Pocałunek - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 07:50   #121
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość


Zauważyłem też, że rzadko kiedy widziani przeze mnie faceci, którzy całują się z dziewczynami nie są przystojni.

to czyste kuśki nadają ich twarzom blask
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:21   #122
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Co do tego zabiegu, o którym wszscy piszecie, mimo że nie o tym temat : naprawdę zrobię go, jak tylko będzie możliwość, tzn. skończą mi się tak częste wyjazdy służbowe. Konsultowałem z lekarzami i latanie samolotem po zabiegu jest niewskazane. Też chciałbym już być zdrowy.
Raz jeszcze: Nie masz wolnych 3 dni? Konsultowałeś się z innym lekarzem?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:36   #123
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ej, nie róbcie tutaj offtopu i personalnych kłótni.

Co do tego zabiegu, o którym wszscy piszecie, mimo że nie o tym temat : naprawdę zrobię go, jak tylko będzie możliwość, tzn. skończą mi się tak częste wyjazdy służbowe. Konsultowałem z lekarzami i latanie samolotem po zabiegu jest niewskazane. Też chciałbym już być zdrowy.

W kwestii pocałunku natomiast jest coraz gorzej, jak widzę jakąś parę, która się całuje, to po prostu czuję niewyobrażalną zazdrość patrząc na to szczęście na ich twarzach. Zauważyłem też, że rzadko kiedy widziani przeze mnie faceci, którzy całują się z dziewczynami nie są przystojni.
albo jesteś kretynem, albo trollem. trzeciej opcji nie ma. ty miałbyś wycięty kawałek skóry. a ludzie po operacji na otwartym sercu mogą latać po 10 dniach samolotem. jaki wniosek miętka fajo?

podpowiem - wystarczy wziąć wolne w piątek, a w poniedziałek będziesz mógł normalnie iść do pracy.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:00   #124
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
to czyste kuśki nadają ich twarzom blask
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:03   #125
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ej, nie róbcie tutaj offtopu i personalnych kłótni.

Co do tego zabiegu, o którym wszscy piszecie, mimo że nie o tym temat : naprawdę zrobię go, jak tylko będzie możliwość, tzn. skończą mi się tak częste wyjazdy służbowe. Konsultowałem z lekarzami i latanie samolotem po zabiegu jest niewskazane. Też chciałbym już być zdrowy.

W kwestii pocałunku natomiast jest coraz gorzej, jak widzę jakąś parę, która się całuje, to po prostu czuję niewyobrażalną zazdrość patrząc na to szczęście na ich twarzach. Zauważyłem też, że rzadko kiedy widziani przeze mnie faceci, którzy całują się z dziewczynami nie są przystojni.


Wiesz jaki jest Twój podstawowy problem? Zajmujesz się wszystkim i wszystkimi, zamiast zabrać się konkretnie i rzeczowo za siebie. Przyglądasz się ludziom jak małpom w zoo i analizujesz ich zachowania i wygląd. Siebie poddaj analizie, udaj się gdzieś po pomoc (psycholog) zaraz po zabiegu
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:23   #126
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ej, nie róbcie tutaj offtopu i personalnych kłótni.

Co do tego zabiegu, o którym wszscy piszecie, mimo że nie o tym temat : naprawdę zrobię go, jak tylko będzie możliwość, tzn. skończą mi się tak częste wyjazdy służbowe. Konsultowałem z lekarzami i latanie samolotem po zabiegu jest niewskazane. Też chciałbym już być zdrowy.

W kwestii pocałunku natomiast jest coraz gorzej, jak widzę jakąś parę, która się całuje, to po prostu czuję niewyobrażalną zazdrość patrząc na to szczęście na ich twarzach. Zauważyłem też, że rzadko kiedy widziani przeze mnie faceci, którzy całują się z dziewczynami nie są przystojni.
Moje pytanie brzmi: czy widzisz u siebie jakikolwiek problem natury psychicznej? Jeżeli tak, co zamierzasz z tym zrobić?

Leszy, JaOna, podziwiam, że też wam się chce przed trzecią w nocy wzniecać internetowe sprzeczki

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2014-09-12 o 12:24
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:43   #127
SoManly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 20
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Raz jeszcze: Nie masz wolnych 3 dni? Konsultowałeś się z innym lekarzem?
Zmień tą sygnaturą bo obrażasz facetów, nawet takich samotnych ze stulejką.

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Leszy, JaOna, podziwiam, że też wam się chce przed trzecią w nocy wzniecać internetowe sprzeczki
Jak się nie ma życia, tylko trolluje damskie fora to jest czas na to żeby o trzeciej w nocy odpisywać odnośnie problemów ze stulejką.
SoManly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 16:12   #128
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Leszy, JaOna, podziwiam, że też wam się chce przed trzecią w nocy wzniecać internetowe sprzeczki
Dziergałem sobie różne rzeczy związane z rozkręcaniem swojego małego biznesu, a że większość ludzi za to odpowiedzialnych w USA mieszka, to musiałem trochę dłużej posiedzieć w nocy Ale spoko, już mi pogrożono prokuratorem za pomówienia Aż chciałbym poznać opinię jakiejś osoby na PW, która trochę w prawie siedzi, czy cokolwiek tutaj pasuje na materiał dowodowy

Zakładając, że autor mówi prawdę, w co oczywiście nie wierzę na podstawie jego wiadomości i zachowania, to dziwię się, że dorosły facet nie potrafi trzeźwym okiem spojrzeć na swoją sytuację.
Ale niech nawet nie potrafi, w końcu ludzie są różni. To przychodzi na forum, pyta o rady i kompletnie się do nich nie stosuje, jednocześnie biadoląc. Bezsens całkowity.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 16:24   #129
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Pocałunek


Co do autora , staraj sie nie patrzeć tak na te całujące się pary.

Edytowane przez JaOna19
Czas edycji: 2014-09-17 o 01:01
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 21:06   #130
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
A ja chciałabym poznać na priv opinie ludzi czy pewne moje odebrane wiadomości na privie to już zastraszanie i groźby karalne ?

Co do autora , staraj sie nie patrzeć tak na te całujące się pary.
Leszy, grozisz jej?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 23:48   #131
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
Co do autora , staraj sie nie patrzeć tak na te całujące się pary.
To nie takie łatwe

Cytat:
Napisane przez carolina662
Moje pytanie brzmi: czy widzisz u siebie jakikolwiek problem natury psychicznej? Jeżeli tak, co zamierzasz z tym zrobić?
Nie. Naprawdę nie. Ewentualnie kompleksy nt. wyglądu, ale to raczej realna ocena niż prawdziwe kompleksy - np. nigdy nie usłyszałem od jakiejkolwiek (absolutnie) kobiety, że jestem przystojny.

Cytat:
Napisane przez Leszy
Raz jeszcze: Nie masz wolnych 3 dni? Konsultowałeś się z innym lekarzem?
Mam wolne 3 dni. Jednak dwóch lekarzy, zupełnie niezależnie, powiedziało mi, że z lataniem samolotem lepiej się wstrzymać.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 23:54   #132
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Mam wolne 3 dni. Jednak dwóch lekarzy, zupełnie niezależnie, powiedziało mi, że z lataniem samolotem lepiej się wstrzymać.
Jak to uargumentowali? Przecież nie wszywają Ci silikonowego jądra, które może wybuchnąć.

Naprawdę, niezmiernie mnie ciekawi, dlaczego dwóch różnych lekarzy odradza odcięcia kawałka skóry z powodu samolotów.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 00:03   #133
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Jak to uargumentowali? Przecież nie wszywają Ci silikonowego jądra, które może wybuchnąć.

Naprawdę, niezmiernie mnie ciekawi, dlaczego dwóch różnych lekarzy odradza odcięcia kawałka skóry z powodu samolotów.
Skóra na penisie składa się z dwóch warstw - spodniej i wierzchniej. Po operacji między nimi gromadzą się płyny ustrojowe, a warstwy są ze sobą ściśle zszyte wieloma szwami. Obniżone ciśnienie w kabinie może spowodować wzrost objętości tych płynów, a co za tym idzie, uszkodzenie lub wręcz całkowite rozejście się wykonanego przez chirurga połączenia.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 00:18   #134
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
To nie takie łatwe
.
A jak się gapisz na te pary to się zatrzymujesz i patrzysz czy po prostu idziesz.Wiesz chodzi o to , że jak się będziesz tak w każdą parkę nachalnie gapił to cię wezmą za zboka.To dopiero będzie siara
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 00:44   #135
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Skóra na penisie składa się z dwóch warstw - spodniej i wierzchniej. Po operacji między nimi gromadzą się płyny ustrojowe, a warstwy są ze sobą ściśle zszyte wieloma szwami. Obniżone ciśnienie w kabinie może spowodować wzrost objętości tych płynów, a co za tym idzie, uszkodzenie lub wręcz całkowite rozejście się wykonanego przez chirurga połączenia.
Dobrze, coś takiego występuje (choć to bardziej chyba chodzi o chłonkę i jej gromadzenie się niż ogólne płyny ustrojowe). Dlaczego nie możesz wziąć urlopu na 14 dni i w spokoju zaleczyć to miejsce? Inna sprawa, w jaki sposób płyny ustrojowe miałyby być usuwane? Bo nie, nie wchłoną się same.

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
A jak się gapisz na te pary to się zatrzymujesz i patrzysz czy po prostu idziesz.Wiesz chodzi o to , że jak się będziesz tak w każdą parkę nachalnie gapił to cię wezmą za zboka.To dopiero będzie siara
Tak, na pewno autor chodzi, staje przy takiej parze i gapi się na nich. Weź pomyśl zanim coś napiszesz.
Normalnym jest, że gdy czegoś brakuje danemu człowiekowi, to DOSTRZEGA subiektywnie więcej danego czynnika w otoczeniu (prosta ludzka psychologia). Jeśli ktoś jest samotny, to dostrzega mnóstwo szczęśliwych par. Jak ktoś jest w nieszczęśliwym związku, to widzi mnóstwo szczęśliwych singli. I tak dalej. I mówienie "Nie patrz się" nic nie pomoże (oprócz nabijania licznika wiadomości), bo jest to odruch bezwarunkowy.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 02:22   #136
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Tak, na pewno autor chodzi, staje przy takiej parze i gapi się na nich. Weź pomyśl zanim coś napiszesz.
Ty też, bo widzę że moje PW nie pomogło. Ostatni raz uprzedzam - skończcie z JaOna19 przepychanki. Zarówno ja, jak i ogromna ilość użytkowników ma Was już po dziurki w nosie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:22   #137
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
To nie takie łatwe


Nie. Naprawdę nie. Ewentualnie kompleksy nt. wyglądu, ale to raczej realna ocena niż prawdziwe kompleksy - np. nigdy nie usłyszałem od jakiejkolwiek (absolutnie) kobiety, że jestem przystojny.
Może jednak się zastanów nad tym, że żadna kobieta się tobą nie zainteresowała na dłużej, a tu wystarczyło ci kilka postów do tego, by wszyscy rozmówcy mieli cię dość... to się z powietrza nie wzięło. Jesteś tchórzem, szukasz na wszystko wymówek, wymyślasz absurdalne metody - wszystko byle nie przyznać "Mam problem z sobą". Jedyną osobą która powstrzymuje cię przed związkiem i ułożeniem sobie życia jesteś tylko i wyłącznie ty.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ty też, bo widzę że moje PW nie pomogło. Ostatni raz uprzedzam - skończcie z JaOna19 przepychanki. Zarówno ja, jak i ogromna ilość użytkowników ma Was już po dziurki w nosie.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:57   #138
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Pocałunek

poważny człowiek idzie i się leczy, a nie odkłada coś na później, jakbyś miał nowotwór to też byś czekał z leczeniem czy szedł się leczyć od razu?
a pamiętaj że każdy dzień zwłoki powoduje że gorzej możesz znosić okres po zabiegu, więc ruszaj dupę i utnij co trzeba, bo potem to dopiero możesz płakać.

więc albo jesteś trollem albo człowiekiem który po prostu boi się lekarza i wmawia sobie powody dla których nie może iść sobie wyciąć nadmiaru skóry.

no i opuchlizna trzyma się kilka dni, więc możesz iść w piątek na zabieg a w następny piątek (albo i szybciej) już spokojnie do samolotu możesz wsiadać i nawet lecieć do Australii.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 22:11   #139
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Pocałunek

znieważanie Art. 216. § 1. KK
pomówienie Art. 212. § 1. KK
groźby karalne Art. 190. § 1. KK

Należy złożyć wniosek o ściganie ,brak takowego będzie skutkował umorzeniem sprawy przez prokuratora .
Miłej zabawy
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 08:35   #140
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
no i opuchlizna trzyma się kilka dni, więc możesz iść w piątek na zabieg a w następny piątek (albo i szybciej) już spokojnie do samolotu możesz wsiadać i nawet lecieć do Australii.
Jeden lekarz powiedział 6, a drugi 8 tygodni bez latania. Ale tu jak widać jest Polska, kraj gdzie każdy zna się lepiej na medycynie od lekarzy.


Co do tematu: czy w razie czego przyznać się kobiecie, że to jest pierwszy pocałunek (no bo jakby nie było, nie mam żadnych umiejętności)?
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 08:47   #141
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Pocałunek

serio powiedz mi na jakiej zasadzie człowiek po obrzezaniu już po miesiącu seks może spokojnie uprawiać, jest w stu procentach sprawny a do samolotu niby wsiadać nie może?
tym bardziej gdy już nawet po dwóch tygodniach ludzie szwów nie mają, opuchlizny nie mają, widać że albo byłeś u słabych lekarzy, bądź coś źle zrozumiałeś.
skoro można po usunięciu wyrostka latać samolotem i to kilka dni po zabiegu, to po obrzezaniu również można.
no ale jak widać szukasz sobie wymówek aby tylko nie iść pod nóż.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 09:08   #142
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Pocałunek

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Jeden lekarz powiedział 6, a drugi 8 tygodni bez latania. Ale tu jak widać jest Polska, kraj gdzie każdy zna się lepiej na medycynie od lekarzy.
Co do tematu: czy w razie czego przyznać się kobiecie, że to jest pierwszy pocałunek (no bo jakby nie było, nie mam żadnych umiejętności)?
a po co masz się przyznawać? może jeszcze jej powiesz: ej to jest mój pierwszy pocałunek, także wiesz może być coś nie tak? i do tego wielkich umiejętności nie trzeba
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 09:16   #143
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Pocałunek

No dobra, wstawię się trochę za naszym kochanym stulejarzem- opuchlizna faktycznie trzyma się długo. Chociaż nie 6-8 tygodni, skoro po tygodniu można uprawiać seks ;]
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 10:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.