Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-26, 13:16   #2041
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8566108 1]Proszę pomóżcie bo już wariuję [/QUOTE]Nie wiem, czy szansę na ciąże są duże, ale działanie antykoncepcyjne tabletek było zaburzone.

Zrób test w odpowiednim czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 18:20   #2042
Maupa33333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zrobiłam 2 test.Wyszedł negatywny,a okresu nadal nie ma nie wiem już co o tym myśleć.Może to przez zmianę diety albo faktycznie przez pcos
Maupa33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 19:54   #2043
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Maupa33333 Pokaż wiadomość
Zrobiłam 2 test.Wyszedł negatywny,a okresu nadal nie ma nie wiem już co o tym myśleć.Może to przez zmianę diety albo faktycznie przez pcos
No ciężko, żeby po seksie analnym zajść w ciążę. Okres albo się spóźnia przez pcos, albo przez stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:33   #2044
Cassie_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Moje miejsce na Ziemi
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cassie_96 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Sprawa wygląda tak. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia dzień przed okresem. Następnego dnia dostałam okres, był normalny, brzuch bolał mnie nawet bardziej niż zwykle, bo wzięłam dwie tabletki przeciwbólowe, a najczęściej nie biorę ich wcale, ewentualnie jedną. Z tym, że trwał tylko dwa dni. Dostałam go w czwartek nad ranem a dziś od rana już nic. Nigdy mój okres nie trwał krócej niż 4 dni. Może to być stres, bo przejęłam się tym seksem bez zabezpieczenia. Po prostu mój tż nie przepada za prezerwatywami. Zdarza się, że dam się namówić choćby na chwilę bez gumki na samym początku zbliżenia. Staram się żeby zawsze to było zaraz po lub zaraz przed okresem. I tak ponad 2 lata, a my nie wpadliśmy. Raz jedyny doszedł we mnie i to w dni płodne i ciąży nie było. A teraz nie wiem... z jednej strony ciąża wydaje mi się absurdem, bo przecież miałam okres, a przed samym okresem prawdopodobieństwo zajścia jest małe. Niestety wiele razy czytałam na forach o kobietach, które miały okres a były w ciąży. I już sama nie wiem teraz.
Wiem, że wizaż nie rozwiąże mojego problemu, ale może ktoś mnie trochę pocieszy. Całą sobotę okresu nie miała, powinien to być 3 dzień okresu. W niedziele po południu miałam brązowe plamienia, cały czas chciało mi się siku chociaż za bardzo nic nie piłam. Myślałam, że przeziębiła pęcherz. Wzięłam NeoFuraginum i częste sikanie przeszło. Ale od wczoraj mam żółte upławy. Nie są one bardzo obfite, pojawiają się po wyjściu z toalety. Do tego cały czas „czuję” podbrzusze, nie wiem jak to określić, bo nie jest to ból . Czasem mnie zaswędzi /zakuje pochwa ale nie za często. Tak myślę, że może złapałam jakąś infekcję i ona też wpłynęła na mój okres. Może któraś z Was miała podobną sytuację?
W czwartek idę do ginekologa, ale jakoś muszę do tego czwartku dożyć a już strasznie się denerwuję, czy to infekcja czy może ciąża. Przeczytałam gdzieś, że w ciąży też śluz staje się żółty i często chce cię siku. Już sama nie wiem
Cassie_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 16:22   #2045
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cassie_96 Pokaż wiadomość
Wiem, że wizaż nie rozwiąże mojego problemu, ale może ktoś mnie trochę pocieszy. Całą sobotę okresu nie miała, powinien to być 3 dzień okresu. W niedziele po południu miałam brązowe plamienia, cały czas chciało mi się siku chociaż za bardzo nic nie piłam. Myślałam, że przeziębiła pęcherz. Wzięłam NeoFuraginum i częste sikanie przeszło. Ale od wczoraj mam żółte upławy. Nie są one bardzo obfite, pojawiają się po wyjściu z toalety. Do tego cały czas „czuję” podbrzusze, nie wiem jak to określić, bo nie jest to ból . Czasem mnie zaswędzi /zakuje pochwa ale nie za często. Tak myślę, że może złapałam jakąś infekcję i ona też wpłynęła na mój okres. Może któraś z Was miała podobną sytuację?
W czwartek idę do ginekologa, ale jakoś muszę do tego czwartku dożyć a już strasznie się denerwuję, czy to infekcja czy może ciąża. Przeczytałam gdzieś, że w ciąży też śluz staje się żółty i często chce cię siku. Już sama nie wiem
No w czasie ciąży chce się częściej siku, bo płód naciska na pęcherz. U Ciebie nie ma co naciskać.

Ja bym powiedziała, że to objaw nadchodzącej miesiączki.

Miesiączka często się spóźnia - czasem przez stres, czasem przez stan zdrowia, czasem hormony itd. 3 dni to jeszcze nie tragedia. Jak okres spóźnia się 14 dni, wtedy należy udać się do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 17:06   #2046
Cassie_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Moje miejsce na Ziemi
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
No w czasie ciąży chce się częściej siku, bo płód naciska na pęcherz. U Ciebie nie ma co naciskać.

Ja bym powiedziała, że to objaw nadchodzącej miesiączki.

Miesiączka często się spóźnia - czasem przez stres, czasem przez stan zdrowia, czasem hormony itd. 3 dni to jeszcze nie tragedia. Jak okres spóźnia się 14 dni, wtedy należy udać się do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle, że ja miałam okres. Chodzi o to, że trwał krócej. Zawsze mam 4-5 dni. Ten trwał 2 dni. Dzień 3 nie było nic. Dzień 4 -5 plamienie na brązowo a teraz, te żółte upławy.
Cassie_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 19:21   #2047
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy szansę na ciąże są duże, ale działanie antykoncepcyjne tabletek było zaburzone.

Zrób test w odpowiednim czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź
To był teoretycznie mój pierwszy dzień "płodny", chociaż nie wiem czy przy tabletkach antykoncepcyjnych (+ antybiotyk) istnieją płodne dni. No zobaczymy, już trochę ochłonęłam, za tydzień zrobię test.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 07:36   #2048
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cassie_96 Pokaż wiadomość
Tyle, że ja miałam okres. Chodzi o to, że trwał krócej. Zawsze mam 4-5 dni. Ten trwał 2 dni. Dzień 3 nie było nic. Dzień 4 -5 plamienie na brązowo a teraz, te żółte upławy.
Żółtawe/zielonkawe upławy mogą być objawem infekcji bakteryjnej pochwy. Zwłaszcza że wspominałaś o kłuciu, pieczeniu, swędzeniu.

Idź do ginekologa. Na własną rękę lekami bez recepty tego nie wyleczysz, jeśli to faktycznie infekcja.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 08:11   #2049
Cassie_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Moje miejsce na Ziemi
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jestem świeżo po wizycie. Pani doktor powiedziała, że ciąży nie widzi, że szyjka jest taka jaka powinna być. Infekcji ani żadnych guzków itp nie mam. Ale sama wizyta była okropna. Nie pomogło nawet to, że powiedziałam, że jestem pierwszy raz. Nie chodzi nawet o to że badanie było nieprzyjemne. Spodziewałam się tego. Ale nastawienie doktor, jej zadawkowe odpowiedzi i brak zadania mi wielu podstawowych pytań uważam za niepoważne. Nie dowiedziałam się z tej wizyty za wiele a miałam dużo pytań z tym, że brak czasu żeby je zadać i brak chęci doktor na udzielenie odpowiedzi. Za miesiąc odbieram wynik i ide z nim do tej kobiety. Ale więcej już tam nie wrócę. Już wolę zapłacić za prywatną wizytę u jakiejś lepszej lekarz.
Cassie_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 08:18   #2050
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cassie_96 Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po wizycie. Pani doktor powiedziała, że ciąży nie widzi, że szyjka jest taka jaka powinna być. Infekcji ani żadnych guzków itp nie mam. Ale sama wizyta była okropna. Nie pomogło nawet to, że powiedziałam, że jestem pierwszy raz. Nie chodzi nawet o to że badanie było nieprzyjemne. Spodziewałam się tego. Ale nastawienie doktor, jej zadawkowe odpowiedzi i brak zadania mi wielu podstawowych pytań uważam za niepoważne. Nie dowiedziałam się z tej wizyty za wiele a miałam dużo pytań z tym, że brak czasu żeby je zadać i brak chęci doktor na udzielenie odpowiedzi. Za miesiąc odbieram wynik i ide z nim do tej kobiety. Ale więcej już tam nie wrócę. Już wolę zapłacić za prywatną wizytę u jakiejś lepszej lekarz.
Ja miałam to szczęście, że zarówno prywatnie jak i na nfz trafiałam na świetnych ginekologów, którzy poświęcali mi tyle czasu ile potrzebowałam i ani sekundy mniej. Dobrze robisz, że zmieniasz lekarza. Poczytaj tutaj na forum i w innych źródłach opinie o polecanych ginekologach z Twojego miasta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 08:55   #2051
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Ja miałam to szczęście, że zarówno prywatnie jak i na nfz trafiałam na świetnych ginekologów, którzy poświęcali mi tyle czasu ile potrzebowałam i ani sekundy mniej. Dobrze robisz, że zmieniasz lekarza. Poczytaj tutaj na forum i w innych źródłach opinie o polecanych ginekologach z Twojego miasta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znajoma miała taką panią ginekolog na nfz. Nic się od niej nie można było dowiedzieć.
A buzia jej się otworzyła gdy znajoma zaczęła do niej chodzić prywatnie ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-30, 09:13   #2052
kornelia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czy jest ryzyko zapłodnienia jeśli mój facet zakładając gumkę pomylił jej strony i nałożył na czubek jedną stroną, zorientował się że źle, zdjął i założył poprawną stroną po czym zaczeliśmy się kochać. Założył ją jak tylko miał wzwód, nie mam pojęcia, ale podejrzewam że mogły być na członku jakieś ilości preejakulatu. był to 28 dzień mojego cyklu, który zazwyczaj trwa właśnie tyle, póki co spóźnienie okresu trwa 2 dni, mimo obolałych piersi [ u mnie oznaka nadchodzącego okresu na około tydzien przed okresem] Proszę o rozsądne odpowiedzi, jestem świadoma tego co robię, po prostu nigdy mojemu facetowi nie zdażyło sie źle nałożyc prezerwatywę i zastanawiam się czy taka sytuacja jest ryzykowna ?
kornelia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 09:19   #2053
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kornelia222 Pokaż wiadomość
Czy jest ryzyko zapłodnienia jeśli mój facet zakładając gumkę pomylił jej strony i nałożył na czubek jedną stroną, zorientował się że źle, zdjął i założył poprawną stroną po czym zaczeliśmy się kochać. Założył ją jak tylko miał wzwód, nie mam pojęcia, ale podejrzewam że mogły być na członku jakieś ilości preejakulatu. był to 28 dzień mojego cyklu, który zazwyczaj trwa właśnie tyle, póki co spóźnienie okresu trwa 2 dni, mimo obolałych piersi [ u mnie oznaka nadchodzącego okresu na około tydzien przed okresem] Proszę o rozsądne odpowiedzi, jestem świadoma tego co robię, po prostu nigdy mojemu facetowi nie zdażyło sie źle nałożyc prezerwatywę i zastanawiam się czy taka sytuacja jest ryzykowna ?
Nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 13:00   #2054
Wikalola224
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak, jest taka mozliwosc poniewaz mezczyzna wydziela plyny ktore zawieraja czasteczki spermy i wtedy moze dojsc do zaplodnienia ....polecam test ciazowy lub jesli nie masz 100 procentowej pewnosci pojsc do lekarza-
Wikalola224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 13:31   #2055
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wikalola224 Pokaż wiadomość
Tak, jest taka mozliwosc poniewaz mezczyzna wydziela plyny ktore zawieraja czasteczki spermy i wtedy moze dojsc do zaplodnienia ....polecam test ciazowy lub jesli nie masz 100 procentowej pewnosci pojsc do lekarza-
W ciażę to zachodzi się od niezabezpieczonego stosunku a nie dotknięcia gumki penisem.

Na zbędny test za wcześnie.
A 100% pewność we wczesnej ciązy to dają testy z krwi.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 14:49   #2056
kornelia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A co z faktem że były to ostatnie dni cyklu ?
kornelia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 16:28   #2057
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kornelia222 Pokaż wiadomość
A co z faktem że były to ostatnie dni cyklu ?
Jeżeli na ogół masz cykle po 28 dni (i nie zdarzały się znacznie dłuższe), to nawet przy pełnym, niezabezpieczonym stosunku tego 28 dnia ryzyko byłoby niewielkie.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 16:56   #2058
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kornelia222 Pokaż wiadomość
Czy jest ryzyko zapłodnienia jeśli mój facet zakładając gumkę pomylił jej strony i nałożył na czubek jedną stroną, zorientował się że źle, zdjął i założył poprawną stroną po czym zaczeliśmy się kochać. Założył ją jak tylko miał wzwód, nie mam pojęcia, ale podejrzewam że mogły być na członku jakieś ilości preejakulatu. był to 28 dzień mojego cyklu, który zazwyczaj trwa właśnie tyle, póki co spóźnienie okresu trwa 2 dni, mimo obolałych piersi [ u mnie oznaka nadchodzącego okresu na około tydzien przed okresem] Proszę o rozsądne odpowiedzi, jestem świadoma tego co robię, po prostu nigdy mojemu facetowi nie zdażyło sie źle nałożyc prezerwatywę i zastanawiam się czy taka sytuacja jest ryzykowna ?

Nie nie możliwości, żeby w taki sposób zajść w ciążę.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 17:31   #2059
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wikalola224 Pokaż wiadomość
Tak, jest taka mozliwosc poniewaz mezczyzna wydziela plyny ktore zawieraja czasteczki spermy i wtedy moze dojsc do zaplodnienia ....polecam test ciazowy lub jesli nie masz 100 procentowej pewnosci pojsc do lekarza-
Cząsteczki spermy 😂

Tak. Mężczyzna wydziela prejakulat, który zawiera plemniki, ale jest ich kilka rzędów mniej niż w ejakulacie. Już przy samym zakładaniu prezerwatywy musiałby mieć tego prejakulatu abnormalnie duże ilości i mieć nasienie prima sort, żeby mówić o ryzyku ciąży. Już nie wspominając o tym, że autorka, jeżeli ma regularne cykle to była na 90% bezpłodna, a robienie testu tak wcześnie nie ma najmniejszego sensu.

Najpierw wypadałoby mieć podstawową wiedzię na temat biologii, a nie siać panikę na forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-30, 18:01   #2060
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kornelia222 Pokaż wiadomość
Czy jest ryzyko zapłodnienia jeśli mój facet zakładając gumkę pomylił jej strony i nałożył na czubek jedną stroną, zorientował się że źle, zdjął i założył poprawną stroną po czym zaczeliśmy się kochać. Założył ją jak tylko miał wzwód, nie mam pojęcia, ale podejrzewam że mogły być na członku jakieś ilości preejakulatu. był to 28 dzień mojego cyklu, który zazwyczaj trwa właśnie tyle, póki co spóźnienie okresu trwa 2 dni, mimo obolałych piersi [ u mnie oznaka nadchodzącego okresu na około tydzien przed okresem] Proszę o rozsądne odpowiedzi, jestem świadoma tego co robię, po prostu nigdy mojemu facetowi nie zdażyło sie źle nałożyc prezerwatywę i zastanawiam się czy taka sytuacja jest ryzykowna ?
I ja potwierdzam, że nie ma szans na ciąże w takim przypadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 19:01   #2061
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Znajoma miała taką panią ginekolog na nfz. Nic się od niej nie można było dowiedzieć.
A buzia jej się otworzyła gdy znajoma zaczęła do niej chodzić prywatnie ;-)
Tak jest niestety :/

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 22:36   #2062
_kamilkaaa_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Potrzebuję pomocy!

Mam naście lat i mam problem. W dzień owulacji kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia (impreza trochę nas poniosło) od tamtej pory bolały mnie piersi tak jak zawsze po owulacji, przestały boleć i znowu zaczęły na zbliżający się okres. Dzisiaj jest ten dzień w którym okres powinien być, ale go niema. Jeżeli chodzi o śluz to jest tylko wewnątrz pochwy przeźroczysty czasami lekko białawy. Wejście do pochwy jest bardzo ciasne. Brzuch boli momentami jak na okres. Bardzo się martwię, że to może być ciąża, alw mam wielkie nadzieje, że to poprostu stres przed nią. Bardzo proszę o jakieś rady osoby wyrozumiałe. Testu nie zrobię bo za bardzo się boję. Moje cykle trwają 24, 25 dni jak narazie mam 25 dzień ból brzucha. Proszę o pomoc ❤
_kamilkaaa_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 22:39   #2063
_kamilkaaa_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
pomocy

Mam naście lat i mam problem. W dzień owulacji kochałam się z moim chłopakiem bez

zabezpieczenia (impreza trochę nas poniosło) od tamtej pory bolały mnie piersi tak jak zawsze po owulacji, przestały boleć i znowu zaczęły na zbliżający się okres. Dzisiaj jest ten dzień w którym okres powinien być, ale go niema. Jeżeli chodzi o śluz to jest tylko wewnątrz pochwy przeźroczysty czasami lekko białawy. Wejście do pochwy jest bardzo ciasne. Brzuch boli momentami jak na okres. Bardzo się martwię, że to może być ciąża, alw mam wielkie nadzieje, że to poprostu stres przed nią. Bardzo proszę o jakieś rady osoby wyrozumiałe. Testu nie zrobię bo za bardzo się boję. Moje cykle trwają 24, 25 dni jak narazie mam 25 dzień ból brzucha. Proszę o pomoc ❤
_kamilkaaa_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 09:08   #2064
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: pomocy

Szanse na ciąże są..
Ale nie rozumiem dlaczego nie chcesz zrobić testu? Przecież jak zaszłaś to i tak się dowiesz. Będziesz czekać aż przestaniesz mieścić się w ubrania ?
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 10:29   #2065
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: pomocy

Zawsze rozbraja mnie logika "nie zrobię testu, bo się boję".
Rada - nawet najbardziej wyrozumiałej osoby - będzie brzmiała: zrób test.
Jeśli jesteś w ciąży, niezrobienie go nie sprawi, że będziesz... mniej w ciąży.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 10:41   #2066
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny. Dzisiaj zauważyłam u siebie taki śluz pomieszany z małą ilością krwi, dodam, że w tym miesiącu biorę pierwsze opakowanie nowych tabletek (Lesinelle) i za tydzień powinnam mieć krwawienie z odstawienia. Dodam, że partner nigdy nie kończy we mnie i biorę tabletki prawidłowo.
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 10:43   #2067
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Plamienie na początku jak najbardziej może się zdarzyć, organizm się przyzwyczaja do hormonów przez mniej więcej 3 opakowania.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 11:01   #2068
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Plamienie na początku jak najbardziej może się zdarzyć, organizm się przyzwyczaja do hormonów przez mniej więcej 3 opakowania.
uff bo już myślałam, że znowu będę miała schizy...
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 11:12   #2069
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez _kamilkaaa_77 Pokaż wiadomość
Mam naście lat i mam problem. W dzień owulacji kochałam się z moim chłopakiem bez

zabezpieczenia (impreza trochę nas poniosło) od tamtej pory bolały mnie piersi tak jak zawsze po owulacji, przestały boleć i znowu zaczęły na zbliżający się okres. Dzisiaj jest ten dzień w którym okres powinien być, ale go niema. Jeżeli chodzi o śluz to jest tylko wewnątrz pochwy przeźroczysty czasami lekko białawy. Wejście do pochwy jest bardzo ciasne. Brzuch boli momentami jak na okres. Bardzo się martwię, że to może być ciąża, alw mam wielkie nadzieje, że to poprostu stres przed nią. Bardzo proszę o jakieś rady osoby wyrozumiałe. Testu nie zrobię bo za bardzo się boję. Moje cykle trwają 24, 25 dni jak narazie mam 25 dzień ból brzucha. Proszę o pomoc
A skąd wiesz, że to była owulacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 11:17   #2070
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zmiana hormonów to często taka sama reakcja, jak przy zaczynaniu przygody z hormonami w ogóle Także spokojnie, tylko obserwuj czy to plamienie się nie nasila i jak długo będzie trwało, bo choć przy jednorazowym nie ma co panikować, to może się okazać, że Ci dane tabletki po prostu nie służą.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.