Czuję się winna, ale mam wątpliwości. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-02, 11:12   #1
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38

Czuję się winna, ale mam wątpliwości.


Witam byliśmy na wycieczce z dzieckiem.Mieliśmy wejść na zwiedzanie obiektu,on się śpieszył do domu bo do pracy rano a długo droga do domu. Zaczęłam mu mowić że może zwiedzimy to i dziecko pozwiedza też ale on nie chciał bo powiedział że jedziemy już do domu bo on nie lubi takich atrakcji zwiedzania .Ja mu odpowiedziałam dobrze to przyjedziemy tu za rok, i jedziemy teraz do domu.Wchodziliśmy do auta i powiedzialam mu tylko że wczoraj chciałeś jeszcze zwiedzać, A on wpadl w furie wyszedł z auta i poszedł kupić bilet na zwiedzanie na złość mi i obrazil się darł się wyzywał mnie. Kupił bilet na marne.Czekałam na nie go dlugo z małym dzieckiem w aucie.A on że nie przyjdzie bo on jedzie na stopa 300 km do domu,że z nami nie pojedzie.Poweidział mi że ja mu nie będę mowila co ja mam robić, to mu powedzialam grzecznie że ja też nie będę jedzila z malym dzieckiem po miescie i czekala na ciebie tak dlugo w aucie.Aon do mnie ty suko ja ci pokazę. Kazał mi podjechać pod sklep i dać mu portfel bo on jedzie stopem do domu.Przyjechałam przepraszałam go wczesniej za zachowanie ze ciagle gadam o tym zwiedzaniu.Dałam mu portfel a on na srodku ulicy wyciągnął mi kluczyki z auta.i uciekł.A ja z małym dzieckiem w aucie bezradna.W końcu zaczełam go przepraszać że to moja wina. itd. że już nie będe.w koncu po 30 minutach przyszedł i całą droge darł się na mnie w aucie. Dziś się go boje.
Czy powinien mi to zrobić? czy to moja wina?
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:26   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Nie, to nie jest Twoja wina. Ale pomyśl o rozstaniu. Nie funduj dziecku traumy takiego tatusia, który matkę wyzywa od suk i drze na nią dzioba a Ty jeszcze go za to przepraszasz.

Uciekaj, póki masz siłę i zanim on zmiażdży Cię tak, że przemoc zaczniesz uważać za norme. Już zaczynasz, skoro go przepraszasz za sytuację niedopuszczalną w jego wykonaniu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:27   #3
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Nie, co za patologiczne zachowanie z jego strony. Często coś takiego się powtarza?

Toksyk
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:32   #4
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

To nie Twoja wina. Totalny toksyk. Pomyśl o rozstaniu, bo później będzie jeszcze gorzej.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:40   #5
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Była akcja ,że zapomniałam dać soli do makaronu gdy gotowałam i powiedziałam mu że przepraszam zapomniałam dać, a on ryja na mnie że mam się ogarnąć,że niedorajda jestem że ja to specjalnie zrobiłam mu żeby on jadł makaron bez smaku

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Mam wrażenie że totalnie zawładną mną takimi akcjami jego mam wrażenie że wtedy on ma rację i to ja nawaliłam znowu
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:46   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
Witam byliśmy na wycieczce z dzieckiem.Mieliśmy wejść na zwiedzanie obiektu,on się śpieszył do domu bo do pracy rano a długo droga do domu. Zaczęłam mu mowić że może zwiedzimy to i dziecko pozwiedza też ale on nie chciał bo powiedział że jedziemy już do domu bo on nie lubi takich atrakcji zwiedzania .Ja mu odpowiedziałam dobrze to przyjedziemy tu za rok, i jedziemy teraz do domu.Wchodziliśmy do auta i powiedzialam mu tylko że wczoraj chciałeś jeszcze zwiedzać, A on wpadl w furie wyszedł z auta i poszedł kupić bilet na zwiedzanie na złość mi i obrazil się darł się wyzywał mnie. Kupił bilet na marne.Czekałam na nie go dlugo z małym dzieckiem w aucie.A on że nie przyjdzie bo on jedzie na stopa 300 km do domu,że z nami nie pojedzie.Poweidział mi że ja mu nie będę mowila co ja mam robić, to mu powedzialam grzecznie że ja też nie będę jedzila z malym dzieckiem po miescie i czekala na ciebie tak dlugo w aucie.Aon do mnie ty suko ja ci pokazę. Kazał mi podjechać pod sklep i dać mu portfel bo on jedzie stopem do domu.Przyjechałam przepraszałam go wczesniej za zachowanie ze ciagle gadam o tym zwiedzaniu.Dałam mu portfel a on na srodku ulicy wyciągnął mi kluczyki z auta.i uciekł.A ja z małym dzieckiem w aucie bezradna.W końcu zaczełam go przepraszać że to moja wina. itd. że już nie będe.w koncu po 30 minutach przyszedł i całą droge darł się na mnie w aucie. Dziś się go boje.
Czy powinien mi to zrobić? czy to moja wina?
Idę o zakład, że takich sytuacji było już multum. Problemy z komunikacją, jego agresja, w wyniku której Ty się go boisz (a pomyśl co dziecko czuje, gdy to widzi i słyszy). Od kiedy to trwa? I jakie kroki zamierzasz podjąć, aby trwać przestało? Konsultowałaś się już z jakimś specjalistą od przemocy domowej? Bo to jest przemoc, a Ty jestes jej ofiarą.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:52   #7
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

nie byłam u specjalisty bo się boje, mąż mi tłumaczy że jak pójdę to mi dziecko zabiorą bo jak ktoś idzie do psychologa to oznacza że jej chory

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

już raz chciałam uciec od niego, to powiedział że co ja robię . chcę pozbawić dziecko ojca, że to przeze mnie będzie cierpieć dziecko bez ojca, że wywiozą mnie do burdelu a dziecko sprzedadzą. i tymi opowiadaniami zostałam
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 11:52   #8
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
nie byłam u specjalisty bo się boje, mąż mi tłumaczy że jak pójdę to mi dziecko zabiorą bo jak ktoś idzie do psychologa to oznacza że jej chory
To nieprawda, on ci robi pranie mózgu, żebyś nie poszła i nie uświadomiła sobie, jakim on jest człowiekiem i że można żyć inaczej
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:52   #9
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

przestraszył mnie
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:53   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
nie byłam u specjalisty bo się boje, mąż mi tłumaczy że jak pójdę to mi dziecko zabiorą bo jak ktoś idzie do psychologa to oznacza że jej chory
Mamy XXI w. To jemu mogą odebrać dzieci za agresywne zachowanie, przemoc psychiczną. "Wierzysz" w bajeczki serwowane przez męża, bo chcesz wierzyć, bo nie chcesz działać. Robisz tym krzywdę i sobie i dzieciom. Jesteś ofiarą przemocy, ale kurcze, dla dobra dzieci musisz się otrząsnąć i coś z tym zrobić, poszukać pomocy.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:53   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
nie byłam u specjalisty bo się boje, mąż mi tłumaczy że jak pójdę to mi dziecko zabiorą bo jak ktoś idzie do psychologa to oznacza że jej chory

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

już raz chciałam uciec od niego, to powiedział że co ja robię . chcę pozbawić dziecko ojca, że to przeze mnie będzie cierpieć dziecko bez ojca, że wywiozą mnie do burdelu a dziecko sprzedadzą. i tymi opowiadaniami zostałam
Dziecko się nacierpi przy takim ojcu i przy stłamszone matce
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 11:56   #12
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

chcę uciec ale nic mi nie pasuje , jestem uzależniona od pieniędzy jego, teraz będę szukała pracy za miesiąc i nazbieram kasy to bede dzialać
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 11:58   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
chcę uciec ale nic mi nie pasuje , jestem uzależniona od pieniędzy jego, teraz będę szukała pracy za miesiąc i nazbieram kasy to bede dzialać
Powinnaś też poszukać pomocy psychologicznej i doradztwa dla ofiar przemocy, ale oczywiście największą pracę Ty sama musisz wykonać dla dobra swoich dzieci.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 12:13   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
nie byłam u specjalisty bo się boje, mąż mi tłumaczy że jak pójdę to mi dziecko zabiorą bo jak ktoś idzie do psychologa to oznacza że jej chory

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

już raz chciałam uciec od niego, to powiedział że co ja robię . chcę pozbawić dziecko ojca, że to przeze mnie będzie cierpieć dziecko bez ojca, że wywiozą mnie do burdelu a dziecko sprzedadzą. i tymi opowiadaniami zostałam



Przepraszam, ale zapytam wprost.
A ty sama jakaś głupia jestes i w krzakach chowana, żeby nie wiedzieć że gada bzdury jak potłuczony az śmieszny od tego jest?
Kto gdzie cię wywiezie i kto sprzeda komu dziecko do burdelu?
Ty przytomna jesteś?
Psychologa od psychiatry tez nie odróżniasz sama i tez uważasz że kto tam idzie ten "wariot"? Ze w Polsce zabrać dziecko matce to jest wręcz niemozliwe tęz nie ogarniasz?



jak zabrał kluczyki i uciekł a Ty z dzieckiem zostałaś na upale, było po policję zadzwonić, ze się znęca i dziecko cierpi przez niego.
tacy na ogół wtedy podkulają ogonek i nagle do nich dochodzi ze nie mogą wszystkiego.


bardzo polecam:
- wzywać policję jak robi awanturę (od razu kazać zalożyc niebieską kartę)

- iść do prawnika (darmowi sa przy ośrodkach pomocy ofiarom przemocy w rodzinie)
- iść do psychologa żeby się wzmocnić psychicznie przed kopnięciem pana w zad.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 12:19   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
(...)
bardzo polecam:
- wzywać policję jak robi awanturę (od razu kazać zalożyc niebieską kartę)

- iść do prawnika (darmowi sa przy ośrodkach pomocy ofiarom przemocy w rodzinie)
- iść do psychologa żeby się wzmocnić psychicznie przed kopnięciem pana w zad.
Konkretne porady.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 12:41   #16
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Co Ty jeszcze z nim robisz?
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 13:23   #17
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Jak to czytam to normalnie nie wierze. Dobrze ci Cava napisala. Dajesz mu sie poniewierac, patrzy na to dziecko i na cholere mu taki p o..ny ojciec, zeby patrzylo jak cie maltrtuje psychicznie a niedlugo moze nawet bije? Fundujesz dziecku patologiczna rodzine i traumatyczne dziecinstwo a sobie rozchwianie emocjonalne, brak wiary we wlasny rozum i osad i drastyczny spadek poczucia wlasnej wartosci. Im dluzej w tym tkwisz, tym trudniej bedzie ci odejsc.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 13:34   #18
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Jesteś w koszmarnej kondycji psychicznej, skoro masz wątpliwości czy on się dobrze zachował i że go jeszcze przepraszasz.
Czy jesteś z rodziny z podobnymi problemami?


Cava ma rację.


Chociaż dobrze się gada. Ośrodki, psycholog -wszystko jest ważne i potrzebne, ale jednak przyda się też wsparcie bliskiej osoby, która przenocuje itp.



Takie sprawy trzeba rozegrać z głową ;/ Zbierać papiery na niego.
Dziecka ot tak nikt Ci nie odbierze.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 14:18   #19
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Posłuchaj Cavy, dobrze na tym wyjdziesz.


Musisz być bardzo wyniszczona przez tego człowieka, że jeszcze się zastanawiasz, czy to przypadkiem nie twoja wina...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 16:25   #20
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Biedne dziecko.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 17:18   #21
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Tragedia, wychowujesz dziecko w patologii. Twój mąż zachowuje się jak ostatni sku.. i zaburzony wariat. Co Ty jeszcze z nim robisz kobieto? Nie widzisz jak chore jest jego zachowanie i jeszcze go przepraszasz. Dajesz mu pozwolenie na następne chore akcje, bo go i tak potem będziesz błagać jak pana i władce.

Wychowując dziecko w takim związku fundujesz mu problemy psychiczne w przyszłości. Jak Twoje dziecko ma potem być normalne, zdrowe, zdolne do stworzenia dobrego związku, jak ma taki przykład w domu? Zgłoś się po pomoc ofiarom przemocy w rodzinie.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 20:16   #22
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Spokojnie jutro rano rejestruje się do psychologa

I pójdę dla dobra dziecka i siebie . Planuje odejście ale niestety jestem z tym sama i nie mam kasy
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:04   #23
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Nie masz pieniędzy, bo dałaś kontrolować całe twoje życie i całkowicie się od niego uzależniłaś. Poszukaj poradni, są domy dla samotnych matek. To nie jest łatwa sytuacja, ale kobiety sobie jakoś radzą. Lepsze to niż dać się zatłuc mężowi furiatowi. Jaką masz pewność, że jak pójdziesz do pracy to on nie każe ci oddać zarobionych pieniędzy, bo będzie się bał, że się od niego uwolnisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:09   #24
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
Spokojnie jutro rano rejestruje się do psychologa

I pójdę dla dobra dziecka i siebie . Planuje odejście ale niestety jestem z tym sama i nie mam kasy
Masz kogoś bliskiego żeby zamieszkać z dzieckiem? Rodzina a może przyjaciele. Jak jest agresywny dzwoń na policję. Znajdź pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:14   #25
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Mam mamę daleko ale mam, tylko że mamie też się nie przelewa, zatrzymać się mogę na parę tygodni ale na stałe nie ma mowy. Dziewczyny co robić? jutro przyjedzie z pracy a pisałam też na innym forum i on to odnalazł chyba bo mi odpisał na innym forum skąd on wie o tym
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:21   #26
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez ja0099 Pokaż wiadomość
Mam mamę daleko ale mam, tylko że mamie też się nie przelewa, zatrzymać się mogę na parę tygodni ale na stałe nie ma mowy. Dziewczyny co robić? jutro przyjedzie z pracy a pisałam też na innym forum i on to odnalazł chyba bo mi odpisał na innym forum skąd on wie o tym
Może ktoś się pod niego podszył. Masz jakiś dowód na to że to on? Ludzie w internecie odwalają różne głupoty.

A co zrobić w tej sytuacji może poradzi ktoś bardziej doświadczony, ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła na jakiś numer pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie i może tam Ci dobrze doradzą co robić. Jakiś konsultant, numer alarmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2018-08-02 o 21:25
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:27   #27
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

napisał mi w odpowiedzi : według ciebie wszyscy faceci są wspaniali oprócz Irka
a Irek tak ma na imię mój mąż
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:35   #28
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Co z tego, że przeczytał? Nie zrobiłaś nic złego. Masz prawo szukać pomocy w Internecie mając męża, który perfidnie znęca się nad tobą psychicznie. Ja bym szukała pomocy i planowała wyprowadzkę na już, bo jak będziesz czekać na właściwy moment to się możesz nie doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:38   #29
ja0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 38
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

to jest niemożliwe że to gdzieś zobaczył. Musi mnie jakoś sledzić
ja0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:41   #30
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czuje się winna ale mam wątpliwości

Twój mąż, to ostatni d...pęk, zero, które sobie znalazło słabszą osobę do podbudowania sobie ego, bo niczym zaimponować nie potrafi. Przemoc wobec ciebie i dziecka, a ty przepraszam? Ogarnij się! Jak nie dla siebie, to dla dziecka. Pogadaj z mamą, pojedz do niej z dzieckiem i tam szukaj pracy, razem sobie poradzić łatwiej. Zostaw tego. ..przemocowca z zaburzeniami psychicznymi. Tak, czy
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-07 09:58:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.