:47   #21
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Też mam dwoje dzieci, w tym jedno małe, więc doskonale Cię rozumiem.

Doradzać lubię, to fakt

Oby tylko moje porady były zawsze właściwe...
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:22   #22
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka jeśli chodzi o metamorfozy to chyba nie ma wątpliwości ze trafnie "diagnozę" stawiasz Kredke juz zamowilam, z cieniami ćwiczę przy uzyciu palców, muszę się przyjrzeć jeszcze odcienio ubrań aby dobrze wybrać. Znalazlam fryzjerke ktora mysle, ze dobierze mi taki odcien blondu jak na przygotowanej przez Ciebie metamorfozie i zetnie w pokazany przez Ciebie sposób.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:51   #23
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

W takim razie czekam na zdjęcia z metamorfozą.

A pod oczy znajdź dobry, jasny korektor.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:03   #24
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

GretaKredka a czy mozesz polecic mi jakis fajny pedzelek do nakladania cieni,tak zebym kupila jakis odpowiedni i czekal na uzycie ?
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:50   #25
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Inglot ma dobre akcesoria do makijażu.
Tu są pędzelki: http://www.inglot.pl/61-pedzle-do-oczu
Nie podam dokładnych numerów, ale warto mieć mały, średni i grubszy.
Może masz gdzieś blisko siebie stoisko Inglota?
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 21:15   #26
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Nie mam pod nosem inglota,ale te kilkadziesiąt km podjadę,jak przy okazji będę w tym miescie. Widze,ze na zdjęciu przerobionym przez Ciebie usta zrobiłaś mi w rozowym odcieniu i o dziwo pasuje. Musze popatrzec na zbliżone odcienie szminek lub blyszczykow ,i zaczac stosowac bo duzo daja.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 22:01   #27
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Bardzo dużo dają.

Tobie nie pasuje ani nude, ani nic ciemnego. Wybieraj wśród średnio nasyconych róży. Zbyt blady, rozbielający usta odcień nie będzie dobry, zbyt intensywny też nie. Unikaj też wszelkich odcieni ciepłych.

Za to możesz przetestować coś z czerwieni, np. czerwień makową.
Być może na co dzień nie będziesz chciała nosić czerwonej szminki, ale na specjalne okazje zmienisz zdanie. W każdym razie warto przetestować.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 22:31   #28
monisia12143
Zadomowienie
 
Avatar monisia12143
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: raj :)
Wiadomości: 1 103
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

tak, jasny, ale chłodny blond jest Twoim odcieniem, pamiętaj, żeby nie był żółty
__________________
uśmiechnij się dziś, bo jutro może być gorzej!


monisia12143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 11:53   #29
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Kurcze powiem Wam dziewczyny, ze naprawdę zaczynam się wciagac na maksa w tą metamorfozę. A tak dokładniej to powoli czuję jak wazne jest dobranie kolorów od wlosow zaczynajac na ciuchach konczac dla każdego typu urody. Gdyby mozna bylo w domu uzyskac taki kolor blondu jaki chce to juz bym działała A tu poki co muszę przeczekać , bo mojemu mlodszemu synkowi (7miesięcy) wychodza 2 zabki naraz. A ze karmie piersią to uwierzcie mi , ze przy nikim nie uspokaja sie tylko przy mnie. Wystarczy mu tylko zeby byl na rekach i juz cicho siedzi skubaniec maly
Monisia nawet gdybym nie chciala to muszę się zgodzić co do tego blondu, bo za dużo Was mi go doradza
GretaKredka powiem Ci ze o czerwieni nigdy nie myslalam, bylam wrecz za pewna ze jest za odwazna i nie do mojego typu urody. Masakra tyle lat mam a okazuje się ze nie znam podstawowych tajnikow makijazu i mody dotyczacych mej osoby.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 13:23   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez monisia12143 Pokaż wiadomość
tak, jasny, ale chłodny blond jest Twoim odcieniem, pamiętaj, żeby nie był żółty
Tez tak uważam. Może byc też naturalny jasny, ale taki trudno uzyskać farbami, bez żółci.
Ładnie ci w niebieskim, ale zdaje się trochę zbyt wiosenny.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 09:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.